Polip ameliyatı sonrası hamile kalanlar

Şubatın sonunda polip aldırdım mayısta hamile kaldım tabi tedavi ile

Merhaba arkadaşlar.çok şükür polip ameliyatı oldum. Çok kolay bir operasyonu. Olacak olanlar hiç korkmasınlar.benim sorum şu patoloji sonuçları kç günden çıkar bilginiz var mı? Bir de doktor iz operasyon sonrası korunun dedi mi?

Arkadaşlar polip ameliyatı oldum.acaba patoloji sonuçları kaç günden çıkar.birde ameliyat sonrası korunmak gerekiyor mu ben bebek istiyorum da

Merhaba,
2 ay once doktora gittim doktor ultrasonda supheli bir yapi gordugunu soyledi ve polip'e benziyor dedi. Hsg istedi. Hsg den cekindigim icin daha tecrubeli bir dr.a daha gitmeye karar verdim. O da ultrasonda goruntuyu supheli buldu ve sulu ultrason yapalim dedi. Biliyorum burasi yeri degil ama konu guncel oldugu icin buraya yazdim. Sizlerde polip ultarsonda goruldu mu yoksa sizde de hsg veya suluutrason gibi yontemlerle mi tani koyuldu? Bebek istiyorum bende ve bu suphe surekli icimi kemiriyor. Beklemek cok zor

Ben hsg falan çektirmedim Normal ultrasonda görüldü.doktor adet olunca gitmezse alalım dedi.malesef gitmedi.bende Histeroskopi ameliyatı oldum.inşallah sende polip yoktur.ama varsa da korkma çok basit bir ameliyat

Arkadaşlar polip ameliyatı oldum.acaba patoloji sonuçları kaç günden çıkar.birde ameliyat sonrası korunmak gerekiyor mu ben bebek istiyorum da
benim patoloji sonucum 5-6 gün sonra çıkmıştı.ayrıca doktor korunun falan demedi b,ze.hatta tedavime tam gaz devam ettik...

Kızlar hepinize geçmiş olsun ben de bugün aynı anda hem hsg çekilip hem de polip aldırdım. Kornmdigimiz halde gebe kalamayınca Dr bide hsg cekelim dedi gecen ay ultrasonda polipten de suphelenmisti. Bu ay tekrar görünce onu da almamiz lazım dedi. Bayağı acılı bir operasyon oldu acikcasi şimdi yatıyorum

Cümleten geçmiş olsun. Ben de düşük sebebiyle kürtaj oldum. O sırada polip görmüş doktor. Ve onu da almış. Şimdi araştırdım ve anladımki düşük riski yapıyormuş. yalnız kanamalarım çok uzun sürdü. Tam bitti dedim 17 gün. Bir kaç gün ara verip yeniden başladı. Bu seferki de adet kanaması olsa gerek diye düşünüyorum. Doktora da gitmiyorum. Üstüne bir de vajinit oldum. Can sıkıcı bir süreç. Bu kadar uzun süreli kanama yaşayan var mı. Hala adetim. 19 ocakta kürtaj oldum. Bu gün 17 şubat..

Geçmiş olsun telefonda danış istersen doktoruna. Seninki hem düşük hem polip normaldir bence. Benim polip ameliyatimin 4.günü hala kanama ve ağrı var. Hele ameliyattan sonra oluk oluk kanamam oldu tekrar açıp durdurdular, hem de anestezi olmadan. Kısa sürdü ama çok canım yandı. Kanama 1 hafta 10 gun ara ara olurmus ve doktor bana kanama süresince ilişki yok dedi. Tehlikeli zaten. Seninki de muhtemelen adet kanamasidir. Aylık rutinine benziyor mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…