PKOS AŞILAMA

Kızlar 1. Sorum polikistik over var bende herşey düzgün çıktı tahlillerde amh sadece 9.20 çıktı yani yüksek düzey Pkos ve 3 aydır regl olamıyorum tarlusal içtim yinede olamadım adet söktürmek için önerdiğiniz birşey varmı varsa söylermisiniz . 2. Sorum doktor aşılama önerdi ama çok kararsızım aranızda bu şekilde olan varmı varsa süreç nasıl geçti
Bende de polikistik over var normal yolla zaten çocuk olmuyor ben Çarşamba günü asilamami yaptım bu gün 4 .günüm bklm ne olucak aşılama yüzde yüz tutmuyor ama şansını dene bence

Kızlar bende ramazandan sonra aşılama tedavisine geçeceğim. Doktor öyle dedi
Aşılamada evrak neler gerekiyor . Özel hastanede yaptıracağım . Süreç nasıl hiçbir şey bilmiyorum. 3 kez klomen ve çatlama iğnesi oldum . Hep negatif 😕
Özelde bende yaptım klomen veriyolar yumurtanın büyümesi için benim 3 tane büyümüştü sonra güzel dedi iyi şimdi yine klomen kullanicaksin başka 3 ilaç daha verdi d vitamini açısından çatlatma ignesini de yazdı gittim aldım pazartesi akşamı 11:00 da vurdum Çarşamba günü asilamami yaptım bklm ne olucak bu gün 4 .günüm inşallah tutmuştur Rabbim dileyen herkese çocuk versin ☺️ inşallah

Kızlar 1. Sorum polikistik over var bende herşey düzgün çıktı tahlillerde amh sadece 9.20 çıktı yani yüksek düzey Pkos ve 3 aydır regl olamıyorum tarlusal içtim yinede olamadım adet söktürmek için önerdiğiniz birşey varmı varsa söylermisiniz . 2. Sorum doktor aşılama önerdi ama çok kararsızım aranızda bu şekilde olan varmı varsa süreç nasıl geçti
DUPBASTON DİYE Bİ İLAÇ KULLANDIM BNDE PCOSLUYUM VE 6 AY DÜZENLİ GELDİ ADETİM

RABBIM yolunuzu kolaylaştırsın inşallah, orman testleri Rahim filmi memegrofi kimlik fotokobileri şuan aklıma bisey gelmiyor baya biseyler hazırlamıştık biz eşinden bazı testler isticek hepsinin çıktısı evlilik cüzdanı fotoğraf aklıma Şuanlık bunlar geliyor, ben de bugün gidicektim ama sancim vardı yarın erkenden gidicem inşallah, Bi kist flan yoksa başlıcaz aşılamaya inşallah
Gönlüne göre Allah verir ya herkesin inşallah rabbim isteyen herkese versinbende Çarşamba günü aşılama yaptım bugün 5 günüm kasık ağrım var hafif bacaklarımda sancı oluyor yürürken zorlanıyorum biraz gaz da oluyor tabi sürekli oluyor bu gaz anlayamadım inşallah hamilelik belirtisidir b

Oyleymiş demekki 😊 bizden istenmişti Bi çok şey çok şükür ki hallettik 🤲 inşallah guzel haberler verirsiniz, hayırlısı olsun şimdiden, bende bugün gittim kist flan yok dedi ama işimizi garantiye alalım kan değerlerinde iyi çıkarsa bu ay başlayalım dedi bakalım yarın kan sonuçlarım çıkacak 🤍
sormak istedikleriniz varsa sorabilirsiniz benim bugn aşılamada 4 günüm aşılama işlemi acılı bir işlem degil ben cok korkarak girmiştim ama hiç hissetmedim alttan muayene ediliyor gbi öyle düşün pek farkı yok inşaallah güzel haberler duyarız😘

Bende de polikistik over var normal yolla zaten çocuk olmuyor ben Çarşamba günü asilamami yaptım bu gün 4 .günüm bklm ne olucak aşılama yüzde yüz tutmuyor ama şansını dene bence
Sonucu merakla bekliyorum rabbim tez zamanda yüzünüzü güldürür inşallah bende rahim filmi çektirdim temiz çıktı herhangi bir sorun yok rahim filmimde Salı doktora götüreceğim

