Polikistik olup hamilelik isteyenler gelin burada toplanalım

Bnde göremiyordum işte onu içince o ay 4 yumurtam iyi dereceydi özellikle 2 tanesi aşırı iyiydi doktora söylemedim onu içtiğimi ama eğer ikiz gebelik bile oluşabilir demiştş
Oluştu mu acaba

C life ile yaradı mı acaba

bende polikistik over hastasiyim doktora gittim tedavisi yok dedi yolladi beni ne yapmam gerekiyoe bilmiyorum 6 aydir evliyim hic korunmadik ama olmuyor adet gunlerimde asiri duzensiz ne yapmam gerekiyo kizlar

bende polikistik over hastasiyim doktora gittim tedavisi yok dedi yolladi beni ne yapmam gerekiyoe bilmiyorum 6 aydir evliyim hic korunmadik ama olmuyor adet gunlerimde asiri duzensiz ne yapmam gerekiyo kizlar
Kuzum doktorunu değiştir. Bence yumurtlama takibi yaptırabilirsin doktorda. Önce yumurtlama var mı onu gör. Bir de takviye ilaçlar vermeliydi. Başka doktora görün mutlaka

Kuzum doktorunu değiştir. Bence yumurtlama takibi yaptırabilirsin doktorda. Önce yumurtlama var mı onu gör. Bir de takviye ilaçlar vermeliydi. Başka doktora görün mutlaka
devlet hastanesindeki doktorlar o kadar ilgisiz ki 2 doktora gittim 6 ayda ikisnde bi sonuc alamadim simdi baska hastaneye baska doktoru denemeyi dusunuyorum olmadi ozele gidicem cunku o kadar canimi sıkıyo ki artik bu doktorlarin ilgisizligi

devlet hastanesindeki doktorlar o kadar ilgisiz ki 2 doktora gittim 6 ayda ikisnde bi sonuc alamadim simdi baska hastaneye baska doktoru denemeyi dusunuyorum olmadi ozele gidicem cunku o kadar canimi sıkıyo ki artik bu doktorlarin ilgisizligi
Özel daha iyi olur kuzum tabi ki

Bir polikistik overli olarak bende konuya dahil olayım 4 yıllık evliyim ilk çocuğuma evliliğim 8.ayinda klomen tedavisi ile hamile kaldım. Bekarlıktan beri pcos olduğumu bildiğim için ve doktorlar gebelik geç oluşur vs dediği için ben hemen çocuk düşündüm ama olmayınca doktor kontrolünde yumurtlama takibi ve klomen kullanarak ikinci ayimda hamile kaldım. Şimdi yine bebek istiyoruz. 6 aydır demiyorum geçen ay bal tarçın çörek otu yaptım olmadı sanırım işe yaramadı. Bu ay ovulasyon testi aldim kargodan bugün gelecek bakalım bu ay ne olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…