Polip ameliyatı sonrası hamile kalanlar

Hepinize geçmiş olsun bayanlar. Benhe hsg çekildim ve 3*5 mm lik polip varmış doktor alınması gerekiyor dedi. Sizlerin poliplerin boyutları neydi acaba?

Hepinize geçmiş olsun bayanlar. Benhe hsg çekildim ve 3*5 mm lik polip varmış doktor alınması gerekiyor dedi. Sizlerin poliplerin boyutları neydi acaba?

Benim de hsg sonrası anlaşılmıştı polip olduğu. Boyutu 5-6 mm gibi bir şeydi. 2 ay önce histereskopi ile aldırdım. Bu arada bir de rahim dışında 3 adet miyomum ve rahimin içinde üst kısmında çentik gibi ama küçük bir duvar varmış, laparoskopi ile de bunlar temizlendi.

Çok geçmiş olsun. Bende bu ay adet olursam aldırcam ama biraz korkuyorum. Hangi hastahanede aldırdınız

Çok geçmiş olsun. Bende bu ay adet olursam aldırcam ama biraz korkuyorum. Hangi hastahanede aldırdınız

Maslak Acıbadem'de aldırdım. Korkulacak hiçbir şey yok gerçekten. 1 haftada da tamamen iyileşmiştim. Yalnızca ilk birkaç gün ağır gaz sancısı çektim, hepsi bu kadar. İnşallah siz de hayırlısıyla olur kurtulursunuz.

Bu arada benim polip rahim girişindeydi. Sizinkinin nerede olduğu belli mi?

Merhaba kızlar, ben de hsg sonucu polibimin olduğunu öğrendim 1 yıldır bebeğimiz olmuyor. Doktor hamileliğe her zaman engel olan birşey değil bir kaç ay daha bekleyelim olmazsa gel kürtajla alalım dedi. Hafta sonu gideceğim doktora. Ve açıkçası endişeliyim, beni neyin beklediğini bilmiyorum. Konuyu görünce üye olup yazmak istedim. Polip tedavisinden sonra bir süre korunmak gerekiyor mu? Bu işlem sonucunda hamile kalan var mı? Varsa ne kadar süre geçtikten sonra hamile kaldınız?

Ben polip aldirdim ama hamilelik için moladayim. 3 tane falandi biri 2cm di onu hatırlıyorum baya rahmin arka tarafında idi kanamam durmuyordu. Dr aldırmam gerektiğini söyledi yoksa kanaman durmaz dedi alırdım.Korkulacak hiçbir şey yok hafif bi karın agrim oldu o kadar.

Bendede 3*5 mm lik polip varmış doktor bir dahaki ayda adet olursan gel alalım dedi. Hiç bekleme süresi vermedi neden acaba ?

Bendede 3*5 mm lik polip varmış doktor bir dahaki ayda adet olursan gel alalım dedi. Hiç bekleme süresi vermedi neden acaba ?
Kızlar merhaba bende de rahim içinde 2mm rahin ağzında da boyutunu dr un söylemediği polip var. Bu ay aşılama yaptırdım olmadı, tüp bebeğe geçeceğiz. Öncesinde alınsa iyi olur dedi. Polipten sonra korunmak gereken bir süre var mı? Tüp bebekten önce bir süre daha beklemek istiyorum

Benim zaten kanamam vardı durmaz dediler polibin alinmasi lazım dediler. Hamilelik daha denemek nasip olmadı saflık sorunlarından dolayi
Arakadaşlar nasıl belirtiler verdi polipiniz ?bende her ay adet öncesinde 2adet arasında hep ara kanama gibi birşey oluyordu doktor vajinal ultrason la baktığında herhangi bir durum yok dedi herşey temiz dedi smear falanda aldı .ama bu sıkıntım geçmedi polip olabilir mi olsa mutlaka görürdü değil mi çok endişeleniyorum

Ara lekelenme, kanama belirtilerimdi. Vajinal ultrasyonda çıktı. Aksatma böyle bi durum varsa bi daha git Dr.a Bazende anlamiyorlarmis polip olduğunu. Benim 2 3 defa bakıldı. Hem korkulacak bir şey değil

Ara lekelenme, kanama belirtilerimdi. Vajinal ultrasyonda çıktı. Aksatma böyle bi durum varsa bi daha git Dr.a Bazende anlamiyorlarmis polip olduğunu. Benim 2 3 defa bakıldı. Hem korkulacak bir şey değil
Ben normal zamanda gitmiştim ama bir dahakine adetin 3-4 günü gitmek mi daha iyi olur ki başka bir doktora daha gideyim dediğiniz gibi

Kist falanda hiç bir şey yok dedi herşey çok sağlıklı görünüyor yumurtalarında oluşmuş gayet sağlıklı demişti gittiğimde sdc rahimde iltihap görmedim ama öle gözden kaçan bir durum dahi olsa 1 kutu antibiyotik yazalım önlem olarak lullan demişti kullandım ama bi değişiklik yoktu Sürekli arastırıorum bazen yumurtlama döneminde de benzer kanama olabileceğini yazanlar olmuş net ortamında ne olduğunu bilememek çok sıkıntı

İçini ferah Tut evet bu yazdıklarını bende okudum sürekli oluyorsa bu leke neler gitmelisin.

Ben normal zamanda gitmiştim ama bir dahakine adetin 3-4 günü gitmek mi daha iyi olur ki başka bir doktora daha gideyim dediğiniz gibi
Yok canım adet kanaması varken polipler gözükmüyor. 2 ayrı dr da bana öyle söylemişti. Adet bitiminde gidince var ultrasonda gözüküyor zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…