Polikistik overli olup gebe kalanlar nasıl basardınız? Paylasırmısınız bizimle

cok gecmiş olsun Allah acil sifa versin.bebişini sana ve esine bagıslasın canım darısı bize insallah.umut oldunuz bizede.nar suyu içeyim barievet kuzum hele bi evleneyimde

merhabalar ben polkstıkım ve bekarken hiç böyle bi hastalıgın oldugunu bile bilmiyrdum..2kere klomen ve oviterlla kullandım 3. klomende incir kürünü ben keçi boynuzu kürünüde eşime içirdim ve sonuç olumlu inanamadım cünkü olamayacagına kendimi öyle inandrmsm kı yınede kendımı kaptırmamstm 7 haftalıkken kalbını gördüm ve oh be sonunda oldu dedım ve bebegımle ilgili hayaller bile kuruyordum.. 10. haftada kontrle gıttım doktor kalbını goremiyorum deyınce yıkıldım...oysa o kadar alısmıstım kı bebegıme kürtaj oldum inanılmaz bi acydı rabbim kımseye yasatmasın doktor 2 ay sonra tekrar gel dedı klomen deniyelim dedi ama umudum öyle az kı polıkıstık oldugumdan adetlerım duzensız o yuzden zaten butun umutsuzlugum benim gibi polkstk olup kurtaj olan var mı? yazabilirmı?

canım çok geçmiş olsun bende pkosyum klomen tedavisine ekimin 8inde başlıcam bi arkadaşımın başından geçti seninn olayınınn aynısıı ama ilk önce klomen sonra çatlatma iğnesi tedavisii olup hamile kaldıı şimdii ikinci çocuğuna hamillee hemde normal yollaa hiçç canını sıkıp psikolojini bozmaa inannn güzell hbrler alıcaksınn sende bi şu tedaviye başla çok işe yarıyor diyo herkez bakalım ikimiz içinde hayırlısı olur inşallah..

arkadaşın kaç ay sonra hamile kaldı biliyorsan yazarmısın bıde kurtajdan sonra tedavıye gıtmedı mı kı kendılıgınden hamıle kaldı incir kürünü sende dene ben yeni kurtaj oldum o yuzden 2 ay sonra baslayacagım bunun yanında eczaneden e vitamını ve çinko aldım hemşire bi arkadaşım var eşi doktor onlarda böyle bebeklerıne kavuşmuşlar...

malesef tam olarak kaç ay sonra hamile kaldıı bilmiyorumm ama çok uzun bi süre değildi ondan eminim soğan kürüyle incir kürünü bende duydum yapmaya başlıcam.ben şimdii klomenin yan etkilerinden korkuyorumm çok mu yan etkiisi var?

e vitamini ile cinkoyu yeni duydum canım

o zaman daha iyi canım başla hemen emin ol faydasını görürüsün

sogan kürüne baslayacagım canım evlenmeden 1 ay öncesinede tedavite baslıcam doktora gidecegim kızlar ankarada pcos ve gebe kalmada bilgili doktor varmı kızlar bildiginiz.bide bayan olursa daha ii olur.kuzum gliforda kullanyom bakalım...

e vitamini ile cinkoyu yeni duydum canım

bende yeni duydum vitamin zaten bi sakıncası oldugunu dusunmuyorum zatan bunu bana soyleyen hemşire idi ve kullananda kocası oda doktor zaten bu vitaminleri eşler içiyo incir ve keçi boynuzu kürü ile denenmesi gerekiyo kürtaj oldugum 2 ay sonra başlayacagım eger faydasını gorursem zararım

her bünyede farklıdır belkı ben bı yan etkısını yasamadım ılk doktora gıttıgımde glıfor dıye bi ılaç vermişti şekeri düzenleyp adet görmem için gece uyumadan önce ye acayip mide bulantısı yapıomuş ama bende bi etkisi olmadı kürtajdan sonra da benim sütüm geldi sütümü kesmek için de vermişti doktorum bi ilaç onunda yan etkılerı vardı ben yasamadım ıns sende yasamazsın soğan kürünü ben yapamadım berbatdı onu içemedim sonra nette dolasrken soğan kürünün kist için oldugunu ögrendim oyuzden hemşire olan arkadasim inciri soyleyınce ıncırı ben keçı boynuzunuda eşime içirdim o ay hamile kaldım eger klomene başlamadıysan bence mutlaka dene 1 ay ben incirin tek basına fayda gösterdıgını dusunmuyorum keçı b. da erkegin sperm sayıyı artırıp spermlerın hareketini acayip hızlandıyor ve saglıklı sperm sayısını artırıyor eşimde sorun yok demeyın benımde esımdede yok ama etkılı oldugunu dusunuyorum ıns hıç doktora gerek kalmadan hamile kalırsın...rabbim sağlıklı ve hayırlı bi cocuk nasıp etsın...

