Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

haytı bırakma bu arada onun hiç bişeye zararı yok hamilelere bile yok sütü arttırırmış sadece anlıcn bi zararı yok devam devam:KK9::KK9::KK9::KK9:
kullanayım canm inşallah dvm edeyim ya bi topikte okudum kadım pcoluymuş sadece bebe aspirini kullanmış hamile kalmış 3 ayda:44: ben onuda bi denicem sabah akşam içmiş prof vermiş ona klomenle beraber ama o klomeni kullanamamış aspirini kullanmış sadece hamile kalmış..

kızlar merhaba konuyu görünce yazmak istedim ama iceriğini okumadım acıkcası. 27 yasımdayım ve ilk adet oldugum günden beri sürekli adet düzensizliği yasıyorum. yani 13 yasımdan beri ... neler yapmaım diane 35ler yasmine ler sürekli kullandım ama bıraktıktan sonra hiç düzene girmedi yine . sürekli moralim bozuktu bu durumdan 2009 da evlendim ilk 1.5 yıl diane 35 ve baska yöntemlerle korunduk ve son 1 yıldır bebek istememize ragmen malesef sonuc alamadık. gecen ay doktora gittik esimden ve benden gerekli testleri istediler benim hormonlarımda ve eşimin spermiogram testinde hiç bi sorun cıkmadı. doktor bi sonraki adet döneminde gel önce hsg cekelim ardından klomen tedavsine baslayalım dedi tabi adet döndüm 2-3 ay arası oldugu icin 1 aydan sonra gebelik testi yaptır ve farlutal basla dedi bu arada folbiol verdi bunu da bi yandan iç dedi. 15 kasım son adet tarihimdi 15 aralıkta beta hcg yapıldı 0 cıktı umutsuzlukla farlutal ictim adet olmadım ardından doktora tekrar gittim 28 aralıkta progynex igne verdi 2 sini karıstırıp vuruldum yine olmadım. sonra 2 ocakta doktora giderken bi gebelik testi aldım hastanede yaptıgımda ne göreyim POZİTİF inanamadım doktor cok sevindi bak hsg isterken sonuca bakar mısın dedi. valla kanda görmeden inanamayacagım diyerek anında test yaptırdım sonuc ertesi gün aksam üstü cıkar dediler sabah dayanamadım tekrar baska hastaneye gittim ve sonuclar 2 ocakta 1100 3 ocakta 1559 HAMİLEYİMMM :))))) 2 hafta sonra kalp atısları icin gidicem kısacası kimse umudunu kaybetmesin benim kücücük bi umudum bile yoktu inanın 2-3 ayda bir olan adet döngüsüyle cok zor diyordum. tabi hala düsük tehlikemde var yalnız Allah korusun kötü birseyle sonuclansa bile tedavisiz hamile kalabildigimi ögrendim. Sükürler olsunn :))) darısı isteyenlerin basına

bu arada gizli sekerim icin glucophage kullanıorum ve bu düsük tehlikemi en gellermiş. kızlar sogan suyu kürünü denemiştim ve günde 2-3 incir yemeyi ihmal etmedim hiç. bir de tabi ki en önemlisi inanmak ve dualar opüyorum sizlerip

Allah hayırlı etsin canım.Senin adına çok sevindim Rabbim sağlıklı ve hayırla kucağına almayı nasip etsin inşallah:nazar::emir_bebek:.Darısıda bizlere inşallah:)

nasılsınız kızlar bakalım neler yapıyosunz?? ne alemde tedaviler.. bn bgn doxsnex aldm ptesi perşmbeleri içicem inş. hayıtıda yapıyodum ama bıraksam mı napsam bi yan etkisi olur mu ikisi beraber olunca:44:

bu arada benm bgn doğum günümm:KK1:

Canım doğumgünün kutlu olsun.Sevdiklerinle beraber nice mutlu yıllar inşallah bebeğinede kavuşur anne olursun:KK16:Bu arada klomene başlamışsın hadi hayırlsı inşallah.

ne güzel ne güzel ne güzelllllll:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::KK16:

inşallah ummadımız anda bizde hamile kalırız mucizelerimiz gelir allahım diyorum herşey bi rüya olsun karnım arıyo die gidip ikiz dogurup geleyim eve diyorum:KK52::KK52::KK52::KK37:

