Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

hayırlı uğurlu olsun cnm inş. kaliteli embriyoların olsun bebiş olarak dönsün
ben bu ay dinlenmedeym önümüzdeki ay aşılama hazirandada inş. tüp düşünüyoruz kısmetse

inşaAllah cnm. hayırlısı olsun hepimz için zor bi süreç Allah yardımcımz olsunn

özür dilerim cnm eskiyi istemeden hatırlattım sanırım :KK50::KK50::KK14::KK14:
yeni umutlar yeni yollardasın bak tüp bebek ted. geçmişsin hayırlı uğurlu olsun RABBİM inş. yaşadığın kötü günlerin mükafatını verir :KK16::KK16::KK16:
ilk tüp denemenizmi cnm daha önce neler yapmıştın?

saol cnaım önemlid egil bi rüyaydı saten hiç hamileyim diyemedim ögrendim ve adet oldum gitti saymıyorum bile ben kötü oluyorum sadece olsaydı şimdi yürürdü konuşurdu öyle işte...........:KK50:

ayy maşallah Allah bizede nasip etsn o duyguyu. baharla kızınada sağlık versn inşaAllahh..

kızlar bnm yumurtalarım toplandı bgn 12 tane. çok ağrım oldu uyandım ağlamaya başladım iğne fln yaptılar hala var biraz ağrım ama iyiyim çok şükür. yrnda kaçı döllenmiş öğrencez sizler neler yapıyosunz. topikte kimse yok

oyy maşallah inşallah çok güzel bölünüler sıvısıda güzel olur ve sana sımsıkı tutunurlar sen özeldemi yaptırıyodun cnaım 5. güne kadar bölünürler inşallah 5. gün daha iyi oluyomus sans artıyomus bende iğnelerimi vurunuyorum bugün kontrolüm vardı gittim 100vuruncam işte yine pazartesi gidicem :18: inşallah önce senini güzel haberini alırız sonra arkanda ben varımm:KK9::KK9:dualarınızı bekliyorum:KK19:

saol cnaım önemlid egil bi rüyaydı saten hiç hamileyim diyemedim ögrendim ve adet oldum gitti saymıyorum bile ben kötü oluyorum sadece olsaydı şimdi yürürdü konuşurdu öyle işte...........:KK50:

oyy maşallah inşallah çok güzel bölünüler sıvısıda güzel olur ve sana sımsıkı tutunurlar sen özeldemi yaptırıyodun cnaım 5. güne kadar bölünürler inşallah 5. gün daha iyi oluyomus sans artıyomus bende iğnelerimi vurunuyorum bugün kontrolüm vardı gittim 100vuruncam işte yine pazartesi gidicem :18: inşallah önce senini güzel haberini alırız sonra arkanda ben
varımm:KK9::KK9:dualarınızı bekliyorum:KK19:
hiç sıkma canını tatlım RABBİMİN verdiğindede aldığındada vardır bi hayır öbür tarafta şefaatçin olur
nasıl gidiyo tüp tedavin duacınızım hep sizi takipteyim inş. bunda yüzün güler bizede umut olur cnm :KK9:

oyy maşallah inşallah çok güzel bölünüler sıvısıda güzel olur ve sana sımsıkı tutunurlar sen özeldemi yaptırıyodun cnaım 5. güne kadar bölünürler inşallah 5. gün daha iyi oluyomus sans artıyomus bende iğnelerimi vurunuyorum bugün kontrolüm vardı gittim 100vuruncam işte yine pazartesi gidicem :18: inşallah önce senini güzel haberini alırız sonra arkanda ben varımm:KK9::KK9:dualarınızı bekliyorum:KK19:
şimdi gördüm cnm svehe anlatmışsın neler yaptığını :KK1:

kız sıvısı ne oluyo:44: canım olucak inşaAllah yaa Rabbim bizimde yüzümüzü güldürcek senn kısa protokol sanırım hemen geçiverir günler git gel.. gonal f mı kullanıyosun. bn gonal f kullandm 150 ünite son iğnede 100 vurundum. hadi bakalım hakkıkızda hayırlısı olsunn gelsn bebeciklerr:KK49::KK49:

12 yumurtadan 9u döllenmişş:KK52: elhamdulillahhh Rabbim hayırlısıyla önce göbüşümde snra kucağımda nasip etsn yavrumu.. yrn transfer günü belli olcak çok heyecanlıı:KK52:

Kızlar haber vereyim dedim.Ben geçen perşembe hastaneye kaldırıldım ve cuma günü erken doğum yaptım.doktor hazırlıklı olun demişti.Doğumum normal oldu.Suni sancı verdiler.7 aylık doğdu kızım Küvezde kaldı bir kaç gün.Şimdi biraz daha iyiyizGeceleri nöbet başladı uykusuzluk ve yorgunluk var üzerimde normal olarak.Olsun kızım için herşey değer.Allah olmayanlarada nasip etsin öpüyorum hepinizi iyi dilekleriniz içinde teşekkürler görüşmek üzere.Eskisi gibi giremiyorum.Kayınvaldemde bende kalıyor yardımcı oluyor sağolsun.Kızım uyurken haber vereyim dedim.Allah'a emanet olun.Darısıda inşallah tez zamanda hepinize olsun dualarım sizinle.Sveh çok sevindim canım inşllh sende anneyim diye haber vereceksin.Görüşmek üzere.Kızımda ellerinizden öpüyor teyzeleri:KK1::emir_bebek::nazar::KK54:

