Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

Geçmiş olsun canım üzücü tabiki ama kısmet kader herşey.İnşallah yeniden anne olup sağlıklı bebeğine kavuşursun

inşallah bizlerde hamilelik duygusunu yaşarız...kızlar bişi sorcam bu ay adet olmam için kullandığım ilacı değiştirmişti doktor.bu yüzdenmi bilmiyorum ama sadece 3 gün sürdü adetim.geçen aylarda altı yedi gün oluyordu.normal bişeymi bu?

merhaba arkadaşlar ben de pkos hstasıyım bugün klomenin son günü .bugünden itibaren bal tarçın çörek otu karışımı kullanmaya başlasam sorun olur mu?daha önc deneyen paylaşabilir mi lütfen çok teşekkürler...gönlnüzdeki ömrünüzde olsun inşaallah...

Aminn canım inşallahBilmemki canım ilaçtanda olabilir istersen doktora sor

Hoşgeldin aramıza bu karışımı yapmadım hayıt suyu kullanıyorum ben, ama bu tarçın karışımınında faydasını duydumİnşallah şifa bulursun

evet bir pko lu olarak bir düşük hikayem bir tüp bebek deneyiimi başarısızlıkla sonuçlandı.fakatt tüp bebek denemesinin ardından 1 ay sonra hamile kaldım kendiliğnden ve şimdi oğlum 3 aylık.

ilaç tedavisi ve ardından altı ay boyunca 34-36.gün arası adet oldum.geçen ay 45.günde adet oldum.bu ay 57.günüm hala adet olmadım .test yaptım ama negatif

Arkadaşlar nerdesiniz iki gündür kimseden ses çıkmıyor merak ettim sizleri hep beraber anlaşıp tatile mi çıktınız :))) benim niye haberim yok :))))

Arkadaşlar,

Ben neredeyse ilk adet gördüğüm günden beri PKOS hastasıyım. 1.5 senelik evliyim. Doktorumuz bana doğal yollardan hamile kalamazsın dedi.
Biz de eşimle, önemli değil, bir ara tüp bebek deneriz dedik, olmazsa olmaz dedik. Sonra da tam anlamıyla bu konuyu unuttuk.
Veeee, hamileyim! 33 yaşındayım ve 8.5 haftalık hamileyim! Allaha şükür o zor tedavilerin hiç biri olmadan.
Yaklaşık 5-6 ay korunmadan ilişkiye girdik ve bunu kesinlikle çocuk yapmak için için yapmadık, sevgiyle yaptık. Haftada 2-3 kez birlikte olduk, ayrıca ben hafif spor yapmaya, çalışmaya devam ettim. Hiç kafama hamile olmayı takmadım, aklıma geldiğinde, nasıl olsa bir gün olur diye düşündüm ama umutsuzca değil. Ayrıca, dedim ki ben bu adamı seviyorum ve ondan gelen her şeyi kabul ediyorum...
Bana hamile olamazsın diyen doktora kızamıyorum çünkü ultrasonda ben de gördüm benim rahmimin halini, ve tüm PKOS belirtileri ben de mevcut (aynen kitaplarda yazdığı gibi) ve tek bir doktorun görüşü de değildi.
Gerçekten bir mucize oldu. Ya da gerçekten dedikleri gibi bir şeyin çok istiyorsan önce onu unutman gerek.
Umarım, isteyen herkes çocuk sahibi olabilir. Bebek yapmak için umarım her anne benim gibi kendini zorlamadan bunu yaşar.
Doktorumuz bebeğimizi çok sağlıklı buldu. Bundan sağlıklı olamazmış:) Çok mutluyuz, Allah her isteyene, doğal yoldan, kısmetiyle beraber sağlıklı bebekler versin...
Arkadaşlar, lütfen moralinizi bozmadan, kafanıza takmadan önce doğal yolla hamile kalmayı deneyin.
İnşallah bebeğimiz çok sağlıklı doğar...

benim mesajıma da yorum yapsanız.ya merak ettim.hamile olma ihtimali var mı.yoksa yine düzensizleşiyor mu?
tamam test negatif ama henüz kan testi yaptırmadım hala adet de olmadım.hani böyle düzensizliği olanlar hamile kalıyorlarmış da anlamıyorlarmış aylarca falan ne bileyim.iki gündür midem bulanıyor falan.

