Polikistik over olup tedavisiz hamile kalanlar yazar mısınız

Yok yapmadim korkuyorum esim idrar testi diyor ama ben istemedim kana da cok korkuyorum yine uzulurum diye ya bisey yoksa

Evet esim bi umut biraz daha kan testini bekliyelim diyor agrim falan yok ondan acele etmiyorum yoksa cok sabirsizimdir onceki gebeligim cok agriliydi zaten agridan acile gitmistim boyle bisey falan yok diye acele etmiyorum diye

Evet esim bi umut biraz daha kan testini bekliyelim diyor agrim falan yok ondan acele etmiyorum yoksa cok sabirsizimdir onceki gebeligim cok agriliydi zaten agridan acile gitmistim boyle bisey falan yok diye acele etmiyorum diye
Allah gönlünüze göre ed versin inşallah güzel haberlerini bekliyoruz

Sagol canim insallah kac tane yere yazdim pekolularda yumurtlamadan sonraki sure degisirmi diye kimse cevap yazmadi bulamadim sorumun cevabini.sagol sen bana cevap verdin

En son pazartesi kana gidicem oda negatifse artik sokturucu icerim napim bitan once enazindan tedavime baslarim

Allah evladını sana bağışlasın ilk gebeliğin düşükle mi sonuçlandı ben düşük yapıyorum şu an şubttan bu yanadır istiyorum ama kıstım vardı diye dkh kullandım
Gecmis olsun canim ya üzüldüm. Hayir dusuk olmadi. 3 yasinda kizim var simdi 3 aylik hamileyim. Kistim de var suan gecti mi bilmiyrm 3 hafta once gitmistim kontrole .. kist bebegi besler onemli bir kist degil dedi dedi doktor.

Ben bugun yine doktora gittim doktor bana rahim duvarin daha da kalinlasmis 15 mm olmus dedi sokturucu kullanmazsan bu sana ve rahmine cok zarar verirdedi gebelik testi yalti tekrar negatif basladim ilaca artik napim

Kızlar ben yazmayı unutmusum buraya ekimin 27 sinde adet gördüm ilk defa 27. Gün adetim geldi rahim filminden galiba bu ay eşim sınıra göreve gitti malesef adetim bittikten 5 gün sonra gitti hamilelik ihtimalim olur mu bilmiyorum ama inşallah vardır yoksa diğer aya

Benim bir arkadaşım tedavisiz kendi kendine hamile kaldı. Ben malesef her doktora gittiğimde ayrı bir problemle karşılaşıyorum. Çok sıkıldım. Çok şansız ve elim kolum bağlı hissediyorum. Sürekli gözlerim doluyor dayanamıyorum. Bu sürece gireli çok çok uzun zaman olmadı ama sanki bir ömür gibi hergünü. Hayat resmen durdu, baska türlüsünü yapamıyorum. Normal hayatıma devam edemiyorum. Hamile kalmak üzere doktora gittim ardından basıma gelmeyen kalmadı. Önce polip vardı ameliyat oldum, sonra yumurtam oldu ama çatlamadı, sonra çatlamayan yumurtam kist oldu. Dogum kontrol hapına basladım ve çok fena şiştim iyice adet döngüm bozuldu. Çevremdeki herkes beklenti içinde ben dogum kontrol hapı alıyorum. Bazıları için hayat neden bu kadar zor oluyor? Bu kadar gözyaşı, bu kadar acı, bu kadar moral bozukluğu üzüntü, kafa yorgunluğu, doktor paraları, hayaller,ve sonuçta hayalkırıklıkları. Çok yoruldum, çok bitkinim. Herşeyi bir kenara bırakıp kendi kendime bile deneyemem çünkü adet olamıyorum, yumurtam çatlamıyor. Bu düzene mahkumum. Hamile kalmak için benim gibi çaba sarfeden herkese bol sabır ve en kısa zamanda sağlıklı hamilelikler diliyorum.

