Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

canlarım slm uzun süredir giremiyorum ben tüp bebek transferim oldu 4 günüm haftayaperşembe test yaptıracagım geçmişi okuyayayım bakalım hamiş varmı
A.s canım hayırlı olsun inşallah güzel haberini alırız:KK16::KK34:
çok teşekkür ederim canım
umut olurum diye yazdım durumumu
ALlahım tüm isteyenlere tez zamanda tattırsın bu duyguyu
ben ve cümlesi de sağlıkla kucağımıza allaım bebeklerimizi inşalah:nazar:
Rica ederim canım aminn inşallah Allah kimseyi evlatsız bırakmasın:KK16:Hayırlısını versin herşeyin:KK16:

Canım nerelerdesin uzun zamandır yoksun bende eskisi gibi giremiyorum artık umarım iyisiindir ve güzel haberlerle gelirsin inşallah:KK16::KK34::KK54::KK3:
canım bende gelmiyorum fazla yoğunum bu arrlar kaynımın nişanı var bgn temizlik fln filan.. öle işte elitimde gelcek doğurur artık benden önce:KK14: bende iyi haberler yok canm hormon tahlili yaptırmıştm işte sonuçlar iyi fena değil bi lh yüksek 14 çıktı yanlış hatırlamıyosam.. doktorum dedi ya 3 aşılama hakkını kullancaz yada uğraşmak istemiyosan tüp bebeğe yönlendireyim seni dedi... eşim bekliyelim biraz dedi.. bende doktora öle dedim... kafam çok karışık araştırdım biraz tüp bebeği çok yourucu bi dönem hastane bana uzakkk napcam bilmiyorum. burda özelde aşılama yaptırsam devlette geçerli olmuyomuş die duydum.. bide ben şimdi zeynep kamile gitsem 3 aşılama yapmadan tüp bebek yaparmıki bana.... ayy hçç bilmiyorum napcam ben yaaa:KK43: hayıt tohumu suyu içicem 3 ay sonra bakalım Allah büyüktür.. eşimde işten çıkıyo bu ay herşey üstüste geldi Rabbim deniyo bizi..ayy içini karattım he seninde:))

ee sende ne var ne yok güzel haberler verde biraz neşemiz gelsin gizden o güzel haber gelcek inşallah çok ihtiyacımz var valla.. öpüyorum seni canm kib:KK16:
canlarım slm uzun süredir giremiyorum ben tüp bebek transferim oldu 4 günüm haftayaperşembe test yaptıracagım geçmişi okuyayayım bakalım hamiş varmı
ablacım hayırlı olsun inşallah güzel haberler bekliyoruz senden yorma kendini yat dinlen bol bol.. bi ara müsait oluncada bana bilgi versene tüp bebek hakkında 3 aşılama şartı mı mesela hangi aşamalardan geçiyosun..
evet canım uzun zamandır yoktun özledik seni valla
inşallah hayırlısı ile hamile kalırsın canım benim
neyazcım sen nasılsın tedavin ne durumda neler yapıyosunn:KK14:

canım bende gelmiyorum fazla yoğunum bu arrlar kaynımın nişanı var bgn temizlik fln filan.. öle işte elitimde gelcek doğurur artık benden önce:KK14: bende iyi haberler yok canm hormon tahlili yaptırmıştm işte sonuçlar iyi fena değil bi lh yüksek 14 çıktı yanlış hatırlamıyosam.. doktorum dedi ya 3 aşılama hakkını kullancaz yada uğraşmak istemiyosan tüp bebeğe yönlendireyim seni dedi... eşim bekliyelim biraz dedi.. bende doktora öle dedim... kafam çok karışık araştırdım biraz tüp bebeği çok yourucu bi dönem hastane bana uzakkk napcam bilmiyorum. burda özelde aşılama yaptırsam devlette geçerli olmuyomuş die duydum.. bide ben şimdi zeynep kamile gitsem 3 aşılama yapmadan tüp bebek yaparmıki bana.... ayy hçç bilmiyorum napcam ben yaaa:KK43: hayıt tohumu suyu içicem 3 ay sonra bakalım Allah büyüktür.. eşimde işten çıkıyo bu ay herşey üstüste geldi Rabbim deniyo bizi..ayy içini karattım he seninde:))

