Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

selam kızlar
adetimin 21. günü doktor kontrolüne gittik
folikül takibine..
doktorum ovulasyon başlamış dedi, belki çatlamışsındır hatta dedi, 72 saate en geç çatlarsın dedi
bugün de 23. günüm, ateşim yükseldi çok heyecan yaptım bir pkolu olarak
şimdi ateşimin yüksek gitmesini ve adetimi bekleyeceğim
size sormak istediğim daha yeni yumurtladım ve 7 gündür progestan içiyorum, doktor 10 gün kullan demişti
ben biraz daha kullanmak istiyorum yeni yumurtladım sounçta, ihtiyazım olabilir progestana
sizce doktoru arayıp içeyim mi birkaç gün daha, faydası olur mu, bu konuda tecrubesi olan var mı?
hadi hayırlısı inşaAllah hamilesindr cnm.. doktorun ne dediyse o şekilde kullan Allaha tevekkül et yorma kafanı:KK34:

selam kızlar
adetimin 21. günü doktor kontrolüne gittik
folikül takibine..
doktorum ovulasyon başlamış dedi, belki çatlamışsındır hatta dedi, 72 saate en geç çatlarsın dedi
bugün de 23. günüm, ateşim yükseldi çok heyecan yaptım bir pkolu olarak
şimdi ateşimin yüksek gitmesini ve adetimi bekleyeceğim
size sormak istediğim daha yeni yumurtladım ve 7 gündür progestan içiyorum, doktor 10 gün kullan demişti
ben biraz daha kullanmak istiyorum yeni yumurtladım sounçta, ihtiyazım olabilir progestana
sizce doktoru arayıp içeyim mi birkaç gün daha, faydası olur mu, bu konuda tecrubesi olan var mı?

hayırlara vesile olsun bitanem inşş sonun da güzel sonuçlar alırısın bir pko olarak bizlerde umut olursun :KK16::KK16:canım sen dr lafından çıkma yalnış bişeyler olmasın allah korusun inşş miniğin konar göbüşüne :KK49:

hayırlara vesile olsun bitanem inşş sonun da güzel sonuçlar alırısın bir pko olarak bizlerde umut olursun :KK16::KK16:canım sen dr lafından çıkma yalnış bişeyler olmasın allah korusun inşş miniğin konar göbüşüne :KK49:

hadi hayırlısı inşaAllah hamilesindr cnm.. doktorun ne dediyse o şekilde kullan Allaha tevekkül et yorma kafanı:KK34:

inşallah kızlar
özellikle tedavinin her basamağını bu topiğe de yazıyorum, ışık olsun bizim gibi pkolulara diye
inşallah Allahım gönlümüze göre versin

2008 kasım ayında evlendm cnm 4 bitti 5e girdik..

polyannam bnm:KK16: inşaAllah cnm bizde anne olucazz:KK49:
Canım benimm inşallah napalım bazen polyanna olmak iyi oluyor:KK1::KK34:
kızlarr gittim ön görüşmeye güleryüzlüydüler konuştuk işte anlattı 2500+ ilaçlar. uzun protokol düşünüyo doktor hanm adetin 21. günü çağırdı bakcak rahmin durumuna göre başlıcaz.... Rabbim hakkımızda hayırlısını versinn inşaAllah en kısa zamanda bnde hamiş olurum tabiki sizdeee:KK16:
Gözün aydın canım 2500 mü çok iyiymiş ilaçlar kaç para tutar acaba.Biz sorduk bursada 5500 demişlerdi ilaçlarla birlikte:KK31:Allah yüzünüze baksın ilk denemede tutsun inşallah.Seni dua topiğine bekliyorum hazır tedaviye başlayacaksın gel canım katıl topiğe he rhafta birimiz için dua ediyoruz senin tüp bebek transfer gününe yakın senin için ederiz o zamanda:KK34::KK16:
sağol canım.inşallah kucağıma almak da kısmet olur. allahım isteyen herkese nasip etsin. evet canım ilk tüp denemesi.:nazar:
Aminnn :KK16:
ay ne bileyim insan der biraz gezeyim tozayım bn 2 sene istemedm çocuk şimdide arıyorum işte...

