Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

damla aynıyız canım haberlerini bekliyorum hayırlı haberlerle gel inşallah canımmmmmmmmmmmm

40 günde bir adet olmak pkolu biri için düzenli sayılabilirmi bayanlar sizce

ARKADAŞIM, BEN GENÇ KIZLIK DÖNEMLERİMDEN BU YANA EN YAKIN 2-3-4-5 HATTA 2 DEFA 6 AY ARA İLE ADET OLDUM. ERKEN YAŞTADA DOĞUM KONTROL HAPI KULLANMAYA BAŞLADIM, BU AÇIDAN DÜŞÜNÜNCE 40 GÜN ÇOK HARİKA BİR SÜRE....
ALLAH GÖNLÜNE GÖE VERSİN.VE RABİM DUYSUN SESİMİZİ,BU TOPİKTEKİ TÜM KADINLARI ANNE ETSİN...opuyorumnanaktan

CANIM ALLAH ayrdımcın olsuın önemli olan senin unutlu olamn inşallah tutarda başka bir sıkıntı çekmezsinn

İNŞALLAH ARKADAŞIM,
POZİTİF DÜŞÜNÜYORUM VE HER ZAMAN BUNUN YARARINI GÖRDÜM, UMARIM BU SEFERDE İŞE YARAR BU...

TUTSUN ARTIK DİYORUM ÇÜNKÜ HER AY YENİ BİR HEYECAN , BİR UMUTLU BEKLEYİŞ...alkisalkisalkis
HAYIRLISI OLSUN BAKALIM,
GÖNLÜMÜZDEN GEÇEN ŞEYLERİN OLMASI DİLEKLERİMİZLE...olumunekankayizsmile

ARKADAŞIM, BEN GENÇ KIZLIK DÖNEMLERİMDEN BU YANA EN YAKIN 2-3-4-5 HATTA 2 DEFA 6 AY ARA İLE ADET OLDUM. ERKEN YAŞTADA DOĞUM KONTROL HAPI KULLANMAYA BAŞLADIM, BU AÇIDAN DÜŞÜNÜNCE 40 GÜN ÇOK HARİKA BİR SÜRE....
ALLAH GÖNLÜNE GÖE VERSİN.VE RABİM DUYSUN SESİMİZİ,BU TOPİKTEKİ TÜM KADINLARI ANNE ETSİN...opuyorumnanaktan

saol cnm cvp için allahım hepimize annelik duygusunu tattırır inş...

aynen canım bide ben anaokulundayım çok acı ya çok acı bisürü çocuk sabahtan akşama kadar ben bakıyorum herşeyleriyle ilgileniyorum ama saa:eek:klava:t gelince herkez evine elinden tutup eve gideceğim bi çocuk istiyorum pzar sabahları eşimle çocumu bakkala gönderip ekmek almalarını istiyorum heycanla odasını hazırlamak istiyorum 9 ay kilo almak istiyorum eşim etrafımda fır dönsün istiyorum içimde hayallerim her geçen gün çoğalıyo ve hep yarım ve yıkık kalıyo

mafoldumbenmafoldumben

Bende pkoluydum hiçbir zaman umudumuzu yitirmeyinn..Hatta kendime pkolu olmak bir ayrıcalıktır deyip espriye verirdim
8 ay yumurta takibi+aşılama sonucu negatif aldımm.
Dr tüp bebek yaptırabılırsın dıodu.. Ama ben hiçbir zaman kendimi ona şartlamadım olursa olur dedım olmazsa benden bu kadar onca hormon ılacını içtim benden bu kadar dedım..Tedavıden 6 ay sonra doğal yolla .hiç gün falan saymadım bişi yapmadım o ay ..dr verdıgı onca çatlatma ıgnesı sonrası calısmalar boşaymış..Vaktı zamanı gelınce rabbim ol diyorrr..
Ne zamankii bebek olayını beynimde tamamen sildimm süpriz bir şekilde hiç beklemedııgım anda 3 yıl sonra geldii bebeğim.

süpermişşş:lepi:

ASLINDA PKOLU BİRİ İÇİN DÜZENLİ SAYILIR ÇÜNKÜ BEN 2BUCUK AYDA Bİ ADET OLUYORUM İLAÇSIZ 6AY OLMAYAN Bİ SENE OLMAYAN VAR O YÜZDEN 40 GÜN EN AZINDAN HER AY ADET OLUR :icecream:

ben saat gibi adet olurum ama gerdanlık gibi dizilmiş,kapı gibi pco m var,ne hikmetsesempatiksalakcinni

arkadaşlar ben de bebek istiyorum ama olmuyo:KK43: rahim filmi çektirdim temiz çıktı. eşim varikosel ameliyatı oldu. eşimin değerler düzeldi şimdi de bende fsh yüksek çıkıyor. şimdi klomen kullanıyorum. fsh düşmezse çatlatıcı iğne olacak. sonra aşılama. allah hepimize hayırlısıyla bebiş nasip eder inşallah

arkadaşlar ben de bebek istiyorum ama olmuyo:KK43: rahim filmi çektirdim temiz çıktı. eşim varikosel ameliyatı oldu. eşimin değerler düzeldi şimdi de bende fsh yüksek çıkıyor. şimdi klomen kullanıyorum. fsh düşmezse çatlatıcı iğne olacak. sonra aşılama. allah hepimize hayırlısıyla bebiş nasip eder inşallah
canım fsh değerini hayıt tohumu düzeniyor onu kullanabilirsinn...

hayıt çok iğrenç kokuyo ben içemiyorum yaaaaaaaaaaaaaasempatiksalakcinni

olumunekankayizsmile

ayyy canım ya tamda ben çıktıktan sonra yzmışın görmedim.Ben bugün doktora gittim,kistlerim yokolmuş,aşılama yapıcaz bu ay ,çok heyecanlıyım,dua et bana kıs olurmu?...olumunekankayizsmile
bu arada senden naber?..

aminnnn canım,geçmiş olsun bu arada

merhaba arkadaşlar ben de sizin gibi pkolu olduğumu sanıyordum yani bir doktor öyle demişti ve kilo vermemi söyledi ancak bir hafta sonra başaka bir doktora gittim o da pko yok dedi bu nasıl bişey?bildiğim kadarıyla kolay kolay yok olmuyo!adet zamanını bekle ilaç başlayalım dedi.aşılama yapacak çünkü hiç bir sıkıntı yok herşey normal.bu işlem zor mu acaba ve tutma yüzdesi kaç

X