Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

okul gösterisi bitti sonundA muhteşemdi kızlar herkez hayran kaldı velilerin dibi düştü hepsi hipnoz olup evlerine gittiler ama bizde bittik çok yorulduk ya öldüm resmen ama değdi yani.

neyse galiba ben adet olucam kasıklarım ağrıyoda neyse hayırlısı bakalım şunun şurasında 10 una ne kaldı bekleyip görücaz

kızlar yumurtalarım hiç büyümedi klomeni günde 3 taneye cıkardı :akannehir: ne yapıcagımı sasırdım bunlada buyumesse ıgneye gecıcez dedı :uhm: allahım yardımcım ol ısteyen herkese tez zamnda nasıp eyle :Saruboceq:

kızlar yumurtalarım hiç büyümedi klomeni günde 3 taneye cıkardı :akannehir: ne yapıcagımı sasırdım bunlada buyumesse ıgneye gecıcez dedı :uhm: allahım yardımcım ol ısteyen herkese tez zamnda nasıp eyle :Saruboceq:

aminnnn inşallah cnm

merhaba bende geldim bende eskinden pco vardi bir kizim oldu adetlerim normal oluyorum gerci gunlerim gene karisik ama 35 gunde bir en kotu geliyor... simdi ikinci cocuk istiyorum bakalim olucakmi

bende 2 yıldır uğraşıorum pkoluyum gereken ne varsa yaptım olmadı artık kendi haline bırakmayı düşünüorum :KK43:(

fırsat buldukca gırıyorum oğlumdan cok fazla vaktım olmuyır bakalım ayın 14de adet olmam lazımdı ama olmadım acaba hamısmıyım yoksa eskı duzenıne gerımı donduk:KK43:((( ılac kullanmadan olamıyordum dr hamıs kalınca ıkısene duzene gırer sonra pco ların adet duzensızlıgın baslar demıstı bakalım bır hafta sonra test yapacam bakalım sonuc ne olcak sızede yazarım

meraba arkadaşlar...
geçen gün doktorcuma kontrole gittim...kistlerim azalmakla birlikte hala benimle...ki zaten öyle hop diye geçmeyeceğini ben de biliyom gerçikaydirigubbakcemile3 onun dışında mantar varmış bende onun için ilaç verdi, kilo vermemden de memnun kaldıkaydirigubbakcemile2 2 ay daha doğum kontrol hapına devam edecem en az...
benden şimdilik havadisler böyleee

mrb arkadaşlar bende pkoluyum 1senelik evliyim bir sürü tetkik yaptırdım sadece sorunum pko ve tiroidimin hızlı çalışması geçen ay tedaviye başladım günde 2doz klomen kullandım 5gün ve adetimin 3.günü başlamıştım sonra adetimin 14,15ve 17.günlerinde karnımda ve belimde adet sancızı gibi ağrılarım oldu bu neden oldu acaba çünkü ilk defa böle bişey oldu dün adetimin 21.günü kan verdim progesteron hormonuna bakacaklar p.tesi sonuç alıp dr. a göstericem inş beklediğim cevabı alırım inş rabbim hepimize hayırlı evlatlar nasip eder

arkadaşlar merhaba
ben bişey sormak istiyorum klomen kullanınca illaki iğnemi yapılıyor yoksa sadece klomen yeterlimi çatlama için....

ben tatildeyim okular açılana kadar yokum hoşçakalın inşaallah hami olur dönerim

selam kızlar polikistikte kist ler kişiden kiiye deişio sanırım kitle varsa büyüklüğü önemli mi? yumurtaların alt tarafında!

merhaba Haksever, ben sitede yeniyim. 4 yıldır evliyim, son 1 yıldır korunmuyoruz. ben de de polikistik over var ve ben de yumurtam olmadığı için hamiş kalamıyorum. geçen ay klomen kullanmaya başladım. çok güzel bir yumurtam oldu ve çatlatma iğnesi ile çatladı. ancak hamile kalamadım. 22 haziran da adet gördüm. bu ay da 2. kür klomene devam dedi doktorum. 5 gün sabah- akşam kullandım, 2 gün sonra yani dün kontrole gittim, ama hiç folikül oluşmamış. 4 gün sonra tekrar bakılacak. coookk üzüldüm ve ağladım umarım en kısa zamanda yumoşlarım olur:KK43:((( sen ne zamandır uğraşıyorsun?

SLM kızlar ben de bir pko luyum üç yıldır bir fiil tedaviler için uğraşıorum aklınıza gelicek her tedavi uygulandı ilaçlı usgler kan tahlılleris sis usg spermiyogram en sonunda iğnelerle yumurtalar geliştirildi ama gene gebe olamadım en sonunda işe başladım ve bu konuyu bir köşeye almaya karar verdim geçiken adet tarihimle farlutal kullanmadan önce test yaptım ve bugün 5 haftalık gebe olduğumu öğrendim aklınıza ne geliosa sorabilirsiniz ben sağlıkçıda olduğum için bu kadar tedavide olmayan bu bebiş yüce rabbiimin istediği zaman olduğuna kanaa geetirdim sizde ne olur sakın ümidinizi kesmeyin ama kafanızada sakın takmayın

ççok sevindim cnm darısı başıma bende pkoluyum çatlatma iğnesi oldum test yaptın tek çizgi moralim bozuldu ama sonuç alanları duyunca seviniyorum

X