Plasenta previa derdinden muzdarip olanlar yardım edin bilgilerinizi tecrübelerinizi paylaşın

Canm ya tam kapalı demekki. Neyse hakkında hayırlısını diliyorum tatlım. Doğum şeklin ve zamanınla ilgili bilgi verdi mi dr un?

Canım ilaç vs vermedi mi? Sadece yatacak mısın? Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin
Canım ben progestan ve proluton ipne yaptryordum doçemnte gitmeden önce.doçente gittim bıral bu ilaçla iğneyi dedi ekstrada hiçbi ilaç vermedi bana sadece dikkat ediyorm kendime

Canım ben progestan ve proluton ipne yaptryordum doçemnte gitmeden önce.doçente gittim bıral bu ilaçla iğneyi dedi ekstrada hiçbi ilaç vermedi bana sadece dikkat ediyorm kendime
Anladım cnm. Allahın izniyle önce sen bize mutlu haberlerini vereceksin. Sonrada biz sana güzel haberler vereceğiz.

1 eylul de plesenta previalı olarak doğum yaptım...kanamam çok oldu şükür ayaktayım....benim plesenta baya bir yapışmiştı...herkesin durumu bir olmuyor onu ameliyat sırasında anlıyorlar

1 eylul de plesenta previalı olarak doğum yaptım...kanamam çok oldu şükür ayaktayım....benim plesenta baya bir yapışmiştı...herkesin durumu bir olmuyor onu ameliyat sırasında anlıyorlar
Geçmiş olsun . Aynı zamanda hayırlı olsun. Kaç haftalıkken yaptınız doğumu.

Geçmiş olsun . Aynı zamanda hayırlı olsun. Kaç haftalıkken yaptınız doğumu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…