insalalh canım faydasını görürsün nasıl kullandıgını kürleri burayada yaz olurmu kuzum insallah fayda eder bizlerede yeni bir umut ısıgı dogar

canım bu keci boynuzu ile incir kürünü nasıl yaptınız:26:

ankarada sevgi hanım var mükemmel bir doktor ama özel muayene 200 tl cok pahalı benım yengem doğumunu ona yaptrdı epıtrllı oldu okadar guzel gectı normAl dogumdu hatta yengem cıkınca dogumdan 3. çocuguda dusunuyorum demıstı bende o zamanlar polıkıstık oldugumu yenı ogrenmıstım yengemın kontrolune gıttıgımde sormustum bebek sahıbı olabılecekmıyım dıye gulmustu bana tabıkıde olabılırsın polıkıstık hastaları anne olur ama bıraz gec olur ve mutlaka kılo vermem lazım dedı kılo vermeden hamıle kalırsan düşük riskın cok fazla demişti ve oylede oldu düşük yaptım tabı sevgı hanım pahalı dersen esra hanım var oda sanırsam başket yada hacettepe ins ıstedıgın zamanda bebegın olur eger para sıkıntım yok dıyorsan mutlaka sevgi hanıma gıt psklojık olarak bıle cok rahatlatıyo ınsanı

cok sagol canım esra hanımı bende netten gördüm.cok sagol canım ben bi arastırayım sevgi hanımı iyi olsunda önemli olan o canım biriktirrim ben muayene ücretini:26:esra hanımın ücreti ne kadarki:26:.

canım bu keci boynuzu ile incir kürünü nasıl yaptınız:26:

nete yaz canım keçi boynuzu kürü diye ibrahim saraçoğlunun tarıfıyle yapmıştım ben incir kürünude oyle hatta seda sayana katılmış orada da anlatıyo kolay yolla hamıle kalmak için eğer çatlama iğnesi kullanmıyorsan havuç kürü var oda yumurtaları çatlatıyo yani tek incir yetmiyor ben çatlama iğnesi kullandgm için havç kürünü yapmamıştım..

evet canım anladım tamam sitesinden bakarım kuzum cok sagol daha bekarım canım ama hazırlık iste simdiden ögrenmeye calısyom.sagol canım insallah sende en yakın zamanda hamiş olursun

cok sagol canım esra hanımı bende netten gördüm.cok sagol canım ben bi arastırayım sevgi hanımı iyi olsunda önemli olan o canım biriktirrim ben muayene ücretini:26:esra hanımın ücreti ne kadarki:26:.

ona annem gitmişti 50tl idi yanlış hatırlamıyorsam muayenesi sevgi hanımda 200tl... ben ankarada degılım ama eger kendı doktorumdan memnun kalmasa ıdım bende sevgı hanıma gıdecektım zaten catlama ığnesi bilee 80tl maddı manevi epey bi sıkıntı ben 3ay tedavi gürdum hamile kaldım 3ay da oyle gectı 6aydr beklıyorum bide kürtaj olunca epey yıkıldım ama bebek ıçın bılıyorum bı arkadasımın ablası 8 sene beklemiş rabbım ins sana istedıgın zaman bebegını verır bu hastalık berbat birsey ama yınede bi umudunun olması bile mukemmel bi duygu...

evet canım anladım tamam sitesinden bakarım kuzum cok sagol daha bekarım canım ama hazırlık iste simdiden ögrenmeye calısyom.sagol canım insallah sende en yakın zamanda hamiş olursun

çok tesekkur ederım tatlım senın dugun yakında mı ? ben bekarken adet duzensızlıgınden o kadar gıttım doktora birsey yok evlenınce gecer deyıp gonderdıler... erken teşhıs cok ıyı zaten her adet gordugumuzde yumurtalarımız gıdıyo ne kadar erken o kadar iyi...

umudum hep var kuzu

Allah sanada insallah en yakın zamanda bebek versin en yakın zamanda ama hamile kalman tekrar kalabilecegin anlamına geliyo bence sende umutlu olpahalıymıs biraz ama mecbur kalırsam napayım kuzu.ben netten 2 nide bir bakayım bide recai pabuccu var oda iyi bir doktor aslında aklımda o vardı ama benimki bayan doktora gidersen git dio her seyde yani genel olarak.netten 2 nide arastırcam kuzu.Allah razı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…