Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

ya o soğan kürünü yapmak hep aklımada yemeğin içinde bile soğan sevmem içemem diye yamaya cesaret edemiyorum ama artık yapıcam sanırım.bu ay ilaçla korunuyoken fırsatı değerlendirip yapmaktan başka çarem yok
bozma moralini nabalım sabredicez malesef hayırlısı böle demekki bu arada sogan kürü yapabilirsin için temizlenir hem

kızlar bana cvp yazarsanız çok sevinirim
ben bu klomen tedavisinin 2,ayındayım ama,
eşiminde morfolojisi %5 nettede çok araştırdım
bazı drlar %5 ve üzeri iyi diyolar
bazı drlarda %14 ve üzeri diyolar
şuanki klomen uygulayan drum normal görüyo eşimin değerini
ama bundan önceki dr çok iyi değil aşılama ve tüp bebek sınırında demişti
sizde eşinize testler yaptırdıysanız morfoloji sizde kaç acaba kızlar ??

oyy canım ilk biz geldik he aklına

31 miona ne etki eder bilemicem canım 31 baya yüksek cıkmış:44:doktır ilaç vermedimi hayıt suyu die bişi var aktarda hazırda satılıyo o kadınların hormonlarını düzenliyo istersen onuda kullan canım eger kullanırsan yaparsan detaylı anlatırım:18:

soğanı yapamıyosan hayıt suyu iç sende canım oda kokuyo ama ben soanı yapamıyodum geri geliyodu agzıma midem kabule tmiyo soganı ama hayıtı zorlada olsa cok içtim çokta faydasını gördüm

biz yeni yaptırdık test ama morfolojisi die bişi yok kagıtta motilite die bişi var oda yüzde 72bizim :44:

mrb kızlar ben de sizin gibi malesef pko belasıyla uğraşıyorum gerçi bi kez hamile kaldım ama dış gebelik oldum tek tüpüm de alındı bu ayın 3. de laporoskopi ve histerskopi oldum sol tüpüm de polip bulundu tüpü tıkayan bide rahim de yapışıllık varmış oda halledildi bundan sonrası rabbime kalmış inşş en yakın zaman da nasip eder hayırlısyla bi evlat

adetim bugün bitti yarın soğan kürüne başlasam olurmu acaba kızlar belki bi faydasını görürüm ayrıca hayıt tohumuda iyi geliyomuş :44:
bide dr bana pko için glifor ve her gün aspirin verdi şimdilik bunları içiyorum....

Allah zamanı geldimi nasip ediyor canım işte inşllh bundan sonrası sorunsuz atlatırsınDoktor bize direk tüp bebek dediler.Ama ben bir defada olsa aşılama yaptırmak istiyorum belli olmazki.Oyzüden sordum tüp bebek ücretini bir iki sordukta biz karşılaştırma yapıyorum canım.

Hoşgeldin aramıza Allah inşlh yakın sürede nasip eder.Soğan kürüne iyi diyorlar ben yarıda bırakmıştım tadından:18:Ama soğanla başka kür yapmayın kürleri tek tek yapmak lazımmış

ya canım bende pko hastasıyım ama hiç bir şikayeti bende yok.fakat nedeni şekerde olabilirmiş.benim annem dahil tüm sülale şeker hastası fakat ne şeker yüklemesi yapıp baktılar nede şeker ilacı verdiler.pko hastasına şeker ilacı iyi gelirmiş mesela sana glifor vermişler oda şeker ilacı normalde.sende şeker hastalığı varmı?yani bu gliforu kullanırken sende şeker düşmesi olmazmı ki

31 miona ne etki eder bilemicem canım 31 baya yüksek cıkmış:44:doktır ilaç vermedimi hayıt suyu die bişi var aktarda hazırda satılıyo o kadınların hormonlarını düzenliyo istersen onuda kullan canım eger kullanırsan yaparsan detaylı anlatırım:18:

evet malesef çok yüksek çıktı hayıt suyu 3-4 ay önce içmiştim yarım şişe duruyor buzdolabında bu ay adetten sonra başlayım bari
dr ilç vermedi tekrar hormon test yapacak

günaydın kızlarr nasılsınzz ya bişi sorcam size bnm adetim geçeli bgn 27.günüm... duphaston kullanmıştım ya adet olmam için. ilaç bitti iki gün sonra yani salı akşamı afedersinz lavabodayken peçeteye pembe kan geldi az bişi. 3 gündür aynı şekilde iç çamaşırıma gelmiyo arada ecdeyken peçeteye geliyo her dafasındada değil.. nie bnm adetim hemen sökülmüyo geçen ayda böle oldu namazda kılamıyorum böle olunca kılmayıncada kendimi kötü hissediyorum öle işte sizce neden böleyim bennn(

