Polikistik olup hamilelik isteyenler gelin burada toplanalım

Açıkçası bende gittiğim doktorun stres yapmadan dene derken buna yardımcı bişey önermemesine takılıyorum. Mesela duphastonu sadece bir kez kullandım şimdiye kadar oda adetim 40 günü de geçmesine rağmen gelmedi diye. Nasıl bi faydası oluyor ki normal kullanımda. İnofolic combi aldım bu ay ona başladım bugün ilk birde 20 gündür b12 d vitamini, omega 3 ve demir ilacı kullanıyorum. Bide böyle deneyeceğim ve mümkün olduğunca stressiz.

Açıkçası bende gittiğim doktorun stres yapmadan dene derken buna yardımcı bişey önermemesine takılıyorum. Mesela duphastonu sadece bir kez kullandım şimdiye kadar oda adetim 40 günü de geçmesine rağmen gelmedi diye. Nasıl bi faydası oluyor ki normal kullanımda. İnofolic combi aldım bu ay ona başladım bugün ilk birde 20 gündür b12 d vitamini, omega 3 ve demir ilacı kullanıyorum. Bide böyle deneyeceğim ve mümkün olduğunca stressiz.
Ben normalde doğum kontrol hapı kullanıyordum korunurken. Sonra gittim kontrole çocuk istediğimi regl min düzensiz olduğunu söyledim doktora. O da bunu verdi duphastonu yani. Hem çocuk olmasına engel değil hem de olursa tutunmasını sağlıyor dedi. Her gitmemde mutlaka veriyor

Bak bu bugün ki testim pik mi ki bu acaba E Esbaby94
IMG_20230311_161820.jpg

Yaa epey koyu gözüküyor canım değerlendirmeyi ihmal etme eğer yeni değerlendirdiysen de bikaç güne daha da koyulaşır gibi geldi bana bence arayı açmadan akşam 9-10 gibi tekrar bi test yap. Bende heyecanlandım şuan.
Değerlendireceğim kuzum. Perşembe değerlendirmiştik. Bugünü de boş geçmim 🙈 umarım piktir umarım tutar 🤲🏻

Değerlendireceğim kuzum. Perşembe değerlendirmiştik. Bugünü de boş geçmim 🙈 umarım piktir umarım tutar 🤲🏻
Döngünün kaçıncı günü kuzum ? Rahat ol bence bişeyler yoluna girmeye başladı bile buda onun yansıması. Güzel şeyler olsun hayırlısıyla üzüldüğün son ay olsun 🤲🏻🌸

Yüksek lh sorunun olsa belki derdim ama 11.gün için gayet iyi bi koyuluk bence. Muhtemelen yarın daha koyu olur sonrada çatlamayı takip edersin kuzum.
Yok kuzum ben de pik olamama sorunu var yani benim polikistik bir garip. Herkeste fazla koyu oluyor ben de aksine. Takip etcem kuzum 🤲🏻 inşallah hepimizin kucakları dolsun sağlıklı bebişlerle 😍

Evet kuzum testlere devam ediyorum bak atayım buraya da. 9-11-13 değerlendirdim. Daha da değerlendirmedim bugün de çok zor yani çok yorgunum 🙈 umarım 11 piktir ve tutmuştur diye dua ediyorum 😍🤲🏻Eki Görüntüle 3218473 Eki Görüntüle 3218474 Eki Görüntüle 3218475
Yaa bence pik ve ne güzel çatlamış. Heveslendirmek gibi olmasın ama sanki olacak gibi geldi bana 🤲🏻 Kendinde böyle değişiklik hissediyormusun kuzum ? Ben bu ay yapmayacağım test diye söz vermiştim ama of yapsam mı ki böyle görünce 🌸

Yaa bence pik ve ne güzel çatlamış. Heveslendirmek gibi olmasın ama sanki olacak gibi geldi bana 🤲🏻 Kendinde böyle değişiklik hissediyormusun kuzum ? Ben bu ay yapmayacağım test diye söz vermiştim ama of yapsam mı ki böyle görünce 🌸
Vallahi kuzum kasıklarım karıncalanma ve ağrı var. Ama bu kadar kısa sürede birşey olmaz yani 🙈 o yüzden heveslenmiyorum. Ama umarım tutar. Bir mucizeye çok ihtiyacım var 😔

Vallahi kuzum kasıklarım karıncalanma ve ağrı var. Ama bu kadar kısa sürede birşey olmaz yani 🙈 o yüzden heveslenmiyorum. Ama umarım tutar. Bir mucizeye çok ihtiyacım var 😔
Güzel şeyler bunlar bence hiç belirti olmamasından iyidir. Çatlamadan bi hafta sonra en net belirtiler oluyor diyorlar genelde. Ovulasyon testi denediğin kaçıncı ay pik gördün kuzum ? Bide yumurtlama belirtin oldu mı bende bi vücudumu mu dinlesem diyorum bu ay hiç test stresine girmeden ama emin değilim korkuyorum😔

Sende durumlar nasıl kuzum E Esbaby94
Ben döngünün 8. Günündeyim bugün dün tamamen bitti adetim zaten normale göre daha az yoğunluktaydı bu ay. Doktor yumurtlama görmediğin için olabilir dedi. Bu ay testte yapma akışına bırak sonraki ay ilaç tedavisine başlarız dedi. Vitamin ve inofolic devam ediyorum. Clife a devam edeyim mi sence

Güzel şeyler bunlar bence hiç belirti olmamasından iyidir. Çatlamadan bi hafta sonra en net belirtiler oluyor diyorlar genelde. Ovulasyon testi denediğin kaçıncı ay pik gördün kuzum ? Bide yumurtlama belirtin oldu mı bende bi vücudumu mu dinlesem diyorum bu ay hiç test stresine girmeden ama emin değilim korkuyorum😔
Kuzum ben Ocak ve Şubat ayında gün aşırı denedim. Ama sanırım yumurtlama olmadı ya da tutmadı bilmiyorum 😔 bu ay ayın 6sında regl bitti ben 9unda teste başlayabildim zaten öncesini değerlendiremeyecektim değerlendirebileceğim günden başladım böyle gördüm işte. Umarım bu ay tutar 🤲🏻

Ben döngünün 8. Günündeyim bugün dün tamamen bitti adetim zaten normale göre daha az yoğunluktaydı bu ay. Doktor yumurtlama görmediğin için olabilir dedi. Bu ay testte yapma akışına bırak sonraki ay ilaç tedavisine başlarız dedi. Vitamin ve inofolic devam ediyorum. Clife a devam edeyim mi sence
Et kuzum bunlar sonuçta ilaç değil takviye. Ben de milyon tane kullanıyorum saymıştım ya 🙈 umarım çare olur bizlere. Sağlıklı beslenme kısmı ben de çok yok açıkçası. Ama dikkat etmeye de çalışıyorum

X