Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

geçmiş olsun.umarım tez zamanda sağlıklı bi bebeğin olur.dediğim gibi doktor sonuçlara bakmadı bile.bişeyin yok senin dedi.zaten kendisiyle bilahare ilgilenicem :) pazartesi başka bi doktora gideyim de.maalesef ilgili bi doktor bulmak çok zor hale geldi :KK43:

hakkında hayırlısı iyi bir doktor bulmak hakkaten zor hangi ildesin

görümcemin ikinci çocu oldu dün sabah ezanıyla ... tarifi yok yaşadıklarımın anlatmaya gücüm bile kalmadı şimdi görev zmanı içime bi kaya otururp gemliğe gidicem eşim ore gelicek gelinim eşim görevimi yapıcam.... yoruldum çok yoruldummmmm...... dün mudanyaya gitik eşimin annesine kalalım die gecenin 2sinde geldi haber doguma gidiyo die eşim vayın valdemi götürmek için onu beni aldı hastaneye gittik 3 yaşında bi oğlu daha var annem görümceme bakıcak bizde çozuga .... öle hızlı kullandıki eşim onun o telaşı .... ben agladım sesssizce öle o heycanı ben yaşatamadım eşime yaşatamıyorum belkide hiç yaşatamıcam... canım acıyo cok acıyo ama kimsem yok bunu anlıcakk... boğazımda bi düğüm kaçtım her köşede aglıyorum..... hastaneye gittik kayınvaldem görümcemin yanına girdi biz cocu alıp bize götürdük... sabah namaz kılarken haber geldi dogdu die... eşim telefonda aldı haberi yüzünü gördüm o sevinmekle acı arasında kalışını gördümm ...maşallah diyebildi telefonda gözümüz aydın dedi... ona baktım agladım oda agladı... konuşamıyorum onunla içim acıyo anlatamıyorumki..... sabah 8de büyük olan bizde kalan cocucgu uyandı giydirdik parkta kahvaltı yaptırdık 10bucuk gb hastaneye girdik ... odanın kapısında ölmek istedim o andan sonra bi an dahi yaşamamak görmemek artık gerisini.... sonra girdik odaya bi melek bi anne .. işte o mucizevi olayy.. yine benim değil .. yine bizim değil... aile benim ama mutluluk çalıntı gb.... çok güzel bebek çok güzel şimdi saatlerce yazabilirim güzelliğini... ama içimdeki burukluğu ,içimdeki yarımlığı anlatamam size.... 4e kadar o hastane odasındaydık biri anlarmıki halimdn üzülürmüsün eve git dermi demez... yengesi der der kucana verirler bebegini.. görmeye her gelen acır gb bakar suratına allah sanada versin diyip bi sadaka atar suratına.. eg basını özge eg basınıııııııııııı kaldırma bakma bakma ki kimse anlmasın yüzündeki acıyı ... sonra 5 gb hastaneden taburcu oldu onlar evine gitti biz evimize geldik...sabah eşim yola gitti şimdide gemlik limanındaymış gelirsen gidelim dedi.. tamam dedim... hazırlanıp gemliğe gidicem kalıcaz sanırım annenme kaçmak istiyorum bu sıralar ama ordada ablam var 2 kızıyla .... yanlız kalmak istiyorum yanlızzzzzzzzzzzzzzzzzzzz.... kendimi bile bırakıp kaçmak istiyorum... bu hayat benim olmaz ben bu hayatı yaşamak istemiyorum istemiyorum istemiyorummmmmmmmmmmmmmmmm

isyan etmiyorum etmiyorum etmiyorummmmmmmmmmmmmmm allahım nolurrrrrrrrrrr nolurrrrrrrrrrrrrrrrr nolurrrrrrrrrrrrrr die yalvarıyorum baska hicbisi yapmıyorum yapmıyorum ................:KK14::KK14::KK14:

hoşçakalın gelmicem bi süre allaha emanet olunnn:KK43::KK43::KK43:
canım üzme okadar kendini daha çok gençsin bebişin olduğunda korkularının gersiz olduğunu anlıyacaksın bak ne güzel iyi bir doktor bulmuşsun

ankaradayım ben.gaziye gidicem pazartesi inşallah

ben de ankaradayım,sana başkent hast.hulusi bülent zeyneloğlunu tavsiye ederim,sgk anlaşması da var.ben de tavsiyeyle tanıştım,41 yaşında arkadaşımı da götürdüm;arkadaşım tek yumurtayla negatif tüp bebekten sonra hulusi beyle tedaviye başladı ve ilk aşılamadan hamile kaldışimdi 13.haftasında...ben de ona devam ediyorum,kilo vermeden bi tedaviye başlamayalım dedi...gazi de de raporumu çıkartmıştım,ordakiler de gayet iyiler..Rabbim bizi vesile olacaklara yönlendirsin inşallah,herşey gönlünce olsun...

