Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

arkadaşlar slm cumartesi doktora gittim yumurtalar kaliteli miş die bakılcaktı ya ondan yani progestN TESTİ Yaptık utrasyonla baktı benim ilk 3 yumurtam olmuştu 2si büyümüştü bu cumartesi gidişimde gördükki 2.i çatlamamış yani umudumuz tek yumurtacıma kaldı öle korktum ki test sonucu çıkNa kadar veeeeeeeeeeeeee doktorum 5 çıkars ÜMİt etmicaz 10 çıkarsa iyi yumurta demek dedi veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee sonucum 20 arkadaşlar evet yumuşuma bi alkışşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş kocikimimin spermler benim yumoşum elinden geleni yaptı takdir allahın allahım nolurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr çocuğum olsun geceleri uyutmasın istiyorum sabahlara kadar ağlasın zombi olayım istiyorum her misafirliğe gidişimde ağlasın zırlasın beni bıktırsın istiyorum evin duvarlarını haritaya çevirsin delireryim istiyorum baba işten gelince önce onu öpsün kıskanayım istiyorum markette herşeye saldırsın rezil olalaım istiyorm herkez sizinkide pek yaramaz maşallah desin istiyorum istiyorum çok şey mi istiyorum anne olmak istiyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm allahım nolurrrrrrrrrrrrrrrrrrrr doktor mükemmel dedi allahım inşallah mucizemi yollar

bu arada bi arkadaş sormuş biz 3,5 senedir deniyoruzzzzzzzzz inşallah milad olur bu ay allahm hesaplaRImı bile yaptım ya düşünmemeye çaLışıyorum ama velakin hamiş gb oluyorum her aklıma geldiğinde ekim kasım başları gb doğuruyorum adıda hazır erkek olursa osman efe kız olursa zeynep yanına bi şıklık düşüncaz böle işte gel meleğim gellllllllllllllllllllll

LÜTFEN ACİLL CEVAP VERİRMİSİNİZ. DEKORT İLACI HAKKINDA
kızlar hepinize geçmiş olsun . bu yol sabır isteyen uzun bir yol. bende 3 tane kaybettim kan
pıhtılaşması nedeniyle şimdi bu ay klomen kullandım dün gittim çatlamış yumrtalarım ama benim aklıma takılna klomenin yanında bana dekort diye bir ilaç daha verdi bu kortizon ilacıymış kullanmaya korkuyorum 2 hafta oldu bu ilacı vereli ve ben 1 kez içtim bıraktım aspirine devam ediyorum ama aranızda hamilelik öncesi dekort ilacı kullanan varmı lütfen yardımcı olurmuusnuz

İNŞŞALLAH cnm herşey gönlünce olur benimde son dört gün ben yeni başladığım için pek umutlanmıyorum yani hayal bile etmiyorum canım ya :nazar:
bu arada bi arkadaş sormuş biz 3,5 senedir deniyoruzzzzzzzzz inşallah milad olur bu ay allahm hesaplaRImı bile yaptım ya düşünmemeye çaLışıyorum ama velakin hamiş gb oluyorum her aklıma geldiğinde ekim kasım başları gb doğuruyorum adıda hazır erkek olursa osman efe kız olursa zeynep yanına bi şıklık düşüncaz böle işte gel meleğim gellllllllllllllllllllll

arkadaşlar slm cumartesi doktora gittim yumurtalar kaliteli miş die bakılcaktı ya ondan yani progestN TESTİ Yaptık utrasyonla baktı benim ilk 3 yumurtam olmuştu 2si büyümüştü bu cumartesi gidişimde gördükki 2.i çatlamamış yani umudumuz tek yumurtacıma kaldı öle korktum ki test sonucu çıkNa kadar veeeeeeeeeeeeee doktorum 5 çıkars ÜMİt etmicaz 10 çıkarsa iyi yumurta demek dedi veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee sonucum 20 arkadaşlar evet yumuşuma bi alkışşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş kocikimimin spermler benim yumoşum elinden geleni yaptı takdir allahın allahım nolurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr çocuğum olsun geceleri uyutmasın istiyorum sabahlara kadar ağlasın zombi olayım istiyorum her misafirliğe gidişimde ağlasın zırlasın beni bıktırsın istiyorum evin duvarlarını haritaya çevirsin delireryim istiyorum baba işten gelince önce onu öpsün kıskanayım istiyorum markette herşeye saldırsın rezil olalaım istiyorm herkez sizinkide pek yaramaz maşallah desin istiyorum istiyorum çok şey mi istiyorum anne olmak istiyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm allahım nolurrrrrrrrrrrrrrrrrrrr doktor mükemmel dedi allahım inşallah mucizemi yollar
hadı haıyrlısı canım rabbım gonlune gore versın yumuşlarında alakış al:KK9::KK9:inşallah tutunur melegın.bu arada yumurtayı buytmek için ne kullandın hap mı yoksa ignemı canım

