Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

baze doktorlar çok acımasız oluyor...bilmiyorum hiç başınıza geldi mi ama bugün çok acımasız bi doktora rasgeldim ve çok yıprandım. rapor almak için devlet hastnesine gittim bugün, doktor bana bi baktı şikayetın ne dedi, bende pko hastasıyım dedim, oda bana ne hasta olup olmadığını sormadım ne şikayetın var diyip durdu, sonra ben rapor istediğimmi falan açıklamaya çalışırken ben başkasının hastasına neden rapor verecekmişim falan diye kızdı bana, 5 tane daha kadın vardı odada. bide tahlil sonucuma bakıp bana demez mi, sen zaten zor hamile kalırsıın, şansın çok düşük hiç çocuk sahibi olamama fikrine alışsan ii edersin dedi. ne zoruma gitti diğer kadınların yanında. oracıkda ağlamaya başladım hemen koşa koşa çıktım. niye baze doktorlar böyle?? adam bi rapor vermemek için neler yapıyor ya...allah onu muhtaç etmesin... çok zoruma gitti çok anlatamam

canım cok uzuldum sıkayet etmeklede cok ıyı yaptın ne ıcın rapor cıkardın anlayamadım aanlatırsan sevınırım

evet kızlar uzun hastane tartışmalardan sonra ve doktor gezmelerinden sonra, nihayet raporuma kavuştum. nasıl mı kavuştum, kendi gittiğim özel hastanem beni raporuma kavuşturdu. dün eşimde izin alıp benimle hastane hastane gezdi ve üniversite hastanesinde infertile bölümünden randevu aldık 9 hazıran için. orda tüm tahliller tekrar yapılıp karar verilecekdi. doktoruma gittik gelişmelerden haberdar etmek için, doktrum bunlara bi anlam veremedi ve tekrar araştırmaya başladı çarşaf gibi bi faksı okudu etti, sonunda da eczanelerde özel hastane raporu geçtiği sonucuna vardı :KK70: eczane yanlış bilgilendirmiş. bu kadar uğraşdan ve olumsuzluklardan sonra, mutlu bi sona vardım. henüz adet olamadığım için pazartesi tekrar gidicem, adet sökücü verir sanırım. ilaçları daha alma bekle dedi, sanırım gebelik testi yapmak istiyor 10 gün geçtim diye. hayırlısı olsun ....

inşalalh canım hamılesındır dr gıdınce sonuclarını yaz canım merakla beklıyorum

raporu iğne tedavisi için alcaktım, yani gonal f için. ama hallettim artık, özel hastane raporu geçiyormuş, boşuna koşturdum o kadar. raporu aldığım gün adet oldum zaten :KK70: herhalde rahatlamamdan dolayı, en azından doktor öyle yorumladı. ne yazık ki bu ay tedaviye başlayamıycam, sağ yumurtalığımda küçük bir kist var, bu ay doğumkontrol hapı kullanıyorum, 11 hazıranda kontrolüm var eğer kist gittiyse haziran ayında iğne tedaviye başlayacaz canım.

bugun gıttım doktora yumurta var 5-6 tane ama buyume yok klomenın dozunu arttırdı:bbo: ne yapıcagımı sasırdım kostum aktara cıvan percemı aslan pencesı ıncır hayıt tohumu ne bulursam aldım bu ayda yumurtam olmassa ıgne tedavısıne baslıcaz dedı.oda pahalı oluyormus:çok üzgünüm: kafama takmamaya calısıorum ama yumurtalarım buyumuyor ne yapıcagımı sasırdım:KK43:(( dua edın lutfen:KK43:(((

arkadaşlar merhaba aranızda yeniyim ama eski bir pkosluyum hani...mafoldumben
etrafımda da herkes mi sağlıklı olur,olsunlar tabi ama,kendim gibi insanlarlada birşeyler paylaşmaya ihtiyacım var sonuçta..bu sayfadan zaman zaman birşeyler takip ediyordum ama bende pkosluyum,bende bebek istiyorum, bende klomen kullandım perş kontrol var beklenen büyüklükte değilmiş oluşan yumurta sonuca göre iğneye karar verilcek falan falan...kafamçokkarıştıyanında destekleyici birşeyler de almak istiyorum,erkeklerde keçiboynuzu işe yarıyormuş,hem eşime hemde kendim deneyim diyorum siz ne dersiniz,denediğiniz faydalı birşeyler oldu mu??(soğan kürü bana yaramadı mesela..)