ben de ankaradayım,sana başkent hast.hulusi bülent zeyneloğlunu tavsiye ederim,sgk anlaşması da var.ben de tavsiyeyle tanıştım,41 yaşında arkadaşımı da götürdüm;arkadaşım tek yumurtayla negatif tüp bebekten sonra hulusi beyle tedaviye başladı ve ilk aşılamadan hamile kaldışimdi 13.haftasında...ben de ona devam ediyorum,kilo vermeden bi tedaviye başlamayalım dedi...gazi de de raporumu çıkartmıştım,ordakiler de gayet iyiler..Rabbim bizi vesile olacaklara yönlendirsin inşallah,herşey gönlünce olsun...

çok teşekkür ederim tavsiyen için.ben bi bakayım randevu alayım.şimdi heyecanlıyım biraz.bi an önce tedaviye başlamak istiyorum.beklemekten yoruldum.artık eşimle de konuşamaz olduk bu meseleleri :KK43:

ben istanbuldayım burada olsaydın doktor tavsiye edebilirdim

ist kıme gıdıyosunuz bende ıstdayımda:) bnım doktorumdA asılama ucretı cok yuksek .özel muayene oldugu ıcın.asılama ıcın yer bakıyorum 1 yer kafamda belırlendı ama fıkır almak ısterm..

ist kıme gıdıyosunuz bende ıstdayımda:) bnım doktorumdA asılama ucretı cok yuksek .özel muayene oldugu ıcın.asılama ıcın yer bakıyorum 1 yer kafamda belırlendı ama fıkır almak ısterm..

prof dr cemil akgül bakırköyde netten açık adresini alabilirsin eşide doktor 16 yıl sonra eltimin ikizleri oldu burda

prof dr cemil akgül bakırköyde netten açık adresini alabilirsin eşide doktor 16 yıl sonra eltimin ikizleri oldu burda

benımde doktorum bakırkoyde canım benım doktorumda asılama 2.500 profosorle bırlıkte calısıyor buda profosor asılama yuksektır bundada :KK31:genede tesekkur ederım canımm

kızlar slm merak ettim ankaradaki hulusi bey e bir ara gitmek istedim ama raporlu bile yüksek geldi tüp bebek fiytı bilgi alan varmı ne kadara çıkıyor cebimizden yaklaşık

ben yeni tüp bebek den negatif aldım zekAİ TAHİRDE yine oraya gidecegim galiba orda has. ücreti ilaçlar yol parası dahil 1.000 lira buldu uygun yani

kızlar slm merak ettim ankaradaki hulusi bey e bir ara gitmek istedim ama raporlu bile yüksek geldi tüp bebek fiytı bilgi alan varmı ne kadara çıkıyor cebimizden yaklaşık

ben yeni tüp bebek den negatif aldım zekAİ TAHİRDE yine oraya gidecegim galiba orda has. ücreti ilaçlar yol parası dahil 1.000 lira buldu uygun yani

valla gizcim,3500-4000 civarını huluyomuş ilaç kullamına bağlı olarak,ama devletten rapor hakkın varsa epey düşüyor..ben bizzat gidip görüştüm,aklıma da yattı.ama insülin dirancim ve kilom olduğu için,hulusi bey 6-7 ay sonra görüşelim dedi..çok poz,t,f enerji ve güven aldım hulusui beyden, bi arkadaşım ki 41 yaşında başka yerd ebaşarısız tüpten sonra,aşılamayla hulusi bey de hamile kaldı tabi nasip herşeyden önce...2.kez zekai tahir de yaptırma bence,araştıralım hem ara vermiş olursun biraz...bi ark.laborant,o da gen-art ve gata nın çok iyi olduğunu söylüyor laboratuar olarak..

