HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Kızlar selam sonunda regl oldumm 🙏 gerçekten rahatlama geldi öyle miydi böyleymiydi derken 😂 sabah ateşimi ölçtüm 36,3 çıktı cidden farkediyor bu ısı olayı. Birde soğan kürünün de etkisi var yoksa yine bekleyecektim😐 17 Mayıs gösteriyor yumurtlama günümü o gün sadece bir kere ilişki oldu sonrası da yok. 11,12,13,14, ve 17 değerlendirmiştik. Bu döngüme göre değişti tabi neyse hemen toplu sipariş veriyorum bu ay başlayacağım ovülasyona 🥰 sat 1 Haziran bat 2 Temmuz sdaak sdaak
Yaa bende dun ovulasyon siparisi verdim. Dun afedersin akintim pembeydi dedim sabaha sökülür yokk sabahtan beri ne gelen var giden akintim normal renge dondu. Sonra takvimime baktim eger iki gun daha olmazsa korunmamiz iliski olan gune denk gelmis oluyo. Anlamadim gitti

Yaa bende dun ovulasyon siparisi verdim. Dun afedersin akintim pembeydi dedim sabaha sökülür yokk sabahtan beri ne gelen var giden akintim normal renge dondu. Sonra takvimime baktim eger iki gun daha olmazsa korunmamiz iliski olan gune denk gelmis oluyo. Anlamadim gitti
Bat ne zamandı canım

Kızlar en doğru sonuç veren yumurtlama programı hangisi ? 2 aydır düzensizliğim var. Geçen ay 31 gün bu ay 35 günde oldum. Çok şükür bugün oldum. Şiştim iyice. Doktora gideceğim çarşamba günü bir sorun varmi diye ama bahar havasından sanırım herkeste gecikme oluyor 😍😍

Kızlar selam. Benim bir dış gebelik bir kimyasalim var rahim filmi çektirdim sorun yok. 29 yaşındayım amh 1.70. Ama gebelikler neden ilerlemiyor onu anlamıyorum. Bu ay tekrar deneyip artık olmazsa tedaviye başlarım diyorum. Protein s 49 çıkmıştı o da sorun olabilir. Önerilerinizi bekliyorum. amh çok düşük değil dimi?

Kızlar hamileyim glb 2 saatlik idrarla yaptım Sabah haliyle çay ve kahve içmiştim dayanamadım yaptımaksama dek tutmadım çıplak gözle çizgiyi görüyorum telefonda biraz zor görünüyor gözlerim mi yanılıyor diye komşumu çağırdım yakın arkadaşız aynızmanda geldi baktı O da görüyor yani üçüncü dakikada görmeye başladım kurrudukcau daha da netleşecek emminm geçen ay yaptıklarımı hep sonradan 2,3saat görmüştüm 3 dakikada görmedim yani kızlar ıslakken t çizgisi görülmez değil mi hiçbir şekilde şu anda da 15 dakika oldu testi yaptığım testte de 20 dakikayı baz alın diyor ve ben çıplak gözle net görüyorum komsumm da görüyor yani ellerm ttryo napcm blmyrm market posetlerı hersey kaldı yerde bn kafamı toplayamyorm neden bellı degl 3 gun var dye mı yoksa oglen idrarı dye mı birazdan yükleyeceğim görenler olacak mı bakayım göruyomsnzz kızlar siyah beyaz olan 3 dakikada çektim şimdi 20 dakikada da renkli olanı çektim tamamen çıplak gözle görülüyor flash tutmadan kızlar kuruma çizgisi olamaz değil mi 20 dakikada olmaz yani

Eklentiler

• IMG-20240601-WA0030.jpg
    IMG-20240601-WA0030.jpg
    67,9 KB · Görüntüleme: 65
  • IMG_20240601_143900.jpg
    IMG_20240601_143900.jpg
    93,8 KB · Görüntüleme: 67
Son düzenleme:
Kızlar hamileyim glb 2 saatlik idrarla yaptım Sabah haliyle çay ve kahve içmiştim dayanamadım yaptımaksama dek tutmadım çıplak gözle çizgiyi görüyorum telefonda biraz zor görünüyor gözlerim mi yanılıyor diye komşumu çağırdım yakın arkadaşız aynızmanda geldi baktı O da görüyor yani üçüncü dakikada görmeye başladım kurrudukcau daha da netleşecek emminm geçen ay yaptıklarımı hep sonradan 2,3saat görmüştüm 3 dakikada görmedim yani kızlar ıslakken t çizgisi görülmez değil mi hiçbir şekilde şu anda da 15 dakika oldu testi yaptığım testte de 20 dakikayı baz alın diyor ve ben çıplak gözle net görüyorum komsumm da görüyor yani ellerm ttryo napcm blmyrm market posetlerı hersey kaldı yerde bn kafamı toplayamyorm neden bellı degl 3 gun var dye mı yoksa oglen idrarı dye mı birazdan yükleyeceğim görenler olacak mı bakayım göruyomsnzz kızlar
🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳 Yaaaa ne dedim sanaaaaa.cok sevindim canimmm. Rabbim kucagina aldığın gunleride göstersin.

