Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

geçmiş olsun canım, doktorun bahsettiği yumurta geliştirici iğneler klomonden daha etkili ve daha çok büyütüyor.bende de aynısı olmuştu klomenle istenilen büyüklüğe gelmemişti iğne vermişti.ilk tedavide hemen cevap verdi.inşallah senin tedavinde de cevap verir. O iğneleri evde kendinde vurunabilirsin kullanımı basittir...

canım benim cevabın için çook sağolçmoral kaynağı oldun bana sen.inşallah iğneler bendede işe yarar.klomenle 10 11 mm de kalıyor sencede büyürmü iğneyle.senn kaç milimdi canım

geçmiş olsun filozofcan, bende pkoluyum ve 1 ay önce düşük yaptım adet olmayı bekliyorum.bugün olacak gibiyim.lekelenmeler başladı.progestan kullandım mı 10 gün kullanıyorsun birkaçgün sonra adet olduruyor. Hamile kalmayı da kolaylaştırıyor doğum kontrol hapı gibi değil yani...

neden düşük yaptın canım benm bende yaptım da.zaten kanamalıöğrendim beta hcg değerlerim ikiye katlamıyordu.düzenli artmıyordu düşük yaptım

kıslar merhaba pkoluyum.3senelik evliyim.geçen sene bebeğim olmayınca doktora gittim.klomen basladım günde 2defa kullandım.10mm de kaldı büyümedi.doktor glucophage basladı.onu düzenli 5ay kullandım.hamile kaldım.kanamalı öğrendim zaten düşük yaptım.6ay geçti gebe kalamdım.geçen ay doktora gittim.doğumkontrol hapı kullandım bir hormonların düzenlensin dedi.kullandım adet oldum 3.günü klomene basladım.kullandım.bugün yumurta takibine gittim.maalesf yine 10mmde kaldı.dokror bide cuma gel bakalım dedi.pek ümitli konuşmadı ama gideceğim işte.benmde ümidim yok.offfff kızlar benmle paylaşın sizde benm gibisiniz.klomen sizdede böylemi oluyor sizinkiler büyüyormu.bide klomen işe yaramayınca diğer adım nedir.ne uygulayacak bana doktor.diğer ay tekrar klomen kullanacağım.bu sefer günde 3defa.ondan sonraki ay işe yaramazsa iğnelere geçeceğiz dedi.peki ne iğnesi.........nolur bilgilendirin

korkma heycan yapma benim yumurtalarım ilaçsızda büyüyo am olmayınca olmuyo seninki ilaçlara cvp vermiyosa iğneye geçerler iğnede klomen gb yumurta büyütücü bi iğne iğne bile değil şeker hastalarının kullandıgı insülin gb bişi vurulacaksın hergün belli dozlarda büyümezse her kontrolde arttırır doktor dozunu allah yardımcın olsun allah evlat özlemi yaşatmasın aramıza hg diyorum:KK16:

Geçmiş olsun filozofcan, bende pkoluyum ve 1 ay önce düşük yaptım adet olmayı bekliyorum.Bugün olacak gibiyim.lekelenmeler başladı.Progestan kullandım mı 10 gün kullanıyorsun birkaçgün sonra adet olduruyor. Hamile kalmayı da kolaylaştırıyor doğum kontrol hapı gibi değil yani...

forlutal kullanıyorum yarın bitiyor.bugün biraz karnım ağrıyor ama gaz sancısı gibi..yarın kan testi vereceğim tekrar ne var ne yok bakacağız

neden düşük yaptın canım benm bende yaptım da.zaten kanamalıöğrendim beta hcg değerlerim ikiye katlamıyordu.düzenli artmıyordu düşük yaptım

bende de klomen aşırı etki yaptı.11. günde 27 mm olmuştu dr bu yumurta çatlasada olmaz dedi.3ay ara verdim kendi isteğimle şimdi yeniden başlıycam sanırım benim klomenin dozunu düşürücek

kızlar çok kötüyüm bana bi el atın ne olur..42 gündür adetim gelmedi.35.gün kan testi 0 çıktı.adet söktürücü içiyorum ama hala gelmedi.doktor pco var dedi.adet olunca gel klomene başlayalım dedi.kanda 0 olmasına rağmen hamile kalan duydunuz mu?geç döllenme olsa şimdiye kadar olurdu herhalde.gebelik yoksa nasıl adet olacağım ya?3 ay önce düşük yaptım.allak bullak oldum.düşükten sonra hiç 30 un altına düşmedi günlerim.çok karmaşığım..yardım edin.

