Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

annesine fln yolla gitsin dışarı alışveriş fln yapsın gezsin kahveye gittinn:KK53::KK53::KK1:

bugün kedi çekti parasını ayarlaıdıı tır alcaktı hataydan adam söz verdi başkasına satcakmış galba kırmızı görmüş boğa gb:44::18::KK47::KK47::KK47:

selam arkadaşlar bende pkoluyum bu ay takip yaptırdım ve öyle öğrendim ve bugün 18. günüm ancak yumurtam büyümedi bu ay klomende kulllandım üstelik 3,5 evliyim ve en başından beri istiyoruz ama tedaviye başlayalı bir yıl oldu sayılır ara vererk ama bu sefer devamı gelecek inş.

eşimde sayı hareket ve morfoloji sorunu var keçiboynuzu kürü uyguluyoruz. bende prolaktin yüksekti 47den 3 e düştü şükür bu ay takibi kendim istedim dr umdan preseed aldım yumurtam olduğu gün kullanmak için ama hiç beklemediğim bişeyle karşılaştım..
geçen sene de takip yaptırmıştım ve yumurtam çatlamıştı dr um polikisitik over var ama çok büyük değil korkulacak bişe yok demişti. bu sene büyümüş kistler dedi.. bidahaki ay klomeni ikişer tane kullanalım bide çatlatma iğnesi olursun dedi ben bunun dışında kürler ugulamayı düşünüyorum yardımlarınızı bekliyorum sizler neler yapıyorsunuz.

Ben sıkı diyetteyim ve hergün spor yapıyorum ama bugün canım istemiyor pek yinede yaparım biraz bogazım agrıyor grip olucam gibi.Pkonun en büyük düşmanı kilo oyüzden dedigin şimdi şimdi cefa sonrada sefa:KK9:Yinede saglıklı beslenmek en iyisi :21:

evet canım kesinlikle sağlıklı beslenmek geçmiş olsun kendine dikkat et canımm

İnşallah bundan sonra olur haksever hayat bu hiç belli olmaz bende herkezle samimi olmam zaten samimi oldugum 1 2 kişidir.Senin zor zamanında yanında olan arkadaştır.Güzel gün değil kötü gün dostu lazım insana.:KK31::KK19:

gerçekten öylee.. 1 tane olsun ama hakiki dost olsun oda zor birz. en iyi dostumz ALLAH hep karşılıksız veriyo hangi kul karşılık beklemeden bişi yaparki dimi amaa:KK31:

selam arkadaşlar bende pkoluyum bu ay takip yaptırdım ve öyle öğrendim ve bugün 18. Günüm ancak yumurtam büyümedi bu ay klomende kulllandım üstelik 3,5 evliyim ve en başından beri istiyoruz ama tedaviye başlayalı bir yıl oldu sayılır ara vererk ama bu sefer devamı gelecek inş.

Eşimde sayı hareket ve morfoloji sorunu var keçiboynuzu kürü uyguluyoruz. Bende prolaktin yüksekti 47den 3 e düştü şükür bu ay takibi kendim istedim dr umdan preseed aldım yumurtam olduğu gün kullanmak için ama hiç beklemediğim bişeyle karşılaştım..
Geçen sene de takip yaptırmıştım ve yumurtam çatlamıştı dr um polikisitik over var ama çok büyük değil korkulacak bişe yok demişti. Bu sene büyümüş kistler dedi.. Bidahaki ay klomeni ikişer tane kullanalım bide çatlatma iğnesi olursun dedi ben bunun dışında kürler ugulamayı düşünüyorum yardımlarınızı bekliyorum sizler neler yapıyorsunuz.

hoşgeldin aramızaaaaaaaaaa:KK16::KK16::KK16: Hayıt suyu soğan suyu felan dene canım ayrıca:KK54::KK54:

Ben çıkıyorum bayyyyyyyyy:18:

hoşgeldin aramızaaaaaaaaaa:KK16::KK16::KK16: Hayıt suyu soğan suyu felan dene canım ayrıca:KK54::KK54:

Ben çıkıyorum bayyyyyyyyy:18:

hoşbulduk canım bu hayıt suyuna ve soğan suyuna ne zaman başlanıyor......
çıkmışsın gelince cevap yaz olurmu.
arkadaşlar bilen varsa cevaplarınızı bekliyorum..........

selam arkadaşlar bende pkoluyum bu ay takip yaptırdım ve öyle öğrendim ve bugün 18. günüm ancak yumurtam büyümedi bu ay klomende kulllandım üstelik 3,5 evliyim ve en başından beri istiyoruz ama tedaviye başlayalı bir yıl oldu sayılır ara vererk ama bu sefer devamı gelecek inş.

