Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

Hayırlı akşamlar hanımlar, çevrenizde adetten sonra ara kanama yaşayıp hamile kalan var mı??

Kızlar adetimin 2. Günü uterus enddometral kalınlık 5mm sağ over 39x20 mm boyutunda içinde 7 mm çapında çok sayıda follikül , sol over 44x30 33 mm hemorajik kist var yazdılar doktor açıklama yapmadı şimdi bu sonuclar Kötümü ?

Merhaba arkadaşlar
bende pko ile hamile kalanlardanim bir cok tedavi gordum ama hicbiri ise yaramamisti en ufak bir tepki vermemisti yumurtaliklar tüp bebek asamasina kadar gelmistim enson ve artik vazgecmistim tedavi gormuyordum bitki cayi demleyip iciyodum surekli aslan pencesi ve kurt üzümü demleyip hergun iciyordum yesil cay iciyodum derken adetim cok gecikmisti umutsuzca evde test yaptım vee sonuc pozitifti 1 saat sonra tekrar test yaptim ve oda pozitif
Hemen doktora gittim ve kuzumu gordum RABBİM yavrumu sağ salim kucağıma almayı nasip kısmet eder insallah EN KISA ZAMANDA ISTEYEN HERKESE NASIP KISMET EDER INSALLAH belki bir faydam olur soru sormak isteyenler yazabilirler

Merhaba canim ben öyle oldum ara kanamam olmustu sonra bir öğrendim hamisim RABBİM tüm isteyenlere bu mutluluğu yasatsin insallah

İnşallah arkadaşım, Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin..
Sağlıkla kucağına alırsın sen de inş..

Adet düzeniniz nasıldı? Ne kadsr zamandır bebek istiyordunuz acaba?

Bitki çaylarını nasıl kullandın anlatabilir misin?bir de kurt uzumu demişsin o ne için kullanılıyor??

Kizlar bu yumurtlama durumlari nasil oluyor?

Yani her ay duzenli adet olan birisi her ay yumurtluyor mudur.?

Ya da yumurtlama degeri dusuk olan kisinin degeri artabilir mi?

Bilgisi olan var ise lutfen yazar mi?

Benm progestron 0.35 cikti...

10 un alti yumurtlamada sikinti oldugunun belirtisi imiş sanırım..

Bilgisi olan arkadaslarim yazablr mi

QUOTE ="zylm13, post: 41836186, member: 471594"]Bitki çaylarını nasıl kullandın anlatabilir misin?bir de kurt uzumu demişsin o ne için kullanılıyor??[ QUOTE ]

kurt üzümü doğurganlığı arttırıyo kilo verdiriyo bir çok faydası var canım
testere dişli aslan pençesini ve kurt üzümünü kaynar suya koyup 5 dk demliyordum ılık bir şekilde içiyodum

Adet duzenim 45 gun 50 gun hatta 70 gunde oldugumu bilirim 2 yildir yani evlendigimizden beri istiyorduk NASIP KISMET BU ZAMAYMIS
rabbim sağ salim kauştursun inş. evladına hayırlı olsun çok çok sevindim inş. bizde görürüz o günleri adet düzeni aynı benmde senin gibiydi doktorum hamile kalırsın ama geç kalırsın bir süre veremem demişti ama beklemek çok zor.

aminnnn inşallah canım seni anlıyorum beklemek zor geliyor bende tam vazgeçmiştim hep bir umut vardı içimde birgün benimde bebeğim olcak diye ama rabbim en çaresiz zamanımda verdi meleğimi bana rabbim sizlerede en kısa zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah

canlar en son relg tarihim 4 temmuz ben 4 agustosta kahverengi akinti gordum goguslerim sis midem bulanio boyle olaniniz varmi aranizda acaba

Merhaba kızlar.. Pko'lu bir anne aday adayı olarak, Femera+menegon=pregnyl
Bu ay ki tedavim bu şekilde, bugün çatlatma iğnemi de oldum.
İnşallah hayırlı haberler alırım..

Herkese selam bende bir pko hastası olarak 3. Tüp bebek denememi yapacağım umarım sizler o kadar uğraşmazsınız hepimiz için sağlıklı hayırlı evlatlar diliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…