öyle ıcten yazmıssın kı ınsallah duaların kabul olurr inşallah anne olursun ve çok sağlıklı olursunuz ıkınızdee

yumuşlar büyüsün diye klomen kullandım canım bende günde 2 tanede 2-3 oluyo deyince doktor günde bi tane verdi 5 gün içtim 3 yumurtam büyüdü genede 2si daha büyüdü 1 i çatladı bakalım yumuşum ağzını açıp spermi yutuverdimi allahım bu ne ya cılkı çıktı bebek işinin ne kadar normalmiş gb konuşuyorum valla bu konuda dekan bile olabilirenm bilgim var yaniiiiiiiiiiiiiiii:KK12::KK12::KK12::KK12::KK12::KK12::KK12::KK12::KK12::KK12::KK12::KK12::KK12::KK74::KK74::KK74::KK74::92::92::92::92::92::92::92::92::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK68::KK49:

lütfen acill cevap verirmisiniz. Dekort ilacı hakkında
kızlar hepinize geçmiş olsun . Bu yol sabır isteyen uzun bir yol. Bende 3 tane kaybettim kan
pıhtılaşması nedeniyle şimdi bu ay klomen kullandım dün gittim çatlamış yumrtalarım ama benim aklıma takılna klomenin yanında bana dekort diye bir ilaç daha verdi bu kortizon ilacıymış kullanmaya korkuyorum 2 hafta oldu bu ilacı vereli ve ben 1 kez içtim bıraktım aspirine devam ediyorum ama aranızda hamilelik öncesi dekort ilacı kullanan varmı lütfen yardımcı olurmuusnuz

kızlar aranızda dekort kullannan yokmu lütfen cvp verirmisiniz

çok kötüyüm yaaaaaaaaaaa sabah kalktığımda kahve rengi bi akıntı gelmiş çok az öldüm bittim ağlamaktan maf oldum hala kırmızılar gelmedi kahrolası ümit hala benimle olmadı işte ama beni rahat bırakmıyo bırakmıyo yemin ederim inançsız olsam çoktan öldürürdüm kendimi intihar edenleri çok iyi anlıyorum çekip gitmek istiyorum eşimden kurtulmak daha doğrusu kendimden kurtarmak istiyorum bir iki gün ay belki sonra unutur onnda çocuğu olur olmuyo işte tıp çare b ulamıyo allahım beni böle sınıyo olmuyo dicam artık bittim ölümümü beklicam bu hayat sadece imtihan benim için dua eden arkadaşlarıma teşekkür ederim çaresizlilk ne zor ne kadar acizim bu dünyada allh tek gerçek herşey yalan çocuğum olsa nolcak göz açıp kapayana kadar büyücek ve ben yada ölücek ne istiyorum bu kadar anlamıyorum şeytanın işi bu ben hiç cenneti istemedim bu kadar içten bu kadar ağlayarak kahrolmadım allah affetsin diye ölmüşüm sankide cesedimi gezdiriyorum adet olayım geçer gene başlarız baştan ondan bundan meded umarım yazarım buraya ballandıra ballandıra sonrada bu sefer olucak yazarım herkeze dua et derim ve gene olmaz olmaz olmaz hamileyim diyemicam ben hiç olsun nabayım elimden hiç bişi gelmiyo içimde hiç bişi kalmadı kalmadı tükendim doktorumu aradım söyledim abah akşama kadar bekle gene ara beni dedi aradım geldimi dedi yok dedim o zaman beklicaz cumartesi tekrar ara ama o zamana kadar olursan gene ara dedi ama yarın yapıcam testi poliklinikte sonrada ümit etmicam allahım tek yardımcım sensin aklıma mukayet ol beni yanlız bırakma senden başka herşey yalan bana bunu unutturma

canım benim üzülme bak bende kötü oldum şimdi okuyunca ALLAH tan başka herşey yalan bırakma kendini bukadar demek boş gelde bana sor dersin ama anlıyorum merak etme :KK50:
çok kötüyüm yaaaaaaaaaaa sabah kalktığımda kahve rengi bi akıntı gelmiş çok az öldüm bittim ağlamaktan maf oldum hala kırmızılar gelmedi kahrolası ümit hala benimle olmadı işte ama beni rahat bırakmıyo bırakmıyo yemin ederim inançsız olsam çoktan öldürürdüm kendimi intihar edenleri çok iyi anlıyorum çekip gitmek istiyorum eşimden kurtulmak daha doğrusu kendimden kurtarmak istiyorum bir iki gün ay belki sonra unutur onnda çocuğu olur olmuyo işte tıp çare b ulamıyo allahım beni böle sınıyo olmuyo dicam artık bittim ölümümü beklicam bu hayat sadece imtihan benim için dua eden arkadaşlarıma teşekkür ederim çaresizlilk ne zor ne kadar acizim bu dünyada allh tek gerçek herşey yalan çocuğum olsa nolcak göz açıp kapayana kadar büyücek ve ben yada ölücek ne istiyorum bu kadar anlamıyorum şeytanın işi bu ben hiç cenneti istemedim bu kadar içten bu kadar ağlayarak kahrolmadım allah affetsin diye ölmüşüm sankide cesedimi gezdiriyorum adet olayım geçer gene başlarız baştan ondan bundan meded umarım yazarım buraya ballandıra ballandıra sonrada bu sefer olucak yazarım herkeze dua et derim ve gene olmaz olmaz olmaz hamileyim diyemicam ben hiç olsun nabayım elimden hiç bişi gelmiyo içimde hiç bişi kalmadı kalmadı tükendim doktorumu aradım söyledim abah akşama kadar bekle gene ara beni dedi aradım geldimi dedi yok dedim o zaman beklicaz cumartesi tekrar ara ama o zamana kadar olursan gene ara dedi ama yarın yapıcam testi poliklinikte sonrada ümit etmicam allahım tek yardımcım sensin aklıma mukayet ol beni yanlız bırakma senden başka herşey yalan bana bunu unutturma

