PKOS AŞILAMA

mhtptptptp

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2023
13
4
25
Kızlar 1. Sorum polikistik over var bende herşey düzgün çıktı tahlillerde amh sadece 9.20 çıktı yani yüksek düzey Pkos ve 3 aydır regl olamıyorum tarlusal içtim yinede olamadım adet söktürmek için önerdiğiniz birşey varmı varsa söylermisiniz . 2. Sorum doktor aşılama önerdi ama çok kararsızım aranızda bu şekilde olan varmı varsa süreç nasıl geçti

Bende de pcos var bende 2 aydır adet olamıyordum doktorum bana duphaston verdi adet söktürücu şuan onu kullanıyorum her an adet olucakmis gibi kasiklarım çok ağrıyor, aşılama konusunda da benim evraklarım hepsi hazır aşılama icin adet olmayı bekliyorum herseyin hayırlısı herseyi denedim son çare mecbur doktorun dediğine geldim

Ya bendede pkos var 1 ay adet oluyorum 1 ay olmuyorum olmadigim zaman tarlusal iciyorum o söktürüyor veya cyclo progynova. Bide Ben doktora asilamayi sordugumda bana sana asilama olmaz esinde sorun olanlara asilama yapilir senin esinde sorun yok sende var dedi çok sacma ya ama burada cogu konuda okudum asilamayla hamile kalan birsuru pkoslu var

Siz aşılamadan önce hangi tedavileri oldunuz ?

Siz aşılamadan önce hangi tedavileri oldunuz ?
Rahim filmi, hormon testleri simear testi, benim süt hormonu yüksek çıkıyo onun için dostinex diye bir ilaç kullandım tekrar gittiğimde kist var dendi yine ertelendi, Bi dahi adet gel dedin adet olamadım onun için gittim adet söktürücu verdi bugün bitti ilacım adet olmayı bekliyorum, 2.gunu gidicem bakalım ne dicek hayırlısı

Benim eşimde de sorun yok bende var ama aşılama aşamasındayim, doktorunuzu değiştirin bence

Peki kilonuz nasil genelde kilo ver de diyorlar da hani . İnşallah guzel bir sonuç alırsınız şu mubarek gunlerde rabbim yardimcimiz olsun . Kesinlikle doktorumu degistiriyorum zaten böyle bir sacmalik olamaz

Peki kilonuz nasil genelde kilo ver de diyorlar da hani . İnşallah guzel bir sonuç alırsınız şu mubarek gunlerde rabbim yardimcimiz olsun . Kesinlikle doktorumu degistiriyorum zaten böyle bir sacmalik olamaz
Benim kilom normal hatta doktor zayıfsın dedi d vitamini kullanıyordum hap olanından sana ağır gelir damla olanından kullan dedi, hem zayıfım diye hemde hamile kalırsan o ilaç ağır gelir dedi, inşallah RABBIM hepimizin yüzünü güldürsün sen şuan hangi asamadasin

Kilonun normal olması şansını artiriyor bence benimde biraz kilo vermem lazim yuruyus falan yapiyorum aslinda gorunus olarak fazla kilom yok ama dr. Zayifla deyince aklima takiliyor ister istemez . Bende 2 defa klomen + catlatma iğnesi kullandim basarisiz sonuclandi 2 ay oncesinde gonal f + catlatma ignesi yine basarisiz sonuclandi yumurtam olusuyor catliyor ama sonuc alamıyorum birde üstüne sağ tüpüm de hafif yapisiklik var son denemem basarisiz olduktan sonra psikolojik acidan biraz dinlenmek istedim 2 ay gitmedim dr . Bu ay gittim asilamayi falan sordum sacma sapan konustu iste . Sonrada bence bir kere daha igneyle deneyelim son kez dedi bende kabul ettim . Suan gonalf vuruyorum 10 gun olacak persembe gunu yumurta takibine cagirdi . Biraz uzun oldu kusura bakma :) bakalim iste bende asilama istiyorum dr degiscem bu tedaviden sonra tabii inşallah gerek kalmazda hamis olurum

