Polikistik olup hamilelik isteyenler gelin burada toplanalım

tweeetyyy

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2023
10.394
12.029
31
Merhaba arkadaşlar. Ben polikistikleri olan 30 yaşında bir arkadaşınızım. Malesef hamile kalamadım. Birbirimize neler yaptığımız hakkında fikirler verip güzel haberlerimizi burada bekleyelim istedim 🙏 ben bu ay tarçın bal çörekotu karışımı yaptım 10 gün. Bilmiyorum etki edecek mi ama ovulasyonla hiç pik göremedim 😔 genelde ovulasyonla polikistik hastaları hep pik görürken ben hiç göremiyorum 😔

Merhaba arkadaşlar. Ben polikistikleri olan 30 yaşında bir arkadaşınızım. Malesef hamile kalamadım. Birbirimize neler yaptığımız hakkında fikirler verip güzel haberlerimizi burada bekleyelim istedim 🙏 ben bu ay tarçın bal çörekotu karışımı yaptım 10 gün. Bilmiyorum etki edecek mi ama ovulasyonla hiç pik göremedim 😔 genelde ovulasyonla polikistik hastaları hep pik görürken ben hiç göremiyorum 😔
Bnde aynıyım Ekim ayından beri yanlış hatırlamıyorsam 2. Bebek çalışmaları var sonuç yok

Bn ovi testi kullanmadım ilk bebeğimden sonra ama dediğim gibi kaç aydır deniyoruz olmuyor niye anlamıyorum
Hormonlarına baktırdın mı canım? Kaç yaşındasın? Benim en küçük kardeşimle aramda 11 yaş var. Anneme sordum ben de planlıydı 34 yaşındaydın nasıl hamile kalmıştın diye, zaten daha önce olmuştu niye olmayacaktı ki dedi 😅 bazen diyorum çok şey bilmek mutsuzluk. Eskiler bilmiyor ki ovulasyonmuş, amh değeriymiş, FSH mış

Hormonlarına baktırdın mı canım? Kaç yaşındasın? Benim en küçük kardeşimle aramda 11 yaş var. Anneme sordum ben de planlıydı 34 yaşındaydın nasıl hamile kalmıştın diye, zaten daha önce olmuştu niye olmayacaktı ki dedi 😅 bazen diyorum çok şey bilmek mutsuzluk. Eskiler bilmiyor ki ovulasyonmuş, amh değeriymiş, FSH mış
30 yaşına daha girmedim canım benim çift taraflı polikistim

Merhabalar bende pcosluyum ve bir buçuk yıldır evliyiz 5-6 ay önce bir gebelik geçirdim ancak boş gebelikti 2-3 ay ara verdik ve o sürede 5kilo verdim 56 kiloyum. Geçtiğimiz ay 24. Gün yumurtlama gördüm ancak olmadı bu ay 19. Gündeyim ama hiç koyulaşma bile yok aşağıya ekliyorum inanılmaz gerginim. Bu pcosta arka arkaya yumurtlama olmaz diye bi şey var mı ya

Eklentiler

• EF808C83-50DF-401E-8793-6FD8C89D48C4.jpeg
    EF808C83-50DF-401E-8793-6FD8C89D48C4.jpeg
    155,9 KB · Görüntüleme: 88
  • 939C6415-C0F4-4472-8E74-1F21EA2BE6A0.jpeg
    939C6415-C0F4-4472-8E74-1F21EA2BE6A0.jpeg
    59,8 KB · Görüntüleme: 94
Merhabalar bende pcosluyum ve bir buçuk yıldır evliyiz 5-6 ay önce bir gebelik geçirdim ancak boş gebelikti 2-3 ay ara verdik ve o sürede 5kilo verdim 56 kiloyum. Geçtiğimiz ay 24. Gün yumurtlama gördüm ancak olmadı bu ay 19. Gündeyim ama hiç koyulaşma bile yok aşağıya ekliyorum inanılmaz gerginim. Bu pcosta arka arkaya yumurtlama olmaz diye bi şey var mı ya
İnan ben de bilmiyorum 🤷🏼‍♀️ yani hep okuduğum şeylerde pcos larda yumurtlama çok olur hep pik olur vs deniyor. Ben de öyle değil 😔

Gerçekten yoruldum bıktım deyip daha uzun süre bekleyenlere haksızlık etmek istemiyorum isyan etmek istemiyorum ama strese giriyorum elimde değil. Geçen ay 19.gün pik olmasa bile koyulaşmaya başlamıştı bu ay oda yok. Farklı marka testlerden mi acaba diye önceki ayın testinden de yaptım ondada siliğe yakın 😔

X