Nasılsın hakseverciğim?Amin canım aminnn inşallah anne olduğumuz günleride görürüz:KK16::KK49:

kızlar benim iki gündür hafif koyu lekelenmelerim var ama o kadar belli belirsiz ki bazen hiç yok yani adet geliyor mu yoksa olup olacağı bu kadar mı anlayamadım
bana bir akıl verin

Merhaba canım adet kanamasının başlangıcı olabilir.İnşallah olup stresten kurtulursun çok takmamaya çalış.:KK16:

Canım doğumgünün kutlu olsun.Sevdiklerinle beraber nice mutlu yıllar inşallah bebeğinede kavuşur anne olursun:KK16:Bu arada klomene başlamışsın hadi hayırlsı inşallah.

saol canm inşallah... sen nasılsın bakalım neler yaptın görüşmeyeli bebek düşünmüyomusun hala:))

saol canm inşallah... sen nasılsın bakalım neler yaptın görüşmeyeli bebek düşünmüyomusun hala:))

Canım bende ne olsun aynı şeyler.Bebek düşünüyorumda diyetteyim ben biraz kilo vereyim öyle kilolu hamile kalmak iyi değil Rabbim hayırlsını versin:KK16:

canm olcaksındr aspirini fln iç hayıtıda söktürürler inşallah.. sende olsanda kurtulsan:KK6: bnde dün klomene başladm bakalım hayırlısı..

canım ben tekrar gittim doktora çünkü silik gelen lekelenmeler de gitti, daha güçlü bir ilaç verelim sana 2 şer 2 şer iç dedi, ultrasonla baktı yakın gözüküyor ama sen yine de kullan olursan bırakırsın dedi, ilacın adı cycloprogynova? bu ilacı duydunuz mu kullanan var mı alsam mı acaba çok kararsızım...

nasılsınız kızlar bakalım neler yapıyosunz?? ne alemde tedaviler.. bn bgn doxsnex aldm ptesi perşmbeleri içicem inş. hayıtıda yapıyodum ama bıraksam mı napsam bi yan etkisi olur mu ikisi beraber olunca:44:

canımıniçi iyiki doğdun ne çok oğlak var burda ben de 2 ocak doğumluyum ama ben sizden yaşlıyım 27 oldum :KK59: evlendiğimde 20 nin içindeydim hey gidi hey benim işim daha zor kızlar...

ay canm ya çok teşk ederim güzel dileklerin için:KK16: bende 21 oldum bende 17de evlendim:)) iyiki erken evlenmişiz hee çocuk yok mu diyenlere daha yaşım küçük diyorum:KK1: hee bgn aile hekimime gittim ilaç yazsın die. dediki bebek mi istiyosun bu yaşta 35 kadar kaç tane doğurursun sinir etti beni yaa kimse anlayamaz bizm ne çektiğimizi :KK59:

bakma sen kimseye erkenden anne olun kızlar bize de bekleyin aceleniz ne dediler 20 den geldik 27 ye hala yok bakalım ne zaman olacak keşke yapsaydım keşke bu kadar korkmasaydım keşke yanımdakiler beni cesaretlendirseydi, şimdi hepsi birden üstüme geliyor ve çok kızıyorum hepsine... :KK43:

Doğum günün kutlu olsun Tüm sevdiklerinle Nice mutlu Seneleree herşey gönlünce olsunn bebişli seneler....

canım ben tekrar gittim doktora çünkü silik gelen lekelenmeler de gitti, daha güçlü bir ilaç verelim sana 2 şer 2 şer iç dedi, ultrasonla baktı yakın gözüküyor ama sen yine de kullan olursan bırakırsın dedi, ilacın adı cycloprogynova? bu ilacı duydunuz mu kullanan var mı alsam mı acaba çok kararsızım...

canımıniçi iyiki doğdun ne çok oğlak var burda ben de 2 ocak doğumluyum ama ben sizden yaşlıyım 27 oldum :KK59: evlendiğimde 20 nin içindeydim hey gidi hey benim işim daha zor kızlar...

