Polikistik olup hamilelik isteyenler gelin burada toplanalım

Bir yıldır araştıra araştıra herşeyi bilir olduk çok bilmekte iyi değil kafamı boşaltamıyorum
Evet bende öyleyim dün kendi kendime konuşuyorum artık sal vs diye bak bu ay stresten adet bile olamadım doktor kaçtır kan istiyor emin olmak için en son adet söktürücü verdi dedi rahim duvarın kalın yani adet olman gerekiyor taktın kafana olamıyorsun 😁😁

Evet bende öyleyim dün kendi kendime konuşuyorum artık sal vs diye bak bu ay stresten adet bile olamadım doktor kaçtır kan istiyor emin olmak için en son adet söktürücü verdi dedi rahim duvarın kalın yani adet olman gerekiyor taktın kafana olamıyorsun 😁😁
Yok valla salamıyoruz. Mümkün değil. Her ay regl olunca ağlıyorum. Geçen ay kaç gün gecikerek olmuştum bu ay da çok erken oldum. Soğan suyu yapcam galiba ben herkes onu diyor polikistik için ya

Aslında 20kg değil 6-7kilo vermek bile hormonları duzenliyo geçen yıl benim öyle olmuştu hormonlarım çok yüksekti 6kilo verdim hormonlarda düzelmisti şuan biraz yükselmiş yine kilo aldım cünkü

Yok valla salamıyoruz. Mümkün değil. Her ay regl olunca ağlıyorum. Geçen ay kaç gün gecikerek olmuştum bu ay da çok erken oldum. Soğan suyu yapcam galiba ben herkes onu diyor polikistik için ya
Ya soğan suyundan ben fayda gördüm ama kimseye bir tavsiye veremem kimsenin günahına giremem yani bana yaradı ama sana yaramaz vs ama kist için iyi geliyor bence

Bende regl sorunu yok şükür ama hayit tohumu varmis iciyorlarmis onu duydum bir abla var burda satıyormuş hayıt tohumu bide bir doğal ot daha vitamin gibi sanırım alcam onu denicem bide

Bende regl sorunu yok şükür ama hayit tohumu varmis iciyorlarmis onu duydum bir abla var burda satıyormuş hayıt tohumu bide bir doğal ot daha vitamin gibi sanırım alcam onu denicem bide
Ya soğan suyundan ben fayda gördüm ama kimseye bir tavsiye veremem kimsenin günahına giremem yani bana yaradı ama sana yaramaz vs ama kist için iyi geliyor bence
Of çok kötü bir durum değil mi birine iyi birine kötü geliyor. Ne yapacağını şaşırıyor indan

Herzaman dua ediyorm allahim herkesin kucaginj doldursun insallah gercekten bebek guzel birsey benim bir kizim var ama hala gozum baska da olsunda her disari cikinca bebek goruyorm istiyorm 🙏🏻🤦🏻‍♀️🤣

Günaydın kızlar. Bu ay bal tarçın çörekotu karışımı yapmıştım. Regl im aşırı çok. Yani ben hiç böyle olmam normalde az az gelir benim şu an çok geliyor. Böyle mi oluyoe acaba yoksa kist mi oluştu noldu anlamadım var mı bir fikriniz?

X