Polikistik over olup tedavisiz hamile kalanlar yazar mısınız

Ben varım canım hiç korkma ilk çocuğum kendiliğinden oldu .Ikıncı de ise adetim düzelsin diye dogum kontrol hapi aliyordum ve o anda hamile kalmışım.
Böyle şeyler duymak çok güzel Allah sana bağışlasın benim kafamda pkoluların çocuğu olmaz zor olur tedaviyle tüp bebekle yıllarca uğraşarak olur diye bi ön yargı vardı

Kızlar bendede polikistik var adetlerim düzensiz ama hormonlar normal değerde. Bu kadar ümitsiz olmayın. Bende gebelik düşünüyorum Allah ne zaman verirse o zaman bebişimiz olur inşallah. forumları okuyun bisürü polikistik olupta gebe kalan var. Destekleyici şeyler yapın gördüğüm her yere yazıyorum hayıt tohumu ve soğan suyu çok işe yarıyormuş. Ben hayıt çayına başladım ümidimizi yitirmeyelim..

Allah hepimize sağlıklı hayırlı evlat sahibi olmayı nasip etsin ben de dkh bıraktıktan sonra gebe kaldım malesef ki bilmiyordum kist sandım dikkat etmedim adetlerimde hep gecikirdi bebekmiş olmadı tutunamadı evladım

Bendede pko var yumurtlamam oldu bu ay ovu testi kullaniyorum cift cizginin ustunden 22 gun gecti hala adet olamadim daha oncede kullandim bu testten ama ilk defa basima boyle bisey geldi
Gebelik testi yapsana

Sagol canim 4 sene olucak benimde 2 ci senemde bende tedavisiz hamile kaldim cok agrim vardi sanci giriyordu sag tarafima en son acilde ogrendim degerim 69.70 di iki gun sonra dusk vaptim malesem evlendimden beri istiyoruz doktorum peko var demisti tedavisiz olmaz diyordu oldu .bende cok sey yaptim esime keci boynuzu suyu ben hayitta ictim incirde yaptim soganda ama ogrendimki incir kuruyle hayitin prolaktini yukseltiyormus sonra yapmadim biraktim onlari en son bu ay kasik cektirdim ovulasyon gunune kadar testere disli aslan pencesi cayi ictim meryem ana eli otu kullandim hergun meryem suresi okudum namazada basladim gunum gecti test yaptirdim 0.100 cikti gebelik yok rahim duvarinda kalinlasma var sokturucu verdi kullandirtmadi esim bisey vardir diye bekliyorum 10 gun olcak daha olmadim
Tekrar test yap ben adetime 3 gün kala kan verdim 0.100 çıktı adetim 6 gün geçti test yaptım 245 çıktı dikkat et kendine ihmal etme bize haber ver

Tekrar test yap ben adetime 3 gün kala kan verdim 0.100 çıktı adetim 6 gün geçti test yaptım 245 çıktı dikkat et kendine ihmal etme bize haber ver
Bende o durumdayim canim benimde 1 gun falan gecti test yaptirdik 0.100 cikti simdide 10 gunun icndeyim hala tik yok banada cevap yazarmisn

Canim benimde bi dusugum oldu kasiktada agri oluyordu aniden saniyelik batmalarimda oluyordu gebelik testi yap istersen
Daha var ama bata canım çıkmaz midemde ara sıra bulantı da oluyor kimyasal da böyle olmuştu ümitlemek istemiyorum ama psikolojik de olmuş olabilir

Ö
Gebelik testi yap benim de kıstım vardı hep ağrı yapıyordu geçen ayda aynı ağrılar olunca kisttir dedim dikkat etmedim meğersem kıstım erimiş Bebişim varmış bende bu ay hep stres yaptım ilaç kullandım ağır işler yaptım bilseydim bebiştir dikkat etmezmiydim sakın ihmal etme
Çıkmaz daha canım bat 31 ekim

Esim biraz daha belke diyor belki cikmaz diyor onceden adet belirtileri bir hafta onceden baslardi hic belirtim yok ama istahim cok acildi cok acikiyorum bazen biseylerde kokmaya basliyor canim cekiyor

Bilmiyorum canım rahim filminden kaynaklanıyordur diyorum bazen
Rahim filmi mide bulandirmaz bende cektirdim cok agrim oldu ilk bikac gun az agri olur ama genelde karin bolgesinde kasikta agri olmadi sen bi doktora git o kanallara verdikleri sivi vucut yabanciliyor bazilarinada dokunur ates mide bulantisi kusma alerjide yapabilir sen bi doktora gozuk

Rahim filmi mide bulandirmaz bende cektirdim cok agrim oldu ilk bikac gun az agri olur ama genelde karin bolgesinde kasikta agri olmadi sen bi doktora git o kanallara verdikleri sivi vucut yabanciliyor bazilarinada dokunur ates mide bulantisi kusma alerjide yapabilir sen bi doktora gozuk
Yok sanmıyorum öyle bişey olduğunu ilk 2 gün ağrım oldu geçmişti belki onlardır dedim ama geçen ay da ağrı vardı benim yumurtam çatlamıyor o da olabilir sıkıntım yok aşırı derecede ya

X