Ne guze
Sonucu merakla bekliyorum rabbim tez zamanda yüzünüzü güldürür inşallah bende rahim filmi çektirdim temiz çıktı herhangi bir sorun yok rahim filmimde Salı doktora götüreceğim
Cümlemizin güldür inşallah çok teşekkür ederim 🥰 inşallah bende hamileyimdir bugün 6. Günüm yarın 7 olucak of çok stresliyim sizin adiniza da çok sevindim Allah kimseyi evlatsiz bırakmasın inşallah 🤲🤲🤲🤲

sormak istedikleriniz varsa sorabilirsiniz benim bugn aşılamada 4 günüm aşılama işlemi acılı bir işlem degil ben cok korkarak girmiştim ama hiç hissetmedim alttan muayene ediliyor gbi öyle düşün pek farkı yok inşaallah güzel haberler duyarız😘
Ay inşallah guzel haberlerini alırız bende gonal-f kullandım bugün sondu yarın gidicem kontrole, sonrasinda ne olacak bilmiyorum

Ne guze

Cümlemizin güldür inşallah çok teşekkür ederim 🥰 inşallah bende hamileyimdir bugün 6. Günüm yarın 7 olucak of çok stresliyim sizin adiniza da çok sevindim Allah kimseyi evlatsiz bırakmasın inşallah 🤲🤲🤲🤲
Amin inşallah 🙏 RABBIM hayırlı haberler almayı nasip etsin 🤲 birbirimizi haberdar edelim kızlar 😊

Amin inşallah 🙏 RABBIM hayırlı haberler almayı nasip etsin 🤲 birbirimizi haberdar edelim kızla
Ne guze

Kızlar doktor bana aşılama başlıcaz dedi öncesinde gynopol takviye vitamin verdi hasta oluncaya kadar kullan şimdiden başlayalım yumurta kalitelştirmede yardımcı vitamin dedi hastalığın 2 . İç günü çağırdı aşılama başlangıcı için kdrdyn ilk ne oluyor aşılamada bana sürecinden bahsedermisin heycanlıyım 🙏🏻

Gönlüne göre Allah verir ya herkesin inşallah rabbim isteyen herkese versinbende Çarşamba günü aşılama yaptım bugün 5 günüm kasık ağrım var hafif bacaklarımda sancı oluyor yürürken zorlanıyorum biraz gaz da oluyor tabi sürekli oluyor bu gaz anlayamadım inşallah hamilelik belirtisidir b
sisin test tarihiniz ne zmn aynı zamanlarda olmuşuz aşılamayı galiba

benimde 10 günüm progestan kullanıyorm belirtilerim adet belirtisi gbi belirtilerim var sizin nasl peki belirtilerinz inşaallah ikimzde güzl haberlerle yazarz buraya 🥰🥰🥰
Aynen benim de bugün 10 günüm bende senin gibi progestan tera-d3 ve folbetake kullanıyorum bende şuan kasiklarim ARTIK hafif agriyo önceden çok ağrıyordu simdi hafif hafif yani inşallah ikimiz de güzel haberler aliriz inşallah

Aynen benim de bugün 10 günüm bende senin gibi progestan tera-d3 ve folbetake kullanıyorum bende şuan kasiklarim ARTIK hafif agriyo önceden çok ağrıyordu simdi hafif hafif yani inşallah ikimiz de güzel haberler aliriz inşallah
aynen benmde aynısı hafif agrıyo arada ama gögüs uclarıma dokunamıyr yatakda saga sola dönerken bile uykuda o acısını hissediyorum

inşaallah sizde hamilesinizdir test yaptınız mı sayılı günler kaldı adet günüme benim bazen hamile gvi hissediyorum bazende hissetmiyorum yada kendimi kötüye alıştırmak istiyorum ki üzülmiyeyim
Ben adet oldum adetten önce kahverengi leke geldi sonra kanamam gelmeye başladı az az geliyor cok çabuk oldu bundan önce test yaptim hafif çizgi çıktı çok hafif pozitif ti ama adet oldum anlayamadım

X