ayrıca desert rose yaşadıklarına çok üzüldüm doğrusu yerinde olsam hiç zaman kaybetmeden o doktoru hastanenin başhekimine şikayet ederdim ki adamla yüzleştiğimde beni tanısın..seninle böyle konuşmaya hakkı yok,asıl hakettiğini ona fazlasıyla gösterirdim..tıp okumak kolay değil ama boşuna etmiş hipokrat yeminini,yazıkk...

merhaba ilay82 ve diğer arkadaşlar...
evet bende eski bir pkoluyum ve tedavisi için uzun zamandır iyimser yaklasıyorum ama az bir ilerleme oldu sadece kilo verince bende etrafımdaki insanlara çok bozuluyorum zaman zaman ve paylaşmak istiyorum sizlerle ne yazık ki herkesle paylaşılmıyor :1no2: zor bir süreçten geçiyoruz bebişlerimiz nasıl kıymetli olacak kim bilir? ben saraçoğlunun kürlerini denedim dengemi alt üst etti onun yüzünden tadaviyi ertelemek zorunda kaldım yenı yenı topluyorum kendımı keçi boynuzu da ne yazık ki işe yaramadı sizleri olumsuz etkilemek istemem ancak bunuda belirtmek zorundayım kürler konusunda karar sizin... bana da destek olun ne olur kızlar... birbirimize umut verelim...herkesi öpüyor sevgiyle kucaklıyorummopuyorumnanaktanzemuszemus

merhaba ilay82 ve diğer arkadaşlar...
evet bende eski bir pkoluyum ve tedavisi için uzun zamandır iyimser yaklasıyorum ama az bir ilerleme oldu sadece kilo verince bende etrafımdaki insanlara çok bozuluyorum zaman zaman ve paylaşmak istiyorum sizlerle ne yazık ki herkesle paylaşılmıyor :1no2: zor bir süreçten geçiyoruz bebişlerimiz nasıl kıymetli olacak kim bilir? ben saraçoğlunun kürlerini denedim dengemi alt üst etti onun yüzünden tadaviyi ertelemek zorunda kaldım yenı yenı topluyorum kendımı keçi boynuzu da ne yazık ki işe yaramadı sizleri olumsuz etkilemek istemem ancak bunuda belirtmek zorundayım kürler konusunda karar sizin... bana da destek olun ne olur kızlar... birbirimize umut verelim...herkesi öpüyor sevgiyle kucaklıyorummopuyorumnanaktanzemuszemus

hangi kürleri kullandınız?

bugun gıttım doktora yumurta var 5-6 tane ama buyume yok klomenın dozunu arttırdı:bbo: ne yapıcagımı sasırdım kostum aktara cıvan percemı aslan pencesı ıncır hayıt tohumu ne bulursam aldım bu ayda yumurtam olmassa ıgne tedavısıne baslıcaz dedı.oda pahalı oluyormus:çok üzgünüm: kafama takmamaya calısıorum ama yumurtalarım buyumuyor ne yapıcagımı sasırdım:KK43:(( dua edın lutfen:KK43:(((