eşimde sayı hareket ve morfoloji sorunu var keçiboynuzu kürü uyguluyoruz. bende prolaktin yüksekti 47den 3 e düştü şükür bu ay takibi kendim istedim dr umdan preseed aldım yumurtam olduğu gün kullanmak için ama hiç beklemediğim bişeyle karşılaştım..
geçen sene de takip yaptırmıştım ve yumurtam çatlamıştı dr um polikisitik over var ama çok büyük değil korkulacak bişe yok demişti. bu sene büyümüş kistler dedi.. bidahaki ay klomeni ikişer tane kullanalım bide çatlatma iğnesi olursun dedi ben bunun dışında kürler ugulamayı düşünüyorum yardımlarınızı bekliyorum sizler neler yapıyorsunuz.

A.s canım hoşgeldin aramıza.Geçmiş olsun öncelikle.Metformin verdimi doktor kullanmıyorsan ondan kullanmanı tavsiye derim doktoruna sorarsın.Ben hayıt tohumu kullanıyorum sadece kadın hastalıklarına kiste vs.iyi geldiğini okudum.Ama birden çok kürü birlikte yapma vücudunun dengesini bozarsın ben hayıtı tavsiye ederim canım.

hoşgeldn canmm:KK3: geçmiş olsun öncelikle Rabbim en kısa zamanda kavuştursun bebeğine.. bnmde 3 senelik evliyim hep yarım bıraktm tedavilerimi bu ay başladm yine klomen kullandm çarşamba gtcem bakalım ne alemde yumurtalar.. bnmde prolaktn 67ydi geçen ay bu ay bakılmadı. ama doktorum doskinex verdi ptesi perşmbe kullanıcam. ayrıca hayıt suyu yapıyorum hormonları dengeliyomuşş. bende yeni başladm ama herkes çok memnun.. bidaha ay incir kürü yapcamm oda işe yarıyo. yumurtaları çoğaltıyo büyütüyo. soğan kürüde iyi geliyo pcoya die duydm ama içemedm ben onu:KK53:

baharın dediği gibi tek tek yap.. sopan kürü içilmiyo bende hayıtı tavsiye ederim onu yap başla hemen bgn bi günü yok sanırımm 1 ay fln yap ama en kısa

A.s canım hoşgeldin aramıza.Geçmiş olsun öncelikle.Metformin verdimi doktor kullanmıyorsan ondan kullanmanı tavsiye derim doktoruna sorarsın.Ben hayıt tohumu kullanıyorum sadece kadın hastalıklarına kiste vs.iyi geldiğini okudum.Ama birden çok kürü birlikte yapma vücudunun dengesini bozarsın ben hayıtı tavsiye ederim canım.

hoşbulduk canım
dr um şimdilik bi ilaç vermedi adetimi bekliyor sanırım yada belki yumurtam büyür diye bende birden fazla kürü bir arada yapmayı uygun bulmuyorum soğan suyunu bi kaçkez yaptım ancak midem almıyo artık bu hayıt tohumu nasıl canım bi anlatırmısın...

ya şu metformin ne ilacı banada şimdiye kadar hç bi dr vermedii:KK20:

Hayıtı sabah akşam içmen yeterli.Kaynamış suya yarım tatlı kaşıgı hayıt tohumunu at demlemeye bırak 3 4 dk.Sonra bir su bardağına süz içinede istersen limon sık.Aktara sordum ben aç karnınamı tok karnınamı diye farketmez dedi.Ben aç karnına içiyorum.Alırken iyi bir aktardan al kullanımını tarif eder aktarda sana.Bide hazır hayıt suyu var onuda söylüyorlar ama ben tohumunu tercih ettim.Allah şifa versin canım:KK16:

ya şu metformin ne ilacı banada şimdiye kadar hç bi dr vermedii:KK20:

Canım pkolularda insülin direncini kırıp zamanla adet düzenleme yumurtlatma ve zayıflatma etkisi var.Senin kilon yoktu sveh belki buyüzden vermemiş olabilir.Ama yinede sen gidince doktora bana glucuphonege(metformin)hakkında bilgi verirmisiniz bende kullanmak istiyorum bu ilacı de.Bakalım nediyecek?

Canım pkolularda insülin direncini kırıp zamanla adet düzenleme yumurtlatma ve zayıflatma etkisi var.Senin kilon yoktu sveh belki buyüzden vermemiş olabilir.Ama yinede sen gidince doktora bana glucuphonege(metformin)hakkında bilgi verirmisiniz bende kullanmak istiyorum bu ilacı de.Bakalım nediyecek?

tamam not alayımda unutmayayım oraya gidince kalıyorum öle birsürü soru sorcak oluyorum hçç biri aklıma gelmyo:KK36:

X