Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

günde bir tane bebe aspirini içtim ama içince rahat adet oluyordum ve adetim bitince başlıyordum 15-20 gün içiyordum

inşallah canım benim allah hepimizin gönlündeki versin.ama hayırlı hayırlı inşallah..

ya ben meraktan çatlicam ya:18:acaba bu ay ne sonuç alcam:18:ayın 14ü yumurtam çatlamıştı.yumurta çatladıktan kaçıncı gün adet olnr acaba.14gün denlyo bilimsel açıklamlr.bu ay test falan da almadım.çünkü kendmi tutamyp yapyrm ve üzülyrm:KK43:ayın 27sinde adet olmştm.yumurtam ayın 14 çatladı.ve ben tam olark hangi gün adet gününü beklym.ve inş olmazsam kaçıncı gün ayın kaçı doktora gdym acaba:18:

teşekkür ederim canım güzel dileklerin için.geçmiş olsun allahım size hayırlı ömür versin..
Rica ederim canım:KK16:Sağol Allah razı olsun hepimize inşallah:KK16:
Merhaba kızlar ben de 6 7 aydır çocuk isteyenlrdenm ama çok şükür allah dualarımı kabul etti pkoluyum ve tedavisiz hamile kaldım.yaptığım tek şey arkadaşımın tavsiyesi üzerine aspirin içmem oldu.aspirin içince hiç adet olamazken her ay adet olmaya başladım ve kullandıımın 3. ayı hamile kaldım herkeste işe yarar mı bimem ama ben de işe yaradı şimdi 11 haftalık hamileyim.allah herkese aratmadan versin.amin
Allah hayırlı etsin :nazar::emir_bebek:nasip ettimi Allah bir şekilde oluyor öyle yada böyle:KK34:
kızlar doktordan geldim.5 haftalık gebelik dedi.bitane kese gördük minicik nokta gibi bitanedaha bişi var dedi çoğul gebelik olabilir dedi.yani ikiz olma ihtimali yüksek dedi. artık daha fazlasınımı kastetti çoğullla şaşırdım kaldım.haftaya pazartesi gel bakalım dedi. ha bu arada bitanede kocaman bir kistiim oluşmuş iğnelerden.ağrılarının sebebi kistti dedi.bi süre sonra kendi gitcekmiş bi zararı olmazmış ama dikkat et kendine dedi ilşki yasak bir ay çünkü kisti çatlar kanar gibi şeyler dedi ozaman tehlikeli olurmuş..allahım hayırlı sağlıklı versin inşalalah..

Canım sevindim senin adına,hakkında hayırlısı neyse o olsun inşallah,sağlıkla kavuş meleklerine yada meleğine:KK1::nazar::emir_bebek::KK16:

arkadaslar bende istiyorum inş allahim isteyen herkese nasip etsin benimde bir oğlum var ilki normal hemen hamile kaldim ama bu olmuyor hayırlısını isteyıp birbirimize dua edelim inşşş.....

ya ben meraktan çatlicam ya:18:acaba bu ay ne sonuç alcam:18:ayın 14ü yumurtam çatlamıştı.yumurta çatladıktan kaçıncı gün adet olnr acaba.14gün denlyo bilimsel açıklamlr.bu ay test falan da almadım.çünkü kendmi tutamyp yapyrm ve üzülyrm:KK43:ayın 27sinde adet olmştm.yumurtam ayın 14 çatladı.ve ben tam olark hangi gün adet gününü beklym.ve inş olmazsam kaçıncı gün ayın kaçı doktora gdym acaba:18:

bilmiyorumki cnm ben bu ay progestan kullandım o bitince bi hafta sonra oluyordum ona göre hesapladım.sen kullanımyomusun ilaç.??

kızlar iki gündür şiddetli baş ağrım var bu gece uyandığım bile oldu ara ara.başımı özellikle hareket ettirincemi oluyo anlamadım.araştırdım olabiliyomuş ama nadirde olsa çok ciddi tehliikelerin işaretçisiymiş.gebelik zehirlenmesi diye bişiymiş oda.allahım inşallah bişey yoktur..

bilmiyorumki cnm ben bu ay progestan kullandım o bitince bi hafta sonra oluyordum ona göre hesapladım.sen kullanımyomusun ilaç.??

yok ya bana ilaç vermedi.yumurta çatladığı için kendilğnden adet olrsn eğer yumurta döllenmezse dedi doktr.ya ben de hiç bi belrti yok ya:KK25:sadece yumurta çatladığı ara göğüs uçlarımda az bi ağrı oldu o kadar.gebelkte ilk belrti akıntı olyomş.bende hiç akıntı yok.sende olmş muydu???