Kızlar hamileyim glb 2 saatlik idrarla yaptım Sabah haliyle çay ve kahve içmiştim dayanamadım yaptımaksama dek tutmadım çıplak gözle çizgiyi görüyorum telefonda biraz zor görünüyor gözlerim mi yanılıyor diye komşumu çağırdım yakın arkadaşız aynızmanda geldi baktı O da görüyor yani üçüncü dakikada görmeye başladım kurrudukcau daha da netleşecek emminm geçen ay yaptıklarımı hep sonradan 2,3saat görmüştüm 3 dakikada görmedim yani kızlar ıslakken t çizgisi görülmez değil mi hiçbir şekilde şu anda da 15 dakika oldu testi yaptığım testte de 20 dakikayı baz alın diyor ve ben çıplak gözle net görüyorum komsumm da görüyor yani ellerm ttryo napcm blmyrm market posetlerı hersey kaldı yerde bn kafamı toplayamyorm neden bellı degl 3 gun var dye mı yoksa oglen idrarı dye mı birazdan yükleyeceğim görenler olacak mı bakayım göruyomsnzz kızlar siyah beyaz olan 3 dakikada çektim şimdi 20 dakikada da renkli olanı çektim tamamen çıplak gözle görülüyor flash tutmadan kızlar kuruma çizgisi olamaz değil mi 20 dakikada olmaz yani
Kuzum görünüyor sanki yaaa testi aç ceksene bidaha

Orjinalde daha belli benmi öle goruyorum

Kızlar hamileyim glb 2 saatlik idrarla yaptım Sabah haliyle çay ve kahve içmiştim dayanamadım yaptımaksama dek tutmadım çıplak gözle çizgiyi görüyorum telefonda biraz zor görünüyor gözlerim mi yanılıyor diye komşumu çağırdım yakın arkadaşız aynızmanda geldi baktı O da görüyor yani üçüncü dakikada görmeye başladım kurrudukcau daha da netleşecek emminm geçen ay yaptıklarımı hep sonradan 2,3saat görmüştüm 3 dakikada görmedim yani kızlar ıslakken t çizgisi görülmez değil mi hiçbir şekilde şu anda da 15 dakika oldu testi yaptığım testte de 20 dakikayı baz alın diyor ve ben çıplak gözle net görüyorum komsumm da görüyor yani ellerm ttryo napcm blmyrm market posetlerı hersey kaldı yerde bn kafamı toplayamyorm neden bellı degl 3 gun var dye mı yoksa oglen idrarı dye mı birazdan yükleyeceğim görenler olacak mı bakayım
Kuzum görünüyor sanki yaaa testi aç ceksene bidaha
Evet canım var var çıplak gözle görünüyor komşum da gördü ama ilk idrarla yapmadığım için sanırım böyle ya da 3 gün var diye kızım da adet günü çok az pembeydi kaset test daha 3 gün var ya adet günü tekrarlayayım ben

Kızlar hamileyim glb 2 saatlik idrarla yaptım Sabah haliyle çay ve kahve içmiştim dayanamadım yaptımaksama dek tutmadım çıplak gözle çizgiyi görüyorum telefonda biraz zor görünüyor gözlerim mi yanılıyor diye komşumu çağırdım yakın arkadaşız aynızmanda geldi baktı O da görüyor yani üçüncü dakikada görmeye başladım kurrudukcau daha da netleşecek emminm geçen ay yaptıklarımı hep sonradan 2,3saat görmüştüm 3 dakikada görmedim yani kızlar ıslakken t çizgisi görülmez değil mi hiçbir şekilde şu anda da 15 dakika oldu testi yaptığım testte de 20 dakikayı baz alın diyor ve ben çıplak gözle net görüyorum komsumm da görüyor yani ellerm ttryo napcm blmyrm market posetlerı hersey kaldı yerde bn kafamı toplayamyorm neden bellı degl 3 gun var dye mı yoksa oglen idrarı dye mı birazdan yükleyeceğim görenler olacak mı bakayım

Evet canım var var çıplak gözle görünüyor komşum da gördü ama ilk idrarla yapmadığım için sanırım böyle ya da 3 gün var diye kızım da adet günü çok az pembeydi kaset test daha 3 gün var ya adet günü tekrarlayayım ben
Yaaaaaa canım gördün mü dün umutsuzum filan diyordun .Ay darisi bize inşallah offf çok mutlu oldum canım senin adına.dunyalar güzeli bir bebiş daha gelecek😍😍😍

kartanesi8892 kartanesi8892 kuzum sen günlük takip için yedek test al koyulasmayi takip et eğer hemen doktora gitmiceksen.eczanede uzak diyorsun ya dewamli cikmazsin

Evett gorunuyo canim normal gebelik testti oldugu icin silik gorunmesi cok normal. 2 3 gune zaten koyulasir. Cook sevindim rabbim saglicakla kucagina almayi nasip etsin.

Canim benim cok sevindim Rabbim sağlıkla kucagina almayi nasip etsin ❤️🙏

Evett gorunuyo canim normal gebelik testti oldugu icin silik gorunmesi cok normal. 2 3 gune zaten koyulasir. Cook sevindim rabbim saglicakla kucagina almayi nasip etsin.
Test bozuk muduır ıcım kafam karmakarışık suan neden cunku saatler sonra gördüklerim fos cktı ama bu 3.dkda ckmaya baslad7 beynımn oyunu sandım ama hıc bı test penceresi saatlerce kurumadan cızgi cıkarmaz dmı boyle

X