Plazma pen yaptıranlar

Merhaba . Ben cihazı bizzat kendim alıp uyguladım
Asla derin yapmayın iz kalıyor
Çok hafif yapılması lazım
Çok koyu renkleri açıyo ama lekelerin üzerine derinde yapsam geçmedi ve leke kaldı sanırım 1 ay oldu geçmedi .

dudak kaldırıyor falan diyorlar hikaye asla inanmayın çok derin yaptım sadece iz kaldı maalesef eczaneden bir sürü ilaç aldım 1 ay oldu geçmedi ((

Merhaba bende göz kapağım için cihazı alıp evde yapmak istiyorum ama yorumunuzu okuyunca tereddüt ettim cihazın ayarını düşükte mi kullanmak gerekiyor ondan dolayı mı sizde iz kaldı acaba?

Mrb, ben geçen hafta cihaz alıp karın çatlağım için denedim. Yaptım yani, ama henüz ikinci günüm. Sonucu merak ediyorum

Yalnız anlayamadığım bi durum var, videolarda cihaz cllde değdirmeden uygulama yapılıyomuş .benim aldıpım cihaz cilde değince işlem yapıyo. Bilginiz var mı bu konu hakkında

Yalnız anlayamadığım bi durum var, videolarda cihaz cllde değdirmeden uygulama yapılıyomuş .benim aldıpım cihaz cilde değince işlem yapıyo. Bilginiz var mı bu konu hakkında
Galiba bu cihazlar iki türlü birisi ben dusurmek için digeri de kirisik için sanki. Yanlış uygulama da tehlikeli iz kalabilirmiş. Sizde durum nasil

Ben yatırdım göz altlarıma hafif kırışıklıklarım vardı ama amacım örümcek ağı yaptırmaktı çünkü daha öncede yapmış memnun kalmıştım hafif rütuş gerekiyordu göz altımda çok az güldüğümde katlanıyordu. Ama gittiğimde benim doktorum estetik merkezinden tamamen ayrılmıştı yerine başka bir doktor vardı kesinlikle plazma yaptırmalıyız göz altların çocuklarınki gibi olucak dedi yapmalıyız mutlaka dedi bende kandım tabi yaptırdım 5 gün sonra kabuklar attı çok güzel gözküyprdu en başta ama şişlik indikten sonra kızarıklık tamamen kapkara bir lekeye dönüştü o kadar pişman oldum ki 2 ay oldu göz altlarımda olmayan yeni yeni kırışıklıklar çıktı o kadar üzgünüm ki 2 ay boyunca ağladım keşke zamanı geri alsam dedim plazmaya 500 tl vermiştim ikinci seansı da yapacaktı bide asla bir daha plazma işine girmem. Lekelerim için expigment azalderm kullandım leke 3. Ayda yeni yeni açılmaya başlıyor. Kızlar sakın ama sakın göz altlarına yaptırmayın resmen yaşlandım ben yaptım siz yapmayın

Galiba bu cihazlar iki türlü birisi ben dusurmek için digeri de kirisik için sanki. Yanlış uygulama da tehlikeli iz kalabilirmiş. Sizde durum nasil
Eğer cilde değip de çalışıyorsa gerçek plazma teknolojisi değil, radyo frekans tipi, yada elektrik akımı vs sistemi.orjinal plazma pen clde 1 mm yaklaştıtınca şimsek etkisiyle ateş alır

Cihazını nerde aldınjz

Merhaba sonuç paylaşır mısınız acaba :) ne kullandınız yaptıktan sonra krem olarak,

