Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

kızlar keseyi gördük bugün bitane içindekinide gösterdi buda bebek dedi. ikincisi yokmuş göremedik.herneyse hayırlısı olsun. doktor 3mm dedi acaba kese mi üç mm bebekmi.?bebektir heralde demi anlayamadım??5 haftaya denk geliyor dedi eli kulağında kalp atışlarını haftaya kontrolde duyarız dedi.inşallahhhh.....

kızlar keseyi gördük bugün bitane içindekinide gösterdi buda bebek dedi. ikincisi yokmuş göremedik.herneyse hayırlısı olsun. doktor 3mm dedi acaba kese mi üç mm bebekmi.?bebektir heralde demi anlayamadım??5 haftaya denk geliyor dedi eli kulağında kalp atışlarını haftaya kontrolde duyarız dedi.inşallahhhh.....
ayyy canımmm hadi hayrlsı.bebektir 3mm olan ya:)))benim de bugün adet günüm ve olmadm daha:18::18:ay inş olmam:18::18::18::18:

bebektr kız bebektir:)hadi cnm gözün aydın hele bide kalp atışlarını duy kuş gibi hafifliceksin:))günler gelip geçiyo valla bnde 4. ayıma girdim göbüşümde çıktı Allaha hamd olsun bgnler hayal gibi geliyodu.. Rabbim tümmm isteyenlere en kısa zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsn inşaAllahhhh
ayyy canımmm hadi hayrlsı.bebektir 3mm olan ya:)))benim de bugün adet günüm ve olmadm daha:18::18:ay inş olmam:18::18::18::18:

hadi bakalım güzel hbrlerini bekliyoruzz:KK49::KK49:

haksever nasılsın cnm neler yapıyosun hçç yazmıyon topiğe merak ettim seni.

neyazda kayboldu ortalıklardan sen nerelerdesn kız. bomba gibi hbrlerle dönün inşaAllahhh:KK49::KK49:

burcu sen nasılsın ağırlaştınmı bakalım zorluk veriyomu bebişler sana:) çatlak için bişiler kullanıyomusun ne zaman başladın ne kullanıyosunn

bebektr kız bebektir:)hadi cnm gözün aydın hele bide kalp atışlarını duy kuş gibi hafifliceksin:))günler gelip geçiyo valla bnde 4. ayıma girdim göbüşümde çıktı Allaha hamd olsun bgnler hayal gibi geliyodu.. Rabbim tümmm isteyenlere en kısa zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsn inşaAllahhhh

hadi bakalım güzel hbrlerini bekliyoruzz:KK49::KK49:
ay daha adet olmadım:KK8:inş olmam dua et canım:KK43:inş salı çarşamba da olmazsam doktra gderm:18:

selam kızlar yarın yumurtalarım toplancak sonra 2-5 gün arası transfer yapılır işten iiznimide aldım kayınvaldemde yatıcam kıpraşmadan inşallah olumlu pozitif olur dualarınızı bekliyorum allaha emanet olun :KK16:

selam kızlar yarın yumurtalarım toplancak sonra 2-5 gün arası transfer yapılır işten iiznimide aldım kayınvaldemde yatıcam kıpraşmadan inşallah olumlu pozitif olur dualarınızı bekliyorum allaha emanet olun :KK16:

ayy hadi cnm hayırlısı çok az kaldı Allahın izniyle tüümm sıkıntılarını unutturacak bebişler sana:)) kaç yumurtan oluştu. hbr ver kaçı döllendi fln die arada gir merak ederiz seni. güzel hbri alıncada hemen yazz:KK49::KK49:

benim saf kafam çatlatma iğnesini pazar akşamı vurcakmışım ben bu akşam sandım dündende keşmiştik iğneleri doktoru aradım hemen gonalfı ve cetroten mi ne onu ikisinide vur dedi çarşamba gidicez inşallah çatlamamış olur toplarız dedi yumurtaları umarım kötü bişi olmaz :KK50: önem verdikçe kafaya taktıkça aksilik çıkıyo akılsız başımın cezasını ben cekicem gene olmazsa inşallah bi sorun olmaz:44:

hadi canım inşaAllahhhh:KK49::KK49: 14 gün olduysa çatlatma iğnene idrardada bakabilirsin
ayyy bugün de adet olmadım:KK8:canışım ben çatlatma iğnesi yapmdm.sadece soğan+klomen içtm ve yumurta takibine gttm.yumurtam 14 mayıs çatlamıştı.adet tarihim de 27 nisandı.inşşş yarın da adet olmazsam perşembe doktra gdcm:18:

benim saf kafam çatlatma iğnesini pazar akşamı vurcakmışım ben bu akşam sandım dündende keşmiştik iğneleri doktoru aradım hemen gonalfı ve cetroten mi ne onu ikisinide vur dedi çarşamba gidicez inşallah çatlamamış olur toplarız dedi yumurtaları umarım kötü bişi olmaz :KK50: önem verdikçe kafaya taktıkça aksilik çıkıyo akılsız başımın cezasını ben cekicem gene olmazsa inşallah bi sorun olmaz:44:
inş sorun çkmaz canım ya:KK17:inş bu ay hamişlerinden olrz.