bu bızım sınavımız senı burdakı arklasların cok ii anlıoruz ama canım elden ne gelır bunu veren de allah alanda onun için isyan etme böle umutsuz dusunme olacak bızde anne olcaz allahın izniyle inşlaah:KK74: hamıle olmana bi işarettır bazen hamıle kadınlarda oluomuş fazlada umutlnma ama umudunu da yıtırme :97:bende hergun aglıorum ama ne gelır elden rabbım hayırlısını versın sabır versın bıze:KK49:

inşallah canım test yaptırdım bugün sonuç çıktı ama sadece doktor bilio sekreter aradı saat 8de doktoru arıcam o söylücek ya korkuyorum lekelenmem oluyo kahverengi az az ama hala ümit ediyorum olmadı işte diyemiyorum inşallah vardır diyorum hala doktor sonucu söylesinde rahatlıyım hamile yada değilsin desinde bitsin bu işkence beklemek ölüm gb ya afffffffffff afffffffffffffffff:KK50::KK50::KK50:

evet acı ama gerçek olmadı 2. aşılamda olmadı herşey hep iyi denildi ikisindede hatta mükemmel ama olmayınca olmuyo işte rabbim ol demiyo olmuyo boynumuz kıldan ince elden bişi gelmiyo yokmuş bişi doktorla konuştum biraz önce hep aynı cümle yok bişiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

canım benimde testim negatif çıktı yumurtalarım çatlamış çok şükür iğne olupta çatlamayanda varmış neyse hemen gebelik testi verdi 15 gün olmuştu iğne olalaı ama sonuç negatif adtin 3.günü gel dedi bu sefer ben ultrosonla bakıcam ona göre tekrar klomene başlarız dedi bekliyom adetimi hayırlısı ilk ayımdı benim daha biraz kötü oldum ama geçti geçicek inşallah arkadaşın dediği gibi sınavdayız hayrlısı herşeyin ALLAH ol deyince olur buna inanmalıyız :KK58:

bende pco luyum. 2 aşılamam tutmadı şimdi 3. aşılamam oldu, bu sefer eşimin spermleri yüzde 52 hareketli çıktı 2. günüm daha adetim geçerse testimi yapcam,geççn ay erken yaptım galiba pozitif dediler 1 hafta sonra negatif denildi baya moralim bozuldu.
eşime çerez ve taze meyve yediridm günlük geçen ay yüzde25 çıkmıştı .sizede tavsiye ederim.
birde 2 günde bir coraspirin içiyorum daha umutluyum.

arkadaslar bende yenı uye oldum.bende pko yum malesef:KK43:ve tedavi görüyorum su an glofen adlı ilacı kullanıyorum ınş faydasını görürüm henüz 2 haf.oldu baslayalı bu ılaca..pko oldugumu duyunca cook aglamıştım hiç unutmuyorum çok korkmuştum ama zaman gerceklerle yüzlestirdikten sonra da alışmayı ögretiyor malesef.ama acıyı görüncede bas etmeyı ve güclenmeyı ögrenıyosun.rabbım hepımıze bu zorlu sınavın altında kalmadan guclu bır sekılde gecebılmemızi ve bebişleri kucagımıza alıp ondan sonrakı tek derdımız tatlı uykusuz gecelerimizin olmasını nasıp etsın

evet acı ama gerçek olmadı 2. aşılamda olmadı herşey hep iyi denildi ikisindede hatta mükemmel ama olmayınca olmuyo işte rabbim ol demiyo olmuyo boynumuz kıldan ince elden bişi gelmiyo yokmuş bişi doktorla konuştum biraz önce hep aynı cümle yok bişiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

cnm bu sayfalarda gezinen bir umuttur diye herşeyi deneyen herkes dönem dönem eminim senin gibi düşünüyordur biliyorsun stres çok etkiliyor naçizane fikrim biraz ara ver bu düşüncelere eşinle gez eğlen meleğin sana gelecek:)

selam kızlar

bugün rahim filmimi çektirdim çok şükür tüplerim açık çıktı hiçbir sorun yok ama canım çok yandı:)
geçen hafta yaptırdığım amh,fsh,tsh testlerimide 3 hafta sonra alıp doktoruma götürücem bundan sonra hayırlısı inşallahhhhh dualarınızı eksik etmeyin

X