Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

İşallah canım.
Ben izmirdeyim canım doktorum Türkiz Isparta ve izmirli arkadaşlarıma öneririm izmirde olan varsa bilgileri için özelime msj atabilirsiniz 4 ayda hamile kaldım daha önceki doktorumla zaman kaybetmişim ne kayıt tutuyodu ne ilgilydi onun adıda mustafa n. Alihanoğluydu kesinlikle onuda tavsiye etmiyorum

Türkiz Ispartayı tek geçiyorum en önemlisi çok tecrübeli bir doktor. Sürekli ümit aşılıyor ve çok ilgili.

bu ay da geçti galiba.ayın 11i yumurtlama günüm.kesin yumurtlasam bile eşim pzt şehir dışına çıkıyor.olursa mucize olur.belki erken yumurtlama olur belki spermleri 3 gün yaşar diyorum ama zor ihtimal

çok sağol cnm benim,ben ankaradayım..valla napcağıma etceğime ben de karar veremedim her yolu denemeiş biri olarak..sadece denemekten vazgeçmiycem,ama ne zaman olur onu biliyorum işte..

merhaba arkadaşlar bende pcos luyum 6 yıllık evliyim.5 sene önce kendiliğimden hamile kaldım ama daha 7 haftalıkken düşük oldu.sonra 1.5 sene düşünmedik.sonra olmamaya başladı..ve adetlerim inanılmaz düzensizleşti 6 ay bile olmadığım oldu ondan sonra öğrendim polikistik olduğumu..şuanda istiyoruz olmuyor.3 ay klomen kullandım bu ay serephone kullandım 3*1 adetim 9 gün gecikti yine hep olduğu gibi.4 tane test yaptım kimisinde sonradan 2.çizgi oluştu ama predictor aldım pahalı olanından dün yaptım.negatif.bugün kan verdim hiç umudum yok dün test negatif çıktığı için..6 sene oldu artık hayırlısıyla bi bebişim olsun istiyoruz..Allah hepimize yardım etsin..bizlere hayırlı evlatlar versin inşallah

canım umıtsızlıge kapılma benım arkdasımda hıc bır sıkıntı yoktu ama ıdrarda cıkmadı gebelıgı kanda cıktı moral cok onemlı unutma:)

canım yuregıme su serptın ınan rabbim kucagına almayı nasıp etsın ınsaallah ve tabıkı darısı bız bebek ısteyenlere :)

canım yuregıme su serptın ınan rabbim kucagına almayı nasıp etsın ınsaallah ve tabıkı darısı bız bebek ısteyenlere :)

canım umıtsızlıge kapılma benım arkdasımda hıc bır sıkıntı yoktu ama ıdrarda cıkmadı gebelıgı kanda cıktı moral cok onemlı unutma:)

sudunyasi çok teşekkür ederim hayırlısı olsun...rabbim nezaman bağışlayacağını bilir..eğer imtihanımız çocuksuz bi yaşam geçirmekse bile isyan etmeyelim..ama yinede hayırlısıyla bebişlerimiz olsa çok iyi olur :)

kızlar az önce kan tahlilimin sonucu çıktı yine negatif artık kan vermekten utanır oldum ama üzülmedim bekleyiş zor ama napalım..ben elimden geleni yaptım rabbim hayırlısını nasip etsin..çarşamba bidaha doktora gidicem..bakalım yine seropheneye devammı yine..korkuyorumda ama napayım

hayırlsı be canım herşeyin,vücut bi kere betahcg salgıladı mı korkma....şimdi yada sonr,tedavili ya da tedavisiz yine görcez o güzel günleri Rabbimin izniyle inşallah..

hepinize cok teşekür ederim başkasının evinden giriyorum nete o yüzden tek tek yazamıyorum hepinizi coooooooooooooooooooooooooook seviyorum iyki varsınızzzzzzzzzzzz

ben 10gün anneme kaçtım güya kafa dinemeye ama ..................neyse boşverin....

döndüm ama kayınvaldemde kalıyorum kayın valdem görümceme bakıyo bizde babamla kalalım dedik adamcaz yanlız kalıyo olmuyo yani anlıcanız mudanyadayım bi süre yokum allaha emanet olun hepinizi coooooooooooooooooooooooooooook seviyorum

yeni katılan arkadaşlarımda hoşgelmişler rabbim hepimize bol bol cocuk versin

bu arada bi hamile haberi daha aldım cok lazım gb herkez bana haber veriyo

neyse hepinizi özlücm beni unutmayın dönücem mucuksssssssssssssssssssssss

düşünmeyeceğim dedim ama yapamıyorum.ne yapacağımı da bilemiyorum.ben biraz isyankarım aslında .ne bileyim elimde değil.ha bir de bir şey anlatacağım.insanlar ne kadar da bencilmiş.
yakın bir arkadaşım benden sonra evlendi ama hamile şu an .
benim derdimi de biliyor.
bir gün sohbet ediyorduk.yani sen çocuk olmazsa TÜP BEBEK İSTER MİSİN dedi imalı bir edayla.
kolayca çocuk sahibi olanlar ne kadar da düşüncesiz.
veya evlat edinmek çok güzel bir şey fakat özelliklekadın programı sunucularının çocuğun olmuyorsa evlat edin demeleri de bencilce bence.evlat edinmek bir tercih ama çocuğu olmamak zaten çok üzücü bir şey.çocuk sahibi olmayı her kadın ister o nedenle böyle basit ifadeleri yanlış buluyorum.

