Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

nehirsu soruların bana galiba. ilk denememizdi canım. acıbdemde yaptırdık. 10 bini buldu . iki embriyo koydular.tüp bebeği sadece koyduk bebeği tamam bitti masraflar uğraşlar diye düşünmeyn ben 70 gün kalçadan iğne oldum 75 gündür de kolumdan oluyorum bir poşette ilacım var. yani 10 bin bunlarla birlikte 10 bin.

günaydın canım hamilelik nasıl gidiyor yoktur umarım bi sıkıntı kontrollere gidiyorsun ultrasyonda görüyormusun yaramazları
canım kan cıvıltıcısımı vurunuyon clenax mi vurunduğun iğnenin adı

günaydın canım hamilelik nasıl gidiyor yoktur umarım bi sıkıntı kontrollere gidiyorsun ultrasyonda görüyormusun yaramazları
canım kan cıvıltıcısımı vurunuyon clenax mi vurunduğun iğnenin adı

selam canım. iyiyiz üçümüzde. 21 şubatta gidicem bir dahaki kontrole. bebişlerde iyi canım biri kımıl kımıl diğeri sessiz:KK70: evet kan sulandırıcı vuruyom adı hibor

selam kızlar bir pkolu olarak ilk defa dün çift çizgi gördüm
ama daha resmilestiren bir kan testi yaptırmadık yarın doktor kontrolüm inşallah
PKOLuyum diye sakın kimse ümitlerini yitirmesin, ben bunu söylemek istiyorum kaderdaşlarımaa

ama daha resmilestiren bir kan testi yaptırmadık yarın doktor kontrolüm inşallah
PKOLuyum diye sakın kimse ümitlerini yitirmesin, ben bunu söylemek istiyorum kaderdaşlarımaa

Allah hayırlı etsin sağlıkla kavuşun bebeğinize:KK16::nazar::emir_bebek:

Bebeğim sen hamilemisin. Çok Sevindim Senin adına kız Rabbim SAĞLIKLI bi şekilde kucağına almayı nasip eder...! Çooooooooook Sevindimmmmmmmmmm yupppppppppppiiiiiii yupiiiiiiiii :)

Bebeğim sen hamilemisin. Çok Sevindim Senin adına kız Rabbim SAĞLIKLI bi şekilde kucağına almayı nasip eder...! Çooooooooook Sevindimmmmmmmmmm yupppppppppppiiiiiii yupiiiiiiiii :)
canıım kıyamam yaa :KK16:
çok teşekkür ederim, PKO yu yendim sayılır
yarın da bir kan testim olsa kesinleştirsek diye sabırsızlanıyorum, rabbim herkese yaşatsın mucizesini:KK16:

canıım kıyamam yaa :KK16:
çok teşekkür ederim, PKO yu yendim sayılır
yarın da bir kan testim olsa kesinleştirsek diye sabırsızlanıyorum, rabbim herkese yaşatsın mucizesini:KK16:
Amin biliyormusun bugün düşünürken o kadar umutsuzdum ki olumsuz olumsuz düşünürken senin gebelik olayı beni biraz rahatlattı diyebilrim Yarın bana haber ver test oluncaa Çok merak ediyorum :) insallah rabbim sevincine sevinc katar :KK31:

Amin biliyormusun bugün düşünürken o kadar umutsuzdum ki olumsuz olumsuz düşünürken senin gebelik olayı beni biraz rahatlattı diyebilrim Yarın bana haber ver test oluncaa Çok merak ediyorum :) insallah rabbim sevincine sevinc katar :KK31:
amin canımm, biraz olsun size umut olabildiysem ne mutlu bana
daha 15 gün önce doktor bana gelişmez bu ay, olmamış bu yumurta gelme folikül takibine olursa da olur ihtimal var demişti
içime kurt düşüp sizin sayenizde zorla gitmiştim tekrardan doktora, da bir de baktık ki büyümüştü
umudunuz hep olsun kaderdaşlarımm:KK16:

Son düzenleme:
tebrik ederim canım sağlıklı bi hamilelik geçirirsin inş.
darısı başımıza umutla sabırla bekliyoruz .

Merhaba kızlar ben 87 doğumluyum ve lise 2 ye başladığımdan beri düzensiz adet görüyorum ve maalesef 10 yıldır bu gıcık
Pko ile uğraşıyorum 19.11.2011 tarihinde evlendim yaklaşık 14-15 aydır pko olduğumu bildiğim için hiç korunmadım evliliğimizin 2.yılında
çocuk sahibi olmayı istiyorduk ve ben yılalrdır pko olduğum için kafamda hep tedavi,ilaç,iğne,aşı gibi şeylerle hamile kalabileceğimi düşünüyodum.
ben hep kiloluydum kasım ayında artık 86 kiloya kadar çıktığımı gördüm ve doktorlar sürekli kilo vermen lazım kilo verirsen adetlerin düzelir diyordu
ve gerçekten ben her 5 kilo verdiğimde adetlerim düzelirdi tabi ben yine dayanamayıp yer kilo alırdım.Neyse kasım ayında diyetisyene gitmeye başladım
ve ocak ayına kadar tam 9 kilo verdim 7 şubatta da hamile olduğumu öğrendim :) hemde hiç bir şey kullanmadan tedaviye gerek kalmadan
4 haftalık hamileymişim ama keseyi göremedik 5.hafta görünürmüş bu perşembe tekrar kontrole gittiğimde o keseyi görmek için sabırsızlanıyorum
lütfenbana dua edin hep kötü şeyler düşünüyorum keseyi göremicem sanıyorum offfff:KK43:

Merhaba kızlar ben 87 doğumluyum ve lise 2 ye başladığımdan beri düzensiz adet görüyorum ve maalesef 10 yıldır bu gıcık
Pko ile uğraşıyorum 19.11.2011 tarihinde evlendim yaklaşık 14-15 aydır pko olduğumu bildiğim için hiç korunmadım evliliğimizin 2.yılında
çocuk sahibi olmayı istiyorduk ve ben yılalrdır pko olduğum için kafamda hep tedavi,ilaç,iğne,aşı gibi şeylerle hamile kalabileceğimi düşünüyodum.
ben hep kiloluydum kasım ayında artık 86 kiloya kadar çıktığımı gördüm ve doktorlar sürekli kilo vermen lazım kilo verirsen adetlerin düzelir diyordu
ve gerçekten ben her 5 kilo verdiğimde adetlerim düzelirdi tabi ben yine dayanamayıp yer kilo alırdım.Neyse kasım ayında diyetisyene gitmeye başladım
ve ocak ayına kadar tam 9 kilo verdim 7 şubatta da hamile olduğumu öğrendim :) hemde hiç bir şey kullanmadan tedaviye gerek kalmadan
4 haftalık hamileymişim ama keseyi göremedik 5.hafta görünürmüş bu perşembe tekrar kontrole gittiğimde o keseyi görmek için sabırsızlanıyorum
lütfenbana dua edin hep kötü şeyler düşünüyorum keseyi göremicem sanıyorum offfff:KK43:

Merhabalar öncelikle hayırlı olsun sağlıkla kucağına almanı dilerim:nazar::KK49:Haklısın kilo problemi olunca üstüne pko varsa birde olumsuz etkiliyor.Kilo vermekte önemli o yüzden.Darısıda bizlere olsun.Allah size bağışlasın canım:nazar::emir_bebek::KK49:

Hayırlı uğurlu olsun. Dilerim rabbimden bebeğini sağsalim kucağına alırsın senin için bol bol dua edicem :KK66:

Çok teşekkür ederim kızlar İnşallah keseciği görürüm de gelip yazarım sizlere Rabbim isteyen herkese versin aratmasın Aminnnnnnnnnnnnnnnn:KK16:

tebrik ederim canım sağlıklı bi hamilelik geçirirsin inş.
darısı başımıza umutla sabırla bekliyoruz .
amin canım darısı isteyen herkesin başınaa

canım hikayeni okudum tebrik ederim, allah kucağına aldığın günleri de göstersin
ben de 87 liyim, lise 2 de adet oldum ve 2 ayda bir düzensiz olurdum hala da öyle gerçi
bugün ilk defa kanda pozitif çıktı değerim 1018
sakın pko lu lardeşlerim ümitsiz olmayınn

Son düzenleme:
:nazar:tebrikler canım hayırlısı olsun inşş miniğini de görürsün:21: rabbim sağlıkla dünyaya gelmeyi nasip etsin inşş :KK16:
amin canım darısı isteyen herkesin başınaa

canım hikayeni okudum tebrik ederim, allah kucağına aldığın günleri de göstersin
ben de 87 liyim, lise 2 de adet oldum ve 2 ayda bir düzensiz olurdum hala da öyle gerçi
bugün ilk defa kanda pozitif çıktı değerim 1018
sakın pko lu lardeşlerim ümitsiz olmayınn

:nazar::nazar:ayy canım ya inan çok ama çok sevindim ya rabbim gösterdi işte mucizesini allahım çok büyük demek vakti zamanı gelmiş nasip etti işte :KK52::KK52:rabbim kucağına aldığın günleri de görürsün inşşşşşşş :21::21:sen bize çok büyük bi umut oldun canım darısı bizlerin başına olsun dua et bizim canım :KK9::KK9::KK9:

kızlar benim bugün 38. günüm ve hala adet olmadım:KK14::KK14: dupaston da içiyorum ama dr 10 gün için de olursun demişti bekliyorum işte bu pko belasında bıktım usandım bütün dengem değişti :KK14:dr biraz kilo vermen gerektiğini söyledi metobolizmamın biraz hızlanması gerekiyomuş :KK30:59 kiloyum ama demek ki daha vermen gerek haftaya diyetisyene gideceğim onun da yardımıyla biraz gaha gitsin kilolar :KK5:

bir pko olarak inşş bi gün bende sizler gibi o çift çizgiyi görürüm rabbim nasip eder görmeyi:KK14:

kızlar benim bugün 38. günüm ve hala adet olmadım:KK14::KK14: dupaston da içiyorum ama dr 10 gün için de olursun demişti bekliyorum işte bu pko belasında bıktım usandım bütün dengem değişti :KK14:dr biraz kilo vermen gerektiğini söyledi metobolizmamın biraz hızlanması gerekiyomuş :KK30:59 kiloyum ama demek ki daha vermen gerek haftaya diyetisyene gideceğim onun da yardımıyla biraz gaha gitsin kilolar :KK5:

bir pko olarak inşş bi gün bende sizler gibi o çift çizgiyi görürüm rabbim nasip eder görmeyi:KK14:

Benimde adetim gecikti yine haklısın bunalıyoruz bazen kilo verilmesi gerekiyormuş ama pko varkende vermek bir o kadar zor oluyor Allah yardımcımız olsun:KK5:İnşllh verirsin ben bir ara gittim diyetisyene biraz verdim sonra kilom durdu bende bıraktım diyetisyeni dahada vermem lazım canım sıkılıyorrr bu duruma:KK52::KK24::KK31:

X