bakma sen kimseye erkenden anne olun kızlar bize de bekleyin aceleniz ne dediler 20 den geldik 27 ye hala yok bakalım ne zaman olacak keşke yapsaydım keşke bu kadar korkmasaydım keşke yanımdakiler beni cesaretlendirseydi, şimdi hepsi birden üstüme geliyor ve çok kızıyorum hepsine... :KK43:

hçç duymadm bilmiyorum canm ya ama yakınsa kullanma bence kendiliğinden olsun ama sen bilirsin yinede.. kız sen 7 sene nasıl bekledin maşallah hee:26: neyse hayırlısı olsun geç olsun güzel olsun inşallahh... ayrıca işin zor fln değil Rabbim istesin yeterki. dua et sen bol bol.. ayrıca daha gençsin 35e kadar daha çok doğurursun:KK9:

Canım geçmiş olsun inşllh kısa sürede olursun.Doktorun verdiği o ilacın ismini hiç duymadım ben için rahat değilse başka bir doktora sor.Ya neren yaşlı senin aşkolsun niye üzüyorsunki kendini?Ayrıca kim genç kalıcak bu dünyada sölermisin ve sen henüz daha çok gençsin herşey bitmiş değil menopoza girmedin yaşlanmadın neden bukadar tereddüt?Allaha isyan etmiş olursun sakın böle şeyler düşünme.Biz kendimiz bilerek yapmıyoruzki canım.Allah böyle sınıyor bizide lütfen kendini boşyere üzme ayrıca bende 29 yaşındayım ama çaresiz bir şekilde degilim ve değiliz ölüm hariç herşeyin çaresi var.Sıkma canını Allah dualarımızı kabul edip hepimizi evlat sahibi olmayı nasip edecek inşalllah.Çok sıkılırsan aç dua oku en iyi ilaç manevi ilaç canım unutma bunu.Ben öyle yapıyorum ve rahatlıyorum sanada tavsiye ederim.Üzme kendini lütfen gün doğmadan neler doğar:KK16::KK54:

ya kızlarr.. benm adetm bitti banyo yaptm bgn ama bi akıntı gelmiş nasıl anlatsam beyaz koyu kıvamlı tuhaf bişi azda değil hee baya geliyo.. hç böle bi akıntım olmamıştı ne olabilir acaba fikriniz var mı:KK43:(

ya kızlarr.. benm adetm bitti banyo yaptm bgn ama bi akıntı gelmiş nasıl anlatsam beyaz koyu kıvamlı tuhaf bişi azda değil hee baya geliyo.. hç böle bi akıntım olmamıştı ne olabilir acaba fikriniz var mı:KK43:(

Canım adetin nezaman bitti?Sveh yumurtlama olayınmı gerçekleşti yoksa?Yumurtlama olduğunda öyle beyaz akıntı gelirmiş oyüzden sordum.inşallah yumurtlama olmuştur.

teşk edrim canm inşallahh dediğin gibi olur:)) sen napıyosun toparlandın dimi adet olmuşmuydn sen cnm:44:

valla canım adet oldum ama ben bu ay mecburen ara verdim çünkü geçen ay çatlamayan bir yumurta kiste dönüşmüş onun için doktorum bir ilaç verdi bana onu kullanıyorum onun bitiminde ise tekrar adet görücem adetin 2.ci günü doktora gidicem ve tüp bebek tedavisine başlayacağız....

valla canım adet oldum ama ben bu ay mecburen ara verdim çünkü geçen ay çatlamayan bir yumurta kiste dönüşmüş onun için doktorum bir ilaç verdi bana onu kullanıyorum onun bitiminde ise tekrar adet görücem adetin 2.ci günü doktora gidicem ve tüp bebek tedavisine başlayacağız....

hadi hayırlısı kuzum bizde hemen sigortayı başlatıcaz bu ay bende gidicem tüp bebek için :nazar::18::18:

bi kaç güne geçer benimde başında sonunda öle akıntı oluyo malefess:KK42::KK19::KK19:

hçç duymadm bilmiyorum canm ya ama yakınsa kullanma bence kendiliğinden olsun ama sen bilirsin yinede.. kız sen 7 sene nasıl bekledin maşallah hee:26: neyse hayırlısı olsun geç olsun güzel olsun inşallahh... ayrıca işin zor fln değil Rabbim istesin yeterki. dua et sen bol bol.. ayrıca daha gençsin 35e kadar daha çok doğurursun:KK9:

