Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

günaydın sveh nasılsın kuzum ya stres yok ne yapalım yaradan vermiyorsa
bakın başınıza kötü birşey geldiginde hani şükrediyoruz ya keşke diyoruz işte ben çevremde mutsuz aile görünce yada ne bileyim özürlü çocuk sahibi olanlar diyorum allahıma şükür

geçengün halamın gelini düşük yaptı 2 aylık eşim hiç olmasa bundan iyi ne kadar kötü diye konuştu dedim bak hayırlısını isteyeceksin
ya düşünün bunu diyen benim bebek bebek diyen deli kocam

stresi olan gelmesin dertleşmeye gelin dinleriz inanın ne sorununuz olursa olsun

bu arada neyazımmmmm nerdesin bakemmmmmmmmm :KK47::KK47::KK47:

canım burdayım eşim yaptıtmıyor tahlili bensiz habersiz yaparsanda kızarım diyor cumartesiye kadar bekleyelim kesin sonucu alalım diyor belkide garibim o zamana kadar umutlu yaşamak istiyor o yüzden cumartesi yaptıracağım belim ve kasıklarım çok ağrıyo normalmi giz

giz b u yazdıklarını görmesin çokk kızarr:KK20: ne isyanı yapıyosun beterin beteri var ne hastalar görüyoruz duyuyoruz pco ynnda halt yesin:)

ayrıca stres yaparak herşeyi daha çok zorlaştırıyorz biz elimizden geleni yapıp Allaha tevekkül etcez O herşeyin en iyisini bilir eğer vermiyosa vardır bi bildiği.. şimdi kendine gell haline şükret dua et düşünmemeye çalış başka şeylerle kafanı yor

sagol kendime gelmem lazim benim,farkindayim ama iste zor .bir silkineyim, sanki kisir dongude gibi hissediyorum kendimi:KK43:

canım burdayım eşim yaptıtmıyor tahlili bensiz habersiz yaparsanda kızarım diyor cumartesiye kadar bekleyelim kesin sonucu alalım diyor belkide garibim o zamana kadar umutlu yaşamak istiyor o yüzden cumartesi yaptıracağım belim ve kasıklarım çok ağrıyo normalmi giz

ay evde kendin yapsaydn bari silikte olsa çıkardı belki ayy nasıl sabrediyorun doktorunu aradınmı ne dedi. ne zaman tekrarla dedi. bide snn bu ilk çatllatma iğnesimiydi cnm

gizcim stres yapmıcam inşallahh herşey çok güzel olcakk:KK16::KK16:

ay evde kendin yapsaydn bari silikte olsa çıkardı belki ayy nasıl sabrediyorun doktorunu aradınmı ne dedi. ne zaman tekrarla dedi. bide snn bu ilk çatllatma iğnesimiydi cnm

gizcim stres yapmıcam inşallahh herşey çok güzel olcakk:KK16::KK16:

o gün sonucu alınca orda hemşire vardı evde yapma çıkmaz moralin bozulur moralini bozma dedi daha günü de geçmediya o yüzden evet çıkmaz kandada düşük çıkıyo eşim o yüzden diyo birazdaha bekliyelim yükselsin tam sevinelim diyo
tahlil yaptırdığım yer daha yeini imiş bir hafta sonra dedi dr aradım iki günde bi yenile dedi
yok canım ilk çatlatma iğnesi değil baya vurundum ben

bel kasık normal normal olmazmı ay inşallah cumartesiye kadar çatlarız yahu tamam eşinde haklı olabilir de niye bekleyerek stres yapasın kocayı dinle bakalım hayırlısı

geçengün tüp bebek patıran vardı 13 gün tahlil yaptırdı 44 çıktı pozitifdi belim kopuyor deyip duruyordu herkesde farklı gerçi hatta bir damla kan gelmiş korkmuş halbuki tutunma kanamasıymış

herkese günaydın :KK43:( aşılamam iptal oldu yeterince büyümemiş yumurtalar dr kendi haline bırakıyorum dedi önümüzdeki ay ilacın dozunu yüksek tutacaz dedi.ben şimdi ilaçları paraylamı alacağım merak ediyorum.sormayı unuttum.bilen varmı?