takma taktıkça daha çok gelmez hayıt suyu iç tavsiye ederim oda söktürüryoada çayıda iyi geliyomuş hayırlısı:KK16:

canım benim cevabın için çook sağolçmoral kaynağı oldun bana sen.inşallah iğneler bendede işe yarar.klomenle 10 11 mm de kalıyor sencede büyürmü iğneyle.senn kaç milimdi canım

Benim 20mm 'e kadar büyüdü sendede büyür inşallah.Takıntı yapma yeter,olumlu düşün bu çok önemli...

Benim kanamam yoktu ama aynı senin gibi b-hcg değerlerim 2 kat artarken birden yavaşladı istenilen artış olmadı nedenini bilmiyorum.ilk haftalar herşey normaldi değerde 2 kat artıyordu ta ki 5+5 haftalıkken doktora gittim alttan muayene yaptı. Herşey normaldi ondan sonra olan oldu işte ben ona bağlıyorum zararı yok diyorlar ama bence var...:KK14: :KK14:

Benim kanamam yoktu ama aynı senin gibi b-hcg değerlerim 2 kat artarken birden yavaşladı istenilen artış olmadı nedenini bilmiyorum.ilk haftalar herşey normaldi değerde 2 kat artıyordu ta ki 5+5 haftalıkken doktora gittim alttan muayene yaptı. Herşey normaldi ondan sonra olan oldu işte ben ona bağlıyorum zararı yok diyorlar ama bence var...:KK14: :KK14:

inşallah hepimizin olucak ben hamileyim bile diyemeden gitmişti bebeğim ağlamaktan şoka girmiştim tutamadım içimde:KK43::KK43::KK43:

kızlar benim iki gündür hafif koyu lekelenmelerim var ama o kadar belli belirsiz ki bazen hiç yok yani adet geliyor mu yoksa olup olacağı bu kadar mı anlayamadım
bana bir akıl verin

kızlar merhaba konuyu görünce yazmak istedim ama iceriğini okumadım acıkcası. 27 yasımdayım ve ilk adet oldugum günden beri sürekli adet düzensizliği yasıyorum. yani 13 yasımdan beri ... neler yapmaım diane 35ler yasmine ler sürekli kullandım ama bıraktıktan sonra hiç düzene girmedi yine . sürekli moralim bozuktu bu durumdan 2009 da evlendim ilk 1.5 yıl diane 35 ve baska yöntemlerle korunduk ve son 1 yıldır bebek istememize ragmen malesef sonuc alamadık. gecen ay doktora gittik esimden ve benden gerekli testleri istediler benim hormonlarımda ve eşimin spermiogram testinde hiç bi sorun cıkmadı. doktor bi sonraki adet döneminde gel önce hsg cekelim ardından klomen tedavsine baslayalım dedi tabi adet döndüm 2-3 ay arası oldugu icin 1 aydan sonra gebelik testi yaptır ve farlutal basla dedi bu arada folbiol verdi bunu da bi yandan iç dedi. 15 kasım son adet tarihimdi 15 aralıkta beta hcg yapıldı 0 cıktı umutsuzlukla farlutal ictim adet olmadım ardından doktora tekrar gittim 28 aralıkta progynex igne verdi 2 sini karıstırıp vuruldum yine olmadım. sonra 2 ocakta doktora giderken bi gebelik testi aldım hastanede yaptıgımda ne göreyim POZİTİF inanamadım doktor cok sevindi bak hsg isterken sonuca bakar mısın dedi. valla kanda görmeden inanamayacagım diyerek anında test yaptırdım sonuc ertesi gün aksam üstü cıkar dediler sabah dayanamadım tekrar baska hastaneye gittim ve sonuclar 2 ocakta 1100 3 ocakta 1559 HAMİLEYİMMM :))))) 2 hafta sonra kalp atısları icin gidicem kısacası kimse umudunu kaybetmesin benim kücücük bi umudum bile yoktu inanın 2-3 ayda bir olan adet döngüsüyle cok zor diyordum. tabi hala düsük tehlikemde var yalnız Allah korusun kötü birseyle sonuclansa bile tedavisiz hamile kalabildigimi ögrendim. Sükürler olsunn :))) darısı isteyenlerin basına

