Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

arkadaslar lutfen kullanın göreceksınız faydasını adetın ılk gunu baslayın umudunuzu kaybetmeyın :)) benım gıbı yarabbım sızınde yuzunuzu guldursun anadolu saglık merkezınde prof dr aydın arıcının allah razı olsun bana bunu kullan bakalım adet oluncada rahım fılmı cektırız dedı ben bebe aspırınını kullanamaya basladım ıkı ıkı ıctım hergun rahım fılmı ıcınde yer arastırıyordum cekılcegım merkeze kolay karar veemedım derken 3ay gectı buldugum mrkzde bazı tarıhler bana uymamaıstı bır sonrakı aya ertelemiştikki ben hamıle kalmısım beklıyorum beklıyorum kanamam olmuyor dr gıttım anlamadı bana adet sokturucu verdı ıctım yıne yok basladım hıskınmeye annem anladı bır test çift çizgi yokcanım dedık bır test daha çiftçizgi yok yok dıyoruz bır test daha çift çizgi olmadı kan testi ordada sonuc pozıtıf dr dr ultrasonda görduk kalp atısını duyduk hem sevıncden gözyaslarına boguldum dr gıdene kadar yok canım yok dıye umutlanmamak ıcın kendıme telkın verdım

ıkıncı oglumda esımle kararlastıgımız tarıhten ıtıbaren basladım 3ay adet gordum 4yok bır test çift çizgi bebeısım 15gunluktu dogru hataneye kan testı yaptırdık 2haftalık dedı dr ertesın gunu kanamam oldu yıne hastane ılac kullandım 1ay yatak tedavısı gordum suan ılk oğlum 27aylık ıkıncı oğlum 3aylık oldu darısı basınıza deneyın bana dua edeceksınız

nee kaybedersınız kı baska hıc ılac kullanmadım bunuda bılın 3 cocugum ıcınde bu yöntemı deneyecem burda sıze yıne yazarım kızlar ılk cocumdada yazmıstım burdan

Nekadar guzel bı durum Maasallah Rabbım utandırmamıs gule gule buyut evlatlarını bende de pko var 6 senedır yenı evlıyım ugrasıoz 6 aydır
adetlerım cok duzensız seker ılacına basladım snra 3 ay klomen tedavısı gordum derken bu ay ılk asılamam yapıldı ama tutmadı :.( senın yaptıgın gıbı yapsam olurmu kı cnm bı tarıf edermısın yanı doktora gıtmeden bebe aspırını sabah aksammı kullanıcaz?? pekı adet olamassak ne yapcaz? bı anlat cnm ya cok umutlandım

Giz canım bişey soracam şimdi hamilelik değeri 5 üstü benim ki 6.85 çıktı bunun yükselmesi gerekirken neden düştü yada düşmüş olabilir kaç günde hemen 2.31 düşer pazartesi - cumartesi bi gündemi yoksa bu arada zaman zaman hergün mü düşüyo
cuma günü dışarıda idim arkadaş kediden korkmuş nasıl bağırdı bende korktum onun sesini duyunca böyle hopladım içim bişekil oldu ondan olmuş olabilirmi
yada daha önce ev taşıma da yorulduğumdan kafayı yiyecem yaaa neden olmuştur
öncekiler hadi kan pırtısından diyorduk bu sefer aksatmadan o iğneleri vurundum
cevap verirsen detaylı şekilde çok sevinirim

Giz canım bişey soracam şimdi hamilelik değeri 5 üstü benim ki 6.85 çıktı bunun yükselmesi gerekirken neden düştü yada düşmüş olabilir kaç günde hemen 2.31 düşer pazartesi - cumartesi bi gündemi yoksa bu arada zaman zaman hergün mü düşüyo
cuma günü dışarıda idim arkadaş kediden korkmuş nasıl bağırdı bende korktum onun sesini duyunca böyle hopladım içim bişekil oldu ondan olmuş olabilirmi

Slm.. degeriniz dusuk cikmis zaten.. benim bundan onceki gebeligimde 33 cikti degerim Dr bana tutunmaya calisiyor dedi.. testi tekrarlamami istedi 33 ten 31 e dustu be dusukle sonuclandi Malesef... Muhtemelen sende kimyasal gebelik yasiyorsun suan...