devlet raporla iki kere ödüyor sen kaç kere kullandın

o gün sonucu alınca orda hemşire vardı evde yapma çıkmaz moralin bozulur moralini bozma dedi daha günü de geçmediya o yüzden evet çıkmaz kandada düşük çıkıyo eşim o yüzden diyo birazdaha bekliyelim yükselsin tam sevinelim diyo
tahlil yaptırdığım yer daha yeini imiş bir hafta sonra dedi dr aradım iki günde bi yenile dedi
yok canım ilk çatlatma iğnesi değil baya vurundum ben

aman bişi kalmamış ctesiye:18: ayy inşallahh bebeğin seninledir yaa ne seviniriz amaa:KK76: Rabbim tüm isteyenlere bebiş versinn:KK49:

neyaz bnm kan pıhtılaşmasına bakılmadı troide bakıldı sanırım bişi yoktu tüplerde açık eşimdede sorun yok yumurtalarım güzel büyüyo çatlatma iğnesiyle çatlıyo ama bebekim tutunamıyoo:KK14: bakalım aşılamada güzel sonuçlar alırımm

evet canım kanda gebelik pazartesi günü yaptırdım

ayyyyy çooooooookkkkkkkkkk sevindim canım hadi hayırlısıyla tamamına erer inşallah hamileliğin tatlım :KK9::KK9::KK9::KK9: moralini yüksek tut düşük çıkması normal erken yaptırmışsın ondan düşüktür.Bencede cumartesiyi bekleme önemli olan 2 günde ki artışın değeri iki katına çıktıysa (daha fazlada artabilir)tamamdır tatlım :KK54::KK54::KK54::KK54:

ayyyyy çooooooookkkkkkkkkk sevindim canım hadi hayırlısıyla tamamına erer inşallah hamileliğin tatlım :KK9::KK9::KK9::KK9: moralini yüksek tut düşük çıkması normal erken yaptırmışsın ondan düşüktür.Bencede cumartesiyi bekleme önemli olan 2 günde ki artışın değeri iki katına çıktıysa (daha fazlada artabilir)tamamdır tatlım :KK54::KK54::KK54::KK54:

kız sen nerelerdesin merak ediyoruz burda senii:KK20: nasılsın ya bebişimiz nasıl neden gelmiyon neler yapıyon hamilelik nsl geçiyo anlatttt

Bu arada herkese merhabalar canlarım neyaz ın haberini duyunca çoookkkk sevindim açılışı ona cevap vermekle yaptım. Nasılsın fıstıklar çok özledim sizleri yaaa şu mide bulantıları hala devam ediyor bir bitseydi hayırlısıyla sizlerle daha çok birlikte olacam inşallah:KK16::KK16::KK16:Bende durumlar iyi çok şükür bir sorun yok olmazda inşallah elif de görünmemiş uzun zamandır sanırım ne yapıyor nasıl acaba :KK31::KK31: 10+3 haftalık olduk teyzeleri haftaya cuma günü kontrole gidicem, inşallah iyidir bebişim. Sakın umutsuzluğa düşmeyin canlarım benim başıma gelen onca şeyden sonra inşallah bu sefer herşey yolunda gidecek ,herşeyin bir vakti ,saati olduğuna inanıyorum ben.:KK16::KK16::KK16::KK16:Hepiniz çoookkk seviyorum kendinize iyi bakın canlarım...

Bu arada herkese merhabalar canlarım neyaz ın haberini duyunca çoookkkk sevindim açılışı ona cevap vermekle yaptım. Nasılsın fıstıklar çok özledim sizleri yaaa şu mide bulantıları hala devam ediyor bir bitseydi hayırlısıyla sizlerle daha çok birlikte olacam inşallah:KK16::KK16::KK16:Bende durumlar iyi çok şükür bir sorun yok olmazda inşallah elif de görünmemiş uzun zamandır sanırım ne yapıyor nasıl acaba :KK31::KK31: 10+3 haftalık olduk teyzeleri haftaya cuma günü kontrole gidicem, inşallah iyidir bebişim. Sakın umutsuzluğa düşmeyin canlarım benim başıma gelen onca şeyden sonra inşallah bu sefer herşey yolunda gidecek ,herşeyin bir vakti ,saati olduğuna inanıyorum ben.:KK16::KK16::KK16::KK16:Hepiniz çoookkk seviyorum kendinize iyi bakın canlarım...