bu arada gizli sekerim icin glucophage kullanıorum ve bu düsük tehlikemi en gellermiş. kızlar sogan suyu kürünü denemiştim ve günde 2-3 incir yemeyi ihmal etmedim hiç. bir de tabi ki en önemlisi inanmak ve dualar opüyorum sizlerip

kızlar merhaba konuyu görünce yazmak istedim ama iceriğini okumadım acıkcası. 27 yasımdayım ve ilk adet oldugum günden beri sürekli adet düzensizliği yasıyorum. yani 13 yasımdan beri ... neler yapmaım diane 35ler yasmine ler sürekli kullandım ama bıraktıktan sonra hiç düzene girmedi yine . sürekli moralim bozuktu bu durumdan 2009 da evlendim ilk 1.5 yıl diane 35 ve baska yöntemlerle korunduk ve son 1 yıldır bebek istememize ragmen malesef sonuc alamadık. gecen ay doktora gittik esimden ve benden gerekli testleri istediler benim hormonlarımda ve eşimin spermiogram testinde hiç bi sorun cıkmadı. doktor bi sonraki adet döneminde gel önce hsg cekelim ardından klomen tedavsine baslayalım dedi tabi adet döndüm 2-3 ay arası oldugu icin 1 aydan sonra gebelik testi yaptır ve farlutal basla dedi bu arada folbiol verdi bunu da bi yandan iç dedi. 15 kasım son adet tarihimdi 15 aralıkta beta hcg yapıldı 0 cıktı umutsuzlukla farlutal ictim adet olmadım ardından doktora tekrar gittim 28 aralıkta progynex igne verdi 2 sini karıstırıp vuruldum yine olmadım. sonra 2 ocakta doktora giderken bi gebelik testi aldım hastanede yaptıgımda ne göreyim POZİTİF inanamadım doktor cok sevindi bak hsg isterken sonuca bakar mısın dedi. valla kanda görmeden inanamayacagım diyerek anında test yaptırdım sonuc ertesi gün aksam üstü cıkar dediler sabah dayanamadım tekrar baska hastaneye gittim ve sonuclar 2 ocakta 1100 3 ocakta 1559 HAMİLEYİMMM :))))) 2 hafta sonra kalp atısları icin gidicem kısacası kimse umudunu kaybetmesin benim kücücük bi umudum bile yoktu inanın 2-3 ayda bir olan adet döngüsüyle cok zor diyordum. tabi hala düsük tehlikemde var yalnız Allah korusun kötü birseyle sonuclansa bile tedavisiz hamile kalabildigimi ögrendim. Sükürler olsunn :))) darısı isteyenlerin basına

bu arada gizli sekerim icin glucophage kullanıorum ve bu düsük tehlikemi en gellermiş. kızlar sogan suyu kürünü denemiştim ve günde 2-3 incir yemeyi ihmal etmedim hiç. bir de tabi ki en önemlisi inanmak ve dualar opüyorum sizlerip

ay arkadaşım çoooooook ama çoooooook sevindim hikayeni okurken resmen gözlerim doldu ya maşallah diyelim inşallah hiçbir sıkıntı yaşamadan bebeğini kucağına alırsın çok sevindim gerçekten darısı senin de söylediğin gibi bizlerin başına :))