ee sende ne var ne yok güzel haberler verde biraz neşemiz gelsin gizden o güzel haber gelcek inşallah çok ihtiyacımz var valla.. öpüyorum seni canm kib:KK16:

ablacım hayırlı olsun inşallah güzel haberler bekliyoruz senden yorma kendini yat dinlen bol bol.. bi ara müsait oluncada bana bilgi versene tüp bebek hakkında 3 aşılama şartı mı mesela hangi aşamalardan geçiyosun..

canım merhaba
ben de hayıt suyu kullandım 2-3 ay kadar ve 10 küsür olan lh değerim bir süre sonra 6 küsüre kadar düştü
malum pko luyum ben de
ve artık glukofen verdi doktorum(arkadaşım tavsiyesiyle istedim)
ve şuan binlerce şükür ki Rabbime hamileyim
demem o ki hayıtı aktardan al bir çay kaşığı kadar kaynat bir kaç dakika
günde 2 kez iç
çok uzun demleme çok acı oluyor

Rabbim yüzünü güldürsün:nazar:

Canım inşallh iyi olacak üst üste gelmesi herşeyin Allah sınıyor hepimizi sabırla devam edersek bunun mükafatını çok çok alırız inşallah.Aşılama için dene olmassa maddi durumun biraz daha toplanınca tüp bebeğe geçersin bellimi olur ozmana kadar gelir bebeğin inşallah.Eşin içinde Allah inşallh daha iyi hayırlı bir iş nasip eder.Haklısın kolay değil bunlar ama elden birşeyde gelmiyor canım inşallh bu sıkıntılı günlerin sonu selamet.Ben temmuzda çocuk tedavisine geçiyorum artık randevu aldık nasıl olucak neler olacak bakalım göreceğim bende hayırlısı olsun nediyelim:KK16:bu ay duphaston içtiğim halde adet olamadım geçtiğimiz aylar olmuştum tam gününde bu ay neden böyle oldu ona canım sıkıldı.Test yaptım hamile değilim hepimizin bir derdi var canım işte umarım bu sıkıntılarımız bir gün biter.Sende kendine iyi bak öpüyorum seni Allaha emanet ol arada uğra:KK34:Kaynın içinde Allah hayırlı etsin canım :KK3:

kızlarrr tüp bebek için yaşın 23 olması gerekiyomuş doğrumu... haksever sen kaç yaşındasınnnn

