Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

selam bayanlar nasılsınzz durgun yine burası kimsecikler yok.. bn geldm dr dan 3 yumurtam varmış ama 2si işe yaramaz küçük dedi biri büyümüş yrn akşam çatlatma iğnemi olucam salı günüde aşılama inşallaahhhh

neyaz test yapmışmı hbr var mııı

aşılama deveresine geldin demek ne güzek canım ya hadi inş senide ugurluyalaım şurdan

neyazdan haber yok küstüm ona ben

aşılama deveresine geldin demek ne güzek canım ya hadi inş senide ugurluyalaım şurdan

neyazdan haber yok küstüm ona ben

ay inşallah canm yaa sırayla hamile kalırız topiğin adını değiştiririz azmettik kazandık topiği koyarızz

ya bişi sorcam özelden cvp verirsen sevinirim:)

neyazzzz........................

ay inşallah canm yaa sırayla hamile kalırız topiğin adını değiştiririz azmettik kazandık topiği koyarızz

ya bişi sorcam özelden cvp verirsen sevinirim:)

neyazzzz........................

kusura bakmayın kan testi yaptırdım sonuç 2.31 düşmüş hiç iyi değildim ağlaya ağlaya bittim yeni evimi yerleştirdim temizledim kafam biyerlere gitsin diye ama evi gözyaşlarımla yıkadım işte yeni geldim gizi arayım dedim saat 10:00 olmuş ayıp olmasın bu saatte eşinden çekindim işte böyle nasip olmadı gene

selam kizlar bende bal corekotu tarcin kurune basladim bugun.bi dahaki aya da asilamaya gidicem bakalim ise yarar insallah

arkadaşlar çok sık takılamıyorum ama yorumlarınızı falan okuyorum.moralim çok bozuk.geçen ay yumurtlama tevasi gördüm.tedaviden önce iki kistim vardı.sonrasında çatlamamayan yumurtada 3. kist olarak bana hatıra kaldı.ayrıca diğer kistlerin büyüdüğünü gördüm.doktorum bu durumda tedaviye devam edemeyiz dedi ve doğum kontrol hapı vereceğini söyledi.ve birkaç ay sonra ameliyat olmam gerekeceğini söyledi.o anki üzüntümü anlatamam.doktorun karşısında ağlamamk için zor tuttum kendimi.çok istedim.ama olmadı.benim herkezin herşeyin üzerinde bir irada var.bunu unutmuştum ama hatırladım.mutsuzum ama kendimi toparlamaya çalışıyorum.Allahım isteyen herkeze haıylı sağlı çocuklar nasip etsin...benim umutlarım hayallerim başka bahara kaldı...

canımmm çok üzüldüm yaa hayırlısı olsun napalım ama sen üzülme ltfenn olucak ben inanıyorum sadece zamanı varrr... ne diyeceğimide bilemedm sözün bittiği yer heralde bu durumlarr:26:

canım benim neler yaşadığını çok çok iyi anlayabiliyorum,şimdi seni teselli etcek hiçbişe yok gibi biliyorum ama inan 1 2 güne kalmaz tekrara umutların yşercek ve tekrar denemek için ayağa kalkacaksın ve herşey çok güzel olcak bu kadar emeğimizin karşılığı mucize meleklerimizi kucağımıza alcaz Rabbimin izniyle...

Hayırlısı olsun işallah bebegin bu sefer sana gelir. Bende tedaviye yeni başladım sayılır burayı vakit buldukça okuyorum sanırım herkes çok uzun zamandır ugraşiyor benim 4ay olucak femera diye bir ilaç kullanıcam bu sefer yumurtam oldu he ay ama 2 ay büyümedi bu ayda büyüdü ve çatladıgı gün adet oldum kaf çok karışık adetime 15 gün kaka adet oldum Allah hepimizin yardımcısı olsun ben daha yolun başındayım henüz üzülmem erken ama yinede içim burkuluyor benden sonra evlenenler hep cocuk sahibi oldu ben daha ne kadar uğraşıcam Allah biliyor . Umarım senin hemen tutar arkadaşım

Çok geçmiş olsun canım pko da kistler dogum kontrol hapı ile temizleniyor bir kaç aya ameleyat etmiyorlar normalde canım başka kistmi seninki ? Rabbim şifa versin bence ameletata falan gerek kalmayacak kendini üzme

ben tedaviye yeni başlama ragmen her ay yıkılıyorum. Seni cok iyi anlıyorum ama kendini hemen toplamalısın umudun olmadan işin dahada zorlaşır.allah yardımcımız olsun canım

Son düzenleme:
selam kızlar.neyazcım üzülme elbet olucak bizimde.işte böyle durumlarda fazla heveslenmemeiz gerekiyo.yıkımı büyük oluyo.bende cumartesi gittim dr. adetin 14. günüydü .3 yumurta oluşmuş ama boyutlar sanırım iyi değil.pazartesi yine çağırdı bakalım ne kadar büyüyecekler dedi.yumurtanın biri 15 mm miş.sizce çok mu düşük boyutu kızlar.

deryaak ben daha öncede bu kitlerden kurtulmak için 4-5 defa tedavi görüm her seferinde doğım kontrol hapı kullandım geçmedi.evlendim 1 yıl hiç aralıksız hap kullandım geçse şimdiye çooktaan geçmiş olurdu. en sonda 6 aydır takip edildi küçülme kaybolma yok. doktorum ameliyat dedi bakalım başka bi doktora daha gidicem ama bi kaç ay sonra. sinirlerim şu son bi kaç ayda çok yıprandı.

