Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

cok tesekkur ederım
simdi 22 gun testım var onu da yaptırıp dr. oyle gıdecegım
ınsallah sorunlar cıkmaz

insallah canım habrlerini bekliyorum eşine test yapılmışmıydı senin onada aynı anda yaptırın geç kalmayın canım

konuyu 2009 da açmışssınız ama yınede umıdım var hala burdaysanız bana yardım edermısınız.. bir sürü konu var kafamda allah rızası ıcın burdayım dıyen bırı olsun. pcoluyum bende bebeişim olmadı 1 senedir korunmedık 3 aydırda doktora gıdıyorum klomen ve catlatma ıgnesı denedı ama bu ay aşılamaya gıdıyoruz .. ne yapmam gerekıyor pco lu olupta hamıle olma şansım ne kadar bılenınız varmı lutfen

Standart arkadaşlar bana yardım eden olurmu ?

konuyu 2009 da açmışssınız ama yınede umıdım var hala burdaysanız bana yardım edermısınız.. bir sürü konu var kafamda allah rızası ıcın burdayım dıyen bırı olsun. pcoluyum bende bebeişim olmadı 1 senedir korunmedık 3 aydırda doktora gıdıyorum klomen ve catlatma ıgnesı denedı ama bu ay aşılamaya gıdıyoruz .. ne yapmam gerekıyor pco lu olupta hamıle olma şansım ne kadar bılenınız varmı lutfen

canım benm sıkma canını bizim durumumuz kısırlık değil sadece belli hormonlardan dolayı yumurtalarımız da sorun oluyor. çevremde pkos olup çocukları olanları tanıyorum . sabır gerekli bide stres etmemmk gerekli. çünkü bu hormanel dengesizliğe stres başlıca etmen relax olalım :)

canım benm sıkma canını bizim durumumuz kısırlık değil sadece belli hormonlardan dolayı yumurtalarımız da sorun oluyor. çevremde pkos olup çocukları olanları tanıyorum . sabır gerekli bide stres etmemmk gerekli. çünkü bu hormanel dengesizliğe stres başlıca etmen relax olalım :)

insallah canım habrlerini bekliyorum eşine test yapılmışmıydı senin onada aynı anda yaptırın geç kalmayın canım

eşime henuz test yapılmadı once benım adetın 22. gunu yapılcak teste bakacakmıs
eger onda sorun cıkmazsa esıne bakacagız dedı
ben testı yaptırır yaptırmaz yazarım sana burdan
destegın ıcın cok tesekkur ederım :)

Son düzenleme:

canım benim bendede pcosluyum 4 aşılama yaşadım ama hamile kalamadım
şuan kendiliğinden hamile kaldım 1,5 aylık
canını sıkma derim rabbimin bir bildiği vardır elbet sabırla beklemek gerek

Allah razı olsun canım.. Burdan bırbırımızı takıp edelım tedavılerimizi paylaşalım istıyorum.. Sadece rabbime sığınıyorum.. Küçük biyerde yasıyorum eşimin mesleği yuzunden ve burda herkes eşimin akrabası.. İster istemez beni üzmeyi başarıyolar... bu 2 sene lik evliliğim de tek sıkıntım oldu.. hepimizin allahım yardımcısı olsun..

canım benim bendede pcosluyum 4 aşılama yaşadım ama hamile kalamadım
şuan kendiliğinden hamile kaldım 1,5 aylık
canını sıkma derim rabbimin bir bildiği vardır elbet sabırla beklemek gerek

allah razı olsun güzelim.. Rabbim meleğini sana bağışlasın.. Annesine tutunsun o melek.. doktorum ümitsiz konuşmadı benımle hiç.. Eşimin sayıları normal benım hormonel tablomda cok ıyı sadece polikistık over sorunum..yumurta oluşumu var fakat çatlamıyolar.. İnanılmaz kilo aldım bayramdan sonra aşılama olucak.. Rapor fılan cıkarıcaklar daha ne kadar tutucak onuda bılmıyoruz.. Allahıma dua edıyorum yanımda oldugunuda bılıyorum.. haberleşelim allaha emanet ol...

aramıza hoşgeldin canım ve biran önce hamile kalırsın inşallah

ne kadar tutar demişsin rabbim kolaylık versin bu yola baş koyup tedavi olanlara biz bitti maddi manevi 5. yıla girdik ve hep özele gittim en az 15 milyar harcamızdır şimdiye kadar bi muane 250 bi asılama 1 milyar 4 kez asılama yaptırdım muanesi 50 olan vardı 100 olan vardı devlete gidemedim çünkü zaten 17 yasımda evlendim doktorlar maf etti beni devletede gittim zamanlar oldu ama olmuyo işte bu hastalıkta günü gününe saati saatine olyo hersey ben pazar günü saaat 12de asılam yaptırdımı biliyorum devlette bunu kim yapacak kredi cektik üst üste 3 asılama yaptık olmadı
hiç bi sorunumuz yok eşimin zaten yok benim pko
6aydır düzenli adet oluyorum yumurtalalrım ilacsızda büyüyo catlıyo degerleri güzel cıkıyo ama ne var ben bu bebek olayını bi türlü çıkaramıyorum aklımdan şimdi 5 aydır doktora girtmiyoruz çünkü para yok eşim işten çıktı ve artık tüp bebek dedi doktor oda en az 3,5 - 4,5 milyar
cok zor rabbim kimseyi bu yolda daraltmasın çok yorulduk bunaldık şimdi ara verdik işlerimiiz yoluna koyana kadar 5 sene geçti evliliğim eşşim mükemmel aileside tek sorunumuz cocuk ve bu bi takıntı haline gelio bi zamandan sonra ama isyan etmiyorum rabbim ol dedi ve ne ilaç ne aşılama bi kere hamile kaldım olmadı benimle kalmadı ama ,
umudum oldu ol dese rabbim olucak
sadece dua ediyorum baska caremiz yok ne tedaviler ne baska bişi nede doktorlar herşeyi denedim hersey rabbimden hepimize hayırlı saglıklı evlat versin