mide bulantınla ölçme bence bu olyı canım. ben 8 haftalık hamileyim ama hiç midem bulanmadı. hamile kalındığı gibi de mide bulanmaz.git bir an önce kan ver bence

slm arkadaşlar
bende günleri boşa saymışım 2 gün önce adet oldum
bugün doktora gittim tekrar fsh ve e2 testleri yapacak klomene devam
toplamda 3 ay klomen denicez dedi olmazsa aşılama dedi
pcoluyum ama klomenler yumoşlarım büyüdü kendiliginden çatladı ama tutmadı
bu durumda nasipten öteye geçilmiyoır birkez daha anladım
hayırlısıysa bu ay olur inş. diye dua ediyorum
sıkıntı ve stesden uzak durmaya bu ayda devam ederim inş.

Arkadaşlar nerdesiniz iki gündür kimseden ses çıkmıyor merak ettim sizleri hep beraber anlaşıp tatile mi çıktınız :))) benim niye haberim yok :))))

yok kız kimse yazmayınca bizde yazmıyoruz yazcak bişide yokki sözin bittiği yerdeyiz sanırım:)) sen nasılsın nasıl gidiyo tedavin bitti mi iğnelerin. bide sen nerde oturuyosn nerde tedavi oluyosn cnm

hayırlı olsn ablam sağlıklı bi şekilde kucağınada alırsın inşaAllah.. bnde 4 yıllık evliyim ilk 2 sene korunmadık ama bn istemiyodm olmazsa olmaz yaşım küçük dedim hçç takmadım ama hamilede kalamadım nasip işi yanii nasipte varsa kafana taksanda takmasanda farketmiyo geliyo bi şekilde..
biz nerden bilebiliriz ki olabilirde olmayabilirde kanda baktrman lazım..
ahh canım ahh ne zor bi süreç her ay ayne umut ve umutsuzluk bi arada o zoorr bekleyiş sonu hüsran... en kısa zamanda güler yüzümüz inşaAllahh

kızlar merhaba bende yeni katıldım aranızaa..bendede pko var ve 4 olumsuz yumurtlama tedavisi ve 1aşılama ....şimdi ise adet olunca testlerim yeniden yapılcak sonrada diğer adette 2 . aşılama için başlıcazz buarada ben başkent hastanesinde tedavi görüyorumm..kızlarr herkesin hakkında hayırlısı olsunn..

Rabbim daha fazla bekletmeden yollar inşaAllah bebeğinii

yok kız kimse yazmayınca bizde yazmıyoruz yazcak bişide yokki sözin bittiği yerdeyiz sanırım:)) sen nasılsın nasıl gidiyo tedavin bitti mi iğnelerin. bide sen nerde oturuyosn nerde tedavi oluyosn cnm

yok arkadaşım söz hiç bir zaman bitmez canım benim çıkmadık candan umut kesilirmi bir yerde ışık umut mutlaka vardır ben çatlatma iğnemi oldum işte ben kayseride oturuyorum erciyes hastenesinde tedavi görüyorum

aşılama olmıcaksın dimi gün aşırı ilişki havalarda soğuk dikkat et üşütüpte hasta olma cnm bnm:))

hoşgeldin canım 4 olumsuz yumurtlama derken 4 ay klomen mi kullandın?
umarım adet olmadan hamiş olursun sıkıntı stres yapmamak gerekli canım biliyorsun
bende linada tedavi görüyorum ank

aşılama olmıcaksın dimi gün aşırı ilişki havalarda soğuk dikkat et üşütüpte hasta olma cnm bnm:))

iiki dr değiştirdim ikiside gerekli görmedi aşılamayı ben çok istiyorum aslında aşılama yaptırmayı
evet gün aşırı dedi dr ama biz iki gün üst üste yaptık bi gün ara verdik bakalım ne olacak
bu dr düşük dozajda iğneler ilaçlar kullandırdı sağ ve solda birer tane yumurta oluştu sadece önceki dr bayağı bi yumurta oluştururdu

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…