insanlar hiçbirşeyi yaşamadan bilemez,ateş hep düştüğü yeri yakar...bizlerin sınavı buymuş,Rabbim beterinden korusun..çarelerimiz vr çok şükür,ha öyle ha böyle elimizdne geleni yapıyoruz..kafana takma,takınca da bikaç densizi boz insna öyle bi rahatlıyo ki..bak mesela,benim bi ark.menagon tedavisiyle bebek sahibi oldu fakat emziremedi;başladı ben eksik miyim,diğer kadınalrdan ne farkım var demeye?1 dedi 5 dedi 10 dedi,bi de sorunumu biliyor yani..kendimi tutamadım dedim ki:ben napıyım dedim,tüp dahil herşeyi denedim olmadı dedim,şükret mamayla da olsa besleyecek bir evladın var dedim..o oldu,bi daha tık yok.. :26:

Aynı şeyleri yaşamayan malesef halden anlamıyor.Allah aratmasın inşallh hepimiz kısa sürede anneliği yaşarız.Sabredip dua etmekten başka çare yok.Allah büyüktür

slm arkadaşlar ben aranızda yenyim.4 yıllık evliyim. 3 yumurtama ve 2 aşılama tedavisi gördüm malesef gebe kalamadım şükür hiç bi sorunumuz yok sadece pkos um var ama o da engel değil.yani benmkide SEBEBİ AÇIKLANAMAYAN İNFERTİLİTE.hakkımızda hayırlısı inşllh enkısa zamanda anne oluruz hepimiz.tedavileri değilde bebişlerimizi konuşuruz:)ben dün EUROFERTİL TÜP BEBEK MERKEZİNE FUAT ALİ beye giittim çok motive edici.kist göründü FOLBİOL GİNERA VE GLUKOFAJ VERDİ kilo vermemi söyledi ve 1 ay sonra tekrar gdicem benm gbi olan anne ve anne adyalarının deneymlerini paylaşmk isterm bizi bizden başka anlayan yoooooookkkkkkkk

haziranın başından bu yana aslanpencesi kaynatıp içiyorum 10 gündür bal tarçın çörek otu karışımı kullanmaya başladım son adetimin üzerinden 44 gün geçti ama hala adet olamadım ( hani adetleri düzenliyodu bunlar? hamileyim desem.. hiç sanmam. doktorlardan da otlardan da ümidimi kesmek üzereyim...

merhaba arkadaşlar bende yeniyim 4 yıldır evliyim hiç korunmadık ama hamilelik oluşmadı...

27 yaşındayım 8 ay dır tedavi oluyoruz ama sonuç yok...adetlerim genç kızlığımdan beri çok düzensiz...

serobhene diye ilaç kullandım yumurtalarım oluştu 12.mm 14.mm yukarı cıkamadı büyüklüğü 3 ay denedik olamdı...
bu ayda işte 3 ay 25 26 temmuz gibi hastalanmam lazım doktor o yumurtalardan bişeycik olmaz dedi ama yinede gün aşırı çalışın dedi bakalım bekliçez...

zaten hastalığın 5 yada 9 da rahim filmi çekilecek...
narkozlu 420tl narkozsuz 350 tl..
bundan sonrayıda iğneler başlıcak yani aşılama oluyor sanırım onunda bir aylık tedavisi oda tutarsa 800tl kusurlardaymış.......

allah daha fazla bizleri bekletmesin kendini bilmezlerin eğlencesi yapmasınnnn ......amin.

CNM SENDE TIPKI BENM GBİYMŞSİN bende 4 yıllık evlym ve bzmde olmadı ama malesef başarısız 3 yumurtlama 2 aşılama geçirdm bence hiç orda burda vakt geçrme ben çok pişmanm boşa geçti 4 yıl tabi hayrlısı şimdi konya eurofertile başladım sende hiç vakit kaybbetme HER NEREDEYSEN KONYA EUROFERTİLE GELLLLLLLL.çünkü doktorum kendnden çok emin ve bende artık inanıyorumki bu yıl hamile kalacağım tabi fuat ali bey sayesinde...istersen netten araştır bi bna inanmazsan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…