çok teşekkür ederim tavsiyen için.ben bi bakayım randevu alayım.şimdi heyecanlıyım biraz.bi an önce tedaviye başlamak istiyorum.beklemekten yoruldum.artık eşimle de konuşamaz olduk bu meseleleri :KK43:

gelişmelerden haberdar et mutlaka canım,Rabbim hakkında hayırlı olcak yere yönlendirsin seni ...

valla bugün gidemedim maalesef.eşimle gergin anlar geçirdik.biraz uzaklaşalım diyor.bi haftalık bi tatil iyi gelecek sanırım

valla bugün gidemedim maalesef.eşimle gergin anlar geçirdik.biraz uzaklaşalım diyor.bi haftalık bi tatil iyi gelecek sanırım

bence de en iyisi git kafan dağıt,relax ol ilaç o,bu,şu,gün hesaplama düşünmeden yaşa...eşinle her anının tadını çıkar..boşver dr.lar kaçmıyor ne de olsa:)

eşim dedi gel bi tatile gidelim diye.bende de su korkusu var.beni denizde boğma planları mı yapıyor ne :)

Kızlarrr ben hamileyim pko hastasıyım size ümit vermek için yazıyorum sakın ümudinizi kaybetmeyin ben hiç kendiliğimden yumurtlayamazdım dr um sağolsun ilaçlarla bunu başardı şuan daha çok yeni rabbim devamınıda sağlıkla gösterir işallah. Gönlümden geçen arayan herkesin kucagını boş bırakmasın rabbim. Nolur ümitli olun inancınizi kaybetmeyin

Son düzenleme:
bende korka korka bu hale geldim 5 sne biticek temmuzda 6 sene olucak zman su gb akıyo deselerdi 6 sene çocun olmucak dayanamazdım dahada ne zaman olur allah bilir yada olcakmı acaba çok zor çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk:KK14::KK14::KK14:

adet günün beklemeden test yapmyın lütfen umutla yaşamak bile güzell yapmayın bekle idrarda çıkmamış olabilir üzülme nolurrr:KK19::KK14:

hg aramıza canım rabbim şifa versin inşallah hayıt suyu, incir, sogan kürleri var onları incele istersen cnaım :KK16:

bizimde olunca bizde unutucaz bu günleri onalrada kızma benimde çok gücüme gidiyo ama nabalım onlarda bizle birlikte üzülsünlermi bizi bizden başka kimseler anlayamazzzzzzzzzzz:KK47::KK47::KK47: görümcemin günelri dogurdu dogurcak bugünelrde gecen gece bi aglama krizim geldi ben olmalıydım şimdi karnı burnunda bekleyen gün sayan dieee eşim susturamadı baktım gözleri doldu başladık hayal kurmaya ismi şu olcak bu olcak şöle der bana böle derdie eşimde malesef hayal kurmay abşladı eskiden belli etmezdi şimdi oda çok istiyo üzülüyo çok acı çok acı onu baba edememk çok acıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:dayanamıyorummm koskaca 5 yıl bitti 6 sene olucak :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:
İnşallah bizlerinde yüzü gülecek canım:KK31::KK19:
miraç kandiliniz mubarek olsun dualarınızda bu kardeşinizede yer verin rabbim hayırlı dualarınızı kabul eylesin iyi kandillerrrrrrrrrrrrrrrr:KK3:
canım benim seninde mübarek olsun gerçi kutladık telden biz:KK34:dualarımız kabul olur inşallah:KK16::KK54:
CANLARIM SLM MALESEF NEGATİF AMA İNANIN fazla aglayıp yıpratmadım kendimi demekki kuzumun zamanı gelmemiş tekrar deniyecegim 11. ayda bakalım
Geçmiş olsun canım inşallah bir dahakine tutarda güzel haber alırsın:KK16::KK34:
çarşamba doktora gittim ilk defa fakültenin tüp bebek bölümüne 3teydi randövüm 4bucuk gb girdim:KK47: 1buçuk saat bekledimmm ama olsun o kadar tatlı o kadar ilgiliydiki neşe hanım allah razı olsun özelden bin kat iyiydi harikaydı anlattım içimi döktüm dinledi espiler yaptı anladını söledi beni cok iyiyidi ulrasyonla baktı simır tessti dedi onun için alttan salgı aldı sanırım o ne bilmiyorum anlamadım ama:44: sonra kızamık testi yuapalımdedi ben onu yapmıştım dedim 1 sene önce burda hemen pcden buldu testi evet yapmışın gerek yok dedi rahim filmi dedi oda var dedim onuda getir bakayım dedi sonra eşinin testleride iyi dedi hormanalrda da bişi yok tek sorun pco biliyosun kendiliğindende olabilir ama olmamış demekki biz denixcez dedi 4 aşılama yaptım ama devlet tüp bebek için 2 kere iğneli aşı şartı varmış o zman burda önce iğnelşi aşılama yapalım dedi tamam dedim seni hiç koşturmucam herşeyin var zaten 5 senedir yorulmuşşsun koşturmuşşsun dedi hemen aşılama ya geçelim dedi ve adet olunca arıcam aşılama yapıcaz çok mutlu oldummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:nazar:

görümcemin ikinci çocu oldu dün sabah ezanıyla ... tarifi yok yaşadıklarımın anlatmaya gücüm bile kalmadı şimdi görev zmanı içime bi kaya otururp gemliğe gidicem eşim ore gelicek gelinim eşim görevimi yapıcam.... yoruldum çok yoruldummmmm...... dün mudanyaya gitik eşimin annesine kalalım die gecenin 2sinde geldi haber doguma gidiyo die eşim vayın valdemi götürmek için onu beni aldı hastaneye gittik 3 yaşında bi oğlu daha var annem görümceme bakıcak bizde çozuga .... öle hızlı kullandıki eşim onun o telaşı .... ben agladım sesssizce öle o heycanı ben yaşatamadım eşime yaşatamıyorum belkide hiç yaşatamıcam... canım acıyo cok acıyo ama kimsem yok bunu anlıcakk... boğazımda bi düğüm kaçtım her köşede aglıyorum..... hastaneye gittik kayınvaldem görümcemin yanına girdi biz cocu alıp bize götürdük... sabah namaz kılarken haber geldi dogdu die... eşim telefonda aldı haberi yüzünü gördüm o sevinmekle acı arasında kalışını gördümm ...maşallah diyebildi telefonda gözümüz aydın dedi... ona baktım agladım oda agladı... konuşamıyorum onunla içim acıyo anlatamıyorumki..... sabah 8de büyük olan bizde kalan cocucgu uyandı giydirdik parkta kahvaltı yaptırdık 10bucuk gb hastaneye girdik ... odanın kapısında ölmek istedim o andan sonra bi an dahi yaşamamak görmemek artık gerisini.... sonra girdik odaya bi melek bi anne .. işte o mucizevi olayy.. yine benim değil .. yine bizim değil... aile benim ama mutluluk çalıntı gb.... çok güzel bebek çok güzel şimdi saatlerce yazabilirim güzelliğini... ama içimdeki burukluğu ,içimdeki yarımlığı anlatamam size.... 4e kadar o hastane odasındaydık biri anlarmıki halimdn üzülürmüsün eve git dermi demez... yengesi der der kucana verirler bebegini.. görmeye her gelen acır gb bakar suratına allah sanada versin diyip bi sadaka atar suratına.. eg basını özge eg basınıııııııııııı kaldırma bakma bakma ki kimse anlmasın yüzündeki acıyı ... sonra 5 gb hastaneden taburcu oldu onlar evine gitti biz evimize geldik...sabah eşim yola gitti şimdide gemlik limanındaymış gelirsen gidelim dedi.. tamam dedim... hazırlanıp gemliğe gidicem kalıcaz sanırım annenme kaçmak istiyorum bu sıralar ama ordada ablam var 2 kızıyla .... yanlız kalmak istiyorum yanlızzzzzzzzzzzzzzzzzzzz.... kendimi bile bırakıp kaçmak istiyorum... bu hayat benim olmaz ben bu hayatı yaşamak istemiyorum istemiyorum istemiyorummmmmmmmmmmmmmmmm

isyan etmiyorum etmiyorum etmiyorummmmmmmmmmmmmmm allahım nolurrrrrrrrrrr nolurrrrrrrrrrrrrrrrr nolurrrrrrrrrrrrrr die yalvarıyorum baska hicbisi yapmıyorum yapmıyorum ................:KK14::KK14::KK14:

hoşçakalın gelmicem bi süre allaha emanet olunnn:KK43::KK43::KK43:
:KK43::KK43:Benimde canım sıkkın biraz haksever bu yazınıda okuyunca benide ağlattın seni anlıyorum ama Allah tan başka kimse derdimize derman veremez doktorlar felan var ama öncelikle Allahtan.İnşallah Allah merhamet ederde hepimize o güzel duyguyu tattırır canım:KK5::KK5::KK43:
Kızlarrr ben hamileyim pko hastasıyım size ümit vermek için yazıyorum sakın ümudinizi kaybetmeyin ben hiç kendiliğimden yumurtlayamazdım dr um sağolsun ilaçlarla bunu başardı şuan daha çok yeni rabbim devamınıda sağlıkla gösterir işallah. Gönlümden geçen arayan herkesin kucagını boş bırakmasın rabbim. Nolur ümitli olun inancınizi kaybetmeyin