Canım geçmiş olsun inşllh kısa sürede olursun.Doktorun verdiği o ilacın ismini hiç duymadım ben için rahat değilse başka bir doktora sor.Ya neren yaşlı senin aşkolsun niye üzüyorsunki kendini?Ayrıca kim genç kalıcak bu dünyada sölermisin ve sen henüz daha çok gençsin herşey bitmiş değil menopoza girmedin yaşlanmadın neden bukadar tereddüt?Allaha isyan etmiş olursun sakın böle şeyler düşünme.Biz kendimiz bilerek yapmıyoruzki canım.Allah böyle sınıyor bizide lütfen kendini boşyere üzme ayrıca bende 29 yaşındayım ama çaresiz bir şekilde degilim ve değiliz ölüm hariç herşeyin çaresi var.Sıkma canını Allah dualarımızı kabul edip hepimizi evlat sahibi olmayı nasip edecek inşalllah.Çok sıkılırsan aç dua oku en iyi ilaç manevi ilaç canım unutma bunu.Ben öyle yapıyorum ve rahatlıyorum sanada tavsiye ederim.Üzme kendini lütfen gün doğmadan neler doğar:KK16::KK54:

kızlar çok tatlısınız :KK16:
ilacı kullanmaya başladım, doktorum iyi bir kadın güveneceğim artık ne yapayım... ilaçları üç gündür kullanıyorum hala tık yok, bu arada beni acayip bir sinir hali aldı, aniden gelen ateş basmaları, ter dün gece de hayatımda ilk defa soluğumu kesen bir kabus gördüm nefes alarak uyandım sonra da dön dolaş uyuyamadım tabi...
benim piskolojim iyiden iyiye bozuluyor galiba kızlar, şu an bir isyan içindeyim, yaşadıklarımı, kararlarımı sorguluyorum, bebek için neden 6 sene bekledim diye kızıyorum...
bir ara ne güzel 5 vakit namaz kılıyordum onu da bıraktım bu ara, tek çarem Yaradana sığınmak aslında biliyorum, yoksa sağlığımdan olacağım hepten...
sizin de içinizi kararttım kusura bakmayın...

kızlar çok tatlısınız :KK16:
ilacı kullanmaya başladım, doktorum iyi bir kadın güveneceğim artık ne yapayım... ilaçları üç gündür kullanıyorum hala tık yok, bu arada beni acayip bir sinir hali aldı, aniden gelen ateş basmaları, ter dün gece de hayatımda ilk defa soluğumu kesen bir kabus gördüm nefes alarak uyandım sonra da dön dolaş uyuyamadım tabi...
benim piskolojim iyiden iyiye bozuluyor galiba kızlar, şu an bir isyan içindeyim, yaşadıklarımı, kararlarımı sorguluyorum, bebek için neden 6 sene bekledim diye kızıyorum...
bir ara ne güzel 5 vakit namaz kılıyordum onu da bıraktım bu ara, tek çarem Yaradana sığınmak aslında biliyorum, yoksa sağlığımdan olacağım hepten...
sizin de içinizi kararttım kusura bakmayın...

Canım niye üzüyorsun hala kendini.Ay canım inanmassın ama dün gece bende öyle sıçrayarak uyandım benim iki günden beri bogazım agrıyor grip olucam sanırım.Ölücem sandım korktum ya sonra dua okuyup yattım sagolsun eşimde okudu:nazar::KK16:Psikolojini bozarsan dahamı iyi olucak.Canım bu pko gebe kalamama hepimizin başında isyan etme sakın isyan çok daha kötü şeyler doğurur.Namazına yeniden başla.Şeytanın vesvesine gelme Allah'a sığın canım.Rabbim şifa versin inşallah.Dün gezmeye gittik orda arkadaşım bir kitap verilmiş kendisine satılması için ve onun paralarıyla hayır yapılıyormuş bende aldım birtnane en çokta bizi ilgilendiren konuların oldugunu gördüm.Mesela hamile kalamyanlar için dualar yapması gerekenler .Hamilellikte okunacak dua dogumda yapılıcaklar çok güzel bir kitap.Kısaca size buradan yazarım dualardan birkaçını inşllh Allah duamızı kabule eder:KK16::nazar:

X