Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

Sveh canım sen inançlı dirayetli birisin canım yapabilirsin yapacaksın korkmadan ben niye vuramıyormuşum diyerek gözünü kırpmadan elini titretmeden bi kerede saplayacaksın ve besmele çekerek eminim ki zaten yaparsın inançlı birisin ne güzel bu yaşta namazını kılıyorsun şükrün ağzından hiç eksik olmuyo duaların desen öyle
baharla burcu nun hamileliği aynı anda duyduk ebirhim ile elifyeşillerin kide hamileliğini aynı anda duyduk ve bu site sen le benimkinide aynı anda duyacak sabır
baharın hamile olmasınını nasıl duyurdun sitede sevinçinini nasıl paylaştıysan bizimkide öyle olacak
ve göreceksin allahın izniyne bizim çoçuklarımız daha zeki ve daha güzel olacak çünkü geç geliyor güzel gelecek hiç merak etme rabbim yeterki hayırlısını versin
canım benim seni seviyorum biraz daha sabır biliyorum tedavi aşaması daha stresli geçiyor ama biraz sabır sonu güzel olcak

canım yaa keşke yakın olsaydında gelseydin bana bi acı kahve içseydikk:) elhamdulillah cnm Allaha herzaman tevekkül ediyorum dediğim gibi o bizim bilmediğimizi biliyo hayırlı değil demekki. ama bu süreç çok yıpratıcı... iğneyi vurmadan önce bi sürü dua ediyorum la havle çekiyorum besmele çekiyorum ama bu gonal f yi vuramadım bi türlü. dedim ya çok tuhaf bişi sanki zorla vurdum çekiyorum geri deri kalkıyo sonrada ilaç çıktı işte.. 15 gün lucrin vurdum göbekten o hiç öle olmadı. neyse bu çektiğim sıkıntılar günahlarıma kefaret olur inşaAllah..

bizim halayımızıda çekicez inşaAllah dimi vardır zamanı. gerçekten bnm gibi çok uğraşanların hamilelik hberi çok sevindiriyo beni kendim için istediğimi sizler içinde istiyorum yani.. tüüümmm bebek isteyenlerr şişerler inşaAllah bölee:KK49::KK49:

beni gören zaten hçç takmıyo sanıyo güçlü biriyim çok şükür. şen şakrak ama içim parçalanıyo.. yinede çok şükür daha kötü bi hastalığımız yok biliyorumki Rabbim için herşey çok kolay O ol dicek ve olucak bu kadar kolay..

Sveh canım sen inançlı dirayetli birisin canım yapabilirsin yapacaksın korkmadan ben niye vuramıyormuşum diyerek gözünü kırpmadan elini titretmeden bi kerede saplayacaksın ve besmele çekerek eminim ki zaten yaparsın inançlı birisin ne güzel bu yaşta namazını kılıyorsun şükrün ağzından hiç eksik olmuyo duaların desen öyle
baharla burcu nun hamileliği aynı anda duyduk ebirhim ile elifyeşillerin kide hamileliğini aynı anda duyduk ve bu site sen le benimkinide aynı anda duyacak sabır
baharın hamile olmasınını nasıl duyurdun sitede sevinçinini nasıl paylaştıysan bizimkide öyle olacak
ve göreceksin allahın izniyne bizim çoçuklarımız daha zeki ve daha güzel olacak çünkü geç geliyor güzel gelecek hiç merak etme rabbim yeterki hayırlısını versin
canım benim seni seviyorum biraz daha sabır biliyorum tedavi aşaması daha stresli geçiyor ama biraz sabır sonu güzel olcak

neyaz cım benim hamileliğimin sonu gelmedi biliyosun canım benimde sizde bi farkım yok yani günden güne sabrım tükeniyo daha çok bunalıyorum geçen hafta eltim doğum yaptı hastaneye gittim tabi hemen iğnelemeler laf sokmalar eksik olmadı bu aralar iyce takmaya başladım bende Allah hiç birimizi daha fazla bekletmez inşallah evlatlarımızı sağ salim hayırlı bi şekilde tez zamanda gönderir

neyaz cım benim hamileliğimin sonu gelmedi biliyosun canım benimde sizde bi farkım yok yani günden güne sabrım tükeniyo daha çok bunalıyorum geçen hafta eltim doğum yaptı hastaneye gittim tabi hemen iğnelemeler laf sokmalar eksik olmadı bu aralar iyce takmaya başladım bende allah hiç birimizi daha fazla bekletmez inşallah evlatlarımızı sağ salim hayırlı bi şekilde tez zamanda gönderir