Allah hayırlı etsin canım:nazar: darısıda bizlere olur inşallah:KK16:

Allah tamamına erdirsin,kucağna almayı nasip etsin inşallah...nasıl bir tedavi süreci izlediniz peki,kaç kilosun,şeker veya insüin direncin var mı?ay çok soru sordum ,kusuruma bakma..heyecan yaptım seni okuyunca:)

Allah tamamına erdirsin,kucağna almayı nasip etsin inşallah...nasıl bir tedavi süreci izlediniz peki,kaç kilosun,şeker veya insüin direncin var mı?ay çok soru sordum ,kusuruma bakma..heyecan yaptım seni okuyunca:)

İyi dileklerimiz icin hepinize teşekkür ederim canlarım cevaplarım her sorunuzu hiç önemli degil tatlım ilklerde klomen kullandım hep ama işe yaramadı bir kaç ay en son ay farklı bir ilaç kullandı bünyem o ilaca çok güzel cevap verdi ve 3 yumurtam
Oldu yumurtslarımın 20mm olduğu gün çatlatma ignesi vuruldum adetin 21. Günü progestran tahlili yapıldı değer çok yüksek çıktı yani oluşan ymurtalarım çok kaliteliydi. Doktorum hamile olabilrsin deger cok yüksek isalla yanılmayız dedi. Dahada heycanlandım sabırsızlandıgım için adetime 4 gün kala kan testi yaptırdım 63,35 çıktı birde dün yaptırdım yani 4 gün sonra 481 e yükselmiş gudişat iyi allahıma şükürler olsun.

Bu arada 74 kg ile hamile kaldım insülin direncim var tatlım kiloluyumda simdi yediklerime cok dikkat ediyorum cok kilo almamak icin ergenliğimden beri hiç düzgün adet olamazdım 3 ayda bir bazen 2 ayda bir bazen uzun bir sure gelmezdi
İlacla gelirdi hic düzenli olmadı

Rabbim en kısa zamanda sizlerinde kucaklarını doldurur işallah :KK19:

Son düzenleme:
İyi dileklerimiz icin hepinize teşekkür ederim canlarım cevaplarım her sorunuzu hiç önemli degil tatlım ilklerde klomen kullandım hep ama işe yaramadı bir kaç ay en son ay farklı bir ilaç kullandı bünyem o ilaca çok güzel cevap verdi ve 3 yumurtam
Oldu yumurtslarımın 20mm olduğu gün çatlatma ignesi vuruldum adetin 21. Günü progestran tahlili yapıldı değer çok yüksek çıktı yani oluşan ymurtalarım çok kaliteliydi. Doktorum hamile olabilrsin deger cok yüksek isalla yanılmayız dedi. Dahada heycanlandım sabırsızlandıgım için adetime 4 gün kala kan testi yaptırdım 63,35 çıktı birde dün yaptırdım yani 4 gün sonra 481 e yükselmiş gudişat iyi allahıma şükürler olsun.

Bu arada 74 kg ile hamile kaldım insülin direncim var tatlım kiloluyumda simdi yediklerime cok dikkat ediyorum cok kilo almamak icin ergenliğimden beri hiç düzgün adet olamazdım 3 ayda bir bazen 2 ayda bir bazen uzun bir sure gelmezdi
İlacla gelirdi hic düzenli olmadı

Rabbim en kısa zamanda sizlerinde kucaklarını doldurur işallah :KK19:

canım çok sağol verdiğin bilgiler için,hangi şehirdesin doktorun kim?herşey çok yolunda olsun her zaman ,meleğini sğsalim kucağına al inşallah...ben yeni öğrendim,pko ve insülin direncim olduğunu..ben de 74 kiloyum,herzaman düzenli adet görürüm..tüp bebeğim tutumuştu,5 haftalık düştü ama:KK43: hakkımızda hayırlısı olsun diyorum artık,herşeyi deneyip olmayınca insan çok ümitsizliğe düşüyo ama ben toparladım kendimi epey artık çok iyiyim hele de sizden gelen haberleri okuyunca...

X