Benim bir arkadaşım tedavisiz kendi kendine hamile kaldı. Ben malesef her doktora gittiğimde ayrı bir problemle karşılaşıyorum. Çok sıkıldım. Çok şansız ve elim kolum bağlı hissediyorum. Sürekli gözlerim doluyor dayanamıyorum. Bu sürece gireli çok çok uzun zaman olmadı ama sanki bir ömür gibi hergünü. Hayat resmen durdu, baska türlüsünü yapamıyorum. Normal hayatıma devam edemiyorum. Hamile kalmak üzere doktora gittim ardından basıma gelmeyen kalmadı. Önce polip vardı ameliyat oldum, sonra yumurtam oldu ama çatlamadı, sonra çatlamayan yumurtam kist oldu. Dogum kontrol hapına basladım ve çok fena şiştim iyice adet döngüm bozuldu. Çevremdeki herkes beklenti içinde ben dogum kontrol hapı alıyorum. Bazıları için hayat neden bu kadar zor oluyor? Bu kadar gözyaşı, bu kadar acı, bu kadar moral bozukluğu üzüntü, kafa yorgunluğu, doktor paraları, hayaller,ve sonuçta hayalkırıklıkları. Çok yoruldum, çok bitkinim. Herşeyi bir kenara bırakıp kendi kendime bile deneyemem çünkü adet olamıyorum, yumurtam çatlamıyor. Bu düzene mahkumum. Hamile kalmak için benim gibi çaba sarfeden herkese bol sabır ve en kısa zamanda sağlıklı hamilelikler diliyorum.
Canim allah yardim etsin uzulme bende cok uzuluyorum ama bu aralar zayiflamaya taktim kafayi verci tedavide goruyorum klomen catlatma ivnesi seker ilacina baskadim onunla kiloda vericeme inamiyirum ayreten el isi yapiyorum bos kaldimda ntte bakip kafama takmiyim diye dantel oruyorum aklini baska seykere tak valla namazada basladim oda ayri bir ferahlik veriyor insallah allah kimseyi fazla aratmaz kk zayifkama gurubuna katildim sende gel istersen kafan dagimir

Evet kızlar yüreğime su serpin umudum olun
Ben belki umut olabilirim. Ben de pco vardi. Hormonlarim normaldi ama adetlerim düzensizdi. Yumurta takibi, 3 asilama ve 1tüp bebek yaptirdik. Hic birinde pozitifi göremedim. Arada laparoskopi, histeroskopi bile yaptirdim acaba rahimde mi sorun var diye o da temiz cikti. Derken kendiligimden hamile kaldim. Üstelik adetimin 28. gününde döllenme olmus. O yüzden neyin ne zaman olcagini biz naparsak yapalim bilemiyoruz. Allah isteyen herkese bu duyguyu aratmadan versin.

Cok sevindim senin adina allah kucaginada almayi nasip etsin bende cumartesi asilama yapildi beklemediyim

Evet kızlar yüreğime su serpin umudum olun
1 yıl önce 3 ay klomen kullandım hamile kaldım ama dış gebelik oldu 1 yıl korundum 8 aydir bebek istiyordum ama tedavi olmadim geçen ay klomen içtim şuan hamileyim 6+5 ama kalp atışı duyulmadi boş gebelik olabilir denildi hayırlısı artık umudunuzu sakin yitirmeyen Allah büyük

1 yıl önce 3 ay klomen kullandım hamile kaldım ama dış gebelik oldu 1 yıl korundum 8 aydir bebek istiyordum ama tedavi olmadim geçen ay klomen içtim şuan hamileyim 6+5 ama kalp atışı duyulmadi boş gebelik olabilir denildi hayırlısı artık umudunuzu sakin yitirmeyen Allah büyük
Hayırlı olsun inşallah bebeğiniz sağlıklı ve sizledir. Teşekkür ederim kendi adıma umut verdiğiniz için :)

X