evet canım biliyorum geçen nisan ayında aynı şey benim de başıma geldi ve diyorum ki rabbim bi kere yaşattıysa o duyguyu gene yaşatacak inançım umudum çok
üzülmeme rağmen bazen karamsarlığa kapılmama rağmen gene umutluyum olcak olcak ama zamanı var rabbim zamanını versin hayırlısını versin diyor kendimi teselli ediyorum hiç ama hiç aklımdan çıkmıyor diyorum ya kendime bile bişey almak son zamanlarda gezmeye dışarı bile çıkmak istemiyorum içimden gelmiyor kendim için bişey ler yapmak hele o rüyalarımdaki çocuktan sonra
geçen rüyamda benim olan bi çocuğu nasıl seviyorum öpüyorum oynuyorum bi senin değil diye elimden alıyorlar nasıl ağlıyorum ve gerçektede ağladım eşim uyandırdı kendine gel diye kalktım gene ağladım ağladım sonra dedim geçenin bi yarısı rabbim görüyorsun dedim
ama dedim ya elifim rabbim bi kere yaşattı o duyguyu ikimizide inşallah ikincisinide yaşatacak bize
elifim dualarımdasın canım benim
evet benim eltim de ikinciyi doğurdu çocuklarını bi seviyor siz olmasanız ben ne yaparım diye yüreğim burkuluyo
bana diyor olmuyorsa tüp bebek yaptır yaşın geçiyor o an çok kötü oluyom
diyorum ya kimler neler söylüyor
rabbim ikişer üçer verir inşallah acığı kapatırız diyorum

evet canım biliyorum geçen nisan ayında aynı şey benim de başıma geldi ve diyorum ki rabbim bi kere yaşattıysa o duyguyu gene yaşatacak inançım umudum çok
üzülmeme rağmen bazen karamsarlığa kapılmama rağmen gene umutluyum olcak olcak ama zamanı var rabbim zamanını versin hayırlısını versin diyor kendimi teselli ediyorum hiç ama hiç aklımdan çıkmıyor diyorum ya kendime bile bişey almak son zamanlarda gezmeye dışarı bile çıkmak istemiyorum içimden gelmiyor kendim için bişey ler yapmak hele o rüyalarımdaki çocuktan sonra
geçen rüyamda benim olan bi çocuğu nasıl seviyorum öpüyorum oynuyorum bi senin değil diye elimden alıyorlar nasıl ağlıyorum ve gerçektede ağladım eşim uyandırdı kendine gel diye kalktım gene ağladım ağladım sonra dedim geçenin bi yarısı rabbim görüyorsun dedim
ama dedim ya elifim rabbim bi kere yaşattı o duyguyu ikimizide inşallah ikincisinide yaşatacak bize
elifim dualarımdasın canım benim
evet benim eltim de ikinciyi doğurdu çocuklarını bi seviyor siz olmasanız ben ne yaparım diye yüreğim burkuluyo
bana diyor olmuyorsa tüp bebek yaptır yaşın geçiyor o an çok kötü oluyom
diyorum ya kimler neler söylüyor
rabbim ikişer üçer verir inşallah acığı kapatırız diyorum

amin canım inşallah Rabbim çok büyük bende sabır etmeye çalışıyorum ama dediğin gibi sürekli rüyamda görüyorum aynen senin gibi dışarı çıkmak bile istemiyorum dışarda çocuklarıyla gezen insanları falan gördükçe kötü oluyorum kimseylede konuşamıyorum kendi annem bile olur ne acelen var diyor Allah hepimizi çok bekletmesin aratmasın inşallah bende hepinize dua ediyorum canım

dün dr gittim aşılama için tedaviye başladık inşallah iyi sonuçlanır dün ilk iğnemi vurundum göbekten

dün dr gittim aşılama için tedaviye başladık inşallah iyi sonuçlanır dün ilk iğnemi vurundum göbekten

hayırlı olsun canm tedavin yakın zamanlarda sonuç alıcaz inşallah coştururuz topiği snrada hakseverden hbr gelirr:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