canım benim inşallah güzel sonuçlar çıkar ma sende sorun çıksa bile baktırın eşine bu çok önemli çünkü bazen eşte sorun çıktı die erkeğe bakmıyolar kadına ilaç iğne kakıp duruyolar yok yok yok sonra erkeğe bi bakıolar meger adamda sperm yokmuş noluyo boşa geçmiş zaman yığppranmış bi kadın
böle olmasın herşey en başta yapılsın ve ne çıkarsa çıksın hemen bi rahim filmi çektir tüplerin acıkmı kapalımı bi bakılsın acık gözükse bile bazen hafif yapısıklıklar gitmiş oluyo
ve rahim filminden sonra hamile kalan cok kadın oluyo
bayramdan sonra gelince anlatırım uzun uzun

ben bugün kayın valideme gidiyoru dönünce konusuruz artık rabbim yar ve yardımcınız olsun cuma cumartesi oruç tutun cok sevap bayram sabahıda kurban etiyle acın oruclu gb sonrada cok dua edin allah kabul etsin şimdiden rabbim bayram sabahı sabah namazından sonra uyumayın güneş dogana kadar ibadet edin sonrada 2-4veya 6 rekat dua namazı kılın demiş nasıl kılındına ilmihallerden bakabilirsiniz eger böle yaparsanız her duanız hayırlısı ise kabul olur buyurmuş dualarınızda bana da yer verin hep aklımdasınız dua edicam görürşürüz yola mrkadaşlarım

Canım allah razı olsun.. Ben çalışmıyorum ve gunduz gece hep netteyım arastırıyorum.. 1 senedir hastalıgın farkındayım.. korkularım baska turlu benım küçük yerde yasamanın zorlukları ah bi bilsen içim yanıyor bazen.. bi kalsam haykırıcam buraya ( allahım eşlerimizi yanımızdan eksik etmesin...bayramdan sonra 20 kasım gbı aşılamam olucak burdan yazıcaktım zaten gelişmeleri. takıpçini kardeşim allaha emanet oll dualarım senınle

senden ogrenecegım o kadar cok sey var kı
cok ama cok tesekkur ederım
haklısın ben eşıme de hemen test yaptırtayım
onceden bılmek ve oyle hareket etmek cok guzel
tuplerım ıcınde hemen harekete geciyorum :)
canım benım cok opuyorum sımdıden ıyı bayramalar dılıyorum

merhabalar..bende pko luyum maalesef..bu ay öğrendim..3 yıldır muayene oluyorum hiçbir sorun olmadığı söyleniyordu..geçen ay tekrar hormon testi yaptırdım..lh ve e2 ormonlarım çok yüksek çıktı..kistlerim de gördüm inci gibi dizilmişler..geçen ay ara kanama geçirdiğim için tekrar hormon tahlili yaptırıcam adet olunca..sonra tedavi başlıyor..hap ve sonra iğne dedi..nolur bana biraz umut verin..doktor olur çocuğun dedi ama ben bu tedavi sürecinden çok korkuyorum....ne yapmalıyım..soğan kürü filan yazıyo nette..etkilimi..kullanan varmı?????

Merhaba
lh yi hayıt tohumu düşürüyor, sonrada soğan kürü yapmalısın

hiç canını sıkma canım sende
eğer ilaçlarda problem yaşarsan benim elimde kalan ilçlar var senin işine yarar mutlaka boşuna ssk hakkını bitirme bende ssk dan almıştım şuan gerek kalmadı elimdede ilaçlar kaldı istersen sana gönderebilirim

saol cANIM DUALARIMIZ ORTAK ALLAH İSTEYENLERE EVLAT VERSİN İNSALLAH:))

ESTAGFURULLAH CANIM SADECE 5 YILIN VERDİĞİ TECRÜBE DİYELİM BİSÜRÜ DOKTOR:))) ahhh ahhh keske baska seye kafa yoraydımda profösör olurdum heee off offffffffffffff allahım yardım et bizeee

merhaba arkadaşlar bu siteyi gördükten sonra yalnız olmadıgımı anladım bende pko luyum..dogdugum andan itibaren böyleymişim ama benim 29 yasında haberim oldu ...6 aydır tedavi oluyorum ama hep bir aksilik oluyor...bu durumdan anladıgım bir tek şey var arkadaşlar vakti saat gelmeden sen ne kadar istesende olmuyor maalesef...

aynen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…