Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

kızlar daha önceki sayfada yazdıklarımı okursanız umudunuzu kaybetmemeniz gerektiğini anlarsınız.En umutsuzlarınızdan biriydim ben ve dün hamile olduğumu öğrendim.Artık hiç beklemiyodum ama oldu işte.Kızlar hep derler ya beklersen olmaz kafana takmayacaksın olur diye doğruymuş.Ben ergenliğimden bu yana pkoluyum.Kendiliğimden hamile kaldım farketmeden hemde.Daha önce klomen kullandım olmamıştı.Herşeyin vakti var bütün ümitler tükendi derken oluveriyor işte.Darısı başınıza.Sizede moral olsun diye paylaşmak istedim.

merhba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım.kısaca hastalığımın geçmişini paylaşmak istiyorum.genç kızken 5 yıl düzenli adet gördüm sonra ne olduysa birden bire kesildim.bekarken doktor doktor dolaştım hormonlarımda hiç bir anormallik yoktu gayet normaldi o yüden dogum kontrol hapı kullanarak adet oluyodum.evlenirken bile korka korka evledim ve evliliğimin 15.günü hamile oldugumu öğrendim şuan 30 yaşındayım ve 6 yaşında bir kızım var buraya kadar herşey normal gelebilir size ama 3 yıldır 2.çocugumu istiyorum olmuyo rahim filmine kadar çektirdim normal hipo hipo teşhisi kondu.2 kez göbekten iğnelerle yumurtalarım büyültülür çatlatma iğnesiyle normal yolla denedik olmadı en sonunda aşılama yaptırdım geçen pazartesi negatif çıktı.benim gibi olan arkadaşlar varmı bilmiyorum bende sizlerle paylaşmak istedim.allah başta olmayanlara versin allah hepimizin yardımcısı olsun.

Arkadaşlar merhaba uzun zamandır giremiyordum
tüm testlerimi rahim filmimi herşeyimi yaptırdım çok şükür herşey temiz çıktı
sadece tiroidim biraz yükselmiş onunda tedavisine başlıcam inşallah aşılamay yaparız dedi doktorum bakalım kısmet artık
bundan sonrası hayırlısı artık
allahım herkese anneliği tattırsın. Isteyipte olmayan bebeklerine kavuştursun.
Aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Kızlarrr bende pko luyum ve hamileyiimmmm

umudunuzu yitirmeyın sağlıklı beslenınn

tskler, ozaman ayni problem bende'de var :s yeniyim daha bu sitede kusura bakmayin :KK69:

rica ederim her zaman
aramıza hoşgeldin bende hipotiroid var değerlerim artmış biraz 5,80
doktora dün gittim ilaç verdiler 3 ün altında olmazsa hamile kalamazsın dedi
tedaviye başladık allah'tan hayırlısı
bebek için aşılama daha sonraya kaldı

arkadaşlar merhaba ben aranıza yeni katıldım yardımlarınızı bekliyorum.eşimde yetersiz sperm,bende rahim yapışıklığı derken 3 yıldır bekleyenlerdenim.ekim ayında rahim yapışıklığım giderildi ocak ayında aşılama yapıldı.ama sonuç negatif..en son 20 şubatta regli oldum yumurtlama zamanlarımıda iyi değerlendirdim.(psikolojim çok bozuk hastene felan görmek istemiyorum artık)eşimede arısütü..
klomen,L-argınıne..vermye yeni başladım yaklaşık 2 haftadır.aranızda benim yaşadıklarımı yaşayanlar varsa ne olur yardımcı olsun...

merhaba arkadaşlar.bende pco'luyum.serophene kullandım,kistler oluşmasına neden olduğu için kistleri eritsin diye yasmin verdi doktor.korkuyorum,kistler erimezse,olmazsa ooofff offf

bende pikoluyum henüz ilaç kullanmaya başlamadım doktora yeni gittim 1.5 yıldır bekliyorum bebeğimi :KK43: reglimin 3.günü hormon testim yapılcak sonrası ne olcak hiç bilmiyorum allah hepimizin yardımcısı olsun

slm arkadaşlar bende pcoluyum eşimdede vaikosel var 2.5 snelik evliyim hiç korunmadımm hiçde hamile kalmadımm düzensiz adet güorumm ilaçla heray düzenli oluorumm 8 ay olmuooo klomen felan yumurta takibi oldu hiç hamilelik olmadı yumurtalar büyüyo çatlıo ama olmuooo işte ama artıkk tüp bebek için merkez arıorummm yaşımda 21 bazılarıda yaşın erken tüp bebek yaptırma dio bekle diolarrr tüp bebekte tutmassada neyaparım diorum off yaaa çok sıkıntıdayımmm arekadaşlarrr

Bolu canım inaşallah hemen olur bebeğin ama tüp bebek daha sonras dahja önünde aşılama olacak 21 yaşında devlet tüp bebe karşılamıyo bende 22 yaşındayım özele gidiyorum zzaten 3kez aşılama yaptım bi ay ara verdik bu ay son kez aşılama yapıcaz sonra tüp bebek ewn az 3-4 kez aşılama denemelisin aşılama 1buçuk milyar tüp bebek 3bucuk 4 bucuk milyar öle bi acıki bu evlat acısı hem maddi hem manevi maf ediyo bi insan 4bucuk milyar verince nasıl rahat polabilirki nasıl olursa olsun olmazsa olmaz desinki offffffffffff allahım yardım et bizlerte

bende pikoluyum henüz ilaç kullanmaya başlamadım doktora yeni gittim 1.5 yıldır bekliyorum bebeğimi :KK43: reglimin 3.günü hormon testim yapılcak sonrası ne olcak hiç bilmiyorum allah hepimizin yardımcısı olsun

inşallah bi sorun çıkmaz canım bende 4 seneye yakındır uğraşıyorum cok sabır gerektiriyo bu işler alla hepimize sabır versin

merhaba arkadaşlar.bende pco'luyum.serophene kullandım,kistler oluşmasına neden olduğu için kistleri eritsin diye yasmin verdi doktor.korkuyorum,kistler erimezse,olmazsa ooofff offf

korkma canım bu çok normal bişey hepimizde oldu ve 4 senelik bi tecrübeyle söylüyorum kesinlikle atarsın vücuttan merak etme canım hayıt suu da içabilirsin adet olunca atıyosun zaten kistleri pkonun sonu bebek yok kist çoooooooooooook bizde bu arada kist kötü bişi değil normal yumurtalarımız büyüyor çatlamayıncada içi sıvı doluyor bunada kist deniyor aslında onlar bizim çatlamamış yumurtalarımız korkulcak bişi yok yani

X