Kızlar haber vereyim dedim.Ben geçen perşembe hastaneye kaldırıldım ve cuma günü erken doğum yaptım.doktor hazırlıklı olun demişti.Doğumum normal oldu.Suni sancı verdiler.7 aylık doğdu kızım Küvezde kaldı bir kaç gün.Şimdi biraz daha iyiyizGeceleri nöbet başladı uykusuzluk ve yorgunluk var üzerimde normal olarak.Olsun kızım için herşey değer.Allah olmayanlarada nasip etsin öpüyorum hepinizi iyi dilekleriniz içinde teşekkürler görüşmek üzere.Eskisi gibi giremiyorum.Kayınvaldemde bende kalıyor yardımcı oluyor sağolsun.Kızım uyurken haber vereyim dedim.Allah'a emanet olun.Darısıda inşallah tez zamanda hepinize olsun dualarım sizinle.Sveh çok sevindim canım inşllh sende anneyim diye haber vereceksin.Görüşmek üzere.Kızımda ellerinizden öpüyor teyzeleri:KK1::emir_bebek::nazar::KK54:
hayırlı uğurlu olsun olsun cnm bebişin
hakseverden haberini almıştık :KK1:
bizede dua et bolbol kızına baktıkça :nazar:
bizde onu öpüyoruz annesi emir_bebek :KK54:

kız şaka gibisin hee:KK1: bi hamileyim dedn bi baktık doğurdun:KK1: maşaAllah canım size çok sevindim sizin adınıza bnde yakında o duyguyu yaşarım inşaAllah öpüyorum sizi.. kızının adını ne koydum kız nie sölemedin merak ederim bn şimdi. doğum nasıl geçti Allah uzun sağlıklı ömürler versn sizee:KK16:

kız şaka gibisin hee:KK1: bi hamileyim dedn bi baktık doğurdun:KK1: maşaAllah canım size çok sevindim sizin adınıza bnde yakında o duyguyu yaşarım inşaAllah öpüyorum sizi.. kızının adını ne koydum kız nie sölemedin merak ederim bn şimdi. doğum nasıl geçti Allah uzun sağlıklı ömürler versn sizee:KK16:
cnm kabakçiçeği hamişşşşşşşşşşşş bugün öğrendik :KK1:
sıra sende inş. hadi bakalım ne aşamadasın?

cnm kabakçiçeği hamişşşşşşşşşşşş bugün öğrendik :KK1:
sıra sende inş. hadi bakalım ne aşamadasın?

diğer topikte gördüm bnde maşallaah Allah kucağına almayıda nasip etsn darısı bizim başımıza. canm bn dün yumurtaları toplattım işte dokuzu döllenmiş. yrn transfer günü belli olcak en geç 15 güne ben de yazarım buraya inşaAllah hamileyimmm die:))

diğer topikte gördüm bnde maşallaah Allah kucağına almayıda nasip etsn darısı bizim başımıza. canm bn dün yumurtaları toplattım işte dokuzu döllenmiş. yrn transfer günü belli olcak en geç 15 güne ben de yazarım buraya inşaAllah hamileyimmm die:))
çok heycanlı hadi bakalım sitres yapma sakın sıkma kendini inş. sende böle olcaksın :KK49:

inşaAllah canm inşaAllah sadece ben diil tüümm isteyenler şişer inşaAllah göbüşleriii:KK49::KK49: bi bakarız sen yazmışsın buraya hamileyim die. adet tarihin ne zman
bu ay akışına bıraktık cnm hiçbişey yapmadık en son adetim 5 martta olmuştum
bugün 10, günüm bugünler yumurtlama günlerim ALLAH bilir tabi tutcağı varsa tutar ama pko olduğum için çatlamazki yumurtam kısmet :KK19:
2haftaya kadar memorialle ön görüşmeye gitcem bakalım nasipse :KK1:

kız sıvısı ne oluyo:44: canım olucak inşaAllah yaa Rabbim bizimde yüzümüzü güldürcek senn kısa protokol sanırım hemen geçiverir günler git gel.. gonal f mı kullanıyosun. bn gonal f kullandm 150 ünite son iğnede 100 vurundum. hadi bakalım hakkıkızda hayırlısı olsunn gelsn bebeciklerr:KK49::KK49:

12 yumurtadan 9u döllenmişş:KK52: elhamdulillahhh Rabbim hayırlısıyla önce göbüşümde snra kucağımda nasip etsn yavrumu.. yrn transfer günü belli olcak çok heyecanlıı:KK52:

gonalf kullanıyorum canım 100lük vurunuam ben pazartesi gidicem gene kontrole işk vurundukalrım yanlış doz olmuş yani 75lik kutuyu 4e bölüp vurundum ben yanlış anlatı doktor neyse bişi olmaz dedi doktor olmaz inşallah yeni başlamış gb başlıyorum yani dün vurundum 100lük pazarrtesiye kadar böyle kontrollde belli olur çoğaltır yada azaltır:KK17: 9tane he cok sevindim inşallah güzle bölünürler cnaım sanada sımsıkı tutunur bebeğin cok heycanlı evet benimde içim kıpır kıpırr:KK52:korku heycan ümit nebilim karmakarışıgım işte:KK53: canım sıvı ne dmeek demişsinya hani dölleniyoya yumuşların ozaman hergün 2ye katlanması lazım 2ye bölüncek sonra böle böle en fazla 8e bölünüyo snaırım oda 5.gün oluyo bazılarınnkini 3.gün transfer ediyolar sıvısı azalıyo çünkü azalırsada bölünmüyo yani olmuyo o yüzden eger sıvı azalırsa hemen 3yada 4. gün transfer ediyolar egfer sıvısı iyiyse 5.gün ne kadar bölünürse o kadar tutma ihtimali cogaliyo yani ben öyle anladım araştırmalarımdan vidyolarını izliyorum sürekli:KK37:kendi bebegimi kendim yapıcam az kaldı:KK33:

bu arada baharın prensesinin adı nehirrrrrrrrrr:nazar::nazar::nazar::nazar:

gonalf kullanıyorum canım 100lük vurunuam ben pazartesi gidicem gene kontrole işk vurundukalrım yanlış doz olmuş yani 75lik kutuyu 4e bölüp vurundum ben yanlış anlatı doktor neyse bişi olmaz dedi doktor olmaz inşallah yeni başlamış gb başlıyorum yani dün vurundum 100lük pazarrtesiye kadar böyle kontrollde belli olur çoğaltır yada azaltır:KK17: 9tane he cok sevindim inşallah güzle bölünürler cnaım sanada sımsıkı tutunur bebeğin cok heycanlı evet benimde içim kıpır kıpırr:KK52:korku heycan ümit nebilim karmakarışıgım işte:KK53: canım sıvı ne dmeek demişsinya hani dölleniyoya yumuşların ozaman hergün 2ye katlanması lazım 2ye bölüncek sonra böle böle en fazla 8e bölünüyo snaırım oda 5.gün oluyo bazılarınnkini 3.gün transfer ediyolar sıvısı azalıyo çünkü azalırsada bölünmüyo yani olmuyo o yüzden eger sıvı azalırsa hemen 3yada 4. gün transfer ediyolar egfer sıvısı iyiyse 5.gün ne kadar bölünürse o kadar tutma ihtimali cogaliyo yani ben öyle anladım araştırmalarımdan vidyolarını izliyorum sürekli:KK37:kendi bebegimi kendim yapıcam az kaldı:KK33:

bu arada baharın prensesinin adı nehirrrrrrrrrr:nazar::nazar::nazar::nazar:

maşaAllah darısı başımıza çokk selam söle konuşursan cnm:KK16:

hee bnde gördüm 3. gün 5. gün ama anlamamıştım saol bilgilerin için:KK34: eşimde yakında bana muaynehane açıcakk:KK53: ya dudağım uyuşuk bnm bi damarı kesmişler sanki neden acaba burcu sanada böle bişi oldu mu narkozdan mı acaba. bgnde büyük temizliğimi yapayım dedim. arkadaşım geldi yardıma halıları çırptık cam sildi fln işi çıktı gitti bnmde karnım ağrıdı yine bıraktım eşim gelince onunla yapıcam. zormuş he bu işlem aman bebişim gelsnde razıyım bunlara:)) ya progestan verdi doktor vajenden atıyorum ama geri çıkıyo erimiş bi şekilde napcam ben anlamadım yatıyorumda bayağı

baharrrrrrrrr canmmmmmm cok sevındımmm yaaaaaaaaaaaaa sana ozel msj atıcammmm :KK1: okursunn bıaraaa ayy cok mutlu oldummmmmmmmm
saglıkla sıhhatleeeeeeeee buyusunnn bebısınnnnnn :KK16::KK16:

Kızlar güzel dilekleriniz için teşekkür ederim,Allah hepinizden razı olsun.Dualarımdasınız.Girmeye çok vakit bulamıyorum kusuruma bakmayın.Fırsat buldukça gelirim inşallah,öpüyorum hepinizi:KK16::KK54::KK3:Bu arada Svehciğim normal doğum oldu erken doğum riski vardı zaten.Kızımın ismi Nehir teyzesi:nazar::emir_bebek:Hakseverim söylemiş zaten :KK1:Allah'a emanet olun.Kabak çiçeğinede çok sevindim.Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.Darısıda sizlere inşallah tez zamanda:KK16:

:nazar::nazar::nazar:maşallah canım rabbim analı babalı büyütür inşşş :KK16:ne güzel kavuştun yavruna hayırlısıyla canım benim için de dua et allahım inşş bana da tez vakitte bu duyguyu yaşatır :21::21:
kızımız sağlıkla sıhatle büyüsün inşşş :KK16::KK16:

canım inşş tarnsferin hayırlı geçer rabbim nasip eder canım :KK16:

X