Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

benim adetim geçeli 1 ay oldu bende bugün dr aradım test yapmamı söyledi yaptım ve negatiffff yine yine işte ınsan umut ediyo belki diyo ama yine olmadı yine bütün umutlar hayaller boşa gitti ağlayamıyorum bile sanki içim taş olmuş bıkmışım ağlamaya üzülmeye canım çok sıkkın
perşembe günü dr gidecem kesin söktürücü verecek hiç işim yolunda gitmeyecek tam tedavi öncesi mutkala bi akslik oluyo allahım bana sabır ver sana yalvarıyorum sana muhtacım derdimin dermanı sende kurban olduğum mevlam

tatlım yapma böyle, yaşadığın şeyleri ve hissettiklerini bizler de yaşıyoruz yalnız değilsin kesinlikle, zamanı değilmiş anne olmanın daha öyle düşün canım, salma kendini, yeni döngü yeni umutlar, sen şimdi tedavine odaklan canım, gün gelecek çift çizgileri de 3 haneli bHCGleri de göreceğiz Allahın izniyle, hiç üzülme

biliyorum canım çok haklısın ama işte üzlmemek elde değil o testi yaparken ne hayaller ne umutlarla yapıtosun içimden diyporum şimdi keşke bi mucize olsada çift çizgi çıksa dünyalar benim olsa ama yine olmuyo olmadı işte...sağlık olsun rabbim demek daha vaktini zamanı getirmemiş geç olsun da güç olmasın vardır bi hayır

rabbim hepimize sabır versin bu sınavda bu imtihan da güç kuvvet sağlık versin diyecek hiç bişey yok

slm arkadaslar bende bu ay calismalara devam ediyorum doktor iliski icin 3 gun Verdi AMA Ben devam etmeyi dusunuyorum cunku catlama pkolularda gec oluyor diye biliyorum sizce ben kadar devam edeyim gun asiri iliskiye. bu ayda tutmazsa asilama dedi Dr. hayirlisiyla bu ay tutar ins rabbim isteyen herkese ikiser ucer versin.

cnm bnm yumurtam bi hafta snra çatladı iğneden. doktorum bi hafta uzattı günleri ama bn adete kdr dvm ettm. olmadı o ayrı bi konu ama biz elimzden geleni yapıyoruz işte

Hayırlısı olsun canım üzme kendini bak hepimizin başında sabır edip dua etmekten başka çaremiz yok
A.s Allah nasip etmişse ne kadar ilişki olursa olsun tuttumu tutar kısmet herşey.inşallah tutarda bebeğine kavuşursun

Günaydın arkadaşlarım dün benim doğum günümdüVe dua kk dan tanıdığım bir ablam dün benim için süpriz yapıp doğum günümü kutlamaya geldi bana o kadar mutlu oldumki.Doğum günümü söylememiştim.Ama bir topikte burçlarla ilgili konuşmuştuk oradan görüp yakalamış.Ne kadar düşünceli hassas bir ablam sağolsunÇok mutlu oldum inşllh seneye bebeğimle kutlarım.Allah o günleride göstersin hayırlısıyla

doğum günün kutlu olsun canım. yeni yaşında gönlünden geçen herrrşşeeey gerçek olsun. bir dahaki doğum gününde bebeğinle mumları üflemen dileğiyle

mutlu yılların olsun inş. yeni yaşın hayırlı bi evlat getirsin

amiiiiiiin canım benim çok sağol hep dua ediyoruz zaten rabbim kabul etsin tez zaman da evladımı nasip eylesin

canımmmm doğummmm günün kutlu olsuuun :79:nive yaşları inşş bebişinle beraber kutlasın

doğumgünün kutlu olsun canım

bugün dr kontrolüm vardı 7 cm kistim olmuşş hiç beklemiyodum görünce resmen şok oldum dr eve kadar ağlaya ağlaya gözlerim şişti tam tedaviye başlayacakken nerden çıktı şimdi bu hep mi sorun olcak inşş bunda da vardı bi hayır ne diyelim hayırlıdı buymuş demek

duphaston verdi adetim gelsin diye.adetin 3. de başka bi hapa başlıyacam büyük ihtimal doğum kont. hapı hapı içerken yine adet olacaksın dedi gidip bakacakmış kist eririse ki inşş erir tadviye başlayacakmış hamile kalamamama tek sebep bu lanet olası pko balası

böyle kisti olup eriyen var mı kızlar aranızda inşş ilaçla eriyip gider başka sorun almaz başım da zaten yeterince sorun var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…