Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

özür dilerim cnm eskiyi istemeden hatırlattım sanırım
yeni umutlar yeni yollardasın bak tüp bebek ted. geçmişsin hayırlı uğurlu olsun RABBİM inş. yaşadığın kötü günlerin mükafatını verir
ilk tüp denemenizmi cnm daha önce neler yapmıştın?

cnm takipteyim seni inş. RABBİM gönlündekini nasip etsin
kabakçiçeğide beklemede heycanla sizi merak ediyorum

Klomen kullandim catlatma igneside oldum ama tutmadi doktorum uc ay klomen kullan tekrar gel dedi
bende klomeni 4ay denedim 2şer yumurtm oldu her ay büyüdü çatladı ilişki yaptık ama gebelik olmadı
bu ay başka dra geçtim doğum kontrol hapı verdı kist varmış onu giderelim bidahaki ay aşılama yaparız dedi

Hayirlisi canim allah ikimize de en kisa zamanda hamile olmayi nasip etsin:)

Daha once korundun mu ne kadar sure korundun
cnm biz evleneli 1yıl 5ay oldu son 10aydır korunmuyoruz testler drlar v.s. geçti
bende pko çıktı eşimdede sperm testinde krugere göre %5 buna drlar iyinin kötüsü kötünün iyisi diyorlar sınırdaymış yani
son 4aydır klomen denedik ama gebelik olmadı
bu ay ara verdik önümüzdeki ay aşılama düşünüyoruz iğneli
aşılamanın şansının çok düşük olduğunu biliyorum aslında ama aklımda kalmasın istiyorum
haziranda kısmetse memorial şişli yada acıbadem maslakta tüp bebek yapıcaz kesin kararlıyız ALLAHTAN bişey çıkmazsa tabi
keşke bi süpriz olsada geliverse bizim sıpalar :)
senin daha yeniymiş evlilik ama pko varsa ihmal etme tabiki sperm testiniz nasıl?

Daha once korundun mu ne kadar sure korundun
he bide unuttum ben klomenden önce rahim filmi çektirdim
dr gerek görmedi ama kendim istedim sonuçta emekli bi yola çıkcaz tüplerim kapalıysa boşuna üzülcektim zaman kaybı olcaktı
ama şükür rahim filmim temiz çıktı tüplerimin ikiside açıktı
sende klomen kullanıyosan rahim filmini düşün derim eğer çektirmediysen
kafan rahat olur ve bakarsın benden şanslı olup klomenle gebe kalabilirsin
klomenle gebe kalan çok örnek var ama 4ay zorladık olmadı bizim
artık 1 aşılama ve tüp yolundayız nasipse

merhaba arkadaşlar bende pkoliyim daha önce 4 kez klomenle hamile kaldım ama hepsi düşükle sonuçlandı...pıhtılaşmada var bende sizlerde pıhtılaşma testlerinizi özellikle tüp bebek düşünenler daha önceden yaptırın hamile kalıp kaybetmekte çok zor...7_8 aydır klomene rağmen hamile kalamıyorum pko bayagı bir azmış önceden sadece soldaydı şimdi sağıda kaplamış bu ay tarlusalla adet oldum bugün ilk günüm çok şükür bu ay klomenle tekrar denemeye niyetliyim eğer olmazsa tüp bebek yolundayız...offf offf Allah yardımcımız olsun...

Sperm testi yapmadik

gece gece buraladayım:)) bgn doktora gdicem ordanda en yakın arkadaşım doğum yapacak oraya gdicem ben kalıcam ynnda dayanabilirim inşaAllah Allah sabrımı arttırsın. sizden hbrler nasıl neler yapıyosunzz?? öptüm sizi gelemem 2 3 gün kendinize iii bakınn

git git de azıcık alıştır kendini. Allahım inşallah sanada nasip edicek sakın üzme kendini keyfini çıkar o mis gibi bebek kokan odanın.

Günaydın kızlar dr geliyorum şimdi yumurta takibi yapıyor cuma günü gittiğimde sağda 8 cm solda 12 demişti büğünde diyorki sağda hiç yok solda 3 tane var 15 12 10 diyor
cuma günü de aşılamanı yaparız dedi

kızlar baharcık doğum yapmış
2 gün kuvezde kalmış bebişi hakseverden öğrendim başka bi topiğe yazmış :)

ayy allah kurtarmış yaa ne güzel hiç beklemeden hamilesin doğuruyosun süperrr. inşallah bebek de iyidir bir sorun olmaz.

kızlar baharcık doğum yapmış
2 gün kuvezde kalmış bebişi hakseverden öğrendim başka bi topiğe yazmış :)

ayy maşallah Allah bizede nasip etsn o duyguyu. baharla kızınada sağlık versn inşaAllahh..

kızlar bnm yumurtalarım toplandı bgn 12 tane. çok ağrım oldu uyandım ağlamaya başladım iğne fln yaptılar hala var biraz ağrım ama iyiyim çok şükür. yrnda kaçı döllenmiş öğrencez sizler neler yapıyosunz. topikte kimse yok

hayırlı uğurlu olsun cnm inş. kaliteli embriyoların olsun bebiş olarak dönsün
ben bu ay dinlenmedeym önümüzdeki ay aşılama hazirandada inş. tüp düşünüyoruz kısmetse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…