Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

sagol canım inşallah tutunmuştur çok korkuyorum öyle bi zamanda geldi ki hafta sonu ev taşıdım ister istemez yük taşıdım yoruldum bir gün sonrada test te çıktı ama değer düşük varmı yokmu yükselecekmi yükselmeyecekmi hiç birşey bilmiyom doğru dürüst sevinemedim

çatlatma iğnesinin iki ay etkisi var demişti dr um bana o yüzden bu ay bekle istersen
Canım inşallah hamilesindir hayırlısı olsun senin için:KK16::KK49::KK34:
canım en son subat ayında baktırdım tum degerlerıme hıc bır sıkıntı yok dedıler ama gene ılk fırsatta yaptırırım tesekkur ederım onerılerın ıcın. :)

canım insallah dedğin gibi olur ben bır bucuk yıllık evlıyım 2 aydır korunmuyoruz doktor sadece kılo ver dedı tup bebek felan demedıler bana hıc :KK43:

canım ınan bogazım sısınce bıle benden kan sekerıne , gizli şekere, troide falan hepsine baktırıo doktorlar kıloluyum ya akıllarına hemen onlar gelıo ama hep normal cıkıo
Canım değerlerin normalse ozman kilo vermeye bak diyet ve sporla beraber kilolar giderse inşallah yumurtlama düzene girer ve bebeğine kavuşursun:KK34::KK16:
Bu arada herkese merhabalar canlarım neyaz ın haberini duyunca çoookkkk sevindim açılışı ona cevap vermekle yaptım. Nasılsın fıstıklar çok özledim sizleri yaaa şu mide bulantıları hala devam ediyor bir bitseydi hayırlısıyla sizlerle daha çok birlikte olacam inşallah:KK16::KK16::KK16:Bende durumlar iyi çok şükür bir sorun yok olmazda inşallah elif de görünmemiş uzun zamandır sanırım ne yapıyor nasıl acaba :KK31::KK31: 10+3 haftalık olduk teyzeleri haftaya cuma günü kontrole gidicem, inşallah iyidir bebişim. Sakın umutsuzluğa düşmeyin canlarım benim başıma gelen onca şeyden sonra inşallah bu sefer herşey yolunda gidecek ,herşeyin bir vakti ,saati olduğuna inanıyorum ben.:KK16::KK16::KK16::KK16:Hepiniz çoookkk seviyorum kendinize iyi bakın canlarım...

Merhaba canım iyi olmanıza sevindim hadi hayırlı haberler alırsın inşallah annesi :nazar::KK16::KK34::KK3:

nezaman yapılıyo o tahlil fiyatı ne kadar canlarım bide adetin 3. günü fln mı yapılıyo şimdi gtsem yaparlar mı

canım bizim burda bir özelde yapıyorlarmış bide fakültede varmış dr dediki fakülte gün atıyo vakit kaybetme özel yap dedi eşimde özelde yaptırma taraftarı oldu fakülte biraz yorucu oluyo tabiki eşimin gözü yemedi
ben özelde genetik kan testi olarak baktıracan 180 tl vermiştik 10 günden çıktı sonuç gün önemli değil herhangi bi günde yapıyorlar
bence mutlaka yaptır ama ben çatlatma iğnesiyle birlikte başladım kullanmaya oluşmasına yardımcı oluyormuş

canım bizim burda bir özelde yapıyorlarmış bide fakültede varmış dr dediki fakülte gün atıyo vakit kaybetme özel yap dedi eşimde özelde yaptırma taraftarı oldu fakülte biraz yorucu oluyo tabiki eşimin gözü yemedi
ben özelde genetik kan testi olarak baktıracan 180 tl vermiştik 10 günden çıktı sonuç gün önemli değil herhangi bi günde yapıyorlar
bence mutlaka yaptır ama ben çatlatma iğnesiyle birlikte başladım kullanmaya oluşmasına yardımcı oluyormuş

ctesi gtcem doktoruma söliyimde bendede bakılsın nie sölemediyse bu zamana kadar:KK47:

ebirhim hg kuzum ya sen bebişinle iyi ol ara sıra gel yeter merak ettik sadece unutma bizi hemi

sveh kan pıhtılaşmasınada bakıt kuzum herşeyi yapalımki engel kalmasım hadi 2012 bebek senesi olacak

hb canım benim sağol,hiç unuturmuyum kız sizleri kaç kez siteye girmeye kalkışıyorum bir mide bulantısı başlayıveriyor bende, bugün iyiyim biraz fırsattan yararlanayım gireyim dedim tatlım...:KK16::KK16::KK16:

Canım inşallah hamilesindir hayırlısı olsun senin için:KK16::KK49::KK34:

Canım değerlerin normalse ozman kilo vermeye bak diyet ve sporla beraber kilolar giderse inşallah yumurtlama düzene girer ve bebeğine kavuşursun:KK34::KK16:

Merhaba canım iyi olmanıza sevindim hadi hayırlı haberler alırsın inşallah annesi :nazar::KK16::KK34::KK3:

Teşekkür ederim baharcığım inşallah canım benim inşallah...:KK54::KK54::KK54::KK54:

nie kimse gelmemiş bu sbh ben gelmicem diyorum dayanamıyorum bağımlılık yaptı kk:KK53:

neyazcım nasılsın canm hamilelilk nasıl gidiyo:KK49::KK49::KK16:

nie kimse gelmemiş bu sbh ben gelmicem diyorum dayanamıyorum bağımlılık yaptı kk:KK53:

neyazcım nasılsın canm hamilelilk nasıl gidiyo:KK49::KK49::KK16:

canım benim daha belli değil hastada olmadım değer yükseldimi yükselmedimi düşse kanamam olurdu demi bilgilide değilim bu konuda
eşimi de kıramadım vardır bi bildiği dedim ama buğün akşam yada yarın sabah yaptıracam canım pazartesi bildiririm yok yok inşallah daha önce bildiririm dualarınızı bekliyorum canım benim

canım benim daha belli değil hastada olmadım değer yükseldimi yükselmedimi düşse kanamam olurdu demi bilgilide değilim bu konuda
eşimi de kıramadım vardır bi bildiği dedim ama buğün akşam yada yarın sabah yaptıracam canım pazartesi bildiririm yok yok inşallah daha önce bildiririm dualarınızı bekliyorum canım benim

hakkında hayırlısı olsun canım benim,öğrenir öğrenmez haber ver güzel hbrlere ihtşyacımız var tatlım:)

Merhaba kızlar,daha öncede size yazmıştım tedavi gördugumu bugun adetimin 18.günü ve dün yumurtam catladi ve ben bugun adet oldum once normal yumurtlama kanamasi dedi doktorum ama ben yogun bir sekilde adet goruyorum duan normal reglime 15 gun var daha bu nasil is anlamadim moralim cok bozuldu basim catliyor simdi agridan doktor yumurta cik saglikli degilmis o yuzden boyle oldu dedi simdi kac gun gelecek ona bakacak kanama icin of ya ne zor bizim isimiz

ya arkadaşlar bir şey soracağım.

benim doktorum 6 aylık ilaç ve çatlatma iğnesi tedavisinde hiç yumurtamın çatlayıp çatlamadığına bakmadı.

ben doktorumdan memnunum ama bu konuda kafam karıştı.

bakması mı gerekirdi?

benim doktorum 6 aylık ilaç ve çatlatma iğnesi tedavisinde hiç yumurtamın çatlayıp çatlamadığına bakmadı.

bakması mı gerekirdi?

bakmıştr cnm ya bakmaz olur mu hçç.. adetliyken gidiyosan alttan ultrasonla bakınca eğer yumurtan varsa çatlamamış yumurtan yoksa çatlamış oluyomuş.. çatlayan yumurta atılıyo adetle

bakması mı gerekirdi?
ultrasonla baktıysa sorun yok ama sen yınede dr sormalısın yumurtada gelısme varmı catlıyormu dıe benım dr um 2 3 gune bır cagırıp bakmıstı ama adetlı degıldım adetın bıtınce 12 13 gunbakarlar

Selam kızlar bende pcoluyum:KK43: ikinci transferim yapıldı bugün 10.günü ve kanamam var malesef :KK43:((( artık haziranda tekrar denicem .

X