çookk sevindm cnm iyi olmanıza merak ettik bizde sizi:KK49: darısı bizim başımıza inşallhh:KK16:

kız sen nerelerdesin merak ediyoruz burda senii:KK20: nasılsın ya bebişimiz nasıl neden gelmiyon neler yapıyon hamilelik nsl geçiyo anlatttt

Ahhh canım benim mide bulantısında bilgisayara yaklaşamıyorum iş yerinde bile zorluk çekiyorum işim bilgisayarla ilgili olduğu için işimi bitirip hemen kaçıyorum başından cep telefonuyla bile konuşamıyorum bir acayip benim bebiş elektronik eşyaları hiç sevmiyor :KK9::KK9::KK9: ikimizde iyiyiz çok şükür tatlım mide bulantılarında hamileliğin tadını bile çıkaramadım hala o derece yani:KK34::KK34: ama yakında geçer inşallah böyle sürmez ya...:KK54::KK54::KK54:

çookk sevindm cnm iyi olmanıza merak ettik bizde sizi:KK49: darısı bizim başımıza inşallhh:KK16:

inşallahhhhhhhh canım bütün dualarım sizlerle bütün bebek isteyenlerle Allah en yakın zamanda hepinize yaşatsın inşallah bu güzel duyguyu...:KK54::KK54::KK54::KK54:

Ahhh canım benim mide bulantısında bilgisayara yaklaşamıyorum iş yerinde bile zorluk çekiyorum işim bilgisayarla ilgili olduğu için işimi bitirip hemen kaçıyorum başından cep telefonuyla bile konuşamıyorum bir acayip benim bebiş elektronik eşyaları hiç sevmiyor :KK9::KK9::KK9: ikimizde iyiyiz çok şükür tatlım mide bulantılarında hamileliğin tadını bile çıkaramadım hala o derece yani:KK34::KK34: ama yakında geçer inşallah böyle sürmez ya...:KK54::KK54::KK54:

snn bebişte hçç ayak uyduramış bu devire cnm yaa:) işte hep uğraştırcak bu veletler bizi olmasa bidert oluncada bi sürü sıkıntı amaaaa değerrr:KK16::KK16:

ayyyyy çooooooookkkkkkkkkk sevindim canım hadi hayırlısıyla tamamına erer inşallah hamileliğin tatlım :KK9::KK9::KK9::KK9: Moralini yüksek tut düşük çıkması normal erken yaptırmışsın ondan düşüktür.bencede cumartesiyi bekleme önemli olan 2 günde ki artışın değeri iki katına çıktıysa (daha fazlada artabilir)tamamdır tatlım :KK54::KK54::KK54::KK54:

sagol canım inşallah yükselir bende beklemeyecemde bekliyemiyorumda zaten ama eşim çok ısrar ediyo kırılırım diyo üzülürüm diyo ille de cumartesi diyo
seninde iyi olmada sevindim canım elifi ve seni çok merak ettik valla

aman bişi kalmamış ctesiye:18: Ayy inşallahh bebeğin seninledir yaa ne seviniriz amaa:KK76: Rabbim tüm isteyenlere bebiş versinn:KK49:

Neyaz bnm kan pıhtılaşmasına bakılmadı troide bakıldı sanırım bişi yoktu tüplerde açık eşimdede sorun yok yumurtalarım güzel büyüyo çatlatma iğnesiyle çatlıyo ama bebekim tutunamıyoo:KK14: Bakalım aşılamada güzel sonuçlar alırımm

canım bendede aynısı vardı hatta silik şekilde birkaç kere gördüm çizgiyi kan testi yaptıracam tam adet oluyom umutlarım suya düşüyordu
dr gittiğimde bunu dedim ilkin kalee almadi ikinci gittiğimde dedim sana kan pırtılaşmasına bakıldımı dedi bende yok dedim meğer kanda pırtılaşma olunca atıyormuş geri

Son düzenleme:
ebirhim hg kuzum ya sen bebişinle iyi ol ara sıra gel yeter merak ettik sadece unutma bizi hemi

sveh kan pıhtılaşmasınada bakıt kuzum herşeyi yapalımki engel kalmasım hadi 2012 bebek senesi olacak

ebirhim hg kuzum ya sen bebişinle iyi ol ara sıra gel yeter merak ettik sadece unutma bizi hemi

sveh kan pıhtılaşmasınada bakıt kuzum herşeyi yapalımki engel kalmasım hadi 2012 bebek senesi olacak

nezaman yapılıyo o tahlil fiyatı ne kadar canlarım bide adetin 3. günü fln mı yapılıyo şimdi gtsem yaparlar mı

X