Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

doğum günün kutlu olsun canım. yeni yaşında gönlünden geçen herrrşşeeey gerçek olsun. bir dahaki doğum gününde bebeğinle mumları üflemen dileğiyle

amiiiiiiin canım benim çok sağol hep dua ediyoruz zaten rabbim kabul etsin tez zaman da evladımı nasip eylesin

canımmmm doğummmm günün kutlu olsuuun :79:nive yaşları inşş bebişinle beraber kutlasın

doğumgünün kutlu olsun canım
Kızlar çok teşekkür ederim hep beraber, Allah hepinizin gönlüne göre versin kim ne istiyorsa o kısa sürede gerçekleşsin inşallah öpüyorum hepinizi

Canım geçmiş olsun kendini üzüp bunaltmanın bir anlamı yok stres en büyük düşman,olabilir kistte olabilir ilaçla erir yok olur gider inşallah.Üzme tatlı canını sen.

Canım öncelikle hayırlı olsun sana bazı sorularım olacak yaşın kaç pco var mı sende de tüp bebeği nerde yaptırdın kaça yaptırdın ve kaç tane embriyo koydular senin ilk denemen anladığım kadarıyla ilkinde hemen çift embriyo mu koydular

benim oldu canım aralık ayında 4,5 cm kistim vardı bu kist adet olamadığın için yumurta çatlamadığı için orda biriken kan pırtıları ama ben o dönem zaten ilaçlarla adet olduğum halde kist oluştu dr yazz diye doğum kontrol hapı verdi bir ay sonra terkar baktı küçülmüş ama atıkları hala var dedi bu ay gene verdi doğum kontrol hapını
civanperçemi kullan canım kisstin bi numaralı düşmanı

nehirsu soruların bana galiba. ilk denememizdi canım. acıbdemde yaptırdık. 10 bini buldu . iki embriyo koydular.tüp bebeği sadece koyduk bebeği tamam bitti masraflar uğraşlar diye düşünmeyn ben 70 gün kalçadan iğne oldum 75 gündür de kolumdan oluyorum bir poşette ilacım var. yani 10 bin bunlarla birlikte 10 bin.

Son düzenleme:

Canım bursadan arkadaşlarda bursadaki acıbademe gidiyorlar memnun kalmışlar belki bende acıbademe gidebilirim.İlaçla birlikte 5500 kadar demişler 10 binde baya tutmuş canım ya:18:

insanın elinde olmuyo canım ben adetim gecikti söktürü vercek sandım bi baktı ki kocaman kıst olmuş ne için gidiyorum neyle kaşlışıyorum onun için üzüldüm zaten herşey rabbimden ne yapalım bu ay değilse önümüzdeki ay başlasın tadviye sağlık olsun da gerisi boş
anladım canım zaten dr sordum hamile kalmama tek sebep pko dedi bu hastalığı derdi rabbim kimseye vermesin gerçekten baş etmesi de tadivisi de çok zor :14inn dediğin arkadaşım ilaçrla eriyip gider daha fazla sorun olmaz bana ne ilaç verdi bilmiyorum daha almadım piyasa çıkalı 1 hafta olmuş eczane getirecekti bugün eşim iş dönüşü alır
dediğin gibi canım çivanpereçi kullanayım belki bi faydası olur .ama tek onu yada yanın da başka otlar da varmı canım
Canım bursadan arkadaşlarda bursadaki acıbademe gidiyorlar memnun kalmışlar belki bende acıbademe gidebilirim.İlaçla birlikte 5500 kadar demişler 10 binde baya tutmuş canım ya:18:

canım gerçekten 10 bin çok fazlaymış allah yardımcımız olsun bu zaman da büyük para ama bebiş için zor da olda bulunuyo işte

bende özel ege tüp bebek merkezine sordum hepsi dahil 5500 tutar dediler :44:

benim arkadaşımdada vardı kist adet söktürücü kullanıyordu yanındada civan perçemi bende civan perçemi ve hayıt tohumu birlikte kullandım bu seferde attara gittim dedimki adet olamıyom ve iltihap var dedim ve kistim var dedim civan perçemi ve birkaç otu karıştırarak verdi bence civan perçemi gerçekten fayadılı ya tek kullan yada git sorunlarını söyle sana karışım yapsınlar

sveh yazdıklarınızı okudum sen tüp bebek mi yaptırdın ne zaman tutmadı diye gördüm

yok cnm yaptrmadım başladım sayılır işte tedaviye 14 şubatta randevum var uzun protokol olursa başlıcam ogün iğnelere kısa olursa adeti beklicezz

anladım bitanem inşş benimki de öyle geçer bi türlü tedaviye başlayamamdık zaten uffffff inşş bu yaşadıklarımın son aksilikler olur

canım bende netten bunu buldum genele de her yerde tarif buydu:44:
civanperçemi
adaçayı
hayıt tohumu
çobançantası
aslanpençesi

inşş bi işe yarar canım

1.5 ay önce evlenen eltim hamile ve aynı binada oturuyoruz napcam bennn Allahım sabırr

pufff sabır et canım o dogurmadan yetişir seninkide inşallah puff görümcem benden sonra evlendi 2 oglu var cok zor bide sen altlı üstlüsün dayanması zor ama dayancaz başka caremi avrki

bendede pco var klomen kullandım yumurtlamam 0 çıktı gene en ufak bir ilerleme bile yok. doktorum Yumurta geliştirici iğne vurucam dedi adet olmayı bekliyorum

Haklısın canım elimizde olsa hiçbirşeye takmayız kafayı zatende mümkün olmuyor budaAllah yardımcımız olsun inşllh tüpe gerek kalmadan nasip eder bizlerede anneliği tattırır
bendede pco var klomen kullandım yumurtlamam 0 çıktı gene en ufak bir ilerleme bile yok. doktorum Yumurta geliştirici iğne vurucam dedi adet olmayı bekliyorum
Geçmiş olsun canım üzme kendini inşllh bundan sonraki tedavin olumlu yönde ilerler

Geçmiş olsun canım üzme kendini inşllh bundan sonraki tedavin olumlu yönde ilerler
İnşallah bebeğimm ya ama bende hiç umut yok nedense 5 ay olacak neredeyse hiç olumlu bi sonuc alamadım 1 28 günde bir adet oluyorum artık o var gerisi hep boş

İnşallah bebeğimm ya ama bende hiç umut yok nedense 5 ay olacak neredeyse hiç olumlu bi sonuc alamadım 1 28 günde bir adet oluyorum artık o var gerisi hep boş

Umudunu yitirme bizler neyaparsak boş canım.Kaderde ne varsa onu yaşıyoruz.Allah bizlere dermansız dert vermesin inşallah.Umudunu kaybedersen hayattan zevk alamazsın beklemediğin biranda bir bakmışsınki hamilesin.Allah'a sığın dualarını eksik etme

haklısın canım benim rabbim inşş bi gün bizleri de sevindirecek ve o gün geldiğin de eminim bütün bu çektiklerimizin hepsini unutacağız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…