Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

Ah pko! Nereden geldin beni buldun... Benden sonra evlenenlerin hepsi şimdi "anne" ünvanını aldı ben ise seninle uğraşıyorum ....

İnşallah en yakın zamanda kavuşuruz bebeklerimize... bjk

Ah pko! Nereden geldin beni buldun... Benden sonra evlenenlerin hepsi şimdi "anne" ünvanını aldı ben ise seninle uğraşıyorum ....

Canim, canini sıkma. Ben ileri derecede pkoyum(yilda iki kez adet goruyorum kendiligimden) tiroit var,sekere meyilliyim.. yok yok yani bende
Klomen hapi kullandim 3ay,herseyim superdi. Doktorum kesin diyordu hamilesin busefer.. olmadi tabi. Esimin sonuclari kotuymus megerse.. tup bebek yaptirdik 4 ay sonra ve simdi ikizlerimize hamileyim
Yani 7ay icinde sonuc pozitif cok sukur.Demem o ki cok da korkulacak birsey degil, insallah baska sorunlar cikmaz altindan..
Hayirli haberlerle gel...

Sağolasın.. Kafaya takıyorum işte.. Rabbim hayırlısını versin, inşallah bana da nasip olur.. Çok sevindim senin adına.. Eşimin testleri iyi çıktı morfolojide çok düşük oranda bir sıkıntı vardı sonra detaylı bir test daha yaptırdık, çok şükür o testte bir şey çıkmadı.. Temiz yani.. Sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Mevlam.. Bu arada kuzenim ikiz doğurdu, 3 aylıklar şu an iki kız annesi oldu. :)

Oo masallahh ona da
Ne guzel esinin sonuclari temiz cikmis, insallah sana da nasip olur canim..

E emilinarzusu
RABBİM şifa versin inşallah.. Senin en azından rahmine düşmüş bende hiç tutmad
ı

kızlar merhaba aranızda düzenli adet olup pko olan ve tedavisiz hamile kalan var mı?

kızlar merhaba aranızda düzenli adet olup pko olan ve tedavisiz hamile kalan var mı?

Merhaba.. Pko herkeste farklı belirti verebilir.. Misal bende düzensiz adet var. Hiç günü gününe adet olduğumu bilmem, hep sarkar.. Belki sende farklıdır düzenlidir sivilcelenme vardır, önemli olan yumurta takibi yapıp kaliteli yumurtaya ulaşmak..

Bu arada inşallah E emilinarzusu
Rabbim sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin..

evet sivilcelenme var.adetlerim düzenli.ama benim lh hormonu fshtan düşük.drun biri solda pko var dedi.sonra başka dra gittim bu arada 3-4 gün soğan suyu içmiştim.baktı kist falan yok dedi.kime güvencem bilmiyorum.düzenli adet oluyorum yumurtlamam da düzenli değil midirki?

27melek doktorun kontrolünde anlar düzenli yumurtlayıp yumurtlamadığını..
Benim mesela büyümüyo 12 ya da 13 cm oluyo gebelik oluşması için en az 19, 20 cm olmak zorunda..
özel hastaneler farklı farklı şeyler söyleyebiliyo
en iyisi araştırma hastanesi..
Doktoruna göre değişir aslında..
kendine bir doktor seç alanında uzman, sürekli ona devam et.
Değişiklik olduğu zaman insanın aklı karışıyo, anlıyorum seni..

merhaba bayanlar bende pko luyum ama eşimde de sorun var . iki doktora gittim ikisi de pco var ama rahat gebe kalırsın eşinde de sorun yoksa demişlerdi. şimdi burada okuyorm pco olup gebe kalamayan çok. pconun çeşidi mi var yani
birde bende adet düzensizliği var sizler nasıl yumurtlama günlerinizi takip ediyorsunuz

Kızlar ben size bişey sormak istiyorum 7 aydır korunmuyoruz ama hamile kalamadım doktora gittim bu ay pco var dedi ama adet Döneminde gitmiştim hormon testim lh 7.9 fsh 8.9 e2 16.63 çıktı sizce yüksek mi değerlerim benim adetim her ay düzenliydi adetten bi şikayetim yoktu acaba bu Değerler hamile kalmama engel midir doktor hiç bir tedavi önermedi 3 ay daha bekle dedi kilo ver dedi normalde çok kilolu biri Değilim yasım 25 boyum 1.60 kilom 65 acaba ne yapmalıyım siz ne önerirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…