Merhaba arkadaşlar Yazım biraz uzun olacak ama yaşadıklarımın hepsini anlatacağım bn tam 6 hafta bir gün önce göz altlarımda minik minik milyeler olduğu için göz üstümde çok yumuşak olduğu için plazmapen işlemi yaptırdım göz altı ve üstüne bayada ağır çalışıldı gerçekten nereye sorduysam 2500. 3000 gibi faiş fiyatlar verdiler Sonunda avcılarda biyer buldum 500 tl fiyat verdiler ve gittim yaptırdım çokta güzel yaptı ilk iki gün gözlerimi açamayacak kadar şişti sonra şiş inmeye başladı,5 ci gün kabuklanmaya başladı 9 cu gün kabukların hepsi düştü tabi kendim koparmadım kendiliğinden düştü bnm yalnış yaptığım şey ertesi günden hafif sebamedin bebek şampuanıyla yıkamaya başladım 3 gün su değdirmiyormuşuz meğersem.ama bana işlemi yapan bayan demedi antibiyotikli krem sür bana madecasol sür dedi aslında antibiyotikli fucidin krem sürmem lazımmış tabi bn araştırdığım için sürdüm antibiyotikli kremimi güneş koruyucu önemli bolca güneş koruyucu sürdüm 10 gün 1 tüp bitirdim o kadar sürüyordum korkumdan ama meğersem ilk günden50 factörlü likid fondaten sürülmesi lazımmış antibiyotikli kremden sonra buda ikinci yalnışım keşke sürseydim işlemi yapan bayana sordum kesinlikle fondaten sürme dedi ona uydum bnde keşke uymasaydım.sabah fucidin antibiyotikli krem yarım saat sonrada 50 factörlü parfümsüz likid fondaten sürülmesi lazım tabi keşke yapsaydım bnde.neyse 5 buçuk hafta gözlerim panda gibi kızardı morardı bi türlü gitmiyor araştırıyorum psikolojim bozuldu sonra yapılan yere söyledm bana oranın sahibi bu işlemi yapan değil müdürü yani sarı kantaron yağı sür dedi bnde hemen aldım .sabah hemen antibiyotikli kremimi yarım saat sonra bolca güneş koruyucumu akşamüstü saat 5 ten sonrada o yağı sürmeye başladım ama hiç yıkamayan ardından 1 saat sonra antibiyotikli krem ardındanda 1 saat sonra madecassol sürdüm .şu anda 6 hafta bir günüm renk açılmaya başlamış Araştırmalarıma göre 8 ile 12 haftada tam iyleşme oluyormuş bn 12 haftamda yine ne oldu ne bitti gözlerimde leke kaldımı hepsini yazıcağım.iyide olsa kötüde olsa yerin isminide paylaşacağım.şu anda erken olduğu için yerin ismini vermeyeceğim.ama tafsiyem yaptırmayın bu kadar beklemeye değmez.şu anda bile dışarıya çıktıkta 50 factörlü güneş koruyucu ve üzerinede 40 factörlü cliniquenin bb kremini sürüyorum kesinlike gözünüze alkollü bişi sürmeyin 3 ay boyunca ph bebek şampuanıyla yıkayın yaptırırsanız .

Reactions: Adp

Merhaba bende bugün yaptırdım korkuyorum iz kalır diye
Senin geçtimi iz kalmadı dimi
Cevap yasarmısını
Fondoten sürmemi söylediler
Başka bişey sürdün mü yada süremem gerekiyor mu
Lütfen cvp?

Merhaba bugün bende yaptırdım korkuyorum iz kalır diye sizin izler geçtimi
Cvp yazarmısınuz
Ne sürmem gerekiyor

Cevap yasarmısını
Cevap yasarmısını
Lütfen cvp?
Merhaba evet hala iz var belirgin şekilde yaptırdığın yer çok önemli kaliteli makine kullandıysa iz geçer likid fondaten sürmen lazım bana malasef sürme dediler dinlemeseydim keşle hiç birşeyden anlamıyorlar çünkü.Ben avcılarda zin güzellik diye yer var orda yaptırdım yaptırmaz olaydım mahf ettiler gözümü.inşallh geçer sizin gözünüzdeki iz bn resimlerimi koymuşum hala aynı durumdayım.süzün için resimde ekledim baka bilirsiniz

Eklentiler

• FC5B0073-1E83-4964-9CF4-D6143A336508.jpeg
    58,9 KB · Görüntüleme: 3.521
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…