Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

merhaba kızlar bende aranıza katılmaz istiyorumbir pkolu olarak.. bu ay glifor folik asit bebe asprini ve tarlusal a başladım.. günde 6 ilaç içiyorum. 2 ay önce düşük yaptım. haziranda göbüşümü bebişle doldurmak için doktorumun yardımıyla devam ediyorum.. bu arada bir hafaya kadar edt olucakmışım bende diyorumki adet olunca incir kürüne başlayayım. akşamları sadece 2-3 tane kuru incir yiyiorm ama tam anlamıyla kürü uygulamıyorum bçylede bir faydası olmazmı acaba?

canım aramıza hoşgeldin yazmış olduğun bu mesajdan hissettiğim kadarıyla umutla ve beklentiyle dolusun. bunu yapama.haziranda bebiş istiyorum demişsin deme.kendinde böyle beklentiler yaratma.beklentin ne kadar büyük olursa hayal kırıklığında o kadar büyük oluyo. tedbirini al taktirini Allaha bırak.kısacası akışı bırak yanii... belki çok karamsar düşündüğümü söyleyebilirsin ama yaşadım biliyorum 7 aydır bebek için uğraşıyom ama...

canlarım ben geldimmm... aşılamanın 14. günü yaptırdığım sonuç negatiffffff:KK43:( çok kötü oldum hastanelik oldum o kadar.. herneyse bgn aşılamanın 19. günü ama ben hala adet olmadm. progestanda kullandm biteli 6 gün olcak.. bgn adet günüm ben hep önce olurdum ama hala gelmedi kırmızılar.. niye gelmiyo kırmızılar sizce gizcimm yardım ettt...,,

burcucum herşey gönlünce olsun aşılaman ilkinde tutsun canm:KK16:

gizz nasıl gidiyo tedavi kimse kalmamış sitede :KK14:

kısmet değilmiş canım üzme kendini biliyorum tahmin ediyorum çok zor ve bizim söylediklerimiz tesellilerimiz saçma boş geliyor sana ama sabretmek zorundayız

canım aramıza hoşgeldin yazmış olduğun bu mesajdan hissettiğim kadarıyla umutla ve beklentiyle dolusun. bunu yapama.haziranda bebiş istiyorum demişsin deme.kendinde böyle beklentiler yaratma.beklentin ne kadar büyük olursa hayal kırıklığında o kadar büyük oluyo. tedbirini al taktirini Allaha bırak.kısacası akışı bırak yanii... belki çok karamsar düşündüğümü söyleyebilirsin ama yaşadım biliyorum 7 aydır bebek için uğraşıyom ama...

hoşbulduk canım. pozitif düşününce pozitif enerjileri çektiğimi düşünüyorum. tbiki takdir Allh'ın olmassada hayal kırıklığına uğramam inancı tam olan insanında uğramaması lazım zaten. hayırlısını diliyorum ve haziranda istiyorum kısmetse.. Allah'ım doğru zaman ise nasip eder.. hepimizin gönlünce olsun.

selam kızlar bende pcok hastasıyım hemde 16 yaşından beri şu an 4 yıllık evliyim bir düşügüm oldu 2 yıl önce oda bilemeden hamile kalmışım ondan sonrada olmadı bu ay çatlatma iğnesi pregon vurdurdum ama 75 le başladıgım için mi bilmem foliküller hepsi birden 17 cm oldu iptal ettik dr iki ay sonra tekrar deneyelim dedi çok yoruldum artık bir bebişim olsada rahatlasam 2. de tutarmı acaba bilgisi olan varmı yoksa tüp bebek mi deneyelim.......??

aynen bende evliliğim 4. yılındayım pcoluyum zeynep kamil hastanesinde araştırma yapıldı herşey temiz çıktı 7 ay onunla uğraştık ondan sonra rapor çıktı pregon iğnesi kullandım bende 5 gün 75cc kullandım aynen 5.günü ultrasyonda 1 tane 16mm büyümüş bitane için çatlatma iğnesi oldum o gün ertesi günü de ilk aşılamayı oldum 15 gün sonra gece sancıyla kalktım bayıldım hastanede öğrendik hamile oldumu tutmuştu, şuan 5 aylık hamileyim kızım oluyor darısı başınıza...
ben şunu merak ettim hepsi birden 17mm derken hepsi kaç tameydiki aşılama yapmadı doktorun neden?

merhaba kızlar bende aranıza katılmaz istiyorumbir pkolu olarak.. bu ay glifor folik asit bebe asprini ve tarlusal a başladım.. günde 6 ilaç içiyorum. 2 ay önce düşük yaptım. haziranda göbüşümü bebişle doldurmak için doktorumun yardımıyla devam ediyorum.. bu arada bir hafaya kadar edt olucakmışım bende diyorumki adet olunca incir kürüne başlayayım. akşamları sadece 2-3 tane kuru incir yiyiorm ama tam anlamıyla kürü uygulamıyorum bçylede bir faydası olmazmı acaba?