yok ya bana ilaç vermedi.yumurta çatladığı için kendilğnden adet olrsn eğer yumurta döllenmezse dedi doktr.ya ben de hiç bi belrti yok ya:KK25:sadece yumurta çatladığı ara göğüs uçlarımda az bi ağrı oldu o kadar.gebelkte ilk belrti akıntı olyomş.bende hiç akıntı yok.sende olmş muydu???

akıntım vardı hala var cnm.benim herzaman olurdu ama o yüzden çok anlayamadım.benim belirtilerim daha çok ağrılarımdı.ama oda kisten dolayı olmuştur belki..üzme şimdiden kendinin inşallah tutmuştur canım ya.

kızlar cuma günü değerim 369 çıkmıştı pazartesi 1371 olmuş.doktor pazartesi bakıtığında bitane kese görmüşyü ama birinede yüksek ihtimal vermişti.çünkü o belirsizdi sanırım. sizce ikiz olabilirmi bu değerlerle.

akıntım vardı hala var cnm.benim herzaman olurdu ama o yüzden çok anlayamadım.benim belirtilerim daha çok ağrılarımdı.ama oda kisten dolayı olmuştur belki..üzme şimdiden kendinin inşallah tutmuştur canım ya.

hm normaldede mi akıntn vardı?yani artma herhangi bi fark olmdı anladğm kadrıyla.benim önce de yoktu şmdi de:26:

hm normaldede mi akıntn vardı?yani artma herhangi bi fark olmdı anladğm kadrıyla.benim önce de yoktu şmdi de:26:

akıntım aşılamdan sonraki günlerdede vardı cnm.sen çatlatma iğnesi kullandın demi sonrasında normal beraberlikmi oldu.şuan hangi aşamadasın karıştıırdım.

kızlar cuma günü değerim 369 çıkmıştı pazartesi 1371 olmuş.doktor pazartesi bakıtığında bitane kese görmüşyü ama birinede yüksek ihtimal vermişti.çünkü o belirsizdi sanırım. sizce ikiz olabilirmi bu değerlerle.

cnm değern yüksek ama fazla takılma bnmde 2. kese göründü küçüktü diğerinden bekledk büyümedi snra yok oldu tek gebelik şimdi bn hep hayırlısı sağlıklısı olsun die dua ettm ikiz gebelikte risk çok korktum açıkçası tabi Allahın dediği olurda ne bileym işte öle. snn içinde hayırlısı olur inşaAllahh

cnm belirti arama boşuna inan bana hamile kalmadığım aylar daha çok belirtim vardı hamile kaldığımda ise hçç belirtim olmadı.. hayırlısı olsun snn için inşaAllah hamişsindr topik şenlenir iyice

cnm belirti arama boşuna inan bana hamile kalmadığım aylar daha çok belirtim vardı hamile kaldığımda ise hçç belirtim olmadı.. hayırlısı olsun snn için inşaAllah hamişsindr topik şenlenir iyice

canım çok tşk edrim moral verdn:KK17:ya ben eşime bu akşam "bu ay da hiç belirti yok"dedim.maksat tepkisini öğrenmekti bnmksi.belli ettrmyo ama çok üzülyo:KK14:böyle olunca da ben psikolojikmen kendmi çok kötü mahcup hissedyrm:KK14:ayın 27snde adet olmştm.yumurtam 14de çatlmştı.ayın 27 ve 30u arası inş adet olmazsam 30unda kan testine gdrm direk.bıktm artk her ay idrar testi yapmktn:KK14:

bencede arama cnm.benimde çok ağrılarım oldu aşılamadan bi kaç günsonra başladı ama kisttenmiş o ağrılar sanırım.bende onları gebelikten sanmıştım.gebelik belirtileri herkeste aynı yada belirgin olmayabiliyormuş.allah yardımcımız olsun.

Son düzenleme:
cnm değern yüksek ama fazla takılma bnmde 2. kese göründü küçüktü diğerinden bekledk büyümedi snra yok oldu tek gebelik şimdi bn hep hayırlısı sağlıklısı olsun die dua ettm ikiz gebelikte risk çok korktum açıkçası tabi Allahın dediği olurda ne bileym işte öle. snn içinde hayırlısı olur inşaAllahh

hayırlısı olsun canım hakkımızda inşallahh..

X