hee rüyamdada doktoruma gttm bu yüzden bana test verdi gt wcde yap dedi. yaptım hemen ikinci çizgi diyorum bu testte gebelik olmayınca çift çizgi çıkıyo demekki doktora gösteriyorum hemen panikliyo hamilesn diyo dedim nasıl olur bn adet oluyorum olucam kan geliyo. dio düşük olabilir bi ilaç ismi veriyo onu al kullan hemen dio.. Allah hayır eylesn inşaAllah eşime diyorum test mi yapsam ne:))

canım benim aynısı banada oldu ilacı kullandım ilaç bittikten 12 gün akşamı böyle silince geldi 3-4 gün böyle oldu sonra çoğaldı 3-4 gün de öyle oldu dr kist var diye tekrar doğum kontrol hapı yazdım kullanmaya başladım ama hala kullanıyom ve hala adetim böyle peçete kan geliyo orkid kullanacak kadar çok değil hiç bi şey koymadan da olmuyo peçete biraz geliyo dün değil ondan önceki gün gecede içmeyi unuttum dün baktım kanama çoğalır gibi oldu dün akşam devam ettim içmeye böyle azcık geliyo içte adet başlayalı 2 aralıktı işte o günden beri böyleyim
bir kaç gün böyle sürer se yani benim gibi olursa özüre giriyo namazını kılabilirsin
bende rüyamda gördüm hamile imişim dr anlamamış ilaçla çocuğa zarar veriyormuşum

slm canım.. adet olmak için kullanılan ilaçlardan hemen sonra adet gelmiyo bu süre bittikten on güne kadar cıkabiliyo içerkende lekelenmeler olabiliyo bende öle cok namazımı bıraktım adet sanıp ama öyle değil sen onun lekelenme oldunu biliyosunya canım o özürden sayılıyo bende adet sökücü kullandım dün bitti ilacım 3 gündürde günde bi defa felan nokta kadar pembe leke görüyorum ama kılıyorum namazımı bugün birazdaha geldi şimdi kılmıcam namazımı sanki başladı adetim bakalım :44ff bu kadınalrın işi ne zor yahuu bu arada ben 5buçuk ay oldu adet olmayalınasıl sökülcek bilmem çivilemişin gb işede başladım koca gün çocukalrla kreşte valla belim kopuyobi sökülsede rahatlasam

sennde çok uzun sürmiş yaa.. bana kist yok dedi doktor tembel yumurtalar işte çalışmıyo.. akşama sökülcek gibi çoğaldı biraz daha bakalım hayırlısı..

kızz 5 ay ne demek şişmedin mi bnm bir ay geçti karnım şişti nasıl bide bel ağrısı sabahları uyuyamıyorm bnde. Allah yardımcımz olsunn valla zor

ya kızlar ilaçsız tüp bebek duydunz mu hç pcolulara öneriyolar ohss olma ihtimali ortadan kalkıyo klomen tarzı ilaçlarla yumurta gelişip toplanıyo hormon yemiyon maliyetide ucuz bi araştrsak bu konuyu

adetten sonra filinta gb olcam sanırım geldi şöle 5 ayın acısı cıksa içimden ne iyi olur

ya kızlar ne ağrım ne sızım ne bulantım hiçbir şeyim yok . kötü bişey yoktur dimi birden hamillelik sonlanmaz dimi ve o kadar da ilaçlar kullanıyorum tutunması için. içimi rahatlatın lütfen 03.01.2013 te randevum

ooo güzelim şimdi kızcam ama bi rahat ol bebeğinde rahat olsun ne güzel işte bulantın yok iyisin Allaha şükür keyfini çıkar hamileliğinin... illaki herkeste ağrı sızı bulantı olcak die bişi yok herşey yolunda inşaAllah sende sağlıklısın bi iki hafta sonra başlarsa bulantıların görürüm seni

valla sana rahat ol dicemde yawru ben bile seni düşünüyorum canım tedirginliğimiz normal ama böle evham yapma kendine bak bebişin uslu uslu sana tutunmuş annesi ne diye cocu yaramazlık et diye tetikliyosun değerin gayet iyi hatta ikiz bile olabilir dedik neden korkuyosun ki üzülme rahatlamaya çalış keyfini çıkar yat dört nala canım valla olsada bende yatsam kıpırdamıcam 9 ay

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…