korkma cnm bugüne kadar koruyan Rabbim bn inanıyorum bundan sonrada koruyacak.. sen uyu ye iç yat herşey yolunda Allahın izniyle.:KK49:
Allah nasip ettimi o bebeğin sağ salim gelmesini yazmıştır inşallah:KK16:Canım heyecandan uyku düzenim gitti.:KK1:Dün çarşıdaydık birşeyler almamız lazımdı benimki riskli olunca doğum felan olursa hazırda olsun dedik.Kanamam geldi geçende eğer tekrarlarsa hastaneye yatacağım mecburen:KK5:Sağlıklı sağ doğsunda ben razıyım:KK5:Allahım sizlerede nasip etsin :KK16:
kızlar moral sıfır...... dün gittim doktora bgn gonal f kullanıcam ama iğneyi yapamıyorum şırıngaya çekti batırıyorum batırıyorum girmiyo. kan içinde kaldı göbeğim. 18 gündür lucrin kullanıyorum böle bişi başıma gelmedi. ne tuhaf bi iğne kalın ondan mı girmiyo ne. evde kimse yok ben iğneyle başbaşa..... sinirlerim çıktı epeme o sinirlede batırıyorum yok yine girmiyo. hastane reçetede vermedii kimsede vurmaz aff Allahım aff ne zorrr Sen yardımı esirgeme nolurr:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

iğneyi zorla soktum sonra çıkardım ilaç çıktı geri biraz:KK14::KK14::KK14::KK14: bn hçç iyi değilim Rabbim bu yolda daha fazla uğraştrmasın bizi:KK14::KK14: eltimde bebebğin kalp atışlarını dinlemiş ne güzel atıyodu diyolar:KK14::KK14: görsenz hç kalkmıyo hep yatıyo şunu istiyorum bunu istiyorum..... çekip gidesim geliyo herkesten uzağa ağlıyorum şuan bi Rabbim var beni anlayan birde sizler. şimdi içinzden biri olsaydıda omuzunda ağlasaydım. bilirdimki sizde beni anlıyosunz. şimdi en yakın arkadaşım, eşim bile anlamıyo beni kime anlatayım derdimi.. Allahım sabır verrr dayanma gücü ver hayırlı salih saliha evlatlar ver bizlereee:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14: buda imtihan biliyorum bugünlerde geçicek gelicek bebeğim dimii bende anne olucam Allahın izniyle dimiiiii:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14: bende naz yapıvam karnıma elimi koyup konşcam onunla babasından kıskanıcam bnde annemm tatlımm canım kuzum benim die bağıra bağıra sevicem dimi.. koklucam doya doya benim dicem ben doğurdum onu Allahımın bana gönderdiği emaneti deyip gözümden bile sakındığım günler gelicek dimi.. emzircem onu, bana annem deyip öpeceği günler gelicek dimi.. eşim ben ve bebeğimizin olduğu bi yuvamız olcak dimi.. onun sesiyle uyansam hatta hçç uyumasam izlesem sabaha kadar elhamduliilah sana RABBiM diyeceğim günler gelicem dimi kızlarrrrrrrr.... çok özledim çookkkkk hasretim yavrum bekletme anneyi lütlenn günden güne eriyorum bitiyorum canım mis kokulum gellllll............ Allahım nolur nolur bizlere anne olmayı nasip ett sevinç gözyaşları dökmeyi nasip ett daha fazla bekletme bizi. SEN izin vermezsen bi yaprak bile düşmez Rabbim sen hayırlı sağlıklı yavrular ver bize senden başka gideceğimz kapı yokk.. sensin yoktan var eden...:KK14:
Canım bende belemediğim anda gebe kaldığımı öğrendim.İnşallah gün gelecek hepinizin bebeği olucak inşallah.Allah'tan ümit keslmez dualarım sizinle sizde neolur dua edin bebeğim için sağ salim kavuşayım:KK5:
Hayırlı olsun canım inşllh olumlu sonuçlar alırsınız Allah yardımcın olsun:KK16::KK49:

baharcım seninde bebeğin hayırlı uğurlu olsun Allah sağ salim zamanında kucağına almayı nasip etsin sana Rabbim sana gerçekten büyük bir mucize nasip etti sende hiç stres yapma Allah onu bu zamana kadar korumuş bundan sonrada korur canım sakın kendini üzme gerçekten çok sevindim inanamadım okuyunca

canım hayırlı olsun tedavin inşallah güzel sonuçlar alırsın sakın umutsuz olma iyi düşün iyi olsun sonucu canım