inşaAllah canm yaa sonuda güzel olur inşaAllah.. snn gibi ikiz bebişim olurmuşşş:KK52: 14 şubatta gtcem bakalım nolcak heyecan bastı geçmez şimdi günler bana:KK31:
Allah gönlünce versin canım:KK16:
çok haklısın canım aslında onlar acıncak haldeler bizler değiliz ben hep inanıyorum bizim de gün gelecek evlatlarımız olacak allahın izniyle :KK16:herkez o zaman söyledğinden yaptığından utanacak okadar fesat insanlar var ki sanki benim bebşimin olmamasında mutlu oluyolar :KK47::KK47:derdi veren rabbim elbet dermanını da verecek :KK34:

daha nice seneler eşinle bir ömür geçirirsin tatlım bide size bebiş te eklenin de değmeyin keyfinize inşş allahım o günleri de gösterecek hepimize birer birer :KK9:
bizim de 3 yıl bitti canım 4 girdik :KK48:

:nazar:canım inşş çok hayırlara vesile olur inşş işimniz çorap söküğü gibi akıp gider hiç sorun aksilik olmaz tedavin de hayırlı uğurlu olsun rabbim utandırmasın :KK16:

hay yaşa canım ya söylenebilecek en doğrı söz bence :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:cuk diye oturmuşş :KK1:

inşş bitanem rabbim o günleri de göstersin :nazar::nazar:ne güzel senin ki hemen ilkin de tutmuş darısı hepimizn olmayanların başına AMİİİİİİİİİİN :21::21:
İnşallah canım boşver takma kafana.İnsanlar birbirini çekemiyor artık birşey alırsın ağızlarından hayırlama maşallh çıkmaz,Allah herkezin kalbine masumluk merhamet versin:KK16:
inşallah kızlar
özellikle tedavinin her basamağını bu topiğe de yazıyorum, ışık olsun bizim gibi pkolulara diye

Aminnn inşallah:KK16:

Gözün aydın canım 2500 mü çok iyiymiş ilaçlar kaç para tutar acaba.Biz sorduk bursada 5500 demişlerdi ilaçlarla birlikte:KK31:Allah yüzünüze baksın ilk denemede tutsun inşallah.Seni dua topiğine bekliyorum hazır tedaviye başlayacaksın gel canım katıl topiğe he rhafta birimiz için dua ediyoruz senin tüp bebek transfer gününe yakın senin için ederiz o zamanda:KK34::KK16:

İnşallah canım boşver takma kafana.İnsanlar birbirini çekemiyor artık birşey alırsın ağızlarından hayırlama maşallh çıkmaz,Allah herkezin kalbine masumluk merhamet versin:KK16:

en fazla 4000 tutar hepsi beraber dedi. bakalım nolcekk.. bn bi yaptırayım iyi sonuçlar alırsam sende gelirsin burda yaptırırsın bnm misafirim olursun cnm:KK16:

en fazla 4000 tutar hepsi beraber dedi. bakalım nolcekk.. bn bi yaptırayım iyi sonuçlar alırsam sende gelirsin burda yaptırırsın bnm misafirim olursun cnm:KK16:

Ayyy canım benim Allah razı olsun düşünmen yeter canım arkadaşım:KK16::KK54:İnşallah tutar ilk denemede dualarım seninle Allah yardımcınız olsun:KK16::KK34:

inşallah kızlar
amiiiiin canım benim rabbim inşş hepimizn gönlüne göre verir nasip eder :21::21::21:

aynen canım boşverelim öyle kişileri salla gitsin hepsi :63:

canım benim arkadaşım da özel hastane de tüp bebek etdavisine başladı onun da 4500 civarı tutuyo :44:

burcuu şu opu nasıl bi işlem uyuttularmı seni
yumurta toplama işlemi :) evet uyutuluyorsun canım . önce alıyolar seni ameliyat elbisesi giyiyorsun. ameliyathaneye gidip yatıyosun . çatal şeklinde o şeye bacaklarını uzatıyosun. ben çok ağladım sakın bişley yapmayın daha bayılmadım diye :) neyse kimlik tespiti için geliyolar burcu musun evet burcuyum diyosun sonra tamam bayıltın diyo doktor. zaten ben teşekkür ederim dedim odamdaydım çıktığımda. :)15-20 dk falan sürmüş herhalde girip çıkıp ayılmam