Elif hoşgeldin nerelerdesin sen çok merak ettik seni özledikte valla
ebirhim sende hoşgeldin

Elif hoşgeldin nerelerdesin sen çok merak ettik seni özledikte valla
ebirhim sende hoşgeldin

hoşbulduk bitanem nasılsın bende sizleri çok özledim biraz bebek fikrinden uzaklaşmak kafamı boşaltmak için girmiyim dedim ama yine duramadım sizleri merak ettim sen nasılsın canım ne var ne yok görüşmeyeli

hoşbulduk bitanem nasılsın bende sizleri çok özledim biraz bebek fikrinden uzaklaşmak kafamı boşaltmak için girmiyim dedim ama yine duramadım sizleri merak ettim sen nasılsın canım ne var ne yok görüşmeyeli

iyi olmaya çalışıyorum işte canım geçen pazartesi kan testi yaptırdık adet günümde gelmemişti 6.85 çıktı sevindik tutunma aşamasında yenile dediler umutlandık yükselir dedik değer düştü üzüldüm cumartesi gününden beri kötüyüm ama genede şükür diyorum rabbim sabrınıda ver diyom işte
seni özledik yaa hepimiz merak ettik seni şimdi nasılsın toparlaya bildinmi kendini tedavi aşaması ne durumda
canım benim bizim bizden başka kimimiz varki

canım çok üzüldüm geçmiş olsun bi tanem yaaa:KK5::KK5::KK5:ev taşırken ağır bişye kaldırmaktanda olmuş olabilir arkadaşının sesinden irkilmişsin ya inan ondan bile olabilir benim bir önceki düşüğüm vardı ya hani bende onda yolda giderken ayağım kaymıştı düşmemiştim ama irkilmiştim o düşüğe etki etmişti.İnşallah birdaha ki sefere bebeğin sana sımsıkı tutunur canım üzme kendini hepimizin başına gelebiliyor bu tür olay...:KK31::KK31::KK31:

Elifim hoşgeldin canım nerelerdesin sen ya nasılsın ne var ne yok özledik seni bende fazla giremiyorum arada kendimi iyi hissedersem girebiliyorum ...

iyi olmaya çalışıyorum işte canım geçen pazartesi kan testi yaptırdık adet günümde gelmemişti 6.85 çıktı sevindik tutunma aşamasında yenile dediler umutlandık yükselir dedik değer düştü üzüldüm cumartesi gününden beri kötüyüm ama genede şükür diyorum rabbim sabrınıda ver diyom işte
seni özledik yaa hepimiz merak ettik seni şimdi nasılsın toparlaya bildinmi kendini tedavi aşaması ne durumda
canım benim bizim bizden başka kimimiz varki

canım benim çok üzüldüm ya seni benden iyi kimse anlayamaz heralde ama Allah sabrını veriyor canım üzülme demiycem insan üzülmeden edemiyor ama Rabbim en kısa zamanda hayırlı ve sağlıklı bi şekilde tekrar nasip eder inşallah canım ben bişey yapmadım 1 ay boş geçti canım dinlendim yarın gidicem doktora tedaviye kaldığımız yerden devam edicez

Elifim hoşgeldin canım nerelerdesin sen ya nasılsın ne var ne yok özledik seni bende fazla giremiyorum arada kendimi iyi hissedersem girebiliyorum ...

canım hoşbulduk biraz kafamı dinliyim bebek fikrinden uzaklaşıyım diye girmedim ama sizleri merak ettim duramadım daha fazla sen nasılsın canım bebiş nasıl

3 ayı geçti heralde senin dimi canım yavaş yavaş geçer artık bulantıların yok güzelim kendi düştü bide kürtajla falan uğraşmadım çok şükür

yok tatlım geçmedi henüz 1 hafta sonra 3 aylık olacak inşallah...Kendiliğinden düşmesine sevindim canım sen benim daha önceki yaşadığım sıkıntıların aynısını yaşadın inşallah başlican tedavin güzel sonuç verir bu defa benim gibi sende kavuşursun bebişine canım benim...:KK16::KK16::KK16:

elifim hg canım kendini toplamışsındır eminim tekrar dönmene sevindim

yüksel burcu haksever bahar nerelerdesiniz

neyaz arkadaşda açıklamış senle alakası yok sakın takma kafana zaten deger azdı tutunamamış canım kimyasal

ama şunu unutmahamile kalabiliyorsun inş. birdahakine hamileyim diye bagıracaksın

hoplma zıplama bunlarla ne alaksı var kendini yıpratacak yermi arıyorsun geliyor oklava

elifim hg canım kendini toplamışsındır eminim tekrar dönmene sevindim

yüksel burcu haksever bahar nerelerdesiniz

neyaz arkadaşda açıklamış senle alakası yok sakın takma kafana zaten deger azdı tutunamamış canım kimyasal

ama şunu unutmahamile kalabiliyorsun inş. birdahakine hamileyim diye bagıracaksın

hoplma zıplama bunlarla ne alaksı var kendini yıpratacak yermi arıyorsun geliyor oklava

hoşbulduk canım iyiyim çok şükür sen nasılsın tüp bebek yaptırıcaktın nedir durum canım

X