canım bak hayıt suyu iç ben kusuyodum içemiyodum ama artık alıştım geçen ay kocaman bi kist yok oldu gitti bu ay 3yumurtam oluştu bakalım ne olucak içmeye devam ediyoum ama mucize bi bitki kadın hastalıklarında azı çoğaltan çoğu azaltan bi şifa bitkisiymiş ben inandım doktorumada söyledim içtim diye tamda günüm de adet oldum düşün ilaçsız bide doktorumda dediki e kist gitmiş adette olmuşsun ben bişi demiyorum dedi yani o bile şaşırdı işte böyle bence hepiniz için kızlar bu bitkiyle çok hamile kalan var çok kokuyo tadıda kötü ama ben euzu besmele çekiyorrum şifa senden rabbim ddiyorum içiyorum küçük küçük yudumlarla daha kolay içiliyo canım al dene ben hazır suyunu aldım tohum alamadım ama faydassını gördüm hemen arkasından çukalata yiyorum bide yatarken içiyorum hiç midem bulanmıyo allaha şükür artık eşim öle inandıki mucizesine kendi içiriyo unutturmuyo hiç bana :asigim:

yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiler................
inşallah hemen hamile kalırsınız.kalırız...............
rapor almana sevindim canım öpüyorum hayırlısı inşallah gerek kalmaz bu ay gelmiştir meleğin..................

canım bak hayıt suyu iç ben kusuyodum içemiyodum ama artık alıştım geçen ay kocaman bi kist yok oldu gitti bu ay 3yumurtam oluştu bakalım ne olucak içmeye devam ediyoum ama mucize bi bitki kadın hastalıklarında azı çoğaltan çoğu azaltan bi şifa bitkisiymiş ben inandım doktorumada söyledim içtim diye tamda günüm de adet oldum düşün ilaçsız bide doktorumda dediki e kist gitmiş adette olmuşsun ben bişi demiyorum dedi yani o bile şaşırdı işte böyle bence hepiniz için kızlar bu bitkiyle çok hamile kalan var çok kokuyo tadıda kötü ama ben euzu besmele çekiyorrum şifa senden rabbim ddiyorum içiyorum küçük küçük yudumlarla daha kolay içiliyo canım al dene ben hazır suyunu aldım tohum alamadım ama faydassını gördüm hemen arkasından çukalata yiyorum bide yatarken içiyorum hiç midem bulanmıyo allaha şükür artık eşim öle inandıki mucizesine kendi içiriyo unutturmuyo hiç bana :asigim:

pko lu bırıyım ve bebesım var bende hayır tohumunu sutum cok azdı onun için ıcıyordum ama bunu bılmıyordum oğlum 4aylık sımdı ıkıncı bebeısmı ısıtıyorum aslında korkuyorum ya olmazsam dıye onun için hiç korunmadık bakalım ınslllah olur burada bebek aspırınını deneyın gunde ıkı tane için

pko lu bırıyım ve bebesım var bende hayır tohumunu sutum cok azdı onun için ıcıyordum ama bunu bılmıyordum oğlum 4aylık sımdı ıkıncı bebeısmı ısıtıyorum aslında korkuyorum ya olmazsam dıye onun için hiç korunmadık bakalım ınslllah olur burada bebek aspırınını deneyın gunde ıkı tane için

canım bende hayıt suyu varda pek çmedim öle kaldı suyuda çok iyi geliyormuş bende tekrardan içmeyi düşünüyorum ama nasıl içildigfini unuttum günde 3 defamıydı tam hatırlamıyorumfisfisfis

ben tohumunu almıstım bır su bardagı ıcın 1,5 kas kasıgı atıp kaynatıyorsun ılıken ıcıyorsun gunde 3kezdı

sanırım konu hayıt,hormonel değerleriniz normal ise sakın içmeyin.

hayıt suyunu nerden aldın bende bunu ılk defa duydum tadı nasıl

canım aktarcılarda şişede hazır satılıyor tadı çok hoş deil ama mecbur olunca içiyosun çay bardagına çok az koyup üzerine su ekleyip içiyosun öle tarif etttiler bana günde 3 defa sanırım

ana dızımın besık kısmını sokup ıkı duvara bagladık canım sanmam altust olsun ama basından ayılmıyoruz zaten ayrılamazyızda :teytey:hımm aktara gıttıgımde bakayım bakalım nasılmıs varmısmı olsaydı soylerdı ama bılmıyorum bakalım gunden berı nasılsınız kızlar bakalım bır degısıklık varmı

X