canm inciri şidetle tavsıye edıyorum kesınlıkle işe yarıyor benım az kalsın yumurtalarım toplanmıycaktı sadece bırgunum vardı ve incir yememı tavsıye ettı drum ertsı gun ona göre devam edılecewktı ben bırgunde baya yedım ertesı gun devm kararı alındı ve sımdı 10 aylık kızım var kesınlıkle devam et ıncır yumurtalara cok ıyı

canm inciri şidetle tavsıye edıyorum kesınlıkle işe yarıyor benım az kalsın yumurtalarım toplanmıycaktı sadece bırgunum vardı ve incir yememı tavsıye ettı drum ertsı gun ona göre devam edılecewktı ben bırgunde baya yedım ertesı gun devm kararı alındı ve sımdı 10 aylık kızım var kesınlıkle devam et ıncır yumurtalara cok ıyı

teşekkür ederim canım ben sadece yiyiyordum ancak suyu daha faydalı imiş sabırım bu konuda. sen nasıl yatın yedinmi suyunumu içtin.

bende 9 gundur sabah akşam incir suyu içiyorum bende çatlama problemi var o yüzden havuçla kaynatıp içiyorum.inşallah hepimize şifa olur

bende 9 gundur sabah akşam incir suyu içiyorum bende çatlama problemi var o yüzden havuçla kaynatıp içiyorum.inşallah hepimize şifa olur

yarasın inş cnm ama incir ve havuç prolaktini artırıyormuş. bir doktor söylemişti televizyonda. bende de çatlama problemi var ama prolaktin artmasın diye kullanamıyorum onları. sen yine de dikkatli kullan.

yarasın inş cnm ama incir ve havuç prolaktini artırıyormuş. bir doktor söylemişti televizyonda. bende de çatlama problemi var ama prolaktin artmasın diye kullanamıyorum onları. sen yine de dikkatli kullan.

sağol cnm acaba havuç koymadanmı içsemki sen tedavi gördunmu bu çatlama problemi için.

teşekkür ederim canım ben sadece yiyiyordum ancak suyu daha faydalı imiş sabırım bu konuda. sen nasıl yatın yedinmi suyunumu içtin.

ben yedım cnm zaten inciri cok severım kurusu yası hepsıne bayılırım suyu daha faydalı olabılır bılmıyorum ben hıcbırsey yapmadan yedım

selam kızlar bende pcok hastasıyım hemde 16 yaşından beri şu an 4 yıllık evliyim bir düşügüm oldu 2 yıl önce oda bilemeden hamile kalmışım ondan sonrada olmadı bu ay çatlatma iğnesi pregon vurdurdum ama 75 le başladıgım için mi bilmem foliküller hepsi birden 17 cm oldu iptal ettik dr iki ay sonra tekrar deneyelim dedi çok yoruldum artık bir bebişim olsada rahatlasam 2. de tutarmı acaba bilgisi olan varmı yoksa tüp bebek mi deneyelim.......??

hg aramızaa:KK16::KK16::KK16: kaç yaşındasın kine 3 kere felan dene aşılama olmazsa tüp bebek yaparsınız o olmayınca daha büyük yıkım oluyoda maleseff inşallah hiçbişeye gerek kalmadan olur:KK16:

canlarım ben geldimmm... aşılamanın 14. günü yaptırdığım sonuç negatiffffff:KK43:( çok kötü oldum hastanelik oldum o kadar.. herneyse bgn aşılamanın 19. günü ama ben hala adet olmadm. progestanda kullandm biteli 6 gün olcak.. bgn adet günüm ben hep önce olurdum ama hala gelmedi kırmızılar.. niye gelmiyo kırmızılar sizce gizcimm yardım ettt...,,

tesellisi yok adet olunca yeni umutların yesericek inşallah bidahakine ne denirki:KK14::KK14::KK14::KK43:

selam arkadaşlar... bizde 1yıl doğum kontrol hapıyla korunduk. pko var bende o yüzden.ama ne kistler geçti ne de hapı bıraktıktan sonra hamile kaldım. aksine kg aldım adet düzensizliği başladı. ben aydındayım Cenk Tan var burda medline da ona gidiyorum 6 aydır. ama tık yok hala.dophaston kullandım 3 ay onun sayesinde hasta oldm. onu bıraktıktan sonra 2 ay hasta olamadım yine gittik dr. eşimden de test istedi ama yaptırmıyor utanıyormuş!!! bütün hormun testlerime bakıldı adetin 3.günü prolaktin hormunum cok yükek cıktı. dostinex verdi.göğüslerimden süt geliyordu zaten son zaman.leke oluyordu sütyenim. bide klomen verdi 5 gün iç dedi günde 3 tane. klomende baş ağrısı ve kasık ağrısı yapmaya başladı yarın son Allahtan. pazartesi dr gidicez bakıcak yumurtalıklarıma eğer büyüdülerse çatlatma iğnesi olucam göbekten. bu ay bu dr deneyeyim olmadı izmire gidicem.
inşallah hepimizin boy boy bebekleri olur.

ben hala adet olmadım 6 sında olmalıydım pufssss:KK14::KK14::KK14:

OLURSUN STRES yapma canım

slm kızlar has. ev arası mek,k dokudum öyle yorgunumki inanın

cuma yumurta toplama var canlarım döllenme olursada inş. olur pazar yada pazartesi transfer olacak

sveh yola devam kuzum

burcum hadi bkalım dr degişikligi iyi gelir inş.

hayıt suyu içebilirsin canım o şeker ilacınıda kullan bende kulanıyorum senelerdir onun sayesinde düzenli adet oluyorum o sabahları bi yemek istememezlik yapıyo bende çünkü yatarken 1 tane içiyorum ben ama sonra maşallah fil gb yiyorum yani bi iştahsızlık yapmıyo bende evlendiğimde 47 kiloydum ama bu pko kilo alımına müsait bi hastalık şimdi 54 fealnım değişiyo 52-54 arası oluyorum genelde ilacı 2 iç demişti doktorum ama benim mideme dokundu o yüzden sadece yatarken 1 içtim ilacı ilk içmeye başladında zorluyo ağır bi ilaç yani mideye dokunuyo yavaş yavaş alıştır bünyeni gece yatarken iç o zman bi sorun olmaz ama mutlaka iç o ilaç çok iyi .. bide dedim gb hayir suyunu iç araştır nette bilgilerine ulaşırsın .. tez vakitte meleğine kavuş inşalahhh:KK16:

araştıra araştıra jinekolog oldum zaten:KK37:

canım sen özelden bana nonu at ararım ben seni böle olmucak bi buluşamadık da:KK66::KK1:

hadi bakalım canım inşallah mubarek ayların hürmetine bu sefer olsun aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn:KK16:
Evet canım bencede böyle olmuyor:))Tamam yazarım özelden sana telefonumu:KK34::KK3:

Sağlık olsun canım üzme kendini inşallh bir dahakinde olumlu sonuçlar alırsın:KK16::KK34:
ben hala adet olmadım 6 sında olmalıydım pufssss:KK14::KK14::KK14:
Bekle bakalım inşallah hamilesindir:KK16::KK34:

Sene başında 70 kiloydum sekiz kilo verdim şu an 62 kiloyum.5 kilo daha vermey çalışıyorum.hamilelik istiyorum ama mesela 62 kilo ile hamile kalmak zorluk yaratır mı sizce.
Lütfen yardım edin kafam çok karışık.tabiki çocuk olsun istiyorum fakat 55 kiloya düşsem harika olur değil mi?:KK49::KK49::KK49:

Sene başında 70 kiloydum sekiz kilo verdim şu an 62 kiloyum.5 kilo daha vermey çalışıyorum.hamilelik istiyorum ama mesela 62 kilo ile hamile kalmak zorluk yaratır mı sizce.
Lütfen yardım edin kafam çok karışık.tabiki çocuk olsun istiyorum fakat 55 kiloya düşsem harika olur değil mi?:KK49::KK49::KK49:

arkadaşım yanlış konudasın biz ilaçlarla kilo almamıza ragmen cocuk isteyen insanalrız burdakiler yıllardır cocuk için uğraşıyo ben şahsen kendi adıma sölim 100 kilo bile olsam anneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee olmakkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk istiyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm yani anlıcan kilolar ve hamile kalmak için soru sorucan yer burası değil dünyaları alsınalrda bize bi evlat versin ler allah gönlüne göre versin rabbim her isteyene bebek nasip etsin ....

adet oldum ..........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................:KK14:

hafta sonu sınavım var duaalrınız bekliyorum sizi seviyorum hepinizi öpüyorummmmmmmmmmmmmmmmm:KK54:

adet oldum ..........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................:KK14:

hafta sonu sınavım var duaalrınız bekliyorum sizi seviyorum hepinizi öpüyorummmmmmmmmmmmmmmmm:KK54:

Sağlık olsun inşallah o güzel haberi sende alıcaksın birgün inanıyorum buna.Bu arada bende temmuzda tedaviye başlıyorum randevuyu verdiler canım.Heyecanlandım şimdi bana biraz tedavi aşamasından bahsetsene nasıl olucak canım ben ilk defa geçiyorum çocuk tedavisine.Allah inşallah hepimizin gönlüne göre verirde bebeklerimize kavuşuruz.Allah yardımcın olsun sınavında başarılar dilerim canım.Sende seviliyorsun canım:KK1:Öptüm:KK54::KK34::KK3:

merhaba kızlar.tam bana göre bi topic bulmusum :)) bende pcoluyum.26 yasındayım ve 2 yıllık evliyim.
3 ay serophene hap ve ovitrelle çatlatma iğnesi kullandım sonuç negatif..
ardından rahim filmi çektirdim tüpler açık çıktı...
2 ay da menogon iğne ve ovitrelle kullandım 2 asılama geçirdim sonuç yine negatif...
bir yumurtam çatlamamıs ve simdi doğum kontrol hapı kullanıyorum.
bir dahaki adette tüp bebek yapmaya karar verdik.bu süreçte sizlerle olmayı isterim.:KK34:

Son düzenleme:
X