Son düzenleme:
aynen öle doktor baya detaylı anlattı zaten pcoyu flnda. bütün hastanelerin yaptığı şey aynıdır dedi. kuş kondurmuyolar sonuçta dedi:) ama öle değil bencede labaratuvar çok önemli... kkda okudum bu hastaneye gden ve hamile kalan kalamayanda var tabi.. erdem hastanesinin kendi sitesinde çok var memnun kalan ama kötü yorumlarıda yazacaklar değil yaa:))

benimde aklımda acıbadem ve memorial var
bende bu merkezlerde olumlu yanıt alanıda gördüm
olumsuz alanıda gördüm hayırlısı inş. senin için doğru seçimdir bizi haberdar et

ayy bnm opu olay olmuş :d kız nasıl bilmezsinz opuyu ben doktoramı aldım bu konularda sizin daha çookk okumanz lazım ozamann:KK1:

yumurta toplama işlemi :) evet uyutuluyorsun canım . önce alıyolar seni ameliyat elbisesi giyiyorsun. ameliyathaneye gidip yatıyosun . çatal şeklinde o şeye bacaklarını uzatıyosun. ben çok ağladım sakın bişley yapmayın daha bayılmadım diye :) neyse kimlik tespiti için geliyolar burcu musun evet burcuyum diyosun sonra tamam bayıltın diyo doktor. zaten ben teşekkür ederim dedim odamdaydım çıktığımda. :)15-20 dk falan sürmüş herhalde girip çıkıp ayılmam
anaa ne kadar az bi süreymiş hee bn bi saat fln uyurum diyodum:) şaka maka bnde çok tırsıyorum hee ne o öle ameliyat önlüğü fln:26: eşin odada mı bekledi seni odada ne kadar kaldın bi gece yatılmıyo dimi
benimde aklımda acıbadem ve memorial var
bende bu merkezlerde olumlu yanıt alanıda gördüm
olumsuz alanıda gördüm hayırlısı inş. senin için doğru seçimdir bizi haberdar et

herşeyi yazarım zaten canm buraya inşaAllah. beraber yürücez biz bu yollarda:KK1:

ayy bnm opu olay olmuş :d kız nasıl bilmezsinz opuyu ben doktoramı aldım bu konularda sizin daha çookk okumanz lazım ozamann:KK1:

anaa ne kadar az bi süreymiş hee bn bi saat fln uyurum diyodum:) şaka maka bnde çok tırsıyorum hee ne o öle ameliyat önlüğü fln:26: eşin odada mı bekledi seni odada ne kadar kaldın bi gece yatılmıyo dimi

herşeyi yazarım zaten canm buraya inşaAllah. beraber yürücez biz bu yollarda:KK1:

yarım saat yatıyosun canım . sonra çıkıyosun hiç korkulacak bişey yok . benim hiç aklıma korkmak gelmedi vallahi. hep dua ettim inş. yumurta vardır diye

inş. cnm inanıyorum ALLAHIN izniyle bebiş konularımızıda paylaşcaz burda :KK66:

Tünaydın arkadaşlarım nasılsınız?:KK1::KK3:Dualarınıza canı gönülden aminnn diyorum inşallah bizlerde kısa sürede kavuşuruz bebeklerimize Allah yardımcımız olsun:KK16::KK54:

Tünaydın arkadaşlarım nasılsınız?:KK1::KK3:Dualarınıza canı gönülden aminnn diyorum inşallah bizlerde kısa sürede kavuşuruz bebeklerimize Allah yardımcımız olsun:KK16::KK54:
iyiyim cnm her halimize binlerce şükür
senin durum ne fazla takip edemiyorum yoğun işten dolayı
ben klomenin 3,ayındayım 8-9 şubat adet olcam sanırım tutmadı gibi :s
herşeyde vardır bi hayır 2ay sonra felan aşılama düşünüyorum 1 kez
yaz sonuda tüp bebek kısmetse

erdem hastanesi çakmaktaki. en uygun orasıydı bakalım pişman olmam inşaAllah[/QUOT

Kızlar merhaba ben de gecen yıl Mart'ta çakmak erdem hastanesinde tüp bebek yaptım ama tek yumurtam vardı ve tutmadı😢çok üzüldüm kahroldum şimdi diyet yapıyorum soğan kürüne başladım bu gün bakalım inşallah Rabbim hayırlısıyla
Verir bebişlerimizi kimseye anlatamıyorum hep içime atıyorum kayınvalidem hariç hiçkimse bilmiyor çok çaresiz hissediyorum kendimi

erdem hastanesi çakmaktaki. en uygun orasıydı bakalım pişman olmam inşaAllah[/QUOT

Kızlar merhaba ben de gecen yıl Mart'ta çakmak erdem hastanesinde tüp bebek yaptım ama tek yumurtam vardı ve tutmadı😢çok üzüldüm kahroldum şimdi diyet yapıyorum soğan kürüne başladım bu gün bakalım inşallah Rabbim hayırlısıyla
Verir bebişlerimizi kimseye anlatamıyorum hep içime atıyorum kayınvalidem hariç hiçkimse bilmiyor çok çaresiz hissediyorum kendimi

X