öyle tabiki canım ama ben tedavi aşamasında çok stresli duygusal ve bi o kadar da sinirli oluyorum bakalım hayırlısı
ve benim iki üç gündür aşırı içim bulanıyo karnım mı ağrıyo midem mi bilmiyom strese girmeye başladım galiba belkide

kızlar nerdesiniz yaaa.... bnm bgn iğnemin 5. günü dün doktordaydm yrnda gtcem. e2 değerim 190 çıktı ne oluyo bu hormon bileniniz var mı... solda 9.5-9-8-7-6.. die diden yumurtalarım var gayet iyi dedi. ama sağdaki yumurtalarımı göremiyo..... büyüsün görürüz dedi. nasıl oluyosa artık öle işte hakkımızda hayırlısı.
bahar sen nasılsın canm kanaman olmuş sanırım yat dinlen bol bol eşin annen yapsın alışverişi veya internetten yap yürüme fazla kendine iyi bakk...
haksever gözükmüyo ne zmandr başladı mı tedaviye acaba

kızlar nerdesiniz yaaa.... bnm bgn iğnemin 5. günü dün doktordaydm yrnda gtcem. e2 değerim 190 çıktı ne oluyo bu hormon bileniniz var mı... solda 9.5-9-8-7-6.. die diden yumurtalarım var gayet iyi dedi. ama sağdaki yumurtalarımı göremiyo..... büyüsün görürüz dedi. nasıl oluyosa artık öle işte hakkımızda hayırlısı.
bahar sen nasılsın canm kanaman olmuş sanırım yat dinlen bol bol eşin annen yapsın alışverişi veya internetten yap yürüme fazla kendine iyi bakk...
haksever gözükmüyo ne zmandr başladı mı tedaviye acaba

slm canım hiç iğneli aşılama yaptırmadım ben 3ünüde klomenle yaptırdım aşılama için o kadar yumurtanın aynı anda büyümesi iyi bişimi acaba az büyüse daha iyi sanırım hepsi tetiklenince iyi olmuyo benimde iğnelere cok tepki vermişti vucudum iğneliyi durdurmuştuk yapmamıştık aşılama:KK50: canım bende adet olucam bugün yarın gidicem doktara yani başlıcaz iğnelere tüp ebbek yapıcaz herşey hazır inşallah iğnelere başlıcaz rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah:KK31:hepimiz için inşallah tutar seninde canım doktorun bilgilendirir zaten araştırıp kafanı kurcalama bence araştırdıkça kendimizi yıpratıyoruz:KK17:

slm canım hiç iğneli aşılama yaptırmadım ben 3ünüde klomenle yaptırdım aşılama için o kadar yumurtanın aynı anda büyümesi iyi bişimi acaba az büyüse daha iyi sanırım hepsi tetiklenince iyi olmuyo benimde iğnelere cok tepki vermişti vucudum iğneliyi durdurmuştuk yapmamıştık aşılama:KK50: Canım bende adet olucam bugün yarın gidicem doktara yani başlıcaz iğnelere tüp ebbek yapıcaz herşey hazır inşallah iğnelere başlıcaz rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah:KK31:hepimiz için inşallah tutar seninde canım doktorun bilgilendirir zaten araştırıp kafanı kurcalama bence araştırdıkça kendimizi yıpratıyoruz:KK17:

hadi hayırlı olsun tedavin canım benim inşallah güzel sonuçlar alırız

kızlar nerdesiniz yaaa.... Bnm bgn iğnemin 5. Günü dün doktordaydm yrnda gtcem. E2 değerim 190 çıktı ne oluyo bu hormon bileniniz var mı... Solda 9.5-9-8-7-6.. Die diden yumurtalarım var gayet iyi dedi. Ama sağdaki yumurtalarımı göremiyo..... Büyüsün görürüz dedi. Nasıl oluyosa artık öle işte hakkımızda hayırlısı.
Bahar sen nasılsın canm kanaman olmuş sanırım yat dinlen bol bol eşin annen yapsın alışverişi veya internetten yap yürüme fazla kendine iyi bakk...
Haksever gözükmüyo ne zmandr başladı mı tedaviye acaba

