Polikistik over hastasıyım sürekli düşük yapıyorum yaşayan varmı :(

Bence öncelikle genetik testlerinizi yaptırın pcosla dusuklerin alakası yoktur. Kan pıhtılaşmasi için coraspirin düşük önlemek içinde yumurtlamadan sonra regl olana kadar duphaston kullanablrsinz duphaston bebek varsa bebeğin düşmesini önlüyor tutunması için gebelik yoksa da regl olmanızı sağlar.
Şuan hasta olmayı bekliyorum günüm 2 gün gecikti geçen seferki düşükten sonrada adet günüm bir kaç gün atlamıştı hasta olur olmaz hem genetik testler için hem de tekrar detaylı muayene olmak için hastaneye gideceğim bu ilaçları da not aldım doktora soracağım gittiğimde çok teşekkür ederim.

Size klomen vermis. Yumurta buyumesi icin ve catlatma ignesi yazmis. Klasik uygulanan tedavi bu. Hamile kalmada sıkıntı yok. Demekki tüpleriniz acik. Tek sorun dusuk yasiyor olmaniz. Size bir igne yapmalari lazim. Kan sulandirici igne. Tabi sorun oysa. Ben tahminde bulunuyorum sadece. Bunu ancak doktor teshis edebilir.
Bende gebe kalamiyorum bunlarin hic birini vermedi doktor yumurtalik rezervin düşük aşılama olmaz belki diretk tüp bebek dedi banada

onu önermişlerdi ama kullanıp ta zehirlenen sayısı aşırı fazla cesaret edemem şikayetim var bu markadan zehirlenenlerle dolu :KK43:
Aa hic orasini okumadim. Ilk defa sizden duydum. Oyle birsey varsa tavsiye etmem tabiki. Ben o sekilde hamile kaldim o sebeple
Ne icin bu karışımı acaba
Rahimdeki iltihap enfejsiyonu temizleyip hormon dengesizligine iyi geliyor. Kahverengi regl sorununu ortadan kaldiriyor.

Aa hic orasini okumadim. Ilk defa sizden duydum. Oyle birsey varsa tavsiye etmem tabiki. Ben o sekilde hamile kaldim o sebeple

Rahimdeki iltihap enfejsiyonu temizleyip hormon dengesizligine iyi geliyor. Kahverengi regl sorununu ortadan kaldiriyor.
Belki yanlış kullanımdan da zehirlenmiş olabililer ama tabi araştırmak lazım

Hangı sehırdesınız. Bende gunde 10 ılac 2 gobekten ıgne yiyorum. Rabbım hepımızın yardımcısı olsun inşallah 🙏 polikistik over hast bende

Bende de pcos var. Kayıplarım var. Direkt olarak bir bağlantı kurmasalar da ben yumurtalarım kaliteli olmadığı için kayıplar olduğuna inanıyorum. Mavidensonra Mavidensonra

Bende de pcos var. Kayıplarım var. Direkt olarak bir bağlantı kurmasalar da ben yumurtalarım kaliteli olmadığı için kayıplar olduğuna inanıyorum. Mavidensonra Mavidensonra
Bende öyle düşünüyorum aslında.. En son gittiğim doktor da bir vitamin verdi bitkisel bir vitamin yumurta kalitesini çok büyük oranda etkiliyormuş 4 ay kullan dedi bakalım 4 ayın sonunda ne olacak 15-20 gündür kullanıyorum.

Bende öyle düşünüyorum aslında.. En son gittiğim doktor da bir vitamin verdi bitkisel bir vitamin yumurta kalitesini çok büyük oranda etkiliyormuş 4 ay kullan dedi bakalım 4 ayın sonunda ne olacak 15-20 gündür kullanıyorum.

Karışım gibi bir şey mi?

X