İnşallah dediğin gibi gerek kalmaz da güzel haberler alırsın ben hiç çatlama iğnesi flan kullanmadım, ilk seneler de özele gittim baktım muayene ücretini bile baya baya yükselttiler bana tamamen para tuzağı geldi, o zamanlar klomen flan kullandım rahim filmi çekindim, sonra olur diye bekledim biraz, olmayınca devlete gitmeye başladım, Dün ilacım bitti bugün adet oldum yarın doktora gidicem bakalım ne dicek, hepimiz için hayırlısı olsun, güzel haberlerini bekliyorum

Kızlar bende ramazandan sonra aşılama tedavisine geçeceğim. Doktor öyle dedi
Aşılamada evrak neler gerekiyor . Özel hastanede yaptıracağım . Süreç nasıl hiçbir şey bilmiyorum. 3 kez klomen ve çatlama iğnesi oldum . Hep negatif

Bende özele gidiyorum muayene ucreti dediginiz gibi baya yüksek malesef okadar kafam karisik ki ne yapacagima hic karar veremiyorum bu gittigim dr. Dan haric bitane daha özelde dr. Var onami gitsem yoksa üniversite hastanesinemi gitsem bilmiyorum . Güzel dualariniz icin teşekkürler insallah bende sizden guzel haberler bekliyorum

RABBIM yolunuzu kolaylaştırsın inşallah, orman testleri Rahim filmi memegrofi kimlik fotokobileri şuan aklıma bisey gelmiyor baya biseyler hazırlamıştık biz eşinden bazı testler isticek hepsinin çıktısı evlilik cüzdanı fotoğraf aklıma Şuanlık bunlar geliyor, ben de bugün gidicektim ama sancim vardı yarın erkenden gidicem inşallah, Bi kist flan yoksa başlıcaz aşılamaya inşallah

Doğrusunu söylemek gerekirse hem bana para tuzağı gibi geldi hem de gücümüz yetmedi, en son bana dediği şey senin tüplerin kapalı hemen tüp bebeğe başlayalım, ama çektirdiğim merkeze sorduk tüpler açık dedi, o yüzden bıraktım o hastahaneyi, sana asilama da yapamayız dedi,

Evet yaa resmen hemen hemen ayni seyleri dedi banada kesinlikle degistircem doktorumu sizinle konusmak gerçekten bana iyi geldi cok teşekkür ederim Allahım innnnnsallah tedavinizi hayirla sonuclandirsin lutfen banada haber verin

Evet yaa resmen hemen hemen ayni seyleri dedi banada kesinlikle degistircem doktorumu sizinle konusmak gerçekten bana iyi geldi cok teşekkür ederim Allahım innnnnsallah tedavinizi hayirla sonuclandirsin lutfen banada haber verin
Yaaa inşallah hayırlısıyla hepimiz hayırlı sonuçlar alırız ALLAH razı olsun sizinle konuşmak bana da çok iyi geldi, mutlaka haber edicem siz de haber verin gelişmelerinizden

İnşallah sizde güzel haberler alırsınız devlete hastanesi mi özele mi gidiyorsunuz acaba ?

ben bugün aşılama oldu özel hastanede bizden kimlik dışında başka hic birşey istenmedi özel hastaneler istemiyor galiba devlete hic gitmedm o yüzdne bilmyiorm

ben bugün aşılama oldu özel hastanede bizden kimlik dışında başka hic birşey istenmedi özel hastaneler istemiyor galiba devlete hic gitmedm o yüzdne bilmyiorm
Oyleymiş demekki bizden istenmişti Bi çok şey çok şükür ki hallettik inşallah guzel haberler verirsiniz, hayırlısı olsun şimdiden, bende bugün gittim kist flan yok dedi ama işimizi garantiye alalım kan değerlerinde iyi çıkarsa bu ay başlayalım dedi bakalım yarın kan sonuçlarım çıkacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…