HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Şimdi yumurtlamadan sonra ısıyukselirse gebelik mi oluyor
Hayır yumurtlama olursa ısı yukselıyor her turlu adete 2,3 kala veya emgec adet günü ısı düşüyor gebelik olmassa.ama sıcak basması fazla ates yukselmesı vs bunlar gebelk belrtisi imiş canım mesela ben şu anda test yapmasam ve pazartesi sabahı ateşim düşmezse kesin hamıleym derim net

Çok merciii🥰🥰 maşallah dıyelım o zaman vucut yaşına da yine tekte tutarsın sen bence eminm öyle bir enerjin varr ,😏
Yok canım kürtajdan 2 ay sonra denemeye başladık ama öle çok planlı programlı değildi.3 aydır düzenli yumurtlama takibi filan ama olmadı yani bu sefer tekte tutmadı.

Arttı canm 1 hafta once epey. Hayatımda normal zmanda hıc Boyle artmadı gecen ay denedık ilk 2018den beri ılk bıraktık korunmayı Boyle artısım olmamıştı yumurtlamadan sonra. Üşümek de hamilelik belirtisiymiş şimdi ogrendm. Ay umarm bana böyle süreklı yazıyorum dıye kızan olmuyordur. Buradaki süre mı azaltmak ıstıyorum aslında biraz oyuzden kafama taktım cok buraya dönmesem emnmkı bukdr düşünmicektm🤣
Yok kız niye kızalım 😅 buranın amacı o zaten. Ama stres yapma bu kadar vücutta tepki veriyor bazı şeyler psikolojik de oluyor al benim akşam gündüz hep midem bulandı parfüm kokusuna yemek kokusuna ama ben biliyorum psikolojik hep bunlar. Yani gerçekten de varsa bile insan ayırt edemiyor ki çok çıkmazda bir durum bu

Yok kız niye kızalım 😅 buranın amacı o zaten. Ama stres yapma bu kadar vücutta tepki veriyor bazı şeyler psikolojik de oluyor al benim akşam gündüz hep midem bulandı parfüm kokusuna yemek kokusuna ama ben biliyorum psikolojik hep bunlar. Yani gerçekten de varsa bile insan ayırt edemiyor ki çok çıkmazda bir durum bu
Kesinlikle canım mesela soguk suya sıcak su hayal ederek elinizi değdirirsenız o acıyı hıssedersiniz derler ya durum tam da bu hersey beynımzn oyunu da olablyor 🥺 ama parfüm kokusundan da mıde bulanması nasl pskoljk oluyor o da bı tartısılr gercektenn ya🥺

Kesinlikle canım mesela soguk suya sıcak su hayal ederek elinizi değdirirsenız o acıyı hıssedersiniz derler ya durum tam da bu hersey beynımzn oyunu da olablyor 🥺 ama parfüm kokusundan da mıde bulanması nasl pskoljk oluyor o da bı tartısılr gercektenn ya🥺
Valla oluyor mu oluyor benim burnum zaten çok hassas bide regl dönemi zaten hormonlardan falan oluyor işte canım beyin zaten hamileliğe odaklı istesek de atamıyoruz o düşünceyi kafadan aklımıza direkt o geliyor. He bu demek değil ki hamile değiliz ya da değilsin, şu süreçte gerçekten psikolojiyi çok sağlam tutmak gerekiyor birazcık kendimizi dinlemeye başladık mı o kuyudan zor çıkıyor insan. Ben o yüzden test yapma taraftarıyım yoksa çok çok ümitlenip bi an da negatif görmek daha da yıpratıyor insanı. Ama sonrasında yine toparlıyor insan dünyanın sonu değil sonuçta her ay bizim 😍

Benim haftaya çok full hem.isyeri hem ev temizliği 1 hafta öle gitti sayıyorum yorgunluktan zaten birşey düşünmem herhalde.sonraki hafta dananın kuyruğu kopacak😊😊😊

Canım bu kadar fazla bilgim yok benim yanı normalde bildiğim negatif ise yumurtlama olmuyor ama acaba hemen mi yumurtladın erken yumurtlamış olabilir misin O yüzden mi hepsi bir çıktı acaba zaten çatladı diye. Bir de şey var yani akıntı mesela tam yumurta akı gibi miydi çok afedersin böyle bazen löp diye akıyor bayağı uzayan bir akıntı olsa da O bazen tam yumurta akı gibi olmadığı için çatlama akıntısı olmadan da geleblıyor. özellikle benim dikkatimi çekiyor bu bende birkaç aydır tam yumurtlamadan 3 gün önce löp diye uzayan yoğun bir akıntı geliyor ama daha yumurtlama olmamış oluyor ve benim sancım da yumurta çatlamadan önce başlıyor genelde. Yumurtlama olduğunda da tamamen renksiz gerçek yumurta akı gibi oluyor Yumurtlama olduğunda da tamamen renksiz gerçek yumurta akı gibi oluyor istersen vücut ısısını ölç sabah. Normal ısını blyomsn buda bır yöntem yumurtlama anlamak ıcın
Benim de öyle şeffaf ama pıhtı gibi iri parça halinde akıntım oluyor. Bu çatlama mı demek, yumurtlama mı? Neden olur bilginiz var mı?

Benim de öyle şeffaf ama pıhtı gibi iri parça halinde akıntım oluyor. Bu çatlama mı demek, yumurtlama mı? Neden olur bilginiz var mı?
Kaçıncı gündesiniz. Benim catlama akıntım tam piliç yumurtasının akı gibi oluyor. Ve 2 gun once sındr genelde yogun uzayan akıntı geliyor

X