Canım başka bir doktorada görünmek en güzeli biraz kafanı toplaman kendini me kadar üzersen okadar olumsuz oluyor bu illet hastalıkta yaz geldi bak biraz gez toz kafanı topla sonra yeni bir sayfa aç kendine iyi düşünürsen herşey iyi olur bence

kızlar sıze umut olsun bende pcoluyum ıkıtane oglum var sadece bebe aspırını kullandım her ıkısındede 3ayımda hamıle kaldım sızde deneyın ınternette bazı yazılar
gebelik kayplarm

arkadaslar lutfen kullanın göreceksınız faydasını adetın ılk gunu baslayın umudunuzu kaybetmeyın :)) benım gıbı yarabbım sızınde yuzunuzu guldursun anadolu saglık merkezınde prof dr aydın arıcının allah razı olsun bana bunu kullan bakalım adet oluncada rahım fılmı cektırız dedı ben bebe aspırınını kullanamaya basladım ıkı ıkı ıctım hergun rahım fılmı ıcınde yer arastırıyordum cekılcegım merkeze kolay karar veemedım derken 3ay gectı buldugum mrkzde bazı tarıhler bana uymamaıstı bır sonrakı aya ertelemiştikki ben hamıle kalmısım beklıyorum beklıyorum kanamam olmuyor dr gıttım anlamadı bana adet sokturucu verdı ıctım yıne yok basladım hıskınmeye annem anladı bır test çift çizgi yokcanım dedık bır test daha çiftçizgi yok yok dıyoruz bır test daha çift çizgi olmadı kan testi ordada sonuc pozıtıf dr dr ultrasonda görduk kalp atısını duyduk hem sevıncden gözyaslarına boguldum dr gıdene kadar yok canım yok dıye umutlanmamak ıcın kendıme telkın verdım

ıkıncı oglumda esımle kararlastıgımız tarıhten ıtıbaren basladım 3ay adet gordum 4yok bır test çift çizgi bebeısım 15gunluktu dogru hataneye kan testı yaptırdık 2haftalık dedı dr ertesın gunu kanamam oldu yıne hastane ılac kullandım 1ay yatak tedavısı gordum suan ılk oğlum 27aylık ıkıncı oğlum 3aylık oldu darısı basınıza deneyın bana dua edeceksınız

nee kaybedersınız kı baska hıc ılac kullanmadım bunuda bılın 3 cocugum ıcınde bu yöntemı deneyecem burda sıze yıne yazarım kızlar ılk cocumdada yazmıstım burdan

ılk cocum dogduktan 3ay sonra adet oldum 7 8 ay duzenlık oldum sonra malum kıstlerım ıs bası yaptı bende basladım bebe aspirini kullanmaya eşim ikınci cocuk için ıkna edınce basladık calısmalara :))) allahım utandırmadı ıkıncı bebsımızıde aldık kucagımıza suankı sıkıntım kılom bakalım dıyetısyene gıttım ama verdıgı dıyet sutum kesıldı basladık tam gaz yemeye aman canı sag olsun oglumun bakalım yag aldırma yaptırmayı dusunuyorum hayırlısı kadın dosumcum kılo vermen lazım dıyo bende farkındayım kılomdan memnun degılım ama olsun bunuda asarım sıra sızde burdan ıyı haberlerını duymak ıstıryoum

http://www.kadinlarkulubu.com/jinekoloji/188674-bebe-aspirini-hamilelik.html

GÜNAYDINLAR KIZLAR

neyazım hayırlısı olsun kuzum keşke arasaydın saat önemli degil inan eşim anlayışlı bu konuda sonuçta aynı durumdayım bende bebek hasreti

kist demişsiniz arkadaşlar boyutu nedir eger çok büyükse tabiki ameliyat nbende olmuştum ama benimkş patlama durumundaydı

dün aradım seni yoktun eşin çıktı eşiminde morali bozuktu o da bu sefer aşırı üzüldü beni hiç yalnız bırakmadı onun yanındada aramak istemedim dün saaat 5-6 gibi yalnızdım o zaman aradım yoktun
gız çok acı bişey yaaa üüfff sorularama cevap bulamıyorum

Haa bu arada benim adetim ilaçla olurdu ve ilk gün az kahverensi gibi olurdu
bu sefer ilk gün daha çok ve kıpkırmızı şekilde bu çatlatma iğneleri iki aydı demi etkisi ben öyle hatırlıyorum
genede umudum ama eşim çok etkilendi bu sefer en çok ona üzüldüm

eşim degildir elemandı kız işlerden dolayı telimi dün işyerinde bıraktım saat 7 de bana verdiler

sakın karamsar olma benim eşim de yıkılmıştı nasıl aglamıştı ben baba olamıyacakmıyı diye ama bak şimdi ayakta benim yanımda taekrar tedavideyiz tedavinin peini bırakma sakın eşine de söyle bir daha kendini kaptırmasın sakın

bende başlıyorum olmazsa diyorum inş. olacak eşim olmazsa başka dr diyor ksımet işi

ignenin etkisi devam eder çalışmalara devam sakın eşinede söyleme adam birde buna üzülmesin bu ayda olmazsa inş. olur tekrar ikinci aşılama hemen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…