slm kızlar bende pko hastasıyım.yarın doktor randevum var bizde bebek düşünüyoruz artık kısmetse ilk kez bu yönde tedaviye başlıcaz...ocak ayı itibariyle doğum kontrol hapını bırakmıştım.ozamandan itibaren korunmuyoruz en son nisan 18 de adet gördüm 1 hafta önce test yaptım sonuç negatifti...nasıl bir süreç bekliyor neyle karşılaşıcam allahım herkezin gönlüne göre versin....:KK42::KK34:

hadi yaa hayırlısı cnm Allah öle anlamanı istemiş vardr hayır inşaAllah sorun çıkmaz. bol bol su içiyosun dimi... o zaman bgn yumurtanda toplanmaz dimi yrna kaldı neyse nasip kısmet sen takma kafana herşey olacağına varıyo:KK53:

hadi yaa hayırlısı cnm Allah öle anlamanı istemiş vardr hayır inşaAllah sorun çıkmaz. bol bol su içiyosun dimi... o zaman bgn yumurtanda toplanmaz dimi yrna kaldı neyse nasip kısmet sen takma kafana herşey olacağına varıyo:KK53:

haksevercim svehin de dediği bu işte de vardır bi hayır.kısmet de tkma kafana olacağı varsa biliyosun ki her şartta oluyo.

slm kızlar bişey soracam ben bugün çalatma iğnesi oldum ama doktorum çatlatma iğnesinden sonra bakmıyor çatlıyormu çatlamıyormu diye sormak istediğim şu bu yumurtalar kesin çatlıyor değilmi çatlatma iğnesinden sonra

slm kızlar bende pko hastasıyım.yarın doktor randevum var bizde bebek düşünüyoruz artık kısmetse ilk kez bu yönde tedaviye başlıcaz...ocak ayı itibariyle doğum kontrol hapını bırakmıştım.ozamandan itibaren korunmuyoruz en son nisan 18 de adet gördüm 1 hafta önce test yaptım sonuç negatifti...nasıl bir süreç bekliyor neyle karşılaşıcam allahım herkezin gönlüne göre versin....:KK42::KK34:
yorucu bi süreç seni bekliyo:)) Allah yardımcın olsun inşaAllah ilk aydan gelir bebeğin fazla bekletmez seni.. klomenle başlar sanırım herkesn süreci aynı oluyo genelde iğne aşılama tüp bebek..
haksevercim svehin de dediği bu işte de vardır bi hayır.kısmet de tkma kafana olacağı varsa biliyosun ki her şartta oluyo.
burcu bana nie cvp vermedn yazık değil bana:KK43:( şeker yüklemesi yaptrdınmı pcolular şeker hastası adayı ya hamilelikte çıkar die korkuyorum ben.. bide çatlak için ne kullanıyosun ne zaman başladın demiştim cnm..
........ ne denirki her kelime yetersiz biliyorum. ama şunu unutma Allah herşeyin en iyisini bilen senn için en iyi zamanda yollıcak bebeğini inşaAllah. fazla yıpratma kendini.. sabır ve dua ile benden isteyin dio Rabbimz..
slm kızlar bişey soracam ben bugün çalatma iğnesi oldum ama doktorum çatlatma iğnesinden sonra bakmıyor çatlıyormu çatlamıyormu diye sormak istediğim şu bu yumurtalar kesin çatlıyor değilmi çatlatma iğnesinden sonra
ya bazı doktorlar bakıyo bazısı bakmıyo. vajınal ultrason yapmıyolar spermlere zararlıymış sanırım karından bakılıyo ona. bana aşılama yapıldığı zaman bakıldı çatlamış dedi. bi kerede normaltedavide bakıldı 4 5 gün snra çatladı ama illa çatlar dedi bana doktorum o yüzden biz adet olana kadar gün aşırı çalışma yapıyoduk. ama olmayınca olmuyo işte... biz napsakta boş zamanı gelince oluyo

Günaydın kızlar naslsınız?inşallah iyidir herkez bir sorun yoktur.Hakseverciğim canım yüzdün kuyruğuna geldin,inşallah bir sorun çıkmaz bebişlerine kavuşursun:KK16:bana gelince bugünlerde evde çok sıkılmaya başladım,apartmanda komşuluk namına birşey yok,çevremdede kendi ailem akrabalarım yakın olmadığı için baya bir bunaldım.insan kafa dengi birini arıyor,süreklide dışarıya çıkamıyorum,Allah hayırlı komşularla karşılaştırsın herkezi,çok zor.akrabam gelicek adanadan o zaman biraz daha iyi olurum moralim yerine gelir.kayınvaldem bursada ama resmiyiz yıldızımız barışmıyor:KK37:

X