Uzun süredir görüşemedim sizlerle nasılsınız bakalım.Gizciğim ve Burcucuğum tedaviniz hayırlı olsun fıstıklar Rabbim emeklerinizi boşa çıkarmasın inşallah ,burcu umutsuz olma ve umutsuz konuşma tatlım iyi düşün ki sonuçta iyi olsun. Diğer arkadaşlarım sakın moralinizi bozmayın Allah herşeyin vaktini ve saatini çok iyi biliyor şüphesiz,doğru olan vakit ve saat gelmiştir de hepinizin en yakın zamanda hamiş haberlerinizi alırız innnnnşallahhhhhhh :KK54::KK54: Ben iyiym canlarım çok şükür bugün itibariyle 17 haftalık olduk bebişimle hayırlısıyla. Arada mide bulantıları hala devam ediyor.En son 1 Haziranda dr. a gittim heşeyin yolunda olduğunu bir sorun olmadığını söyledi çokkk şükürrr. Cinsiyetine gelince daha erken yanılabiliriz ama erkeğe benziyor dedi benim için sağlıklı olması ve 9 ayı hayırlısıyla tamamlayabilmek önemli dedim dr.a . İkizlerimi 20 haftalıkken kaybetmiştim bu defa ikiz değil ama bir tedirginlik oluyor yinede dua edin kızlar benim içinde, ben hepiniz için ediyorum. Kendinize çookkk iyi bakın canlarım ben arada girmeye çalışıyorum topiğe,sizleri çookkkk seviyorummm:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Uzun süredir görüşemedim sizlerle nasılsınız bakalım.Gizciğim ve Burcucuğum tedaviniz hayırlı olsun fıstıklar Rabbim emeklerinizi boşa çıkarmasın inşallah ,burcu umutsuz olma ve umutsuz konuşma tatlım iyi düşün ki sonuçta iyi olsun. Diğer arkadaşlarım sakın moralinizi bozmayın Allah herşeyin vaktini ve saatini çok iyi biliyor şüphesiz,doğru olan vakit ve saat gelmiştir de hepinizin en yakın zamanda hamiş haberlerinizi alırız innnnnşallahhhhhhh :KK54::KK54: Ben iyiym canlarım çok şükür bugün itibariyle 17 haftalık olduk bebişimle hayırlısıyla. Arada mide bulantıları hala devam ediyor.En son 1 Haziranda dr. a gittim heşeyin yolunda olduğunu bir sorun olmadığını söyledi çokkk şükürrr. Cinsiyetine gelince daha erken yanılabiliriz ama erkeğe benziyor dedi benim için sağlıklı olması ve 9 ayı hayırlısıyla tamamlayabilmek önemli dedim dr.a . İkizlerimi 20 haftalıkken kaybetmiştim bu defa ikiz değil ama bir tedirginlik oluyor yinede dua edin kızlar benim içinde, ben hepiniz için ediyorum. Kendinize çookkk iyi bakın canlarım ben arada girmeye çalışıyorum topiğe,sizleri çookkkk seviyorummm:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Allah yardımcın olsun cnm. Pko lu hamilelerde düşük riski fazla ya bunun için herhangi bir önlem alıyor musun? bazı doktorlar ilaç falan veriyormuş. Merak ettim nette okuyunca...Bilgisi olanlar beni aydınlatabilir mi?

pko lular nasılsınız :) ya ben 15 aydır hamile kalamadım. bi kere gitmiştim doktora. pko var demişti. şimdi yeniden doktora gitmek istiorum. avcılar a yakın o çevrede bildiğiniz, gittiğiniz iyi bir doktor var mı?

kızlarrr tüp bebek için yaşın 23 olması gerekiyomuş doğrumu... haksever sen kaç yaşındasınnnn

ben 23 yaşındayım canımmm BAHARIM ayın 20sinde tüp bebekten randövüm var bakam ne dicekelr yada kaç ay sonraya gün vercekler:KK19:

:nazar::nazar::nazar::nazar:maşaşllahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh:KK16:

pko lular nasılsınız :) ya ben 15 aydır hamile kalamadım. bi kere gitmiştim doktora. pko var demişti. şimdi yeniden doktora gitmek istiorum. avcılar a yakın o çevrede bildiğiniz, gittiğiniz iyi bir doktor var mı?

hg aramıza ben bursadayım:KK16:

arkadaşlar rahim filminden sonra 1 ay korunduk.bu ay 8. gün çalışmalara başladık.ama çok tuhaf şeyler hissediyorum.baş dönmesi falan.ne bileyim saçmalıyor muyum?sanki bu ay olacak gibi.ayrıca 9. gün sanki içimde bir şeyler oluyormuş gibi hissettim.
hani filmden sonra şans artar dediler ya.

duydumuzdan ümitleniyoz inşşallah olur ama kaptırma kendini canım:KK34::KK16:

:nazar::nazar::nazar:inşallah olur canım sen iyi olda inşallah tutunmuştur dinlen dikkat et hadi hayırlısı inşalahhh:KK16::KK16::KK16::KK76::KK76::KK76:

hayırlı haberlerini bekliyoruz cnm,tatildeydim de yoktum buralarda çok sevindim transferin olmuş gözünaydın:)

İyi olmanıza sevindim canım.Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.Darısıda bize inşallah .sende kendine ve bebeğine iyi bak:nazar::KK3::KK34:

ben 23 yaşındayım canımmm BAHARIM ayın 20sinde tüp bebekten randövüm var bakam ne dicekelr yada kaç ay sonraya gün vercekler:KK19:

:nazar::nazar::nazar::nazar:maşaşllahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh:KK16:

hg aramıza ben bursadayım:KK16:

duydumuzdan ümitleniyoz inşşallah olur ama kaptırma kendini canım:KK34::KK16:

:nazar::nazar::nazar:inşallah olur canım sen iyi olda inşallah tutunmuştur dinlen dikkat et hadi hayırlısı inşalahhh:KK16::KK16::KK16::KK76::KK76::KK76:

Bende temmuzun ortasında gideceğim tedavi için.Canım tüp bebek bölümünde tüp bebekmi yaptırıcaksın yoksa ilaç iğne önce bundanmı başlıcaklar ?İnşallah kısa sürede kavuşuruz bebeklerimize hayırlı ve sağlıklı bebekler nasip olur inşallah.:KK16:

İyi olmanıza sevindim canım.Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.Darısıda bize inşallah .sende kendine ve bebeğine iyi bak:nazar::KK3::KK34:

Bende temmuzun ortasında gideceğim tedavi için.Canım tüp bebek bölümünde tüp bebekmi yaptırıcaksın yoksa ilaç iğne önce bundanmı başlıcaklar ?İnşallah kısa sürede kavuşuruz bebeklerimize hayırlı ve sağlıklı bebekler nasip olur inşallah.:KK16:

bilmiyom ki canım nabcakalr da baakrlar herelde gene gün verirler eşimle gitmicem bu seferde çalışıyo adam benle gelemez koca gün oralarda bakalım belki bende ramazandan sonraya alırım randövüyü şimdi başka şeyler deniyomda off allahım kimselere muhtaç etmeden versin bebeklerimizi ya :KK14: inşallah canım benim:KK16: bu arada msjını aldım:KK34: arıcam:KK54:

çok sıcak çok sıcakkkkkkkkkkkkkkkkkkkk:KK51::KK51: güneşi gördümmü:KK12::KK12:sünüzitim azıyo yaaa:2:

bugün bi pazara gittim ay sıcakta ne yiyesim ne gezesim nede alasım geldi 15 tl harcadım :KK53:oda 5 tlye eşime tşört aldım:KK1: 10tl harcamışım :KK53::KK53:bi erik ,barbunya, semiz otu, şeftali yumurta aldım:KK70:DD:KK1: salata domates vardı evde eşimde karpuz alırım ben sen taşıma dedi :KK76:ay yazın ne yeniyoki öfsss canım hiç bişi istemiyo 4 gündürde midem bulanıyo kilo verdim :21::21::21::21:3 kilo vermişim yaa ne güzel içimdeki fil öldü:KK23::KK23::KK23:

canım sıkılıyo cçok sıcakkk hiç bişi yaapsım yok vala:KK19:

cesaret edemiyorum ki.ne bileyim ümit etmek için çok mu erken.rahim filminden sonra bu ay başladık çalışmalara .şu anda 19.günüm fakat baş dönmesi sabah hafif bir bulantı hissediyorum.baş dönmesi bir haftadır var ama adeti mi beklesem.:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

evet çok duyuyorum.eşimin bir yakını evliliğinin 8.yılında hamile
benim bir akrabam 9.yılında çocuk sahibi oldu.
bir arkadaşım var.10 yıldır çocuğu olmuyor tedaviye rağmen üstelik.
allah hepimize yardım eder inşallah.bu hikayeler beni çok korkutuyor.

Allah yardımcın olsun cnm. Pko lu hamilelerde düşük riski fazla ya bunun için herhangi bir önlem alıyor musun? bazı doktorlar ilaç falan veriyormuş. Merak ettim nette okuyunca...Bilgisi olanlar beni aydınlatabilir mi?

ilk aylarda progestan verdi canım onu kullandım daha sonra bıraktırdı 3 ay dolunca.Şimdi vitamin ve bebek aspirini kullanıyorum ayda bir kontrollerim var o kadar . Başka bişey vermedi.:KK31::KK31:

X