Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

kızlar çok tatlısınız :KK16:
ilacı kullanmaya başladım, doktorum iyi bir kadın güveneceğim artık ne yapayım... ilaçları üç gündür kullanıyorum hala tık yok, bu arada beni acayip bir sinir hali aldı, aniden gelen ateş basmaları, ter dün gece de hayatımda ilk defa soluğumu kesen bir kabus gördüm nefes alarak uyandım sonra da dön dolaş uyuyamadım tabi...
benim piskolojim iyiden iyiye bozuluyor galiba kızlar, şu an bir isyan içindeyim, yaşadıklarımı, kararlarımı sorguluyorum, bebek için neden 6 sene bekledim diye kızıyorum...
bir ara ne güzel 5 vakit namaz kılıyordum onu da bıraktım bu ara, tek çarem Yaradana sığınmak aslında biliyorum, yoksa sağlığımdan olacağım hepten...
sizin de içinizi kararttım kusura bakmayın...

canım kendini bu kadar üzme şimdi tedavine bak strese girme tabi yinede yaradana sığın kafana bişey takma inan kendini yıpratmaktan başka bir şey yapmıyorsun kendine ii bak canım

valla canım adet oldum ama ben bu ay mecburen ara verdim çünkü geçen ay çatlamayan bir yumurta kiste dönüşmüş onun için doktorum bir ilaç verdi bana onu kullanıyorum onun bitiminde ise tekrar adet görücem adetin 2.ci günü doktora gidicem ve tüp bebek tedavisine başlayacağız....

Unutma beni hakkında hayırlısı olsun canım inşllh güzel haberler alırsın:KK16:

ilacı kullanmaya başladım, doktorum iyi bir kadın güveneceğim artık ne yapayım... ilaçları üç gündür kullanıyorum hala tık yok, bu arada beni acayip bir sinir hali aldı, aniden gelen ateş basmaları, ter dün gece de hayatımda ilk defa soluğumu kesen bir kabus gördüm nefes alarak uyandım sonra da dön dolaş uyuyamadım tabi...
benim piskolojim iyiden iyiye bozuluyor galiba kızlar, şu an bir isyan içindeyim, yaşadıklarımı, kararlarımı sorguluyorum, bebek için neden 6 sene bekledim diye kızıyorum...
bir ara ne güzel 5 vakit namaz kılıyordum onu da bıraktım bu ara, tek çarem Yaradana sığınmak aslında biliyorum, yoksa sağlığımdan olacağım hepten...

nelerin önünde eğiliyoruz rabbimin önünde eğilmemek varken:KK43::KK43::KK43:hemen başla:KK57: hem için rahatlar ben bitek adetken bunalım yaşıyorum oda namaz kılamadığım ve kuran okuyamadığım için lütfen ferahlamak isteyen seccadede secdeye varıp ağlasın rabbim kızmadan soru sormadan karşılık vermeden bizi bunaltmadan bizi sorgulamadan dinleyen tek yüce güç...:nazar: o bizi dinler o bağrına basar seccadeye dökülen yaşlar duaların en makbulüdür rabbim duaalrımızı kabul etsin onun kpısından bizi boş çevirmesin ayırmasın.aminnnnnnnnnn:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

olucak canım hepimiizn olucak dualarımızla olucak inancımızla olucak:KK16::KK16::KK16::KK16:

Hadi hayırlısı canım haksever sigortalılar tüp bebekten faydalanabiliyormu tedavinin hepsini devletmi karşılıyor canım bilgin varmı?

tam bilmiyorum canım ama hemen sigorta çıksın hastanelere koşucam huraaaaaaa:KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK9::KK9::KK9:

canım niye üzüyorsun hala kendini.ay canım inanmassın ama dün gece bende öyle sıçrayarak uyandım benim iki günden beri bogazım agrıyor grip olucam sanırım.ölücem sandım korktum ya sonra dua okuyup yattım sagolsun eşimde okudu:nazar::KK16:psikolojini bozarsan dahamı iyi olucak.canım bu pko gebe kalamama hepimizin başında isyan etme sakın isyan çok daha kötü şeyler doğurur.namazına yeniden başla.şeytanın vesvesine gelme allah'a sığın canım.rabbim şifa versin inşallah.dün gezmeye gittik orda arkadaşım bir kitap verilmiş kendisine satılması için ve onun paralarıyla hayır yapılıyormuş bende aldım birtnane en çokta bizi ilgilendiren konuların oldugunu gördüm.mesela hamile kalamyanlar için dualar yapması gerekenler .hamilellikte okunacak dua dogumda yapılıcaklar çok güzel bir kitap.kısaca size buradan yazarım dualardan birkaçını inşllh allah duamızı kabule eder:KK16::nazar:

cannım arkadaşım bursalılar toplanıcaz ya en çok seni merak ediyorum valla bana çok yakın tarzın maddi ve manevi anladın umarım:KK34: Mucukkk mucukkkk:KK54::KK54:

inşallah tüp bebeğe gerek kalmadan hamile kalsak dimi.. Haksever sana ne diyolar sorun için az daha beklesen:44:

kuzum aylardır doktora gitiyorum işsizlik maaaşımız bozulmasın die sigorta başlatmadık hemen bu ay aaş bitti eşimde hemen başlatcak sigortayı bi bursalı arkadas tanıdım bursa kk da yani devlet hastanesinde görevli oda yardımcı olucak bakalım ya oraya gidicem yada fakülteye gidicem inceleyin beni üstümde ne denerseniz deneyin kobayıız olayım beni hamile yapın dicem hahaaaaaa:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK52::KK52::KK52::KK52::KK53::KK37:

nelerin önünde eğiliyoruz rabbimin önünde eğilmemek varken:KK43::KK43::KK43:hemen başla:KK57: hem için rahatlar ben bitek adetken bunalım yaşıyorum oda namaz kılamadığım ve kuran okuyamadığım için lütfen ferahlamak isteyen seccadede secdeye varıp ağlasın rabbim kızmadan soru sormadan karşılık vermeden bizi bunaltmadan bizi sorgulamadan dinleyen tek yüce güç...:nazar: o bizi dinler o bağrına basar seccadeye dökülen yaşlar duaların en makbulüdür rabbim duaalrımızı kabul etsin onun kpısından bizi boş çevirmesin ayırmasın.aminnnnnnnnnn:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

olucak canım hepimiizn olucak dualarımızla olucak inancımızla olucak:KK16::KK16::KK16::KK16:

Benide duygulandırdın haksever:KK43: kılınan namazın hepsi makbulmuş fakat secdeye vardığında edilen dua içtenlikle edildiginde Allah kabul edrmiş ve hoşuna gidermiş.Bende adetliyken stresli oluyorum oanda şeytanın vesvesi oluyor işte.Ama dua okuduğumda Allaha dua ederken çok rahatlıyorum.Aminnnnnnn canım inşallah Allah içten dua eden kulunun isteğini geri çevirmezmiş.Biz şuan sınavdayız ve hisediyorumki bu sınavı geçersek çok güzel sağlıklı bebekler nasip edicek inşallah:nazar::KK16:

nasıl toplancaksınz ya nie bizi ayırıyosunz hıh çok darıldımm:KK14:

canum bursalılar topiğim var benim bide ordanda tanısıyoruz baahrla ondan buluşucaz dedim sende gel yavrumm kumpir yicezzz:nazar::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK34::KK16::KK16::KK16:

cannım arkadaşım bursalılar toplanıcaz ya en çok seni merak ediyorum valla bana çok yakın tarzın maddi ve manevi anladın umarım:KK34: Mucukkk mucukkkk:KK54::KK54:

Ay canım benim kalp kalbe karşıymış:KK16:Bende seni merak ediyorum.Nebilim dediğin gibi hayat tarzın düşüncelerin kendime yakın gördüm.İnşllh kısa sürede toplanırızda biyerde tanışırız canım.:KK16::KK54::KK19:

kız nasıl söz o duymayayım bi daha:KK20: iyi düşüncez iyi olcak Allahın izniyle.. adetinde gecikmesi gayet olabilir takma kafana bnmde öle hep senede 3 4 kere olan varmış şükret:KK51: herşeyin hayırlısı unutma bunu isticez ama hayırlısını isticez biz bilemeyiz bizim için geç olması daha hayırlı belki.. çok aciziz biz tek yapabileceğimiz şey duaa..... sen pskolojini fln bozma bizide sinir etme döveriz hee:KK4: :KK9::KK9:

benide duygulandırdın haksever:KK43: Kılınan namazın hepsi makbulmuş fakat secdeye vardığında edilen dua içtenlikle edildiginde allah kabul edrmiş ve hoşuna gidermiş.bende adetliyken stresli oluyorum oanda şeytanın vesvesi oluyor işte.ama dua okuduğumda allaha dua ederken çok rahatlıyorum.aminnnnnnn canım inşallah allah içten dua eden kulunun isteğini geri çevirmezmiş.biz şuan sınavdayız ve hisediyorumki bu sınavı geçersek çok güzel sağlıklı bebekler nasip edicek inşallah:nazar::KK16:

çok zor bi sınav mış dünya sınavı ama kopya çekmek serbestmiş rabbim kitabımızı vermiş sınavınız hayat sorular kitaptan demiş ben bu lafı çok severim bide bitanedaha var derdiniz büyükse rabbinize dönüp ne büyük derdim var demeyin derdinize dönüp senden büyük rabbim var deyin ne güzel laf ya bu dünyada ölümden başka herşeyin çaresi var bunu unutmayalımm derdimin dermanı derdi verenimdedir hamdolsun rabbime:KK42:

kız nasıl söz o duymayayım bi daha:KK20: Iyi düşüncez iyi olcak allahın izniyle.. Adetinde gecikmesi gayet olabilir takma kafana bnmde öle hep senede 3 4 kere olan varmış şükret:KK51: Herşeyin hayırlısı unutma bunu isticez ama hayırlısını isticez biz bilemeyiz bizim için geç olması daha hayırlı belki.. çok aciziz biz tek yapabileceğimiz şey duaa..... Sen pskolojini fln bozma bizide sinir etme döveriz hee:KK4: :KK9::KK9:

haşin karı severim ben:KK3::nazar::nazar::nazar:çin çin hahaaaaaaa:KK19:

X