Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

bu arada kızlar göğüslerimde hafif ağrı ve şişme var yumurtam büyüdüğü içinmi oldu bu??

bu arada kızlar göğüslerimde hafif ağrı ve şişme var yumurtam büyüdüğü içinmi oldu bu??

sana tavsiyem oturup da kendindeki belirtileri dinleme. Akışına bırak sadece kendine dikkat et sağlıklı beslen ağır hareket et ve kafanı rahat tut. Ben yapamadım bunları ama sen yap

Bugün adet günüm ama henüz olmadım. 1 hafta gecikmeden sonra test yapmak istiyordum ama dayanamadım az önce yaptım negatif çıktı. Sabah idrarı değildi, göğüs uçlarım 15 gündür acıyor, karnımın alt kısmında da ağırlık var gibi. 2-3 gün sonra tekrar yapıcam. Belki hamilelik hormonu daha idrara geçmemiştir. Niye hala bu kadar umutluysam :) gelişmeleri yazarım.

çıkmadıysa negatiftirboşuna ümitlenyrz(((ben de çok yaşadım bu üzüntüler

aşılamam yapıldı sabah kızlarr ..yüzde yirmi şansım var inşallah tutarrr...

yetkliler mi dedi %20 şans var diye:26:inş olur .amiiiin...ya bu arada profil resmini değiştr ya ne zaman görsem sanki kendin o kadar üzgünmüşün ki((

yetkliler mi dedi %20 şans var diye:26:inş olur .amiiiin...ya bu arada profil resmini değiştr ya ne zaman görsem sanki kendin o kadar üzgünmüşün ki((

ben sordum doktora tutmayabilir değilmi diye oda yüzde yirmi şans var şılamada dedi...peki bi ara değişteriyim:)) şimdi yemek yapıcam. bu arada karnımda belimde ağrı başladı az önce niye acaba.artık herşeyde bişi arar dururum yirmi gün boyunca..

hayırlı olsun canım evet aşılamada sanş düşük ben de iki defa aşılama yaptırmıştım.Fazla ümit bağlama. ama kendini de yorma ayakta fazla kalma kafana takmamaya çalış inşallaaah tutar cnaım .

teşekkür ederim inşallah tutar.

kızlar bu aşılamada neden şans çok düşük anlayamıyorum.mesela benim sorunum yumurtlama olmamasıydı şuan bi tanem yumurtam var çatlatıldı.tüplerim açık herşey normal gibi ve spermler doğal yöntemden daha etkili bi yöntemle rahmime enjekte edildi. sperm kalitemizde çok iyi çıkıyo.neden hala şans az başka ne etkiliyor bu işi...

canım sorsaydınya doktora ikizleden biri ( şeyy işte off hayrılısı olsun kuzum acısını yaşatmasında nasıl hayırlı olcaksa öyle olsun rabbim korusun sizi

saol canim ya valla herkes hamis oluyor yavas yavas ama ben hicbisey hissetmiyorum kendimide hic sakinmiyorum normal mi acaba.

hayırlı olsun allah kucana almayıda nasipe tsin

Ikinci catlatma ignemde tutmadi ((((

Benimde adetim duzensiz bnde pcoluyum oysa bu ay cok umutluydum doktor 36 saat snra iliski demisti ama 42 saat sonra oldu ondan mi aceba

biliyosunki hepsi bahane saati saatine yaptıkta noldu herşeyi rabbim ol dmedimi olmuyo işteüzülmememeye çalış

38 yaşında sınız nacizane fikrim imkanınız vars aniye tüp bebek yapmıyosunuz yaşınızdan dolayıda şans azalıcak gitgide rabbim yardımcımız olsun hepimizin dua edelim birbirimize

Son düzenleme:
selam canlarım okul iş ev gezmeler topalntılar cok zman bulamıyorum kk ya malesef bide ne bilim yazcak bişi yok işte heycan yokkki içimde

adet olmayı bekliyorum inşallah kistlerimden kurtulmuşumdurda bu ekz tüp bebek yapabiliriz ............ umut mu oda ne?

aşılamam yapıldı sabah kızlarr ..yüzde yirmi şansım var inşallah tutarrr...
Allah yardımcın olsun inşallah tutar
Aminnn aslında stres çok şeyi etkiliyor,birde vurdumduymaz olmayı becerebilsek ne ala öyleleri çok yaşıyor:18:
kizlarrrr bugun testi yeniledik veeeee degeerim 56.49 yani durum gayet iyi ama ben yinede kalp atisini keseyi gormeden sevinemicem haftaya tekrar kontrol gerekurse ultrasyon yapilacql su an dolmusdayim hoplaya ziplaya eve gidiyorum.
Hayırlısı olsun umarım güzel haberler alırsın
Canım inşallah diğer meleğinde sağlıklıdır ve annesine tutunur ikiside
Ikinci catlatma ignemde tutmadi ((((
Hayırlısı olsun canım herşeyin bir vakti var inşllh hayırlı zamanda olur
hadi geçmiş olsun canım
kırk ucurmak nasıl oluyor bilmiyorum ama darısı başıma inşallh isteyen herkese nasip olsun
Canım bende bilmiyordum yapanlardan öğrenmiş oldumKırkı çıktıktan sonra istersen bebek mevludu yapıyorsun ben mevludunu yaptıktan sonra yavaş yavaş bebeğimle ilk ev gezmlerine gittik gittiğin yerde sana yumurta veriyorlar yada en azından bebeğe birşey veriyorlar adet öyleymiş.Ama gel görelimki kayıvademlerle bir komşusuna gittik oda markete 2 defa gittiği halde yumurta vermedi evdeki yumurtası bozukmuşta oda görgü meselesi yani.Bir arkadaşımada gittim yumurtayı süsleyip püslemişte verdiÖnemli olan gönül almak yoksa herkezin evinde yumurtası varİnşllh darısıda sana ve herkeze nasip olsun
çok tşk ederim canım.sen nasıl tedavis onucu hamiş kaldn?rabbim mutluluğunu daim etsn inş

neeeeeeay insan 6 aya kadar hamiş oldğnu bilmez miiiii
Canım ben aylarca adet olmayan biriydim yine adet düzensizliği sandım mide bulantım bazen oldu ilaçların yan etkisi oldunu düşündüm,mide yanmamıda herzmanki gibi srtesten oldunu düşündümSağolsun doktorlar paracı olunca sağlamsanda seni çaresiz vaka yapıyorlar bize direk tüp bebek deyince doktor bizde kendimizi öyle hazırlamıştık psikolojik olarakAllah nasip ettimi herşey boş
bizde aynısını dedik ama aklının ucundan geçmeyince böle bişi anlamıyo demekki insan:))

tabiki vakti zamanı gelince oluyo sizde inşaAllah en kısa zamanda kavuşursunz bebişlerinizee
Yani felaket tellalı doktorlar olunca malesef öyle oluyor
hmmm pardon ozaman komik olan benm hihi
Komik olan aslında bizler değil insanları bu hale sokan paracı doktorlar

A.s canım bende giremedim nete bebekten fırsatım olmuyor,Allah bu güzel duyguları sizlerede yaşatsınNiye öyle umutsuzsun inşllh tüp bebek yaptırıcan canım moralini boşuna bozuyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…