Polikistik yumurta çatlama takibi

Anladım yok bu doğru ama yarın adet günüm hepsini doğru gösteriyor şuan tabi yumurtlama günleri yanlış olabilir takvimde tahmin sadece takvimdeki

Sizin adınıza çok sevindim Allah nasip etmiş. İnşallah banada nasip olur çok endişeliyim olmicak hiç gibi.. Ovitrelle de tutmadı belli yani kasık ağrılarım ve negatif testlerim den..
Benim iksiide dustu maalesef kismet degilmis insallah simdi tekrr istitorum bakalm nasip
Kasik agrisi deilde o hep oluyor kasik igne batmasi bnm en buyuk belirtimdi

Haklısın sanırım 4 adet kaldı yarın devam edeyım çarşamba20 günüm bakarsın çatlamaya denk gelir rabbim inşallahh

İnsilün drencim varmiş benimde aynen bende var biras kilo ama kıloda vermek sorun pikoslularda çok denedım ama 5kilo verdiysem hemen geri alıorum vucut yatkın olunca bir kaç kadın paylasımında okumustum kilo vermek en iyisi pikos için dıolardı ama şunada denk geldim 100 kilo tanıdığım bir bayan Ondada piko var ama hamile kalmıs o kiloyla mesela nasıl oluyor anlamadım

Rabbimm isteyen herkese nasip etsin inşallah

Ovitrelle ageı yapıor aylarca bel agrısı cekmiştim kasık agrısı ile rabbim isteyen herkese versin
Canım 1 günden 12 güne kadar ağrım yoktu sonradan oldu oda adete yakın tarihte başladı bugün. Adet günüm adet olmam lazım yakında üstüne girip oldum herşeyin hayırlısını diliyorum artık

Canım 1 günden 12 güne kadar ağrım yoktu sonradan oldu oda adete yakın tarihte başladı bugün. Adet günüm adet olmam lazım yakında üstüne girip oldum herşeyin hayırlısını diliyorum artık
İnş geçer umarım hamilesindir bekle bakalım bir kaç gün daha testlerde cıkmaya bılıyormus hamilelik

İnş geçer umarım hamilesindir bekle bakalım bir kaç gün daha testlerde cıkmaya bılıyormus hamilelik
Canım neden umutsuzum biliyormusun 2 kez ilişki gerçi doktor yeterli demişti ama ben az buldum nedense.. bidr Ovitrelle sonrası testler çoğunun başından hep pozitif yada silik oluyor benim sadece iğne etkisi pozitif di sonrası hep negatif çıktı Allah büyük ama bilmiyorum çokta üzüldüm..

Cnm ozmn seker ilaci veriyor dr glifor verdi bana hamile kalana kadr ic dedi hatta bu ay baska dr a gttm pcon azalmis dedi halbuki bn 7 kilo aldim cogalmasj lazimdi. Seker ilacindn dedi o bastiriyo o dr de hamilr kalana kdr ic dedi. Bu kilo mevsuzu aslinda seker ile yaglanma ilede alakali... Kilo verilince daha ii oluyordur elbette ve ben sdce sporla yuruyusle kilo verebiliyorum sdce diyetle hic veremiyorm ama biraktm hup hemen geri aldim tbi agzimida tutamiorm o ayri...

Benim suan 16. Gunum hala pik goremedim kacinci gunde pik gordunuz pcolular adetlerim 28-30 nadiren 32 gunleri arasi oluyorum

Bende çok üzülmüştüm biliyo musun rabbım yazdıysa bir şekilde olacak detaylara çok takılma diycem ama kolay dil biliyorum bende o kadar çok yıpratıyorum ki kendimi bir bilsen rabbim tez zamanda bizimde kucagımızı doldursun

Çok zor cidden bende o mfk vitaminlerine başladımdan beri tutamıorum aşırı iştahım açık valla napcam bilmıorum cidden kilo etkiliyor bu bir gerçek ama veremıorum oda bir muamma

Çok zor cidden bende o mfk vitaminlerine başladımdan beri tutamıorum aşırı iştahım açık valla napcam bilmıorum cidden kilo etkiliyor bu bir gerçek ama veremıorum oda bir muamma
Bende hiç veremiyordum diyet ile bile sonra yürüyüş yaptim o sekilde verebildim ama braktm hemen hepsini geri aldm 5 ayda 7 kilo

Bende hiç veremiyordum diyet ile bile sonra yürüyüş yaptim o sekilde verebildim ama braktm hemen hepsini geri aldm 5 ayda 7 kilo
Bende başlıycam karar verdim protein beslencem agırlıklı öle daha kolay kilo verılıormuş abur cubur kestıkmı biraz su cogalttıkmıı bide yeşil çay bolca verılır yıne 5 6 kilo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…