değerini alınca dr sorsaydın yada o bilgi vermedi e2 değerini bilmiyom aslında ben bu konuda hiç bişey bilmiyom iki doktorum da tahlil yaptımı sonuçlar onların bilgisayarına gidiyo kötü bişey olursa bilgi veririz iyi bişey oldumu aramıyoruz diyolar şimdiye kadar da hiç aramadılar geçen gene hepatit b baktılar galiba eşim le benim dediler siz kanı verin gidin kötü çıkarsa dr bilgilendirir diye
bende bugün dr gittim iğnemi beşinci günü buğün daha vurunmadım ama yumurtalıklara baktı adetin de 8 günü işte solda 12 sağda 8 cm yumurtalarım büyümüş iki tane yumurtam oluşmuş gayet iyi dedi pazartesi tekar çağırdı
hakseverin dediği gibi bu dr um düşük dozda kullanıyo ilaçları benim de o kafamı karıştırmıştı ama çarşamba yerel kanala çıkmıştı tüp bebekle ilgili açıklama yapmıştı düşük doz daha iyi demiş ti bakalım hayırlısı olsun

merhaba kızlar ,
hepimizin emekçi kadınlar gününü kutlarım.Herşey gönlümüzce pespembe şıkır şıkır mmisss gibi olsuuunnn:KK52::KK52::KK52:

canım sende pco'lu musun

kızlar kim bebeğini kaybetti anlayamadım ben :S
yanlış anlamışımdır inş. öle bişeyler yoktur kimsede

:KK50:teeeeee 2009daki mesajım bu benimm:KK14::KK14::KK14:

bugün adetim geldi yarın gidiyorum doktora ben fakülte diye 2.gün hafta sonuna gelcek diye üzülüyodum ama çok şükür cumarteside dogumanede bakıyomuş doktor yarın çardı ilaçlarımla gidicem başlıyoruzz:18:tüp ebbek için rabbim hepimize versin hayırlı evlat dualarınızı bekliyorum:KK31:

değerini alınca dr sorsaydın yada o bilgi vermedi e2 değerini bilmiyom aslında ben bu konuda hiç bişey bilmiyom iki doktorum da tahlil yaptımı sonuçlar onların bilgisayarına gidiyo kötü bişey olursa bilgi veririz iyi bişey oldumu aramıyoruz diyolar şimdiye kadar da hiç aramadılar geçen gene hepatit b baktılar galiba eşim le benim dediler siz kanı verin gidin kötü çıkarsa dr bilgilendirir diye
bende bugün dr gittim iğnemi beşinci günü buğün daha vurunmadım ama yumurtalıklara baktı adetin de 8 günü işte solda 12 sağda 8 cm yumurtalarım büyümüş iki tane yumurtam oluşmuş gayet iyi dedi pazartesi tekar çağırdı
hakseverin dediği gibi bu dr um düşük dozda kullanıyo ilaçları benim de o kafamı karıştırmıştı ama çarşamba yerel kanala çıkmıştı tüp bebekle ilgili açıklama yapmıştı düşük doz daha iyi demiş ti bakalım hayırlısı olsun
doktorumda iyi dedi yaa ama sizede sorayım dedim:KK1: ya o tedavide en düşük doz kullanılıyo bnmde öleydi ama şimdi 150 ünite kullanıyorum bgn 7. günüm ama yeteri kadar büyümedi yavaş büyüyo sanki. sağdaki yumoşlarımıda gördü dün geriden geliyo dedi bakalım hayırlısı olsun hakkımızda
merhaba kızlar ,
hepimizin emekçi kadınlar gününü kutlarım.Herşey gönlümüzce pespembe şıkır şıkır mmisss gibi olsuuunnn:KK52::KK52::KK52:
o ne kız ne cahilim:KK52:
:KK50:teeeeee 2009daki mesajım bu benimm:KK14::KK14::KK14:

bugün adetim geldi yarın gidiyorum doktora ben fakülte diye 2.gün hafta sonuna gelcek diye üzülüyodum ama çok şükür cumarteside dogumanede bakıyomuş doktor yarın çardı ilaçlarımla gidicem başlıyoruzz:18:tüp ebbek için rabbim hepimize versin hayırlı evlat dualarınızı bekliyorum:KK31:
ayy senn düşüğündemi var:KK50: ama bak ne güzel hamile kalabiliyosn bn hç kalamadımmm:KK50:

canm hayırlı olsun tedavin peşpeşe güzel hbrler verelim inşaAllah:KK16:

X