Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

Aramıza hoşgeldin canım.İnşallah çok uğraşmadan hepimizin bebeği gelir.Allah yardımcımız olsun

genç kızlığımdan beri çekiyorum bu derdi
hep düzensiz adetler
evlendim yıne aynı
tam 1 yıl önce çocuk istemeye başladık
ve nisanın sonu itıbarıyle glukofen kullandım
ve şuan 4 haftalık hamileyim
Allahıma binlerce kez şükürler olsun
pkonun en büyük çaresi bu metformın içerikli ilaçlar
darısı tüm isteyenlere

Hayırlısı olsun tatlım bebeğini sağlıkla kucagina almanı dilerim umut ildu bana bu yazdıkların :)

Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin bebeğini. bişi merak ettim. ben de metformin kullanmayı düşünüyorum. bu ilaçlar iştah kesip kilo verdiriyo mu? ben zaten iştahsız ve zayıfım..

Selam arkadaşlar ben bugün dr gideceğimi yazmıştım. eğer yumurtalrım büyüdüyse çatlatma iğnesi vurulacaktım.
ama yumurtalarım hiç büyümemiş ve kiste dönüşmüş hepsi. dr tüp bebek merkezine gidin dedi.
mahfoldum o an orda. yerin dibine giresim yok olasım geldi
izmire tüp bebek merkezine gidicez artık. ama önce bir profösör önerdiler ona gidicez. prof.dr.erol tavmenger.

Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin bebeğini. bişi merak ettim. ben de metformin kullanmayı düşünüyorum. bu ilaçlar iştah kesip kilo verdiriyo mu? ben zaten iştahsız ve zayıfım..

evet canım kiminde çok kiminde az
benım de kestı biraz 1.5 aydır kullanıyorum 3 kılo verdim ben de
ben de zayııfm
hala daha devam ediyorum kullanmaya

selam kızlar.yazamadm uzun zamandır.gizden haber alan varmı.hakseversim sağlı olsun canım .diğer kızlar napıyosunuz neler yaptınız.ben bu gün aşılama oldum .1 saat falan yattım hastanede şimdi işteyim .bakalım hayırlısı umudum yok ama en azından bir adım daha attığımız için mutluyum

hayırlısı olsun canım tee 1 ay sonraya vermişler sanada gün görüyo musun hayırlısı bakalım inşallah hemen gelir bebişlerimizde gerek kalmaz

tam sana göre topiğe hg canım merabalar süper tanıtmışın kendini eşindede sorun yoksa tüplerinde açıksa yaşın daha genç nie hemen tüp bebeğe geçiyosunuz sadece yumurta takibi yapılmış aşılama bile yapmamışsını 3kere aşılama sonra tüp bebek yapsanız daha iyi değilmi tüp ebbek daha kesin aama yıpratıcı bi dönem insallah gerek kalmadan gelir bebeğiniz

hg aramıza rabbim bebğini size bagışlasın kucana sağlıcakla al inşallah

nie öle dediki hemen bazen öle olabiliyo yani adet olunca atardın bidahaki aya gene öle olcak die bişi yokki hemen öle kestirmesi saçma olmuş hayırlısı olsun hakkınızda rabbim kolaylık versin üzülme canım daha kötülerini düşün ve hamdolsun de başka çaremis yokki

nerdesin canım sen yaa kaybolmayın ortadannnn cokk hayırlısı olsun inşallah tutar aşılaman canım hadi hayırlısı

nie öle dediki hemen bazen öle olabiliyo yani adet olunca atardın bidahaki aya gene öle olcak die bişi yokki hemen öle kestirmesi saçma olmuş hayırlısı olsun hakkınızda rabbim kolaylık versin üzülme canım daha kötülerini düşün ve hamdolsun de başka çaremis yokki

bende bilmiyorum eşimde cok sinirlendi. 3 ay önce bütün kistler temizlenmişti şimdi yine tekrarlamış.izmirde prof erol tavmergen e gitcez bundan sonra bu hafta kendimi toplayayım bide. hayırlısı artık be canım Allah ım yardımcımız olsun.

kızla ben de bu ay 10 gün bal tarçın çörek otu kürü yaptım. prolaktini yükselttiği ile ilgili bişiler okudum. bende de tüm belirtiler var. halbuki başlamadan önce bakmıştım, hiç rastlamadım prolaktinle ilgili bilgiye. yükseldiğinden şüphelenince araştırdım. cidden yükseltiyomuş. bilginiz var mı??offfffff bi prolaktin eksikti ya

arkadaşlar rahim filminden sonra 1 ay korunduk.bu ay 8. gün çalışmalara başladık.ama çok tuhaf şeyler hissediyorum.baş dönmesi falan.ne bileyim saçmalıyor muyum?sanki bu ay olacak gibi.ayrıca 9. gün sanki içimde bir şeyler oluyormuş gibi hissettim.
hani filmden sonra şans artar dediler ya.

tesekkür ederim cnm...inşallah bizler de bebişlerimize kavusuruz...

Allah hayırlı etsin ve sağlıkla kucağına alırsın inşallah darısıda bizlere olsun
İnşallah tedavin olumlu geçerde kısa sürede bebeğine kavuşursun canım

Evet canım amin inşallah hayırlısıyla kavuşuruz bebeklerimize.Sen tüp bebek bölümünden randevu aldın değilmi :44:
İnşallah bebeğin seninledir hakkımızda hayırlısı neyse o olsun

Canım nerelerdesin uzun zamandır yoksun bende eskisi gibi giremiyorum artık umarım iyisiindir ve güzel haberlerle gelirsin inşallah

canlarım slm uzun süredir giremiyorum ben tüp bebek transferim oldu 4 günüm haftayaperşembe test yaptıracagım geçmişi okuyayayım bakalım hamiş varmı

canlarım slm uzun süredir giremiyorum ben tüp bebek transferim oldu 4 günüm haftayaperşembe test yaptıracagım geçmişi okuyayayım bakalım hamiş varmı

evet canım uzun zamandır yoktun özledik seni valla
inşallah hayırlısı ile hamile kalırsın canım benim

çok teşekkür ederim canım
umut olurum diye yazdım durumumu
ALlahım tüm isteyenlere tez zamanda tattırsın bu duyguyu
ben ve cümlesi de sağlıkla kucağımıza allaım bebeklerimizi inşalah

Son düzenleme:

Merhaba canım bu bal tarçın çörekotu kürü nasıl yapılıyor ve yumurtaların iyi gelişmesi için mi? Ben bu ay tüp bebek tedavisine küçük kistlerim olduğu ve yumurtalarımın gelişiminin çok az küçük olduğu için başlayamadım beslenmeyle ilgili bilgin varsa paylaşabilir misin?

cnm merhaba sana da, bal tarçın çörekotuna adetin 2. günü başlıyosun, çoğu kişi 12. günü bırakıyor. yumurtalar çatlama günü bizde belli olmadğı için ben sürekli içiyorum valla:) sonuç hepsi vücuda yararlı şeyler..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…