ay arkadaşım çoooooook ama çoooooook sevindim hikayeni okurken resmen gözlerim doldu ya maşallah diyelim inşallah hiçbir sıkıntı yaşamadan bebeğini kucağına alırsın çok sevindim gerçekten darısı senin de söylediğin gibi bizlerin başına :))

isteyen herkes icin dua ediyorum zeynepfaz cımm. sizde sakın moralinizi bozmayın lütfennn

kızlar benim iki gündür hafif koyu lekelenmelerim var ama o kadar belli belirsiz ki bazen hiç yok yani adet geliyor mu yoksa olup olacağı bu kadar mı anlayamadım
bana bir akıl verin

canm olcaksındr aspirini fln iç hayıtıda söktürürler inşallah.. sende olsanda kurtulsan:KK6: bnde dün klomene başladm bakalım hayırlısı..

ayy çok güzel ya bende bigün yazcakmıyım acaba buraya şunu şunu yaptm hamile kaldım:)) arkadaşım çok sevindim gerçekten Rabbim hayırlı uzun ömürlü eylesin inşallah.. rabbim en kısa zamanda bizlerede nasip eder inşallahhh..

nasılsınız kızlar bakalım neler yapıyosunz?? ne alemde tedaviler.. bn bgn doxsnex aldm ptesi perşmbeleri içicem inş. hayıtıda yapıyodum ama bıraksam mı napsam bi yan etkisi olur mu ikisi beraber olunca:44:

bu arada benm bgn doğum günümm:KK1:

ne güzel ne güzel ne güzelllllll:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::KK16:

inşallah ummadımız anda bizde hamile kalırız mucizelerimiz gelir allahım diyorum herşey bi rüya olsun karnım arıyo die gidip ikiz dogurup geleyim eve diyorum:KK52::KK52::KK52::KK37:

nasılsınız kızlar bakalım neler yapıyosunz?? ne alemde tedaviler.. bn bgn doxsnex aldm ptesi perşmbeleri içicem inş. hayıtıda yapıyodum ama bıraksam mı napsam bi yan etkisi olur mu ikisi beraber olunca:44:

oy canım rabbim bütün dua kapılarını açsın sana en güzel duam bu olur herelde sana iyki dogdun iyki varsın dogum günün kutlu olsun canım nice senelere mutlu uzuzrlu bi ömür geçirmen dileğiyle......:KK49::KK34::KK34:

bu arada bende oğlak burcuyum 20 ocakta benim dogum günüm 23 oluyorum:KK43:yaşlanıyrum heyy daha dün evlendim sanki 17 ydim ahh ahh ömür geçiyo anlamıyorum valla:KK33:

haytı bırakma bu arada onun hiç bişeye zararı yok hamilelere bile yok sütü arttırırmış sadece anlıcn bi zararı yok devam devam:KK9::KK9::KK9::KK9:

oy canım rabbim bütün dua kapılarını açsın sana en güzel duam bu olur herelde sana iyki dogdun iyki varsın dogum günün kutlu olsun canım nice senelere mutlu uzuzrlu bi ömür geçirmen dileğiyle......:KK49::KK34::KK34:

bu arada bende oğlak burcuyum 20 ocakta benim dogum günüm 23 oluyorum:KK43:yaşlanıyrum heyy daha dün evlendim sanki 17 ydim ahh ahh ömür geçiyo anlamıyorum valla:KK33:

ay canm ya çok teşk ederim güzel dileklerin için:KK16: bende 21 oldum bende 17de evlendim:)) iyiki erken evlenmişiz hee çocuk yok mu diyenlere daha yaşım küçük diyorum:KK1: hee bgn aile hekimime gittim ilaç yazsın die. dediki bebek mi istiyosun bu yaşta 35 kadar kaç tane doğurursun sinir etti beni yaa kimse anlayamaz bizm ne çektiğimizi :KK59:

X